PDA

View Full Version : История за края на едно истинско приятелство



sangra
07-10-2006, 21:41
[b]del [b] ;( ;(

limubai
07-10-2006, 21:55
Историята ти е до голяма степен трогателна. Но знай, че на тоя свят няма нищо вечно. Живота не е благосклонен към никой. Не бихме могли да ти помогнем с нищо в тази ситуация, всичко е въпрос на личен избор. Все пак не забравяй, че рано или късно ще се разделите. Тя ще тръгне по нейния си път, ти по своя. По-добре е да разбереш късно, че вече не можеш да разчиташ на нея отколкото винаги да си заблудена, че можеш.

machoka
07-10-2006, 22:05
За пръв път правя това - прочетох само и единствено първото изречение, и то не докрай, а до '1991 г.

До тази възраст НЯМА истинско приятелство - всички интриги за момчета, около живота и около други неща ТЕПЪРВА ще ти предстоят, така че не прочетох какво ти се е случило, но ще го направя, но при всички положения бъди готова за още и още, в троен размер :)

limubai
07-10-2006, 22:17
За пръв път правя това - прочетох само и единствено първото изречение, и то не докрай, а до '1991 г.

До тази възраст НЯМА истинско приятелство - всички интриги за момчета, около живота и около други неща ТЕПЪРВА ще ти предстоят, така че не прочетох какво ти се е случило, но ще го направя, но при всички положения бъди готова за още и още, в троен размер :)
Е machok не си много прав. Истинско приятелство може да има на тази възраст, все пак 1991г. са родени. Историята ама никак не е приятна.

priti_kiti
07-10-2006, 22:27
хах.. абе позната ми е донякъде твойта история.. едно съветче.. никога не се сближавай толкова много с едно момиче,дори и да се познавате цял живот.. никога не знаеш кога може да ти забие нож в гърба или кога ще и скимне просто да те зареже.. наистина много кофти е постъпила с теб но вярвам,че ще го осъзнае.. може би по-късно и тогава ще я боли мн повече отколкото теб..

Lumidee
07-10-2006, 22:46
Za sujelenie vuprosnata situaciq mi e do bolka poznata! ne znam dali shte ti olekne ot nqkolkoto reda, koito shte napisha, no pone shte znaesh.. che xorata sa brutalni! Imax mn dobri priqtelski otnosheniq s edno momiche, bqxme v edin klas i prejivqvaxme vsichko zaedno.. 1voto izlizane na disko, 1voto gadje,1voto razbito surce.. plakali sme i sme se smqli zaedno.. mislex,che s tova momiche shte budem za vinagi priqtelki,no uvi.. edin prekrasen den si proverix emaila, v koito namerix pismo sus sledniq tekst " Az veche si imam novi priqtelki.. s teb mi beshe mn xubavo, no mislq che vseki trqbva da produlji po putq si" Sled kato prochetox tozi email sveta pred men ruxna,pochuvstvax se kato izpolzvan parcal.. v onzi moment,predadena ot nai dobrata mi priqtelka az razbrax,che ne moga da se doverq nikoga poveche na momiche!!!! V tozi svqt mojesh da razchitash edinstveno na sebe si i roditelite si!Vsich dr sa izopolzvachi i mizernici!

sangra
07-11-2006, 09:30
Za sujelenie vuprosnata situaciq mi e do bolka poznata! ne znam dali shte ti olekne ot nqkolkoto reda, koito shte napisha, no pone shte znaesh.. che xorata sa brutalni! Imax mn dobri priqtelski otnosheniq s edno momiche, bqxme v edin klas i prejivqvaxme vsichko zaedno.. 1voto izlizane na disko, 1voto gadje,1voto razbito surce.. plakali sme i sme se smqli zaedno.. mislex,che s tova momiche shte budem za vinagi priqtelki,no uvi.. edin prekrasen den si proverix emaila, v koito namerix pismo sus sledniq tekst " Az veche si imam novi priqtelki.. s teb mi beshe mn xubavo, no mislq che vseki trqbva da produlji po putq si" Sled kato prochetox tozi email sveta pred men ruxna,pochuvstvax se kato izpolzvan parcal.. v onzi moment,predadena ot nai dobrata mi priqtelka az razbrax,che ne moga da se doverq nikoga poveche na momiche!!!! V tozi svqt mojesh da razchitash edinstveno na sebe si i roditelite si!Vsich dr sa izopolzvachi i mizernici!
Mili4ka..sled dulug razmisul i az stignah do tozi izvod..4e po4ti e nevuzmojno da ima nqkvo silno priqtelstvo ,koeto da produlji..a"ve4no" Kakvoto i da zna4i ve4no! 6toto spored men "ve4no" e do momenta,v koito i dvete re6im,4e sme si omruznali,4e mojem da produljim edna bez druga.aa ne do smurt-takiva jivotni nqma.. Moje bi edinstveno vruzkata mejdu sestri i bratq..i to samo mejdu nqkoi e tolkova silna!

