PDA

View Full Version : zashto go napravi?



lilitu
07-10-2006, 22:02
Taka...iskam da si spodelq istoriqta.. az sam momi4e ot pld. Hodih s 1 mom4e okolo 3 meseca...vsi4ko be6e prekrasno. Toi postoqnno mi pra6ta6e SMS i iska6e da izlizame az sa6to... No estestveno doide i kraqt. Prosto taka... sled edna nezabravima sre6ta (pone za men) ne bqhme izlizali 3-4 dni
Az ose6tah kakvo 6te stane zatova mu pratih SMS da mi obqsni kakvo stava....togava toi me zarqza bez obqsneniq bez ni6to...
Sled 2-3 dni go zasqkoh v 4ata
popitah go...za6to?
Otgovorat be6e :Ne znam. Ne moga da ti obqsnq za6toto i az ne znam!

Sega bihte li mi kazali kakvo ozna4ava tova? Ne sme na 10 vse pak ...

whatthe
07-10-2006, 22:05
Taka...iskam da si spodelq istoriqta.. az sam momi4e ot pld. Hodih s 1 mom4e okolo 3 meseca...vsi4ko be6e prekrasno. Toi postoqnno mi pra6ta6e SMS i iska6e da izlizame az sa6to... No estestveno doide i kraqt. Prosto taka... sled edna nezabravima sre6ta (pone za men) ne bqhme izlizali 3-4 dni
Az ose6tah kakvo 6te stane zatova mu pratih SMS da mi obqsni kakvo stava....togava toi me zarqza bez obqsneniq bez ni6to...
Sled 2-3 dni go zasqkoh v 4ata
popitah go...za6to?
Otgovorat be6e :Ne znam. Ne moga da ti obqsnq za6toto i az ne znam!

Sega bihte li mi kazali kakvo ozna4ava tova? Ne sme na 10 vse pak ...

не сте на 10 :) но или си е намерил друга или си му омъзнала...едно от двете е! може да не е имал смелост да ти каже...

Sexapilna_kukla
07-10-2006, 22:18
Mila,za sajalenie nikoi tuk ne moje da otgovori na vaprosa ti.Priqtelq ti nai-dobre si znae zashto taka e postapil i toi trqbva da ti dade obqsnenieto,koeto iskash,a ne da te darji v nevedenie i da ti kazva:"Ami ne moga da ti obqsnq,zashtoto i az neznam"-e ako toi neznae koi drug trqbva da znae?!?Nali znaesh-za vsqko neshto si ima prichina-prosto badi po-nasoqtelna,pogovori s nego,za da razberesh kakva e taq prichina.Aide uspeh :wink:

priti_kiti
07-10-2006, 22:19
кво ти пука ква е причината? факт е,че те е зарязал по адски гаден начин - първо,че е със смс и второ,че не ти е дал причина.. достатъчно ми е поне на мен за да не ми дреме!

HandOfBlood
07-10-2006, 22:25
^ е да... въпреки, че и аз попринцип режа с смс или в ай ер си... коет си е гадно де :oops:

theraven_nz
07-10-2006, 22:45
крайно не-мъжка постъпка според мен. нито обяснение, нито нищо. не си струва да го мислиш... това е!

07-10-2006, 23:38
de a znam 6o go e napravil...moga da ti izvadq ot torbata mnoo vyzmojni pri4ini...i vsi4kite 6te sa prosto predpolojeniq...pitai go, za da razbere6 :wink:

lina15
07-11-2006, 00:19
Не е лесно да си .... млад :lol:

priti_kiti
07-11-2006, 06:34
^ е да... въпреки, че и аз попринцип режа с смс или в ай ер си... коет си е гадно де :oops: e :lol: не че и аз не го права де.. ама ако някой ме зареже с смс ше ми стане мноо кофти..

dEnIsTy
07-11-2006, 07:32
Taka...iskam da si spodelq istoriqta.. az sam momi4e ot pld. Hodih s 1 mom4e okolo 3 meseca...vsi4ko be6e prekrasno. Toi postoqnno mi pra6ta6e SMS i iska6e da izlizame az sa6to... No estestveno doide i kraqt. Prosto taka... sled edna nezabravima sre6ta (pone za men) ne bqhme izlizali 3-4 dni
Az ose6tah kakvo 6te stane zatova mu pratih SMS da mi obqsni kakvo stava....togava toi me zarqza bez obqsneniq bez ni6to...
Sled 2-3 dni go zasqkoh v 4ata
popitah go...za6to?
Otgovorat be6e :Ne znam. Ne moga da ti obqsnq za6toto i az ne znam!

