PDA

View Full Version : Moderated:Бях на кола маска преди 3 дена и вече се виждат...



объркана
07-10-2006, 06:05
Абе хора,преди 3 дена за пръв път бях на кола маска и козметичката ми ги махна.Но сега на третия ден пак ми поникнаха и се виждат.На какво се дължи това,знаете ли и дали ви се е случвало?Да не би дължината да не е била добра?

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

объркана
07-10-2006, 06:40
Възможно ли е да са се скъсали?

JaYnE
07-10-2006, 07:51
mi moje i da ssa se skusali. 6to ne hodi6 da q pita6? po princip az gi mham s epilator i nqmam takiva problemi. a za pruv put li si gi mahala? a moje i da sa bili kusi4ki. ndali se vijdat vsi4kite.a?

strange__
07-10-2006, 11:23
Ако си се бръснала преди това,корените им още са дебели и тъмни и може би затова се виждат :wink:

Eclipse_bb
07-10-2006, 18:28
Сто процента са скъсани, ако корените са отстранени, както би трябвало да бъде, нямаше да има поникнали осъмчета.
Аз не бих посетил въпросната козметичка повторно.

GreenLadyM
07-10-2006, 18:42
Не са се скъсали!!!!
[-( и на мен ми се е случвало и козметичката ми обясни,че в началото когато си ги махаш те растат на два етапа:махаш ги първия път и скоро ти порастват пак и ако махниш и тези тогава няма да се появявят дълго!За това е хубаво да имаш епилатор за да ги махаш веднага щом се появят!
Това ще е само в началото,след няколко епилации няма да е така!Остави ги тези да порастнат,не им се притеснявай,не са се скъсали,всичко си е в реда на нещата!

NeNo_pz
07-10-2006, 20:25
Мхм, аз бях на козметичка - една приятелка на майка ми. Направиха ми въпросната кола-маска и цент не ме боля. Плюс това минаха 3 седмици и още не ми растат :::

Eclipse_bb
07-10-2006, 20:28
И при мен първия път не порастнаха поне 2-3 седмици, пък съм момче...

07-11-2006, 23:02
И при мен първия път не порастнаха поне 2-3 седмици, пък съм момче...хмм...въпросче - как стоят нещата с кола маската щото имам намерение да прилагам това или евентуално някой от другите методи в/у гърдите ми...и ми трябва да са гладки все пак :) и също къде? щото ми е малко неудобно да вляза някъде заа въпросната процедура...