PDA

View Full Version : "Ако днес си добре......Закон на Мърфи



07-11-2006, 13:37
:"Ако днес си добре и се чувстваш щастлив спокойно-ще ти мине "


Знам че има тема за Законите на Мърфи,но аз искам да наблегна на този негов закон и не да го пиша в онази тема като пост,където я го видял някой я не.Той е напълно верен.Този човек или е бил много умен или много препатил.Това съм го изживял на мой гръб и продължавам да го изживявам.Имаше един период,вкойто бях затворен в себе,почти не общувах с никой,изпитвах страх от повечето хора и от места с много хора,но намерих приятели,който за определено време ми помогнаха да го преодолея.Влюбих се .Тогава бях щастлив.Но ето дойде времето,в което започна да ми минава.Приятелите ми постепенно тръгват по своя път,отдалечавт се и аз малко по-малко пак оставам сам.Любовта ми е несподелена.И за това нищо не мога да направя,защото пътищата ни с момичето постепенно се отдалечават.Парите също ми правят проблеми.Затова по възможност докато сте щастливи живейте както смятате за най добре,защото ще дойде времето когато ще ви "мине".Надявам се мойто щастие да не мине напълно и да не се затворя в черупката си както преди. :smt010

whatthe
07-11-2006, 13:41
:"Ако днес си добре и се чувстваш щастлив спокойно-ще ти мине "


Знам че има тема за Законите на Мърфи,но аз искам да наблегна на този негов закон и не да го пиша в онази тема като пост,където я го видял някой я не.Той е напълно верен.Този човек или е бил много умен или много препатил.Това съм го изживял на мой гръб и продължавам да го изживявам.Имаше един период,вкойто бях затворен в себе,почти не общувах с никой,изпитвах страх от повечето хора и от места с много хора,но намерих приятели,който за определено време ми помогнаха да го преодолея.Влюбих се .Тогава бях щастлив.Но ето дойде времето,в което започна да ми минава.Приятелите ми постепенно тръгват по своя път,отдалечавт се и аз малко по-малко пак оставам сам.Любовта ми е несподелена.И за това нищо не мога да направя,защото пътищата ни с момичето постепенно се отдалечават.Парите също ми правят проблеми.Затова по възможност докато сте щастливи живейте както смятате за най добре,защото ще дойде времето когато ще ви "мине".Надявам се мойто щастие да не мине напълно и да не се затворя в черупката си както преди. :smt010
Искренно се надявам късмета да не ти мине пред очите....но бих ти казал че такъв е живота...в интерес на истината сичко е така :) мога и да ви кажа че правите грешки да се "ВЛЮБВАТЕ" ако мога да го нарека така на тези години когато сте ( то и аз така де ) още зависими от родителите си !

07-11-2006, 13:57
То сега и това ми е един от проблемите.Независимостта от родителите и тръгването по пътищата на живота.Не знам ти на колко години си,но аз вече съм на 20 и трябва да правя нещо и по този въпрос.

whatthe
07-11-2006, 13:59
То сега и това ми е един от проблемите.Независимостта от родителите и тръгването по пътищата на живота.Не знам ти на колко години си,но аз вече съм на 20 и трябва да правя нещо и по този въпрос.
на 18 съм :) и кво кат си на 20 ? аз познавам 1 приятел които е на 30 жиее с техните още и не се е оженил :) ама си живее живота !

07-11-2006, 14:06
То сега и това ми е един от проблемите.Независимостта от родителите и тръгването по пътищата на живота.Не знам ти на колко години си,но аз вече съм на 20 и трябва да правя нещо и по този въпрос.
на 18 съм :) и кво кат си на 20 ? аз познавам 1 приятел които е на 30 жиее с техните още и не се е оженил :) ама си живее живота !

Може.Напълно ти вярвам.Аз не съм казал че като съм на 20 утре трябва да се женя.Обаче този твой приятел за да си живее добре сигурно си има работа и си изкарва парите сам.В противен случай той може да разчита на родителите си затова,но аз немога,защото просто няма как.

whatthe
07-11-2006, 15:17
То сега и това ми е един от проблемите.Независимостта от родителите и тръгването по пътищата на живота.Не знам ти на колко години си,но аз вече съм на 20 и трябва да правя нещо и по този въпрос.
на 18 съм :) и кво кат си на 20 ? аз познавам 1 приятел които е на 30 жиее с техните още и не се е оженил :) ама си живее живота !