Sega bihte li mi kazali kakvo ozna4ava tova? Ne sme na 10 vse pak ...
или просто си му омръзнала,макар че,ако е така можеше да ти го каже(кого заблуждавам..хахаХ)
илии....някои момчета,когато усетят,че нещата се задълбочават...се страхуват и си мислят,че е много по-добре всичко да свърши докато не е станало късно :wink: поговори с него

iiirish
07-11-2006, 07:35
ами човека може би иска да му дадеш малко време да размисли, може би му е необходина малко свобода, която ти вероятно му отнемаш. ако той те обича няма дълго да си сама :D

beb4o_bu
07-11-2006, 08:50
илии....някои момчета,когато усетят,че нещата се задълбочават...се страхуват и си мислят,че е много по-добре всичко да свърши докато не е станало късно поговори с него

И аз това щях да кажа. Лично аз не вярвам, че си му омръзнала(въпреки, че е възможно), но наистина някои започват да се шашкат, да се плашат от времето... Аууу, станаха 2, 5, 9 месеца!... Не мога да разбера какво е това... Кое е страшното? Не знам...

sherry
07-11-2006, 08:52
Може би ти се кефи,но не достатъчно,за да иска да се обвързвате

did1ls
07-11-2006, 10:19
Taka...iskam da si spodelq istoriqta.. az sam momi4e ot pld. Hodih s 1 mom4e okolo 3 meseca...vsi4ko be6e prekrasno. Toi postoqnno mi pra6ta6e SMS i iska6e da izlizame az sa6to... No estestveno doide i kraqt. Prosto taka... sled edna nezabravima sre6ta (pone za men) ne bqhme izlizali 3-4 dni
Az ose6tah kakvo 6te stane zatova mu pratih SMS da mi obqsni kakvo stava....togava toi me zarqza bez obqsneniq bez ni6to...
Sled 2-3 dni go zasqkoh v 4ata
popitah go...za6to?
Otgovorat be6e :Ne znam. Ne moga da ti obqsnq za6toto i az ne znam!

Sega bihte li mi kazali kakvo ozna4ava tova? Ne sme na 10 vse pak ...

не сте на 10 :) но или си е намерил друга или си му омъзнала...едно от двете е! може да не е имал смелост да ти каже...
Знам как е! =D> =D> =D> =D> =D>

hristina^
07-11-2006, 16:58
ne go tarsi pove4e... toi sam 6te te potarsi..

lilitu
07-13-2006, 12:16
Az ve4e sam go zabravila! Stana predi okolo 2 meseca tova. No prosto skoro nqkoi me popita "Za6to skasa s biv6eto si gadje?" I az ne mojah da otgovorq. Prosto sedqh i si misleh podqvilite za6to me zarqza!? Iskah da vi poiskam mnenieto....Priqtelite ni kazvat 4e toi se e strahuval ot serioznoto....nz ve4e vsi4ko svar6i posto imam nujda da znam za6to...

alkobalko
07-13-2006, 16:45
илии....някои момчета,когато усетят,че нещата се задълбочават...се страхуват и си мислят,че е много по-добре всичко да свърши докато не е станало късно поговори с него

И аз това щях да кажа. Лично аз не вярвам, че си му омръзнала(въпреки, че е възможно), но наистина някои започват да се шашкат, да се плашат от времето... Аууу, станаха 2, 5, 9 месеца!... Не мога да разбера какво е това... Кое е страшното? Не знам...
I az sum na sushtoto mnenie.