PDA

View Full Version : Оби4ам го



ZaIcHeTyYy
07-10-2006, 20:24
трииите

whatthe
07-10-2006, 20:33
ми мацка единственото което мога да те посаветвам ако искаш да бъдеш с него е да му се извиниш и да си поговорите на 4 очи! вече ако не искаш си намираш друго гаже което да ти обръща внимание и ще го забравиш :)
това е от мен и късмет !

Angel_eyes
07-10-2006, 20:35
:smt010 Ако знаеш само как добре те разбирам...За да не загубиш тази си любов говори с него,без да те познавам мила,виждам,че го обичаш наистина,та както казвах говори с него и му кажи какво чувстваш..не може да продължавате така,ако нещата не се получат поне ще знаеш,че си опитала...направи го,за да не съжаляваш после за пропиления си шанс ](*,) :smt010

whatthe
07-10-2006, 20:39
:smt010 Ако знаеш само как добре те разбирам...За да не загубиш тази си любов говори с него,без да те познавам мила,виждам,че го обичаш наистина,та както казвах говори с него и му кажи какво чувстваш..не може да продължавате така,ако нещата не се получат поне ще знаеш,че си опитала...направи го,за да не съжаляваш после за пропиления си шанс ](*,) :smt010
точно така ! един шанс ще имаш и гледай да не го пропиляваш, напротив опитай се да го уползутвориш :)

ZaIcHeTyYy
07-10-2006, 20:40
проблема е 4е ме е страх да го направя.Днес си разменихме няколко думи и вси4ко беше ок, без да се караме.страх ме е какво ще каже ако му го призная а и нещата може още пове4е да се объркат.той беше казвал на приятелката ми 4е ме харесва на външен вид, оба4е ако бях малко по отворена като нея бих била 4удесна и нямало да има проблеми и също 4е ако аз съм отишла при него, той никога нямал да ме отблъсне(но това ставаше дума само за целувка)

Angel_eyes
07-10-2006, 20:44
Позволявайки на плашливото момиче в теб да надделее над любовта губиш много,точно това направих аз преди време...позволих на страха да надделее и до ден днешен съжалявам затова :!: Затова миличка се стегни отиди при момчето и му сподели какво изпитваш,а ако и той те харесва...какво по хубаво :?: :!: И отново ти казвам,дори и нищо да не се получи няма за какво да съжаляваш,защото ще знаеш,че си преодоляла страха си и си направила това,което е зависило от теб :!: Поговори с него.... :wink:

kobrichka
07-10-2006, 20:45
:smt010 Ако знаеш само как добре те разбирам...За да не загубиш тази си любов говори с него,без да те познавам мила,виждам,че го обичаш наистина,та както казвах говори с него и му кажи какво чувстваш..не може да продължавате така,ако нещата не се получат поне ще знаеш,че си опитала...направи го,за да не съжаляваш после за пропиления си шанс ](*,) :smt010

поткрепям те и аз съм на мнение че трябва да опиташ,за да не съжаляваш после,а няма как да върнеш времето назад ако сега не направиш нищо.Успех :D :smt006

theraven_nz
07-10-2006, 23:02
зарежи всякакво минало, отиди при него, поговорете си сериозно за отноенията между вас, кажи му че страшно държиш на него като човек и тем подобни. дори ако дрънка глупости не се предавай, като момче мога да ти кажа - това е просто един вид стена пред истинските чувства. един път отвори ли се, ще ти каже какво мисли за теб, за каква те има - за приятел, нещо повече или каквото било

вяра и шибан инат му е майката :smt006

Da_Bitch
07-11-2006, 00:52
Ах любовта , колко приятелства е съсипала..

did1ls
07-11-2006, 10:00
Ах любовта , колко приятелства е съсипала..
Верно е :lol:

FaTaLn0t0_LaDy
07-11-2006, 10:18
i moito mnenie e da pogofori6 s nego nqma da izpusne6 absolutno ni6to..a naprotif moje6 da spe4eli6 neg0...razbiram te kak se 4ustfa6 i az sum bila f podobna situaciq...no kazah si4ko na mom4eto i eto sega vodq edin prekrasen jivot....pogoforete nqma da zagubi6 ni6to...uspeh..;]

Do_YoU`lOvE_mE
07-11-2006, 11:41
Незнам дали има чувства или всичко е само игра защото съм в подобна ситуация, но ти казвам да опиташ. Аз нямам смелостта, защото адски мн се наранявах и вече не съм сигурна дали искам да бъда с него и да опитвам. Но ти имаш шанс и го искаш което е по-различно за това те съветвам да опиташ! От опит глава не боли говори с него каьи му всичко което чувстваш всичко което те тревожи той ще те разбере мисля че ще успееш, НО ЗАДАЛЖИТЕЛНО говори с него ще ти улекне вярвай ми. УСПЕХ!!! \:D/

macka123
07-11-2006, 11:49
:smt010 Ако знаеш само как добре те разбирам...За да не загубиш тази си любов говори с него,без да те познавам мила,виждам,че го обичаш наистина,та както казвах говори с него и му кажи какво чувстваш..не може да продължавате така,ако нещата не се получат поне ще знаеш,че си опитала...направи го,за да не съжаляваш после за пропиления си шанс ](*,) :smt010

hristina^
07-11-2006, 17:22
Ах любовта , колко приятелства е съсипала..