Може.Напълно ти вярвам.Аз не съм казал че като съм на 20 утре трябва да се женя.Обаче този твой приятел за да си живее добре сигурно си има работа и си изкарва парите сам.В противен случай той може да разчита на родителите си затова,но аз немога,защото просто няма как.
да естествено че има ! и ти можеш да си намериш...има много хубави работи на пц ( предложиха ми да работя там но отказах ) 600 лв на месец 2 бачкаш 2 почиваш 13 часа с 1 час почивка но работех вече друго :) bazar.dir.bg ;)
но нека напиша мнението като OFFTOPIC щото се отклонихме доста от темата
извинявам се!

sivoto kote
07-11-2006, 15:48
I wish I could give you a big warm hug....

Sivoto kote
07-11-2006, 16:02
ne za drugo a zashtoto mi zvu4i6 kato edin priqtel...a siguren li si 4e nqma shans za liubovta vi s momi4eto?ot opit znam 4e kogato neshtata izglejdat nai-nevuzmojni-togava stavat priqtni iznenadi-protivno na zakonite na Murfi... Vsi4ko e mnogo otnositelno i zavisi ot glednata to4ka- 4ovek nikoga ne moje da bude siguren v ni6to i tova pravi jivota interesen!

CVETELLINA
07-11-2006, 17:00
отностно закона,от личен опит мога да кажа,че е напълно верен,за съжаление,никое щастие не е вечно... :?

maybelline
07-11-2006, 17:33
Така е,никое щастие не е вечно.Но не гледай на всичко с такъв песимизъм.Откривай хубавото във всяка прецакана ситуация,не е толкова трудно:)Обръщай повече внимание на новите и различни неща.Ако си настроен отрицателно,само привличаш неприятности.Тях така или иначе ще си ги има,но можеш да превърнеш всичко тъпо в интересно или забавно,само погледни на света по-оптимистично и всичко ще се оправи:)

Lorein
07-11-2006, 17:49
Така е,никое щастие не е вечно.Но не гледай на всичко с такъв песимизъм.Откривай хубавото във всяка прецакана ситуация,не е толкова трудно:)Обръщай повече внимание на новите и различни неща.Ако си настроен отрицателно,само привличаш неприятности.Тях така или иначе ще си ги има,но можеш да превърнеш всичко тъпо в интересно или забавно,само погледни на света по-оптимистично и всичко ще се оправи:)

Точно така! Горе главата :!: :!: :!:

Jessika_MG
07-11-2006, 19:47
Az imam edin vypros - Kak razbirate 4e ste 6tastlivi ?

iiirish
07-11-2006, 22:14
много тъп въпрос, мила! :-s

iiirish
07-11-2006, 22:15
а относно закона на Мърфи... какво да кажа... жалко, че е винаги е толкова верен!!!

lyubi
07-12-2006, 06:48
Stiga taka be chovek. Nedei taka da mislish vseki chovek ima spadove i vuzhodi, na tova che lubovtati e nespodelena ne trqbva tolkova vnimanie da obrushtash. Nito shte si purviq nito posledniq s takuv problem pri mnogo hora lubovta e nespodelena, daje i pri men dosta chesto se sluchva. No tova ne trqbva da te kara da unilash, i pri teb shte doide spodelenata lubov prosto si e tursil na nepodhodqshtoto mesto. Ne se otchaivai naistina ponqkoga s priqtelite putishtata se razdelet no tova e jivota gledai da si zadurjish priqtelstvoto ima telefoni, internet nezavisimo v koq tochka na sveta sa nqkoi ot tqh. Davai po vedro na jivota ne se otchaivai, budi silen sled slada vinagi idva vuzhota ne si misli ,che pak shtastieto nqma da doide pri teb. Pojelavam ti uspeh i usmivkata ti da ne sliza ot liceto

Автора
07-12-2006, 06:54
Така е,никое щастие не е вечно.Но не гледай на всичко с такъв песимизъм.Откривай хубавото във всяка прецакана ситуация,не е толкова трудно:)Обръщай повече внимание на новите и различни неща.Ако си настроен отрицателно,само привличаш неприятности.Тях така или иначе ще си ги има,но можеш да превърнеш всичко тъпо в интересно или забавно,само погледни на света по-оптимистично и всичко ще се оправи:)

Аз,песимист! Не напротив,аз съм непоправим оптимист.Винаги търся доброто в хората и дори някога за техните грешки себе си изкарвам виновен за всичко.Винаги вътрешно в себе си вярвам че и в най-лошите моменти може да стане някакво чудо и нещата да се оправят към по-добро.Моят вътрешен свят е перфектен и всичко става както искам,но уви в реалният живот нещата не стоят точно по този начин.

