PDA

View Full Version : Ima li li ste nevazmojna LIUBOV ?????



{: SlaDka SlaDuRaNa :}
07-10-2006, 16:20
I ako ste imali kak vi e bilo ?

az sam imala mnogo takiva zashtoto parvo az haresvam edno momche a to men ne a sled tova stava taka 4e az spiram da go haresvam haresvam si drug a mom4eto koeto sym haresvala zapo4va da haresva men zashto stava taka ima li li ste takiva slu4ei zashto vse se obrashtat neshtata i ot tova nz obache mi stava mn gadno..... :|

Nadelina
07-10-2006, 16:25
Vseki e imal takiva lubovi.. I znaesh li koq e prichinata? Kogato tichash po nqkoe momche za nego si bezrazlichna poneje znae che moje da te ima.. kogato useti che ti se otdrapvash.. i vidi che veche toi ne e na parvo mqsto zapochva da go chopli samochuvstvieto "S kakvo drugiq e po dobyr ot men?" i toi zapochva da ticha po teb.. :)

priti_kiti
07-10-2006, 16:35
да имала съм! ужасно ми беше и още е!

CRaZy_IKT
07-10-2006, 16:38
имало е...

ninsy
07-10-2006, 16:53
дам имало е ;)

Angel_eyes
07-10-2006, 17:25
Разбира се,че е имало...то би било странно да има човек на който всичките любови да са споделени... :? Но пък от такава любов можеш да научиш много неща..както и много да загубиш... :smt012

iiirish
07-10-2006, 17:36
имало едно време едно сладко момиченце, което обичаше грешния човек, но слава богу, че се осъзна. и така три дни яли, пили и се веселили :D

lina15
07-10-2006, 17:41
имало е

{: SlaDka SlaDuRaNa :}
07-10-2006, 17:48
Разбира се,че е имало...то би било странно да има човек на който всичките любови да са споделени... :? Но пък от такава любов можеш да научиш много неща..както и много да загубиш... :smt012
E dobre de ama ima takiva na koito vsi4ki liubovi sa vazmojni.....poznavam takiva hora na koito vsi4kite im liubovi sa vazmojni ne na vseki mu se slu4va da ima nevazmojna liubov... :-s

Angel_eyes
07-10-2006, 18:02
Еми при такива хора явно Купидон добре си е свършил работата :smt005 ...Ми хубаво е когато обичаш любовта ти да е споделена...мен ми се е случвало от възможна любов да ме боли повече отколкото от невъзможната... :?

беЗсъНна
07-10-2006, 18:07
не мисля,че съм имала..всяка любов е възможна,стига да е истинска и силна..всичко опира до това колко си готов да жертваш,докъде ще ти стигнат силите да се бориш,колко си силен и т.н.ако има любов и хората искат да са заедно ще намерят начин.всичко останало са глупави извинения и оправдания за слабостта на характера.. :-k

whatthe
07-10-2006, 20:20
имало е :)
баща ми не е българин, нейния пък е расист и доста пъти ми се налагаше да си "спасявам" живота бягайки по улиците и криейки се по входовете :)
но в интерес на инстината беше забавно \:D/

{: SlaDka SlaDuRaNa :}
07-10-2006, 20:48
имало е :)
баща ми не е българин, нейния пък е расист и доста пъти ми се налагаше да си "спасявам" живота бягайки по улиците и криейки се по входовете :)
но в интерес на инстината беше забавно \:D/
Hmmmmm ti dobre li si dane si nqkoi naemen prestapnik :smt005
XAXxaxXAXxaxXAXxaxAXxaxXAXxaxXAxa

kobrichka
07-10-2006, 20:55
да имала съм за сажаление

whatthe
07-10-2006, 20:59
имало е :)
баща ми не е българин, нейния пък е расист и доста пъти ми се налагаше да си "спасявам" живота бягайки по улиците и криейки се по входовете :)
но в интерес на инстината беше забавно \:D/
Hmmmmm ti dobre li si dane si nqkoi naemen prestapnik :smt005
XAXxaxXAXxaxXAXxaxAXxaxXAXxaxXAxa
не просто баща и беше против тва да бъде с някой който не е чист българин :) не и даваше да се виждаме да и се обаждам и дрън дрън :)
правехме го тайно, но са няколко пъти ми се наложи да го видя случайно по улиците ( от съседния ми блок е ) и...нали се досещаш че като ме видеше изпадаше в нервна криза :) и ми се налагаше са квото и да правех, една бабанка 120 кг беше 195...беше много забавно :)

