PDA

View Full Version : Проблем със слагането на кондома



07-09-2006, 22:23
Всичко си е наред, когато тръгна да правя секс с гаджето ми, еректрира ми пениса и всичко си е нормално, но като поставя презерватива сякаш част от кръвта в него се оттегля и става значително по-малък. Трябва доста да забързам движенията за да си върне нормалните размери. Може да е от допира на силикона в главичката ми и от това да се намалява възбудата, знам ли ? Някой с подобен проблем или предложения ?

MauMyHkaTa
07-10-2006, 00:04
От презерватива е! На повечето хора им е 1000 пъти по-яко БЕЗ презерватив,но понякога се налага дори и да не искаме! Има маса причини, които ги правят гадни и нежелани за употреба и предполагам че от това произлиза и твоя проблем!

Forslor
07-10-2006, 01:37
О-о,бъди сигурен,че е от тъпия презерватив!Предполагам че на повечето момичета и момчета (в което число и аз) им е 1000 пъти по-яко БЕЗ гадните презервативи,но какво да се прави-понякога се налага дори и да не искаме! :cry: Има маса причини, които ги правят гадни и нежелани за употреба и предполагам че от това произлиза и твоя проблем!
П.С. : аз съм момиче,но те разбирам напълно и съм съпричастна,защото от тфа зависи удоволствието И на дамата!
Та... викаш скоро да очакваме бебе(в най-добрия случай разбирасе) а? 8-[

07-10-2006, 19:00
bez prezervativ e nesravnimo po-dobre... kogato e s prezervativ ne use6tam po4ti ni6to:/ momi4e sym

Forslor
07-11-2006, 18:37
bez prezervativ e nesravnimo po-dobre... kogato e s prezervativ ne use6tam po4ti ni6to:/ momi4e sym
Ako ти е постоянен партньор или пък си е правил скоро тест за СПИН нищо не пречи да е без презерватив ,но иначе е прекалено рисковано и за едно кратко удоволствие просто не си струва .