PDA

View Full Version : Италия



Martos
07-09-2006, 21:51
Италия грабна световната купа [-o< [-o< =D> :D :D :) :lol: \:D/

WILD__BOY
07-09-2006, 21:51
Дали беше заслужено?

07-09-2006, 21:52
Да ми барат лолипопа. Цигани.

hamilcar
07-09-2006, 21:53
Браво на италиянците заслужиха си световната купа. Французите под ножа и най-вече Зидан.

Napushen_Buhal
07-09-2006, 21:53
англия тряяше да са ама ко да праиш... скуадрите са

ProstoAz
07-09-2006, 21:53
Неее!!! :cry: :cry: :cry:
Можеше ли пък точно на дуспите да осерат французите... [-(

PUNK0
07-09-2006, 21:54
Dolu Franciq! :smt013

priti_kiti
07-09-2006, 21:55
Браво на италиянците заслужиха си световната купа. Французите под ножа и най-вече Зидан. :lol: :lol: така така :)

teenkopele
07-09-2006, 21:55
Италиянците заслужено победиха Франция, но по много мазен начин стигнаха до този финал. :wink:

^MaLkOtO^ZlO^
07-09-2006, 21:57
francuzite bqha mn po dobri:((( ebati tuka s ba6tata mislehme da metnem televizora ot balkona

Napushen_Buhal
07-09-2006, 21:59
francuzite bqha mn po dobri:((( ebati tuka s ba6tata mislehme da metnem televizora ot balkona

шо паднаха като са по-добри ?

WILD__BOY
07-09-2006, 22:04
francuzite bqha mn po dobri:((( ebati tuka s ba6tata mislehme da metnem televizora ot balkona

шо паднаха като са по-добри ?

В тая игра има един странен и непредсказуем фактор - късметът.

Napushen_Buhal
07-09-2006, 22:06
francuzite bqha mn po dobri:((( ebati tuka s ba6tata mislehme da metnem televizora ot balkona

шо паднаха като са по-добри ?

В тая игра има един странен и непредсказуем фактор - късметът.

и точно заради късмета не може да се определи кой е по-добър... така че не правете изказвания от сорта че французите били по-добри

Mo6no
07-09-2006, 22:09
Италия не заслужава титлата тъй като на 1\8 финала срещнаха Австралия и ги биха едвам, едвам с измислена дузпа в края на мача. В 1\4 финалите срещнаха най-слабият съперник.Само победата над Германия им признавам, тъй като тази над Франция беше след дуспи.А Франция биха наред Испания, Бразилия и Португалия\макар и с гол от дуспа, но тя поне беше истинска\.Всичко беше перфектно, но на финала...

Всъщност обаче се радвам, защото имаме един познат италянец, който живве тук. И сега мама му честити, и той ни обеща да черпи с Тирамису. :-D

Dr. Kazimbutt
07-09-2006, 22:10
Французите заслужаваха да спечелят, понеже играха по-добре.

Италиянецът, който заяде със Зидан, постъпи "леко" мръснишки... :evil:

cecko_boy
07-09-2006, 22:11
I samo italiqq i samo italiqqqqqqq ...... nqma kvo da govorim italy the best champion

Napushen_Buhal
07-09-2006, 22:11
Италия не заслужава титлата тъй като на 1\8 финала срещнаха Австралия и ги биха едвам, едвам с измислена дузпа в края на мача. В 1\4 финалите срещнаха най-слабият съперник.Само победата над Германия им признавам, тъй като тази над Франция беше след дуспи.А Франция биха наред Испания, Бразилия и Португалия\макар и с гол от дуспа, но тя поне беше истинска\.Всичко беше перфектно, но на финала...

Всъщност обаче се радвам, защото имаме един познат италянец, който живве тук. И сега мама му честити, и той ни обеща да черпи с Тирамису. :-D

давам ти 5 лева ако ми кажеш кой е имал лесни победи срещу всички отбори на световно :roll:

07-09-2006, 22:13
:-D

hamilcar
07-09-2006, 22:13
Няма значение кой кого е победил преди това. Важното е, че на финала Италия победи Франция. Зидан сам си е виновен няма значение какво му е казал италиянеца.

Fena
07-09-2006, 22:14
На тия французи нещо никак не им върви :lol:

На миналото световно някви печки от Сенегал ги биха ... даже 2 пъти. През `94-та ние им скрихме топката. Сещам се и за още един финал, но не помня коя година е било. Франция и Германия на финал. Тогава са играли още Бекенбауер и Платини. Разбира се Франция отново отпадат :mrgreen: Абе изобщо не им върви на момчетата, чак ги съжалявам :roll:
И сега тази селска проява на Зидан. Тоя кво си мислеше ?!?! Че като му е последен мач и ще му се размине ли ? Сега ако му дадат и Златната топка след тази проява просто ...


