PDA

View Full Version : Dali toi ima nqkakvi 4ustva kam mene?



maily
07-09-2006, 22:05
Zdr na vs!Ox trqbva mi malko pomo6t!Zna4i imam si nai dobyr fr no naskoro toi zapo4na da se darji da mi govori malko po razli4no otkolkoto dosega!Naprimer edna ve4er toi be6e napravil kupon v dr si ka6ta no az nemojax da ida za6toto maika mi ne me puska6e i toi be6e otlojil kupona i mi kaza 4e cqla ve4er e mislel za mene i sajelqval 4e me nqma!Postoqtno se bazika s mene i mn qko se darji kato best fr.!Az si imam priqtel,ama ne go mnxaresvam!4udq se dali my best fr ima nqkakvi po-razli4ni 4ustva kum men,samo priqtelstvo ili...?Az mislq 4e go xaresvam,no o6te ne sam sigornaKakvo mislite?

Angel_eyes
07-09-2006, 22:26
Ъмм...значи първо си помисли,дали наистина харесваш това момче а и дали си заслужава,не бързай да оставяш приятеля си,а първо поговори с другото момче и се изяснете.Ако и двамата имате чувства и сериозни намерения за връзка съберете се,а пък нали и ти не харесваш много приятеля си...така,че от опит глава не боли \:D/ :wink: [/quote]

teenkopele
07-09-2006, 23:29
Първо ще трябва да станеш наясно с това, което чувстваш и чак след това да предприемеш каквото и да било.
Успех. :wink:

Da_Bitch
07-10-2006, 00:02
Първо ще трябва да станеш наясно с това, което чувстваш и чак след това да предприемеш каквото и да било.
Успех. :wink:

Според мен е прав.изясни си какво изпитваш към единия и какво към другия. С кой наистина искаш да си ? и дали това с your the best fr не е само увличане.. :roll:

Forslor
07-10-2006, 01:47
Първото което ми идва на ум е : Айдеееее още едно приятелство замина на кино.

LP_girl_14
07-10-2006, 01:55
Възможно е да те хареасва ,но да не преедприема нищо,защото си имаш приятел и не иска да разруши връзката ти.Но това,че се съмняваш в това,което изпитваш към гаджето ти,показва че всъщност нямаш кой знае какви чувства съм него.Следователно няма защо да си с него.Но преди да решиш си помисли добре,изяси се сама със себе си и внимавай да не сбъркаш приятелските чувства с любовта.Пък в крайна сметка,ако наистина имаш нещо към твоя най-добър приятел,опитай се да му покажеш че искаш да сте нещо повече от приятели.Но недей да прибързваш.Обмисляй добре всяко твое действие O:)

koalka
07-10-2006, 05:42
Първо си изясни чувствата към най-добрия ти приятел,а не мога да разбера,при положение,че дори не харесваш гаджето си,си с него.По-добре скъсайте.

ReconnEcT
07-10-2006, 08:50
Първо си изясни чувствата към най-добрия ти приятел,а не мога да разбера,при положение,че дори не харесваш гаджето си,си с него.По-добре скъсайте.

то4но така

sensa
07-10-2006, 09:44
100% ima razli4ni 4uvstva kam teb i te 4uvstva kato ne6to pove4e ot priatel!!!!!!!!!! prosto istinsko priatelstvo m/u mom4e i momi4e NQMA!!!!!!!!! vinagi edinq ima po silni 4uvstva , a v tvoq slu4ai mai i dvamata :smt008

whatthe
07-10-2006, 09:46
100% ima razli4ni 4uvstva kam teb i te 4uvstva kato ne6to pove4e ot priatel!!!!!!!!!! prosto istinsko priatelstvo m/u mom4e i momi4e NQMA!!!!!!!!! vinagi edinq ima po silni 4uvstva , a v tvoq slu4ai mai i dvamata :smt008
ха ха ха
не ме карайте да се смея моля ви се!
имам приятелка ( НАЙ-ДОБРАТА ) която си има гаже от 2 години ! споделям и сичко от около 4! както и тя на мен ! но никога не сме имали нещо заедно !

kudravoto
07-10-2006, 09:52
и аз имам приятел които много оби4ам но само като приятел споделям вси4ко с него имам си приятел заедно сме от 1 година и няколко месеца в последствие двамата станаха много добри приятели и си излизаме заедно и нямам никакви проблеми тжа па кво об6то има6е с темата

kisS``me
07-10-2006, 11:33
Първо си изясни чувствата към най-добрия ти приятел,а не мога да разбера,при положение,че дори не харесваш гаджето си,си с него.По-добре скъсайте.

то4но така
=D> :smt023 pr0st0 p0g0v0ri s y0ur best fr i se razberete!ne byrazi da kysash s gadjet0 si! :)

Do_YoU`lOvE_mE
07-10-2006, 11:42
Според мен трябва да поговориш с най-добрия си приятел. Найстина той изпитва нещо по начина по който ти казваш, че се държи се разбира. Поговорете разберете се и ако наистина искаш да си с него остави гаджето си и бъдете заедно с този твой приятел :smt008

piFka_LP
07-10-2006, 12:10
е се пак ти е най-добрият приятел(ако наистина е така) възможно е да те хареса щом забелязваш че се държи различмно първо си помисли дали си готова да зарежеш настоящия си приятел и чак тогава мисли какво да направиш с най-добрият ти приятел а също е възможно прсто да си мислиш че се държи различно защото така ти се иска или да е отменил купона защото тебе те е нямало с чисти приятелски чувства най добре го попитай...

ludo_mace
07-10-2006, 13:09
Първото което ми идва на ум е : Айдеееее още едно приятелство замина на кино.
Напълно съм съгласна :-k по-добре не задълбавай,защото тея наще любовни афери бързо минават,но приятелството,ако е истинско,остава за винаги [-o<

B*I*A*N*K*A
07-10-2006, 13:28
СПОРЕД МЕН НЕ БЪРЗАЙ ОЩЕ, ОБМИСЛИ НЕЩАТА ДОБРЕ, ИЗЯСНИ ЧУСТВАТА СИ, ПОГОВОРИ С ПРИЯТЕЛЯТ СИ И ВЗЕ МИ НАЙ-ДОБРОТО РЕШЕНИЕ. НО НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА СИ СИГУРНА ЗА ДА НЕ СЪЖАЛЯВАШ ПОСЛЕ.

LoVe_RuSlAn
07-10-2006, 15:02
Мда определено още едно приятелство отива към любов а след това може би kъм раздяла и след това знаете как... първо стани наясно с чувствата си а после прави каквото и да било защото това хубаво приятелство накрая ще свърши може би с омраза как става в повечето случаи

Krem4eto
07-11-2006, 15:13
Първо ще трябва да станеш наясно с това, което чувстваш и чак след това да предприемеш каквото и да било.
Успех. :wink:

Според мен е прав.изясни си какво изпитваш към единия и какво към другия. С кой наистина искаш да си ? и дали това с your the best fr не е само увличане.. :roll:

И преди да предприемаш каквито и да е мерки първо разбери какво изпитва той към теб!

piece0Fchocolate
07-11-2006, 15:20
Не бързай да оставяш гаджето си. Мислиш че харесваш най-добрия си приятел, защото когато те "сваля" винаги има тръпка и може да е само една заблуда :wink: така че изчакай :D успех