PDA

View Full Version : Недоразумение



NiceBoy
07-10-2006, 18:53
Момче съм и се дразня от едно нещо напоследък. Ако хората видят момичета да седят едно в друго, смисъл едното да му е седнало на корема, нищо нередно. Я дай аз да седна на някой мой фр да видиш кво ще стане, всички ще ме помислят за некъф мазен гей, какво мислите?

zubi
07-10-2006, 19:03
Момче съм и се дразня от едно нещо напоследък. Ако хората видят момичета да седят едно в друго, смисъл едното да му е седнало на корема, нищо нередно. Я дай аз да седна на някой мой фр да видиш кво ще стане, всички ще ме помислят за некъф мазен гей, какво мислите?
Просто всички момиче са си нежни и обичат любовта и така нататък и почти никой вече не обръща внимание на такива прояви. Докато ако е момче ще разбере и глухата баба на ъгъла. Просто никой няма да те сметне за нормален ако го направиш (както каза). На момичетата е позволено (почти всичко).

>>ZLOBI4KA<<
07-10-2006, 19:07
Ами мисля, че в това отношение момичетата са доста по-разкрепостено от момчетата. Просто се отпускаме и не ни пука за хорското мнение. И с вас трябва да е така, въпреки че обществото ще го приеме доста трудно(а и бавно).


всички ще ме помислят за некъф мазен гей

Е нали сте само приятели, за момента като сте си в компания ще се пуснат няколко базика и това ще е.
А и наистина не виждам нещо нередно в това едно момиче да е седнало в друго. :D

CRaZy_IKT
07-10-2006, 19:10
Еми да прав си че е така...Аз примерно и аз бих те сметнала за такъв-като не смятам че съм права де...Може би така съм свикнала да го възприемам

maybeinlove
07-10-2006, 19:14
Аз тва никога няма да го направя, просто и някой път с приятели съм коментирал, жените просто си правят квот си искат. :mrgreen:

Mike-Jones
07-10-2006, 19:46
So Amazing ;)

Ice_Queen
07-10-2006, 19:49
Dam .. :shock: ,не се обиждай ,ама и аз бих те решила за ..ако те видя в "прегръдките" на някое момче... :shock: . А за тва че момичеатта прайм каквото искаме...че има ли лишо в това :mrgreen:

korabokroshenec
07-10-2006, 20:58
Момче съм и се дразня от едно нещо напоследък. Ако хората видят момичета да седят едно в друго, смисъл едното да му е седнало на корема, нищо нередно. Я дай аз да седна на някой мой фр да видиш кво ще стане, всички ще ме помислят за некъф мазен гей, какво мислите?да ама момичетата нямат хуй които да стане докато ти се подпира некои на него :) а и друго да питам как като видите момиче с на някфо момче якето го приемате нормално а ако видите момче с женско яке веднага тоя травестит тоя такъф.... :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

07-10-2006, 21:07
Момче съм и се дразня от едно нещо напоследък. Ако хората видят момичета да седят едно в друго, смисъл едното да му е седнало на корема, нищо нередно. Я дай аз да седна на някой мой фр да видиш кво ще стане, всички ще ме помислят за некъф мазен гей, какво мислите?

4e si balak !

normaln opda ta pomislqt za gei avera ti ima s ko da ta izmu6ka pak averkata nqma s kakvo 4atka6 li ? ili prosto iska6 da sedne6 na nqkoi aver bez da te osetqt 4e si pedi ?

07-10-2006, 21:20
Prosto si ima nepisani pravila koito dori i nie:velikite u4ni ot Magadan ne mojem da promenim.Za tova sa vinovni samite myje za6toto na edin myj mu e priqtno da gleda blizost mejdu 2(ili pove4e) momi4eta i v sy6toto vreme gledkata na 2 gu6nati mom4enca e otvratitelna.Tezi nepisani pravila nqma da otpadnat nikoga pyk i mnogo rqdko nqkoi iska da gi naru6i.Ako vse pak tova e tolkova golqm problem za tebe-ne e zle da doide6 v na6ata
M agadanska
A genciq za
I ako

E blivite

P endeli
E ntusiazirani
D a sa
A ktivno
L qvoorientirani
(no tova e samo predlojenie :-k )

S uvajenie,
Grupa savetski u4ni

impress
07-11-2006, 13:15
Абе ако е с близка компания ядове няма ;) от моя клас са си сядали някои, праз.
Мда пичките нямат "х", нито пък "у", даже и "й" нямат да им стане. Пък и да имаха нямаше да им стане, все едно те да се навлажняват всеки път като си сядат една в друга.