{: SlaDka SlaDuRaNa :}
07-10-2006, 21:09
имало е :)
баща ми не е българин, нейния пък е расист и доста пъти ми се налагаше да си "спасявам" живота бягайки по улиците и криейки се по входовете :)
но в интерес на инстината беше забавно \:D/
Hmmmmm ti dobre li si dane si nqkoi naemen prestapnik :smt005
XAXxaxXAXxaxXAXxaxAXxaxXAXxaxXAxa
не просто баща и беше против тва да бъде с някой който не е чист българин :) не и даваше да се виждаме да и се обаждам и дрън дрън :)
правехме го тайно, но са няколко пъти ми се наложи да го видя случайно по улиците ( от съседния ми блок е ) и...нали се досещаш че като ме видеше изпадаше в нервна криза :) и ми се налагаше са квото и да правех, една бабанка 120 кг беше 195...беше много забавно :)
da razbiram te no neznam kakfo obshto ima tfoqta istoriq s tazi tema za nevazmojnata liubov da ne bi s bashta ti da ste vliubeni i da se vijdate taino taka go razbiram moje dsa me mislish za glupava no taka go razbiram prosto Sry

whatthe
07-10-2006, 21:11
имало е :)
баща ми не е българин, нейния пък е расист и доста пъти ми се налагаше да си "спасявам" живота бягайки по улиците и криейки се по входовете :)
но в интерес на инстината беше забавно \:D/
Hmmmmm ti dobre li si dane si nqkoi naemen prestapnik :smt005
XAXxaxXAXxaxXAXxaxAXxaxXAXxaxXAxa
не просто баща и беше против тва да бъде с някой който не е чист българин :) не и даваше да се виждаме да и се обаждам и дрън дрън :)
правехме го тайно, но са няколко пъти ми се наложи да го видя случайно по улиците ( от съседния ми блок е ) и...нали се досещаш че като ме видеше изпадаше в нервна криза :) и ми се налагаше са квото и да правех, една бабанка 120 кг беше 195...беше много забавно :)
da razbiram te no neznam kakfo obshto ima tfoqta istoriq s tazi tema za nevazmojnata liubov da ne bi s bashta ti da ste vliubeni i da se vijdate taino taka go razbiram moje dsa me mislish za glupava no taka go razbiram prosto Sry

няма проблем че не ме разбираш :)
работата е там че любовта ни беше невъзможна заради него ! майка и ме харесваше като човек, той не ! правеше сико възможно да ни раздели и в крайна сметка успя :smt010 ....но такъв е живота :) шанс
за това имам предвит невъзможна любов...
сега се надявам че си ме разбрала :)

{: SlaDka SlaDuRaNa :}
07-11-2006, 00:21
имало е :)
баща ми не е българин, нейния пък е расист и доста пъти ми се налагаше да си "спасявам" живота бягайки по улиците и криейки се по входовете :)
но в интерес на инстината беше забавно \:D/
Hmmmmm ti dobre li si dane si nqkoi naemen prestapnik :smt005
XAXxaxXAXxaxXAXxaxAXxaxXAXxaxXAxa
не просто баща и беше против тва да бъде с някой който не е чист българин :) не и даваше да се виждаме да и се обаждам и дрън дрън :)
правехме го тайно, но са няколко пъти ми се наложи да го видя случайно по улиците ( от съседния ми блок е ) и...нали се досещаш че като ме видеше изпадаше в нервна криза :) и ми се налагаше са квото и да правех, една бабанка 120 кг беше 195...беше много забавно :)
da razbiram te no neznam kakfo obshto ima tfoqta istoriq s tazi tema za nevazmojnata liubov da ne bi s bashta ti da ste vliubeni i da se vijdate taino taka go razbiram moje dsa me mislish za glupava no taka go razbiram prosto Sry