hollaback_girl
07-12-2006, 18:51
hmm razbiram vi i dvete.az i moqta best fr sme v edin klas ot 1vi klas isega v 8mi klas pak sme v edin klas.mn sme si blizki no i se karame i ponqkoga naistina jestoko!mislela sym si 4e sym predadena 4e nqmam istinski priqteli,mn zle mi be6e.v kraina smetka vinagi se sdobrqvame,no osyznah 4e nqma takova ne6to kato "nai-dobra priqtelka".vsi4kite sa kolkoto da se zabavlqvate zaedno,dori taini ne e mn dobre da se spodelqt.slu4valo m ise e fr na koito sym doverila ne6to mn li4no da go kazvat pred drugi hora poneje sa mi syrditi...ujasno e.zatova edinstvenite hora koito vinagi 6te te podkrepqt i6te ti pomagat sa roditelite i rodninite.syvetvam vi da ne si kazvate tainite na vsekigo..po-dobre si gi pazete za vas,ve4ni priqtelstva nqma zatova vnimavaite kakvo govorite za da ne syjalqvate posle...malko se otmetnah ot temata ,izvinqvaite :-)

niGGa
07-12-2006, 19:24
За 3-ти път ще кажа това в този форум :
Зачеркни думата "вечен" и всичките и производни думи от речника си!

RedChil
07-12-2006, 21:06
Вие не разбрахте ли,че такова нещо като "истинско приятелство" и "истински приятели" няма.През всеки етап от живота има различни приятели и рано или късно или ти ще ги разочароваш,или те ще разочароват теб.Губиш един приятел->търсиш нов.Това е...

MimityYy
07-13-2006, 11:19
mislq 4e deistvitelno dramatizira6 prekaleno ...plus tva ti kvo iska6? priqtelkata ti da ne izliza s drugi hora i da ne sazdava novi priqtelstva ? sry oba4e to4no na taq vazrast spored men ne moje da sa6testvuva istinskoto priqtelstvo :D


P.S. fr-ovete sa vremenno ne6to i vinagi sa gotovi da te izparzalqt tai 4e mn vnimavai i ne se privarzvai tolkooooova mnogo kam tqh

cold_kiss
07-15-2006, 20:28
eh hora ,hora razbiram vi 4ev ste zagubili tolkova blizki priqtelki...am na mene sy6to mi se slu4i no ne samo s edna priqtelka...dori se slu4i i s nai-dobriqt mi priqtel...prosto jivota e takyv-nie horata imame nujda ot raznoobrazie-ne vsi4ki razbira se no po-volnite naturi se stremqt kym tova,kym preotkrivane na novoto ,nepoznatoto i mislq 4e v na6ite istorii tova vajni a pylna mo6t...no kolkoto i gadno da prozvu4i...mislq 4e naistina dramatizaciqta idva v pove4e...tova 4e ve4e ne ste taka blizki ne ozna4ava 4e nqma da ste blizki izob6to...pak 6te q obi4a6,tq pak 6te te obi4a,pak 6te ste gotovi da dadete vs po silite si za tqh no...prosto 6te ste obgradenie ne samo ot tezi priqteli koito ste zagubili ami i ot drugi...spoko...prosto ne6tata trqbva da se priemat takiva kakvito sa
a za tova 4e nqkoi kazaha 4e istinsko priqtelstvo ne moje da sy6testvuva na tazi vyzrast az li4no ne sym syglasna...spored mene to4no na takava vyzrast 4ovek izbira horata koito nai-mn go razbirat,uvajavat i re6ava da im se doveri ,spodelqiki vsqka emociq za6toto to4no v tazi vyzrast 4ovek iska ili ne iska prejivqva nai-mn emocii=> ima pove4e za razkazvane=>pove4e razkazvane vodi do po-golqmo sblijavane i taka...
aide uspeh na vs...ne se predavaite...6te namerite i dr priqteli spoko...prosto jivotyt si te4e :)

