PDA

View Full Version : pomo6t... :(



vesi_witch
07-11-2006, 12:48
Imam .. leko golqm problem .... sajalqvam 4e pi6a na kirilica ama ne6to se preeba :( i taka ... Hodih s edno mom4e okolo 2 meseca no ... az bqh vode6ta vav na6ata vrazka i tova .. be6e super kofti za6toto az sam 4ovek na use6taniqta i na momenta a toi ... misle6e za si4ko ....koeto be6e super tapo ... i vse pak si go haresvah .. osven tfa az se dvijeh v negovata kompaniq i zaebah priqtelkite si .... koeto pak be6e kofti ... toi me revnuva6e super mn ot si4ko ot si4ki i trqq66e da sam vinagi pri nego ... i nqmah nikva vazmojnost da se vijdam s priqtelkite si .. edin den re6ih 4e ne moje da prodaljava taka i skasahme.... no toi be6e naistina naranen ve4e mina 1 mesec ot kakto sme skasali i ... toi vse o6testrada i seki den mi se obqsnqva.... kolko mnogo sajalqva za si4ko .. i moje bi ako se varna pri nego 6te se e promenil .. no osven tfa haresvam i edno drugo mom4e s koeto ei sega zaminavame na lager i moje bi imam golqm 6ans sas nego ... no tfa e druga tema .. ako se varna pri biv6iq zaebavam pak priqtelkite si i si4ko 6te se povtarq .. hora nz kvo iskam i naistina se nujdaq ot savet molq vi.. ot4aqna sam :(

maraia
07-11-2006, 12:54
проблема ти ми е ужасно познат.това с деленето от приятелките ти, с ревността.ако го обичаш и държиш на него, върни се при него.все пак май ти е било добре като сте били заедно?аз имам същия проблем, но се справих.поговори е него и се пробвай да си проясниш чувствата и към другото момче.ако са по-силни към бившия - не се замисляй !!!

KpuCeTo
07-11-2006, 14:52
tozi problem e dosta 4esto sre6tan..ako obi4a6 priqtelq si i ako iska6 da si s nego govorete i se razberete da otdelq6 vreme na drugite si priqteli i na nego bez da ima skandali pomejdu vi.

PleasureSeeker
07-11-2006, 14:55
според мен...ако още харесваш този човек...трябва да се върнеш при него...но да поговорите за ограниченията,които ти налага...защотото и ти си човек..и ти имаш приятели...и ако иска да е с теб...трябва да ти вярва...

kisS``me
07-11-2006, 14:57
milichka,tfa e gadnu... sychuvstvam ti .... emi sled kato mislish,che bivshiq pak shte te revnuva taka ne se vryshtai pri nego..!a dr momche haresfa li te ?

sk8girL
07-11-2006, 14:59
Не изоставяй приятелките си отново.Ако мислиш,че като се върнеш при него нещата ще се повторят просто няма смисъл..Забрави го и така!Все пак той не е единствен.Няма право да ти взима свободата и непрекъснато да се съобразяваш с него.Пробвай с това другото момче;) Поне аз така бих постъпила.

ninsy
07-11-2006, 16:30
проблема ти ми е ужасно познат.това с деленето от приятелките ти, с ревността.ако го обичаш и държиш на него, върни се при него.все пак май ти е било добре като сте били заедно?аз имам същия проблем, но се справих.поговори е него и се пробвай да си проясниш чувствата и към другото момче.ако са по-силни към бившия - не се замисляй !!!
и аз така,но аз щастие се справих просто погожори с него много сериозно

hristina^
07-11-2006, 17:01
ne se vra6tai pri biv6eto si gadje...horata nikoga nese promenqt...pak za novoto mom4e...ne barzai:) uspeh

maybelline
07-11-2006, 17:09
Помисли кое момче харесваш повече - това или другото,с което ще ходите на лагер.Ако харесваш бившето гадже,дай му втори шанс,при уговорката,че този път нещата ще са по-различни.Кажи му кое те е дразнило във връзката ви - постоянната му ревност,това,че нямаш време за приятелките си...Тогава можете пак да опитате да имате връзка,но ако същите проблеми пак се появят,просто го остави.Тогава можеш да обърнеш повече внимание на другото момче.Но те съветвам да обмислиш добре евентуалната връзка с бившето гадже.Понякога наистина си заслужава да дадеш втори шанс - казвам го от личн опит;)

cskamoni4ka
07-11-2006, 17:58
Изчакай да видиш какво ще стане на тоя лагер с въпросното момче,ако не се получи нищо върни се при бившият ти,обаче му обясни че трябва да излизаш и с приятелките ти а не само с неговите приятели.