няма проблем че не ме разбираш :)
работата е там че любовта ни беше невъзможна заради него ! майка и ме харесваше като човек, той не ! правеше сико възможно да ни раздели и в крайна сметка успя :smt010 ....но такъв е живота :) шанс
за това имам предвит невъзможна любов...
сега се надявам че си ме разбрала :)
Да сега те разбрах :wink:
И наистина разбирам какво си преживял..... :(

HandOfBlood
07-11-2006, 00:34
не, не съм имала.
а бас ловя, че повечето, които викате, че имате невъзможна любов е просто несподелена...

Da_Bitch
07-11-2006, 00:46
не, не съм имала.
а бас ловя, че повечето, които викате, че имате невъзможна любов е просто несподелена...

Според мен не си права, но все пак всеки си има мнение , нали? Аз съм имала невъзможна любов и със сигурност тя не беше несподелена..просто обстоятелствата бяха такива , че неможеше да сме заедно.

HandOfBlood
07-11-2006, 00:48
не, не съм имала.
а бас ловя, че повечето, които викате, че имате невъзможна любов е просто несподелена...

Според мен не си права, но все пак всеки си има мнение , нали? Аз съм имала невъзможна любов и със сигурност тя не беше несподелена..просто обстоятелствата бяха такива , че неможеше да сме заедно.не съм говорила конкретно за теб, а за повечето... не съм споменавала никой

SlaDkO_X_gIrL
07-22-2006, 17:28
didi4ka as sa6to sam imala mnoo nespodeleni liu bovi
mnoo e gadno
:smt010
i posle ](*,)
ei tva be6e vsi4ko
cvetelina

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 17:31
Ми да имало е и много боли :smt010

07-22-2006, 17:34
:smt006

didi4ka as sa6to sam imala mnoo nespodeleni liu bovi
mnoo e gadno
:smt010
i posle ](*,)
ei tva be6e vsi4ko
cvetelinazdr
iskam da ti razkaja ne6to
as sam ti razkazvalaza4ipsa
bqh me zaedno i ima6e :smt008
i posle :smt014
leko se skarah me 6tot se nacuih
v momenta tva koeto prejivqvam e nevazmojna luibov
4ao sladkobonbon4e
=;

Vrednia
07-22-2006, 18:35
имало е да имал съм точно две за сега но тези две са ми достатъчи за цял живот просто през такива неща съм преминавал за тея две момичета а те ме отрязваха ли отрязваха какво да се прави...имам чувството че сега се заражда трета но ще я прекъсна до като е време че не ми се минава през всичко наново

AnN_G
07-22-2006, 19:08
Ми да имало е и много боли :smt010
Съгласна съм.Наистина е много гадно,в момента преживявам една такава любов,ако може да се каже ПРЕЖИВЯВАМ :smt010 :smt011 ,просто понякога хората не може да са заедно,а това е мнооооого тъжно :evil: :smt009 :smt011

EnJoY
07-22-2006, 19:22
Несподелената любов = на радост за единя - разруха и загубване на смисала на живота за другия PERSON :evil:

Теоремата : Единя разбира че може без др и всичко ново му е интересно
Втория : Разбира че живота му няма смисьл без то

teenage_drama_queen
07-22-2006, 19:50
tva e vazmojno nai gadnoto ne6to .... ne znam za6to stava taka ... na men skoro mi se slu4i otnovo samo 4e obratnoto- edno mom4e me haresva6e mn a az ne i takmo re6ih da mu dam 6ans toi tragna s edna druga.....