PDA

View Full Version : прав ли е?



iiirish
07-10-2006, 17:41
от известно време насам приятеля ми все ми повтаря, че съм се била отдръпвала от него и съм се държала студено. и това е при всеки наш дори най-малък спор. като говорихме и го питах какво точно разбира под "отдръпване" той ми каза, че прекалено много слушам родителите си (те са против връзката ни)
прав ли е? може ли да се държа по-студено, след като аз не намирам никаква разлика в поведението си. в момента ми е труден период, както на мен, така и на него. но все пак възможно ли е той да е прав?!

Angel_eyes
07-10-2006, 17:51
Напълно възможно е мила,когато постепенно се отдръпваш от него ти няма да го усещаш за разлика от него.Когато самите вие сте в тежък период и вашата връзка се намира във същото положение...И нещо важно ако наистина слушаш родителите си,които са против връзката ви...разбира се,че ще се отдръпнеш от него.Но помисли си малко :-k ако ти си го обичаш и държиш на него,много внимавай да не се отдалечиш от него...бъди си с него и не се влияй от хорското мнение в случая на родителите ти.А относно въпроса ти...нищо чудно и да е прав :?

Tekitha
07-10-2006, 17:53
ами аз не следя връзката ви от близо но все пак предполагам че не си го измисля.... Момчето явно има нужда от повече ласки и затова а и все пак гледай да мислиш със собствения си мозък и да се водиш по твоите чувства ане по тези на родителите ти не се оставяй да те манипулират поне в интимния ти живот....все пак това е лично ако ни кажеш защо са против може би малко повече ще ти помогнем

беЗсъНна
07-10-2006, 18:13
ами ти си знаеш дали чувствата ти към него са същите или не.но може и да си се отдръпнала несъзнателно.възможно е родителите ти да са повлияли и на твоето мнение за връзката ви.замисли се дали си струва да рискуваш отношенията ви заради ежедневните грижи и становището на вашите.сама трябва да разбереш дали го обичаш и доколко.внимавай само да не го отблъснеш :!:

xOtkiSsSs
07-10-2006, 18:20
ами ти си знаеш дали чувствата ти към него са същите или не.но може и да си се отдръпнала несъзнателно.възможно е родителите ти да са повлияли и на твоето мнение за връзката ви.замисли се дали си струва да рискуваш отношенията ви заради ежедневните грижи и становището на вашите.сама трябва да разбереш дали го обичаш и доколко.внимавай само да не го отблъснеш :!:
Мхм :wink:

koalka
07-10-2006, 18:25
Ами ти трябва да кажеш,ние трудно ще знаем.

Nadelina
07-10-2006, 18:38
Pochti sym ubedena che e praf.. Malko ili mnogo nie se vliqem ot saveti i chujdoto mnenie.. nezavisimo dali sa roditelski, priatelski .. Nesaznatelno pravish neshtata kym koito te podtikvat te.. i toi useshta razlikata.. Oshte po malko che si imate i stranichni problemi koito oshte poveche obtqgat otnosheniqta vi :P

alkobalko
07-10-2006, 18:55
ами ти си знаеш дали чувствата ти към него са същите или не.но може и да си се отдръпнала несъзнателно.възможно е родителите ти да са повлияли и на твоето мнение за връзката ви.замисли се дали си струва да рискуваш отношенията ви заради ежедневните грижи и становището на вашите.сама трябва да разбереш дали го обичаш и доколко.внимавай само да не го отблъснеш :!:
Мхм :wink:
I az sum na sushtoto mnenie.

bulgarche
07-10-2006, 19:10
Да напълно е възможно. Ти не го усещаш защото не го правиш нарочно. Може причината да не е твоето държание да се дължи на отслабване на любовта ви, а просто да си напрегната, угрижена и такам...

NaDeTy`bE
07-10-2006, 19:51
Da i spored men moje da e vyzmojno zashtoto ti ne moje da se usetish kato go pravish .. a moje i toi da si vyobrazqva ;] vsi4ko e vyzmojno ](*,)

dEnIsTy
07-11-2006, 07:54
ами ти си знаеш дали чувствата ти към него са същите или не.но може и да си се отдръпнала несъзнателно.възможно е родителите ти да са повлияли и на твоето мнение за връзката ви.замисли се дали си струва да рискуваш отношенията ви заради ежедневните грижи и становището на вашите.сама трябва да разбереш дали го обичаш и доколко.внимавай само да не го отблъснеш :!:
Мхм :wink:
:wink:

mnogomili4kata-sf
07-11-2006, 09:41
Ох и ваще ли не го харесват....и аз така с мойто момче,понякога само седя и се сдухвам пред него за тва както снощи...не трябва да позволяваме тия неща да развалят отношенията....съвсем възможно е да си се отдръпнала,когато се вглъбиш само в някви такива неща малко или много се отдръпваш.Трябва да се намери някакъв консенсус,някакво средно положение м/у родители и момчето

did1ls
07-11-2006, 10:02
ами ти си знаеш дали чувствата ти към него са същите или не.но може и да си се отдръпнала несъзнателно.възможно е родителите ти да са повлияли и на твоето мнение за връзката ви.замисли се дали си струва да рискуваш отношенията ви заради ежедневните грижи и становището на вашите.сама трябва да разбереш дали го обичаш и доколко.внимавай само да не го отблъснеш :!:
Мхм :wink:
:wink:
:wink:

maraia
07-11-2006, 10:10
ние малко трудно ще знаем наистина............

teenkopele
07-11-2006, 10:24
Да напълно е възможно. Ти не го усещаш защото не го правиш нарочно...

Именно.
Приеми сегашната ситуация, като изпитание.
Ако има разбирателство и взаимно си помагате, няма да има проблем, поне според мен.
Успех. :wink:

HandOfBlood
07-11-2006, 10:47
е при условие, че не те познаваме и нямаме никакви наблюдения над поведението ти и връзката ви... от къде можем да знаем?!

hristina^
07-11-2006, 17:03
moje da e prav i da ne se use6ta6 , a m oje i prosto da blafira da se po4uvstva6 vinovna i da mu obra6ta6 vnimanie