PDA

View Full Version : Kak da go specheli ? pomognete i !!!



07-10-2006, 21:03
Znachi imam edna priqtelka mnogo dobra na koqto iskam da pomogna t.e. i s vasha pomosh da i pomognem da specheli edno momche t.e kak da go specheli...i taka moqta nai dobra priqtelka mnogo haresva edno momche koeto e s 3 godini po golqmo ot neq i tq iska prosto da stane neshto mejdu tqh istoriqta i e takava :
S neq bqhme na edno kafe tam priqtelkata mi haresva mn tfa momche i za nego tq prosto e porednoto udovolstvie porednata igra toi iskashe da q celune no se vijdashe che beshe na shega a na neq i stana gadno zashtoto razbra tova tq znae za kakfo stava vapros znae che samo iska da q izpolzva no pak go obi4a a tq mnogo go haresva poznava go ot mn otdavna i daje zapo4va da go obikva pri vsqka negova mila duma tq polita v oblacite i e mn shtastliva no toi ne go interesuva tova iska da i dadete nqkakav savet v koito da i kajete kakvo da napravi za da q zabeleji zashtoto tq si misli che e otvratitelna porednoto lape za nego i sled tfa tq si misli 4e e grozna 4e e otvratitelna 4e nikoi ne moje da q ponasq che ve4e nqma priqteli i az i ostanah edinstvennata nadejda s tozi forum i se nadqvam da i pomognete kajete i po kakaf na4in da postapi za da moje toi da q zabeleji da zapo4ne da i obrashta vnimanie iskam da i pomogna mnogo i to s vasha pomosht shtoto veche ne moga da q gledam taka da se samoobvinqva i samosajalqva da pla4e da se zatvarq v sebe si ne moga porssto mi e acki tapo i tajno i za tfa vi molq da i pomognete pls kajete i kak moje da go spe4eli kak da q zabeleji


Blagodari vi predvaritelno
:smt010 :)

Angel_eyes
07-10-2006, 21:10
По тоя начин като хвърква в облаците при всяка негова мила дума той го вижда това нещо и си мисли,че може да я има по всяко време а на момчетата не им харесва това...така тя гъделичка самочувствието му и той е безразличен.Трябва да се стреми в негово присъствие да не му обръща мн мн внимание,да бъде по-недостъпна така тя ще бъде като загадка за него и той със сигурност ще бъде привлечен усещайки,че момичето се държи по-тайнствено..Нека флиртува с поглед,закачливи усмувки,сладки погледчета и т.н. и т.н.... това е цялата философия.Но в крайна сметка ако той и така не я забележи,повярвай ми мила,значи не заслужава да се занимава :!: :wink:

koalka
07-11-2006, 07:28
И аз не мога да разбера защо по-големите момчета си играят с по-малките момичета?Така и не мога да намеря отговор на този въпрос.Ясно е,че тя го харесва-за любов незнам,но трябва да я убедите да се откаже,защото още време ще и бъде гадно.Тоя само си играе с нея и тя за него е поредното забавление.Ако той не реши да стане нещо между тях,нищо няма да стане.Кажи и да се държи на положениеи да не пада в краката му!!!!

iiirish
07-11-2006, 07:44
най-добрия начин по който може подобно момче да я забележи е тя да се държи дръзко с него - да му прави леки намеци, да му се усмихва, да му намига сладко. но не и да се хвърля на врата му при първия удобен случей, защото така ще го загуби. момчетата твърде бързо ни лепват етикет "лесна". нека бъде по-загадъчна в държанието си. това би трябвало да помогне! стискам й палци