PDA

View Full Version : prosto kajete mnenieto si:(



buhti4ka
07-10-2006, 09:07
здравейте!в момента съм толкова сама,няма кой да ме изслуша и кой да ми даде кураж и се надявам вие да сте така добри и да ми помогнете и така.....преди бях много затворено момиче,не допусках никое момче до себе си/голяма роля май изигра,това,че израснах без баща/винаги като видех че някое момче се интересува от мен аз бягах до преди 4 месеца-запознах се с едно момче,мил,внимателен,чаров н!той такмо беше скъсал с приятелката си с която е ходил 2 години!зьпочнахме да се чуваме и виждаме редовно-стана ми много близък-но нищо интимно не е имало!докато един "хубав" ден той случайно не ме запозна с един негов познат.....май се влюбих в него,той ми казваше че ме обича и аз като една глупачка без опит му повярвах,но той си имаше приятелка,каза ми че като завърши ще я зареже и ще бъдем официално заедно....и да..заряза я и тръгна с трета!!!!много ме боли сега,чувствам се сама и болката е ужасяваща sad той продължава да ме търси и да ми казва че ме обича,но това да не бъде с мен било неговото наказание за грешките който е правил!!!аз вече не го искам-да липсва ми,но трябва да го забравя!!!а момчето което ме запозна с него.....май е човекът в който съм била влюбена през цялото време.....казах му го онзи ден и той ми каза че аз съм единственото момиче което е заглеждал откакто е скъсал с приятелката си,но не бил готов,още я обичал въпреки че вече не иска да е с нея,просто искал сега да бъде сам,не искал да е с мен и още да има чувства към нея!!!имам чувството че поподнах в някакъв кошмар!на 18 год съм,за първи път отворих сърцето си,едното момче ме нарани жестоко и ме боли неописуемо много....а второто което ме привлича не е готово и на дали скоро ще е /разбирам го напълно/ страх ме е че пак ще се затворя,а и нямам много приятеле-познати да!но най-добрата ми приятелка замина до 11 юли и сега съм толкова сама....и така боли :cry: :cry: :cry: :cry:

знам че има и хора с много по-сериозни проблеми но имам чувството че умирам от болка и незнам какво да правя!!!!ако можете дайте съвет как да забравя момчето което ме нарани страшно много и как да спечеля другото момче!!!!знам че е егоистично,но ако бъда с това момче,съм сигурна че той ще ме направи щастлива и ще забравя болката,а пък и аз имам някакви чувства към него!!!

hristina^
07-10-2006, 09:16
zdrasti mili4ka ... az neznam kakvo da te posavetvam tova zavisi i ot dvamata spored men,a i tvoqta pr 6te se varne ytre :P .Az mislq 4e vseki ot nas e izpadal v takiva situacii na beznadejnost no ne se predavai!Ti si na 18 jivota e pred teb i 6te ima o6te mnogo mom4eta v jivota ti>Tova mom4e koeto te e naranilo qvno ne e ocenilo kakvo ima do sebe si. A za drygoto mom4e...mislq 4e trqbva da my dade6 malko vreme da zabravi predi6nata si vrazka za6toto naistina e nujno vreme... nz kakvo drygo da ti kaja nz dali vob6te ima ne6to int v tova koeto ti pisa no ot moq strana...tova e koeto moga da ti kaja.
Kasmet ti jelaq dano si mnogo mnogo 6tastliva skoro s mom4eto koeto ti iska6 :P {}{}{}

whatthe
07-10-2006, 09:18
Прекалено много се отдаваш на чуствата си! не 1 път съм казвал на такава възраст трудно се намира светен човек! секи навлиза в живота и пробва и пробва...но не се затваряй :) не е хубаво
по 14-15 часа на ден стоя пред пц-то...излизам 1 път в месеца и така вече около половин година без гаже и съм се затворил... нямам приятели нямам си нокой освен братми :-k
момче лесно можеш да си намериш, но е с много големи очаквания :) до колкото обичта ти към твоя приятел просто го харесваш като човек :) направил е много значителни неща в твоя живот ! може би за това чустваш заблуда!
просто не трябва да се впрягаш! пробваш но е с преднамерени чуства ! сичко идва с премето си и то в точния момент ! най-важното не издавай чуствата си!

kudravoto
07-10-2006, 09:24
Прекалено много се отдаваш на чуствата си! не 1 път съм казвал на такава възраст трудно се намира светен човек! секи навлиза в живота и пробва и пробва...но не се затваряй :) не е хубаво
по 14-15 часа на ден стоя пред пц-то...излизам 1 път в месеца и така вече около половин година без гаже и съм се затворил... нямам приятели нямам си нокой освен братми :-k
момче лесно можеш да си намериш, но е с много големи очаквания :) до колкото обичта ти към твоя приятел просто го харесваш като човек :) направил е много значителни неща в твоя живот ! може би за това чустваш заблуда!
просто не трябва да се впрягаш! пробваш но е с преднамерени чуства ! сичко идва с премето си и то в точния момент ! най-важното не издавай чуствата си!


auuu psiholog'\\:D/

whatthe
07-10-2006, 09:25
//off topic

auuu psiholog'\\:D/
ха
много ти е смешно на тебе а?

