PDA

View Full Version : pomognete mi ako mojete de :))))



_Me4tAtElKa_
07-10-2006, 09:39
iskam da mi predlojite dieta preptat i spotr koito dokazano ot va6iq opit topt kilogramite - taka 4e za 2 meseca da svalq 10 kg i da se stegna
iskam da svalq maznini ot dupeto bedrata korema no da ne zagubq gardite si
axaxaax mn pretencii imam
nali?
blagodarq predvaritelno

:P
07-10-2006, 10:37
mili4ka za 2meseca spokoino moje6 bez da se napyva6 mngo da otslabne6 s 10 kg prosto qj po-malko primerno zakuskata da e samo plod a na obqd zele4yci s ... sirena ili nqkakvi 4isto meso i taka s malko yprajneniq koito ti 6te pravi6 vseki den i 6te stane rabotata . Yspex

`Death`Whore`
07-10-2006, 10:39
За да не изгубиш гърдите си, трябва да ядеш нормално и да правиш упражнения за частите на тялото, които искаш да намалеят. Обаче пак ще се потиш и гърдите ще поизчезнат. Обаче с диети и гърдите се топят.

Jessika_MG
07-10-2006, 12:18
Do sega nikoga ne sam se my4ila da otslabvam i ne vqrvam na dieti, no sam zabelqzala 4e nai-byrzoto slabeene e ot problemi ot vsqkakvo estestvo ... :roll:

Eclipse_bb
07-10-2006, 18:26
Да свалиш 10 килограма за два месеца, първо - не е здравословно, второ - само ти ще си мислиш, че с ипо-добре, трето - след време ще си върнеш старите килограми, даже ще качиш и отгоре. Не бива да се сваля повече от половин килограм за едмица, тоест - 4 килограма за 2 месеца.
Иначе - храни се по малко и на често с храни, богати на протеин с висока биологична стойност и бедни на нездравословни мазнини и въглехидрати. Избягвай въглехидратите след 14 часа. Спортувай, но забрави за стотиците коремни преси, препоръчвам ти високоинтензивна аеробика.

Извода? Грижете се за себе си, потдържайте се и не чакайте последния момент, в който "трябва да свалтие 10 килограм за 2 месеца". Хубавите неща стават бавно.

xOtkiSsSs
07-10-2006, 18:47
За да не изгубиш гърдите си, трябва да ядеш нормално и да правиш упражнения за частите на тялото, които искаш да намалеят. Обаче пак ще се потиш и гърдите ще поизчезнат. Обаче с диети и гърдите се топят.
Mн точно казано

Eclipse_bb
07-10-2006, 18:59
Това забравих да го кажа...

`Death`Whore` - и да се скъсаш да правиш упражнения за "частите на тялото, които искаш да намалеят" нищо не става, защото организма е така устроен, че не може да свали мазнини само от една "част", тоест - топи се от общия обем мазнини.

Количеството мастна тъкън в гърдите на жените им придава обем, така че е логично щом сваляте мазнини гръдната обиколка да намалява. Препоръчвам ти щом сваляш да си мажеш гърдите със стягащо кремче, за да не провиснат, особено ако са по-големи.

vikito_666
07-10-2006, 19:27
Да свалиш 10 килограма за два месеца, първо - не е здравословно, второ - само ти ще си мислиш, че с ипо-добре, трето - след време ще си върнеш старите килограми, даже ще качиш и отгоре. Не бива да се сваля повече от половин килограм за едмица, тоест - 4 килограма за 2 месеца.
Иначе - храни се по малко и на често с храни, богати на протеин с висока биологична стойност и бедни на нездравословни мазнини и въглехидрати. Избягвай въглехидратите след 14 часа. Спортувай, но забрави за стотиците коремни преси, препоръчвам ти високоинтензивна аеробика.

Извода? Грижете се за себе си, потдържайте се и не чакайте последния момент, в който "трябва да свалтие 10 килограм за 2 месеца". Хубавите неща стават бавно.
aaa da moje i s po250 gr na godina nali?
pri vseki 4ovek e razli4no!

Eclipse_bb
07-10-2006, 19:32
Глупости, различно е колко лесно сваля!