PDA

View Full Version : Италия победи!!!!



Heaven_inhabitant_f
07-09-2006, 23:03
Честито на всичко,които бяха за тях!

hamilcar
07-09-2006, 23:10
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=45537

И все пак Италия си заслужиха купата.

cecko_boy
07-09-2006, 23:10
I samo italiqq i samo italiqqqqqqq ...... nqma kvo da govorim italy the best champion :)

s0c00l
07-09-2006, 23:11
АМА ТО НЯКОЙ ДА НЕ Е ИМАЛ НАДЕЖДИ ЗА ПЕНСИОНЕРИТЕ ? БУАХХАХАХААХАХХАХА

Fena
07-09-2006, 23:13
На тия французи нещо никак не им върви :lol:

На миналото световно някви печки от Сенегал ги биха ... даже 2 пъти. През `94-та ние им скрихме топката. Сещам се и за още един финал, но не помня коя година е било. Франция и Германия на финал. Тогава са играли още Бекенбауер и Платини. Разбира се Франция отново отпадат :mrgreen: Абе изобщо не им върви на момчетата, чак ги съжалявам :roll:
И сега тази селска проява на Зидан. Тоя кво си мислеше ?!?! Че като му е последен мач и ще му се размине ли ? Сега ако му дадат и Златната топка след тази проява просто ...


Лично аз не симпатизирам на нито един от двата отбора, и все едно ми беше кой ще победи :) Иначе поздрвавления за Италия ! :)

s0c00l
07-09-2006, 23:18
На тия французи нещо никак не им върви :lol:

На миналото световно някви печки от Сенегал ги биха ... даже 2 пъти. През `94-та ние им скрихме топката. Сещам се и за още един финал, но не помня коя година е било. Франция и Германия на финал. Тогава са играли още Бекенбауер и Платини. Разбира се Франция отново отпадат :mrgreen: Абе изобщо не им върви на момчетата, чак ги съжалявам :roll:
И сега тази селска проява на Зидан. Тоя кво си мислеше ?!?! Че като му е последен мач и ще му се размине ли ? Сега ако му дадат и Златната топка след тази проява просто ...


Лично аз не симпатизирам на нито един от двата отбора, и все едно ми беше кой ще победи :) Иначе поздрвавления за Италия ! :)


Ахах, я пак си помисли кой на кой е скрил топката през 94-та ;) хахха

RockMan
07-09-2006, 23:20
Да браво на Италия :D Е малко в края на мача окапаха като зрели круши ама тва е в стила им.Все пак завидно хладнокръвие при дузпите!А Зидан като видях как го блъсна Матераци се сетих че като се пенсионира би изкарвал добри пари като бик в Испания :lol:

ht_7j
07-09-2006, 23:32
FORZA AZZURRI !!!!!!!

Италия трябваше да ги бие още първото полувреме. Второто бяха зле и накрая май се измориха. Не можех да разбера защо след грозната постъпка на Зидан, когато останаха с 10 човека, Италия пак се пазеха???

И според мен нямаше дузпа или поне беше пресилена. Италиянеца си дръпна крака преди да падне френската въшка. (поне аз така го видях)

Отивам да празнувам!!!!

FORZA ITALIA!!!!

Mo6no
07-09-2006, 23:55
Италия не заслужава титлата тъй като на 1\8 финала срещнаха Австралия и ги биха едвам, едвам с измислена дузпа в края на мача. В 1\4 финалите срещнаха най-слабият съперник.Само победата над Германия им признавам, тъй като тази над Франция беше след дуспи.А Франция биха наред Испания, Бразилия и Португалия\макар и с гол от дуспа, но тя поне беше истинска\.Всичко беше перфектно, но на финала...

Всъщност обаче се радвам, защото имаме един познат италянец, който живве тук. И сега мама му честити, и той ни обеща да черпи с Тирамису. :-D
Това го писах в другата тема.

Fena
07-10-2006, 00:31
На тия французи нещо никак не им върви :lol:

На миналото световно някви печки от Сенегал ги биха ... даже 2 пъти. През `94-та ние им скрихме топката. Сещам се и за още един финал, но не помня коя година е било. Франция и Германия на финал. Тогава са играли още Бекенбауер и Платини. Разбира се Франция отново отпадат :mrgreen: Абе изобщо не им върви на момчетата, чак ги съжалявам :roll:
И сега тази селска проява на Зидан. Тоя кво си мислеше ?!?! Че като му е последен мач и ще му се размине ли ? Сега ако му дадат и Златната топка след тази проява просто ...


Лично аз не симпатизирам на нито един от двата отбора, и все едно ми беше кой ще победи :) Иначе поздрвавления за Италия ! :)


Ахах, я пак си помисли кой на кой е скрил топката през 94-та ;) хахха


Ние на французите в последния мач от квалификационните групи. Франция водят до 93-тата минута когато Емо Костадинов вкарва феноменален гол с глава 8) Не помня дали беше изравняващ, но ни осигуряваше място на финалите, както и отпадане на французите :lol: Те и от тогава си ни мразят... :lol:

RockMan
07-10-2006, 01:03
Ние на французите в последния мач от квалификационните групи. Франция водят до 93-тата минута когато Емо Костадинов вкарва феноменален гол с глава Не помня дали беше изравняващ, но ни осигуряваше място на финалите, както и отпадане на французите
Чакай тука малко си се пообъркал... :lol: Значи първо годината е 1993 и голът на Емо Костадинов е бил за 2:1 за България и не го е вкарал с глава а с крак.Ама както и да е нали са отпаднали :lol:

Mo6no
07-10-2006, 01:04
Голът е бил 2-ри и ако не се лъжа е бил в последната секунда на мача.

RockMan
07-10-2006, 01:13
Голът е бил 2-ри и ако не се лъжа е бил в последната секунда на мача.
Точно така :wink: И тогава Мичмана е произнесъл така популярната фраза:"Господ е българин" :)

Fena
07-10-2006, 08:07
Да де ... важното в случая беше че французите за пореден път отпадат по неочакван начин :-D

machoka
07-10-2006, 11:26
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=45537

И все пак Италия си заслужиха купата.