PDA

View Full Version : Моля ви, помощ :(



~Black_Tears~
07-11-2006, 11:55
Значи аз съм на 13 години (скоро ще направя 14) и излизам в една компания в която момчетата са на по 16-18 години! И има едно момче, с което известно време бяхме доста близки и една вечер той ме изпрати до нас и се целунахме! Беше върховен момент, защото това беше и първата ми целувка :oops: :oops:
Цяла вечер размишявах, защото той ми каза нещо, което ме осъмни...каза ми да не се привързвам много към него, но аз, глупачката, го направих, защото лесно се привързвам към хората и се надявах това да продължи, но на следващият ден, кояго пак излязох навън, той беше там но дори едно "Здравей" не ми каза...нищо! Стана ми много мъчно, заболя ме от начина му на държане...дори не дойде да поговорим :cry: Разбрах от една приятелка, че той искал само лека авантюра и нищо сериозно!
Мина целият ден в рев и сълзи и вечерта си поговирхме с него и той каза че търси повече физически контакт и че според него връзка в която само се обичат дватата човека нямала смисъл! И ми обясняваше, да съм се замислила над това, защото той много ме искал, едвам се сдържал да не ме целуне и ме обеждаваше едва ли не че трябва да се навия да спя с него!
Помогнете ми...страшно съм привързана към него, но ме е страх, че след това ще изляза като някоя курва (с извинение) и че ще започне да се фука колко съм била лесна и т.н.
ПОМОЩ :cry: :cry:

niki7o
07-11-2006, 11:59
забрави го от една ти си виновна 4е си се привурзала към него но от друга страна тои е виновен 4е ти е дал надежди

maraia
07-11-2006, 12:06
забрави го от една ти си виновна 4е си се привурзала към него но от друга страна тои е виновен 4е ти е дал надежди
напълно подкрепям.!

buhti4ka
07-11-2006, 12:12
mili4ka...ne se poddavai...nali ne iska6 kato spi6 s nego sled tova da te zareje i da se fuka s teb?posto ne mu se vrazvai :) misli si 4e kato si na 13 god 6te moje da te ima!!!no ne...ti sigurno si mila,sladka,4arovna i 6te sre6tne6 mom4e koeto 6te haresa6 mn pove4e ot tozi ;) sega si misli6 4e neznam kakvo ti e...naprotiv :) no az ne smqtam 4e ako ima6 fizi4eska vrazka s nego 6te go ima6 samo za teb :)

znae6 li vsa6nost kakvo ti e....sa6toto kato na men....za parvi pat ti se e slu4ilio ne6to krasivo s nqkoi i ti iska6 onzi krasiv mig da prodalji ve4no...i pri men stana taka....samo 4e imah vrazka s mom4eto...i se radvam 4e ne spah s nego.....po-dobre da bade s nqkoi koito naistina 6te me obi4a


haide mili4ka...usmihni se i badi 6tastliva...i drugiq pat kogato tozi po4ne da ti svalq zvezdi za da spi s teb-pogledni go v o4ite i se usmihni lokavo :) neka razbere 4e si svqstno momi4e :0

celuvki

~Black_Tears~
07-11-2006, 12:20
Ами ще се опитам да го забравя :)
Блгадорая ви за съветите!

Game_Over_Boys
07-11-2006, 12:44
Не се занимавай с него!Той иска само една нощ с теб!Иска ти да си поредната,а после повярвай сълзите ти ще бъдат многократно по-горчиви,защото няма да те погледне,а на теб ще ти е за пръв път!Запази го за човек,който наистина държи на теб!

sladkata_hilary
07-11-2006, 13:35
mili4ka...ne se poddavai...nali ne iska6 kato spi6 s nego sled tova da te zareje i da se fuka s teb?posto ne mu se vrazvai :) misli si 4e kato si na 13 god 6te moje da te ima!!!no ne...ti sigurno si mila,sladka,4arovna i 6te sre6tne6 mom4e koeto 6te haresa6 mn pove4e ot tozi ;) sega si misli6 4e neznam kakvo ti e...naprotiv :) no az ne smqtam 4e ako ima6 fizi4eska vrazka s nego 6te go ima6 samo za teb :)

znae6 li vsa6nost kakvo ti e....sa6toto kato na men....za parvi pat ti se e slu4ilio ne6to krasivo s nqkoi i ti iska6 onzi krasiv mig da prodalji ve4no...i pri men stana taka....samo 4e imah vrazka s mom4eto...i se radvam 4e ne spah s nego.....po-dobre da bade s nqkoi koito naistina 6te me obi4a


haide mili4ka...usmihni se i badi 6tastliva...i drugiq pat kogato tozi po4ne da ti svalq zvezdi za da spi s teb-pogledni go v o4ite i se usmihni lokavo :) neka razbere 4e si svqstno momi4e :0

celuvki

:wink:

PleasureSeeker
07-11-2006, 14:47
амм според мен не е за теб...явно той не е от влюбчивите ..и търсещи сериозно..намери си некое момченце на твоята възраст...и си бъди с него...

Krem4eto
07-11-2006, 16:40
Значи аз съм на 13 години (скоро ще направя 14) и излизам в една компания в която момчетата са на по 16-18 години! И има едно момче, с което известно време бяхме доста близки и една вечер той ме изпрати до нас и се целунахме! Беше върховен момент, защото това беше и първата ми целувка :oops: :oops:
Цяла вечер размишявах, защото той ми каза нещо, което ме осъмни...каза ми да не се привързвам много към него, но аз, глупачката, го направих, защото лесно се привързвам към хората и се надявах това да продължи, но на следващият ден, кояго пак излязох навън, той беше там но дори едно "Здравей" не ми каза...нищо! Стана ми много мъчно, заболя ме от начина му на държане...дори не дойде да поговорим :cry: Разбрах от една приятелка, че той искал само лека авантюра и нищо сериозно!
Мина целият ден в рев и сълзи и вечерта си поговирхме с него и той каза че търси повече физически контакт и че според него връзка в която само се обичат дватата човека нямала смисъл! И ми обясняваше, да съм се замислила над това, защото той много ме искал, едвам се сдържал да не ме целуне и ме обеждаваше едва ли не че трябва да се навия да спя с него!
Помогнете ми...страшно съм привързана към него, но ме е страх, че след това ще изляза като някоя курва (с извинение) и че ще започне да се фука колко съм била лесна и т.н.
ПОМОЩ :cry: :cry:

Виж на мене ми се случи същата работа,само че не се бяхме целунали,а само прегърнали.Подобен разговор проведохме.Преди този разговор аз направо го обичах,но след този разговор разбрах какъв е и спрях да се занимавам с него!И мисля,че направих правилно,че не спах с него защото съм малка,а той много несериозен!Послушай съвета ми остави го.

maybelline
07-11-2006, 17:01
По-добре го остави.Той не те заслужава.Наистина е много вероятно след това да се фука с теб,а ти не го заслужаваш.Колкото и да е голям(16-18г),изглежда не е пораснал достатъчно,за да разбере кое е важното в една връзка.Поне те е предупредил да не се привързваш към него - явно не е искал да те нарани,но той най-добре си познава природата и знае,че ако тръгнете,ще те нарани.Ще срещнеш по-свестен от този:)

CVETELLINA
07-11-2006, 17:14
когато бях на твоите години и аз имах подобна ситуация...добре,че нищо не направих с този,въпросния,защото щях да съжалявам много!За това съвета ми е:Въобще недей да приемаш да спиш с него,тои няма никакви чувства към теб,просто те е видял,че си малка и ще му вържеш по-лесно!Недей да се поддаваш,а и този човек не е момчето за теб,просто в момента така си мислиш,защото ти е първото момче,но след време ще осъзнаеш,че грешиш... :-s

Lorein
07-11-2006, 17:45
Забрави го! От това, което прочетох за него момичетата са просто бройки. Първият път е мн важен и трябва да е с подходящ човек, които ти обичаш, той тебе също. Аз за това не се хващам с по-големи от мен - повечето търсят само физически контакт ( е, има и мн изключения) , затова си харесвам момчета винаги на моята възраст! Естествено, че не можеш да си определиш в кого да се влюбиш. Просто опитай се да го забравиш... Успех!!! :smt023

~Black_Tears~
07-11-2006, 19:35
Пак благодаря за съветите :)
Много ми помагате хора, честно! ТЕНКЮЮЮ