piece0Fchocolate
07-11-2006, 18:08
Изчакай да видиш какво ще стане на тоя лагер с въпросното момче,ако не се получи нищо върни се при бившият ти,обаче му обясни че трябва да излизаш и с приятелките ти а не само с неговите приятели. добре че дочетох и последното мнение иначе щях да постна същото ;) тва е най-добрия вариант ;)

koalka
07-11-2006, 18:47
Ако още имаш чувства върни се при него.Поговори с него зо това с деленето от приятелките ти и че не искаш да продължава и му кажи да се промени иначе трети шанс няма да има.

s3xy_d0ll
07-11-2006, 21:17
ni6to ne gubi6 ako mu dade6 vtori 6ans..struvami se ot dumite ti 4e hi4 ne ti e bezrazli4en..ako toi dobre zne pri4inata poradi koqto predi si go ostavila moje bi 6te s epopravi i 6te se starq da ti dava tva koet predi ne e...spored men mu dai vtori 6ans.. ni6to ne gubi6 za sebe si. puk ako ne stane i tozi pat toi pone 6te znae 4e opital i 6te te ostavi...

alkobalko
07-12-2006, 07:36
Изчакай да видиш какво ще стане на тоя лагер с въпросното момче,ако не се получи нищо върни се при бившият ти,обаче му обясни че трябва да излизаш и с приятелките ти а не само с неговите приятели. добре че дочетох и последното мнение иначе щях да постна същото ;) тва е най-добрия вариант ;)
I az sum na tova mnenie, ako neshtata s onova momche ot lagera neshtata se poluchat ostani s nego. Ako ne, vurni se pri bivhiq si, no oshte v samoto nachalo mu kaji, che ne iskash predishnata istoriq da se povtarq i moje bi vsichko shte se opravi.

seksi_kote_f
07-12-2006, 09:32
Mila i az sum popadala v tvoq situaciq spored men nai dobre e da ne se vru6ta6 pri nego nqma smisul 4ovek ne moje lesno da se promeni ne e vajno kakvo kazva a kakvo pravi.Upitai s novoto mom4e moje da e po dobur ot nego i naistina da te uvajava Uspeh mila :D

iiirish
07-12-2006, 10:36
според мен първо разбери какво ще стане с момчето, с което ще ходите на лагер. щом смяташ, че имаш шансове с него, тогава просто опитай. ако се получи моят съвет е да не се обръщаш назад.
знам от личен опит какво е адски много да те ревнуват от всичките ти приятели независимо дали са момчета или момичета, но някой и друг "разговор" (пиша го в кавички, защото няма да мине без повишаване на тон) винаги оправя нещата. но при теб ще е по-добре да не даваш втори шанс на този човек

sexy_haos4eto
07-13-2006, 12:04
pomisli kakva e bila vruzkata ti s mom4eto i za6to ste skusali i trqbva li da se saberete.ako re6i6 da se saberete po-dore si pogovorete 4e trqbva da imate po-golqma svoboda.Obqsni mu 4e darji6 mnogo na nego i 4e nqma smisal da te revnuva. :smt052

sexy_haos4eto
10-15-2006, 08:14
pomisli kakva e bila vruzkata ti s mom4eto i za6to ste skusali i trqbva li da se saberete.ako re6i6 da se saberete po-dore si pogovorete 4e trqbva da imate po-golqma svoboda.Obqsni mu 4e darji6 mnogo na nego i 4e nqma smisal da te revnuva. :smt052

http://vij.iako.info/steal.php?ID=13658