Лично аз не симпатизирам на нито един от двата отбора, и все едно ми беше кой ще победи :) Иначе поздрвавления за Италия ! :)

s0c00l
07-09-2006, 22:15
ЗАЯЛ се със дъртия ? моля ?! прегръщат се нещо говорят си тоя пенсионер се обръща и му бие глава 8-[
Боже боже..

Napushen_Buhal
07-09-2006, 22:16
ЗАЯЛ се със дъртия ? моля ?! прегръщат се нещо говорят си тоя пенсионер се обръща и му бие глава 8-[
Боже боже..

ти си от левски бе. не разбираш от футбол

JaDnI_UsTnI4kI_{P}
07-09-2006, 22:17
francuzite bqha mn po dobri:((( ebati tuka s ba6tata mislehme da metnem televizora ot balkona

шо паднаха като са по-добри ? ABE I DVATA OTBORA SA SHAMPIONI BEEE TVA E MNOGO TAPO DA SE RE6I FINALA S DUSPI!!! ZA6TOTO I NAI-DOBRIQ DA SI MOJE6 DA IZPUSNE6 DUSPATA.MOJE DA SI I NAI-SLABIQ NO DA Q VKARA6!!! LI4NO AZ BQH ZA PORTUGALIQ NO... E VSE PAK SAM DOVOLNA OT KRAQ NA FINALA! I ITALIQ I FRANCIQ ZASLUJAVAT APLODISMENTI =D> =D> =D> =D>

limubai
07-09-2006, 22:19
Поначало французите ми харесаха как играят. Това, което стана накрая със Зидан беше чиста провокация от страна на италианеца, още една причина да не харесвам жабарите. Но пък не може да се каже, че и италианците не си заслужиха победата. Играха добре, бяха по-добри на дузпи. Все пак да не забравяме, че футбола е игра, пълна с изненади. В крайна сметка ми е супер, че Италия е новия световен шампион.

07-09-2006, 22:20
FORZA ITALIA

Napushen_Buhal
07-09-2006, 22:20
Поначало французите ми харесаха как играят. Това, което стана накрая със Зидан беше чиста провокация от страна на италианеца, още една причина да не харесвам жабарите. Но пък не може да се каже, че и италианците не си заслужиха победата. Играха добре, бяха по-добри на дузпи. Все пак да не забравяме, че футбола е игра, пълна с изненади. В крайна сметка ми е супер, че Италия е новия световен шампион.

а един 'голям' футболист ще се поддаде ли на такава провокация ?

i'm so excited!
07-09-2006, 22:23
ооо много добра игра стана ....
forza italiaaaaaa шаляляляя :-D

limubai
07-09-2006, 22:24
Ами зависи какво му е казал. Един голям футболист би трябвало да има и достойнство, а когато му го накърнят е длъжен да се защити. Дълбоко се съмнявам, че Зидан би направил подобно нещо и то точно в последния мач в кариерата си и при това финал без да има доста основателна причина. Както сами се уверихме след сблъсъка с Матераци той спокойно си продължи напред, но явно италианеца му каза нещо, което го накара да се обърне и да го удари. В крайна сметка те ще пишат за този случай, за това ще разберем какво е станало :)

HandOfBlood
07-09-2006, 22:34
ооо много добра игра стана ....
forza italiaaaaaa шаляляляя :-D сеееейм хиър :smt016

Mo6no
07-09-2006, 22:50
давам ти 5 лева ако ми кажеш кой е имал лесни победи срещу всички отбори на световно :roll:
Уругвай на световното през 1930 в Уругвай
Резулатите са:
В групите:
Уругвай - Перу - 1:0
Уругвай - Румъния - 4:0
1\2 финал:
Уругвай - Югославия - 6:0
Финал:
Уругвай - Аржентина - 4:2

По това, което гледах като статистика само първият им мач е бил труден.

И да не си мислиш, че ще минеш само с пет лева. :lol:

NeSTa_86
07-10-2006, 07:25
forza italy

rusalkata_
07-10-2006, 10:38
Французите заслужаваха да спечелят, понеже играха по-добре.

Италиянецът, който заяде със Зидан, постъпи "леко" мръснишки... :evil:

именно.и аз бях за Франция ама... :( най ми е гадно за Зидан...не заслужаваше да свърши така кариерата си в националния отбор...тея италианци са големи селяни.Матераци го предизвика,каза му нещо... :x :?