Safira
07-15-2006, 21:23
Нищо друго не мога да те посъветвам освен да търсиш някой друг човек, който да дойде на нейно място. Ще отнеме много време...но това е единствения вариант.
При мен преди по-малко от година се случи почти същото. Едно момиче, на което мислех че мога да разчитам, което познвам страшно отдавна и което държах, ме предаде. Говореше единствено за себе си, за своите проблеми и не се интересуваше от мен. Веднъж когато опитах да засегна някаква тема далеч от това, какво предтавлява ТЯ самата, тя ми каза "Млъкни. Не ми се слушат твоите глупости сега.". И след това започна да настройва много хора срещу мен.... И това го направи човек за когото дори не подозирах, че е способен. Но я оставих да се оправя и сега е до положение, в което е сама и няма кой да й угоди на капризите.
Докато аз си възвърнах доверието и симпатиите на хората.. и им доказах, че съм много повече от нея. Поне в това отношение. И сега си търся човек, който да застане на нейно място и да спечели доверието ми(ако изобщо може да бъде спечелено). Дори мисля, че го открих.
И за съжаление...от съвсем мъничка някой ме разочарова по този начин...родителите, приятелите..хората, които съм се самозалъгвала, че обичам. Може би аз затова така бързо го преодолях, просто имам имунитет.
Затова не се отчайвай и продължавай да търсиш някой друг, който може би ще оправдае надеждите ти. не за 15 години, а за 1 примерно. Има такива хора..повярвай ми.
Затова миличка старай се да загърбиш накърнените чувства. И не мисли за това какво предстои или какво си изгубила. Може би няма да намериш в някой друг нейните качества. Може би, тя е била идеална като приятелка за теб. Но не е нужно да се живее в заблуда...тя прекалено много е закъсняла.
Затова...ти пожелавам, да намериш някого, на когото да държиш повече, отколкото на нея. И който да заслужава теб като човек.

И machoka не си прав. Поне аз мисля така. На 15 или на 40 от предадено доверие винаги боли. Каквато и да е причината-глупава или сериозна.
Всеки има много да учи още...още много да се разочарова и да се убеждава, че животът крои много неприятни неща. Така че..всеки заслужава помощ, ако не успява да си помогне сам.
И никой не е казал, че на тази възраст няма Истинско приятелство. Хората са различни, едни порастват по-бързо от други. Никога не може да знаеш какво крие някой..вътре в себе си, в какво вярва и от какво се нуждае. Нали все пак всичко е възможно?
П.П. Съжалявам, че те опровергавам, но всеки си има мнение. Аз просто изказвам моето..а то май се различава от твоето. Още веднъж съжалявам.

Malko_kote
07-16-2006, 01:31
Ami do sega ne sum mislela 4e ima tolkova silno priqtelstvo, vupreki 4e i az imam 2 mn dobri pr, no vinagi sum si imala ne6to na um.4e dori i do sega da ne sa mi pravili mursotii, vs moje da se o4akva.Tvoqta istoriq zvu4i mn hubava.Nzm dano vs da namerim nqkoi den edno tolkova 4isto i istinsko priqtelstvo.

koalka
07-16-2006, 14:06
Ами вярно сте били много добри приятелки.Но явно тя не е мислила така накрая.Много те е наранила,но няма как.Поне се опитай да потовориш с нея или незнам.По-добре направи нещо,защото няма да можеш да намериш такова приятелство.

07-16-2006, 14:20
Ami mila...znam kak si se po4uvstvala!Kogato i az si misleh,4e "nai-dobrata mi priqtelka" 6te e vinagi do men i nikoga nqma da me predade,prosto me predade!Postoqnno bqhme dvete,kakto e bilo pri teb-non-stop bqhme zaedno.Vsi4ko i spodelqh i raz4itah na neq,no...v posledno vreme zapo4na stra6no mnogo da me naranqva...Zapoznavahme se s nqkoe mom4e i ako na men mi be6e simpati4no,vednaga kazva6e,4e na neq sa6to i haresva...taka postoqnno se opitvah da zabravq mom4eto,koeto primerno sam si haresala,za da ne i e gadno na neq!No kakvo prave6e tq?!Znae,4e go haresvam i dai...pravi vsi4ko vazmojno,za da go spe4eli...bez za mig da se zamisli,4e me naranqva...Vqrvah,4e moje da sa6testvuva istinsko priqtelstvo mejdu nqkoi,no ve4e....zagubih vqra i v tova!Ne se predavai,ne si zaslujava...! [-X