sensa
07-10-2006, 09:29
Hi! znae6 li kakvo sega v tozi moment moje da ti se struva tejko i adski trudno. sigurno nqma6 jelanie za ni6to i ti e iska samo da pla4e6, no ako proqvi6 silna volq i se osaznae6 sega, posle 6te si mn po 6tastliva.... problema ti e , 4e ne si dopuskala horata blizo do sebe si i sega pri parviq slu4ai na razbito sarce ti strada6 mnogo...... na vseki sa mu razbivali sarceto i trqbv ada svikne6 s tova , kolkoto i tapo ad zvu4i. no spored men ,za da stane6 istinski 4ovek i da moje6 sam da se bori6 v jivota , trqbva da prejivee6 takiva razo4arovaniq. prosto razlikata e , 4e pri vseki 4ovek idvat po razli4no vreme. spored men trqbva da se otkaje6 i ot dvete mom4eta i da zapo4ne6 nai setne i ti da se zabavlqva6 kato vsi4ki drugi, da se sabira6 s mn hora po kuponi, diskoteki. ne stoi sama i 6et vidi6 kakav napredak 6te ima6

07-10-2006, 10:04
ami che i az sym izrasnala bez bashta,toi nikoga ne me e poglejdal,edva li me e i obichal.zaradi nego mrazq povecheto momcheta i myje.do predi godina bqh ebati skapanqchkata,obache veche ne.stanah otvorena i sega nqkoi kato me drazni ili qdosa ne moja da mi zatvori ustata.prosto nqma smisyl da se zatvarqsh v sebe si.taka shte prejiveesh vsichko oshte po-trudno.stqgai se,hvashtai oshte nqkoq priqtelka,koqto nqma gadje i zapochvaite da tyrsite.az taka napravih...e oshte tyrsq,ama uspeha nablijava.uspeh! :mrgreen:

FaTaLn0t0_LaDy
07-10-2006, 10:29
i az sum izrastnala i si izrastfam bez ba6ta...daje ne go poznaam...no i moq suvet e da ne se zatfarq6 f sebe si...6te ti stane o6te po trudno da preodolee6 bolkata...izlizai s priqteli..s pove4e mom4eta...budi po otforena...az predi bqh edno malko zatforeno momi4ence koeto be6e tfurde zrqlo za vuzrasta si...no prez poslednata godina se slu4iha tolkova obrati v moq jivot i sega sum to4no obratnoto na tova koeto bqh...prosto se zabavlqvai pove4e...vse pak si na 18g. jivota e pred teb sega ti e padnalo da se zabavlqva6 i da si prafi6 tofa koeto iska6....po tozi na4in 6te preodolee6 bolkata....a i pr se vru6ta dnes...uspeh... :wink:

kisS``me
07-10-2006, 11:17
milichka,az sym na 13 i do predi 1 sedmica ne izlizah nikyde,obache sega se pribiram v 22 chasa i po centyra ima tolkova mnogo momcheta i se zabavlqvam super mnogo s priqtelkite mi :smt048 prosto izlizai,no s momicheta i obsyjdaite momchetata,oglejdaite gi,a za tezi dvamata ..... makar da sym malka i moeto syrce e razbivano,no vsichko na tozi svqt e prehodno,taka che ne se vprqgai!!sigurna sym che shte namerish tochniq chovek na tozi,koito ti kazva,che te obicha ne mu obryshtai vnimanie vyobshte,a na drugiq bydi prosto fr i si nameri treti :)))) USPEH

IsTiNsKa_LuBoV
07-10-2006, 11:34
Zdravei!Ami tuk kazaha 4e ne trqbva da si razkriva6 4uvstvata...Ami da tova e taka ama ako naistina toi te Obi4a mu pokaji 4e i ti Go Obi4a6?A kakvo 6te stane s drugiq?Ako i toi te Obi4a kakvo?6te go nakara6 da strada?Abe neznam ti si re6ava6...
Kofti4 :|

kisS``me
07-10-2006, 11:40
btw skiF mi p0dpisa ... 0nq glupak gubi ;-)

buhti4ka
07-11-2006, 11:09
hora mnogo mi e tejko.....s biv6iq bqhe pravili planove kade i koga da hodim na more zaedno...i kato me zarqza zaradi druga 6te hodi s neq na sa6toto mqsto kadeto bqhme re6ili...i az 6te sam tam oba4e s na6te.....kak 6te izdarja kato go vidq da q celuva,dokosva i pregra6ta...i ve4er po diskotekite kato se zasi4ame...gadno mi e ...i pak pla4a.....za6to trqbva6e da me laje 4e me obi4a...za6to mu trqbva6e da me naranqva....za6to?????????????

nali vi bqh spomenala za drugoto mom4e koeto mai me privli4a..da privli4ame....kajete kak bih mogla da go spe4elq....kato se ima v predvid 4e ne bil gotov o6te....i 4e me 4uvstval samo kato priqtelka....a dokato ne se zanimavah s drugoto mom4e,mi prave6e nameci?????

blagodarq 4e mi otdelqte vreme :)