Mo6no
07-10-2006, 10:43
именно.и аз бях за Франция ама... :( най ми е гадно за Зидан...не заслужаваше да свърши така кариерата си в националния отбор...тея италианци са големи селяни.Матераци го предизвика,каза му нещо... :x :?
И аз бях за Франция, обаче Зидан си го заслужи. Постъпката му беше такава заради голямото му самочевствие. И въпреки постъпката на Зидан, Франция заслужаваше титлата. Казах вече защо.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-10-2006, 13:43
i az bqh za franciq :-s i naistina zidan si go zasluji .. :D men malko mi stana smeshno kakva fizionomi naprai :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rusalkata_
07-10-2006, 14:29
a[N]D[i]T[k]a]i az bqh za franciq :-s i naistina zidan si go zasluji .. :D men malko mi stana smeshno kakva fizionomi naprai :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

а на мен как му се нахвърли на Матераци.като побеснял бик го удари... :lol: :smt005

ht_7j
07-10-2006, 15:14
FORZA AZZURRI !!!!!!

Taka...Italia beshe po-dobriqt otbor 1-voto poluvreme. Posle bqha zle. Posle pak neshto se sybudiha. Machyt beshe ravnostoen. Zidane si go zasluji. Tova, che Materazzi mu e kazal neshto, ne e nishto osobeno. Vinagi ima obidi i gafove, no nikoi ne se nahvyrlq taka. Zidane dori ne syjali sled tova. Takyv opiten futbolist..ot klasa...Vyshkopodobno veshtesvto protivno (nervno).

Na duzpi naistina shansa i na dvata otbora e 50/50. No Italia napraviha tova, koeto trqbvashe. Biha strahotni duzpi. Perfektni. (Jalko, che Buffon malko se izloji, no mu e prosteno, zashtoto prez redovnoto vreme vardi strahotno.)

Da ne govorim, che Italia trqbvashe da bie i v redovnoto vreme, zashtoto nqmashe nikakva duzpa.

Taka che.....stiga plakahte.

Nikoi ne spomenava otmenniq gol. Nqma spor, che e zasada (za razlika ot duzpata), no pak e poveche ot Les Bleus.

FORZA ITALIA!!!!

Fena
07-10-2006, 18:40
http://tonaz.altervista.org/zidane.html


:lol: :lol: :lol:

rusalkata_
07-10-2006, 20:09
http://tonaz.altervista.org/zidane.html


:lol: :lol: :lol:

:smt005 :lol: тея хора не са добре.кви неща измислят само.нямат ли си друга работа. :lol:

HandOfBlood
07-10-2006, 23:24
http://tonaz.altervista.org/zidane.html


:lol: :lol: :lol:ахахах тва ме накефи :lol:

Crazy_m
07-10-2006, 23:50
Според мене никой не заслужаваше да спечели световната титла.Това световно беше едно от най-тъпите според мене.Но все пак бях за италия :)

FoReVeR_YoUnG
07-11-2006, 08:55
Отначало си бях за Италия, французите играят що-годе добър футбол, но като народ ги мразя, докато италианците много им се изкефих как се радваха накрая! А колкото до това колко добро беше Световното като цяло- според мен наистина имаше тъпи мачове, без развитие, но пък имаше и много запомнящи се готини моменти, според мен.

vra4ka
07-13-2006, 18:56
Хубава тактика, добри играчи и желязна психика.
Имаха всичко това и заслужено спечелиха.

gigi_00
07-16-2006, 09:18
Bravo na jabarite :) neka se kefqt

gigi_00
07-16-2006, 09:20
No ako ne be6e sadiata da dade izmislenata duzpa s/u Shveicariq v poslednite secundi na dadenoto prodyljenie ot pomo6nik sadqta pordyljenie malko trundo 6tqha da se klasirat po natatyk.A i bqha s 4ovek po malko!

Frank_Lampard
07-16-2006, 19:31
Дузпа в 93' в мача с/у Австралия ?
Гол в 119' след като цял мач си играл с 5 защитника с/у Германия ?
Зинедин Зидан с червен картон, Марко Матераци без на финала ?
Защо нямаше 2ра дузпа за Малуда ?
Все хубави въпроси ...
Forza Azzurri ...

In4iTu_
07-16-2006, 20:30
Французите заслужаваха да спечелят, понеже играха по-добре.

Италиянецът, който заяде със Зидан, постъпи "леко" мръснишки... :evil:
Леко??...Тея италианци почнаха да ме нервят още повече :smt019

cveteto
07-19-2006, 19:50
Браво на италиянците заслужиха си световната купа. Французите под ножа и най-вече Зидан.