07-12-2006, 06:58
И аз това съм забелязал. Бях щастлив, след това зле. Сега съм щастлив, очаквам да стане всичко каша пак :evil:

07-12-2006, 07:03
ne za drugo a zashtoto mi zvu4i6 kato edin priqtel...a siguren li si 4e nqma shans za liubovta vi s momi4eto?ot opit znam 4e kogato neshtata izglejdat nai-nevuzmojni-togava stavat priqtni iznenadi-protivno na zakonite na Murfi... Vsi4ko e mnogo otnositelno i zavisi ot glednata to4ka- 4ovek nikoga ne moje da bude siguren v ni6to i tova pravi jivota interesen!

Чул те Господ.Дано така както казваш така да стане.Но въпреки че както писах по-горе съм непоправим оптимист не виждам как тази приятна изненада ще стане реалност освен в мечтите ми.Освен че момичето ме взимаше само като приятел,сега се виждаме само ако се засечеме някъде,а това става много рядко-един път на около 2 седмици ако така реши съдбата.И въпреки това немога да я забравя.

alkobalko
07-12-2006, 07:42
Gadnichko e, che tozi zakon ponqkoga e tolkova veren. Naistina ima neshto vqrno, che kogato si nai-shtastliv neshto zlo shte ti se sluchi.

07-12-2006, 09:37
az sam v podobna situaciq(nespodelenata liubov)...pak da pitam siguren li si 4e is napravil vsi4ko vuzmojno za da stanat ne6tata s tova momi4e?tq znae li kak q 4uvstva6 ? ako ne moje6 da q vidi6 obajdai i se ili q nameri v inet(ako e vuzmojno)...stavat priqtnite iznenadi povqrvai mi kogato nai malko o4akva6!samo si povqrvai...sudbata :D ...romanti4no zvu4i i na men mi e zabavno da q spomenavam ponqkoga,no v dne6no vreme ne se gleda s dobro oko kogato kazva6 4e se oslanq6 na neq....vseki sam si gradi jivota (a dali e pisano ili ne spored men 6te go razberem at the end of the road. :wink:

07-12-2006, 10:23
az sam v podobna situaciq(nespodelenata liubov)...pak da pitam siguren li si 4e is napravil vsi4ko vuzmojno za da stanat ne6tata s tova momi4e?tq znae li kak q 4uvstva6 ?


Не съм сигурен и точно това най много ме тревожи.Мисля че с мойта срамежливост съм изпуснал доста моменти през дългото време,когато се засичахме почти всеки ден.Имам много идей,който постоянно се сблъскват в мен приемам ги после ги отхвърлям и обратно.Това изключително много ме обърква.И да,тя знае как я чувствам,но не знае как се чувствам аз.


ako ne moje6 da q vidi6 obajdai i se ili q nameri v inet(ako e vuzmojno)...stavat priqtnite iznenadi povqrvai mi kogato nai malko o4akva6!samo si povqrvai...sudbata :D ...romanti4no zvu4i i na men mi e zabavno da q spomenavam ponqkoga,no v dne6no vreme ne se gleda s dobro oko kogato kazva6 4e se oslanq6 na neq....vseki sam si gradi jivota (a dali e pisano ili ne spored men 6te go razberem at the end of the road. :wink:

Не мога и да и се обаждам,защото и нямам телефона.Рядко общувам с хората от нейното обкръжение,почти колкото с нея вече.И-нет май няма.
Искам да говоря с нея или поне да я видя ,защото за последен път я виждах преди една седмица,но май както казах вече трябва да се усланям само на съдбата.

Jessika_MG
07-12-2006, 10:42
много тъп въпрос, мила! :-s
Za6to pyk da e typ?! Az kato gledam ima tolkova gadni ne6ta, koito non stop ni se slu4vat, 4e vsy6tnost ponqkoga ne mojem da vidim ni6to hubavo :roll: Naistina mi e interesno kak drugite razbirat svoeto 6tastie :-k

07-12-2006, 11:37
4ove4e,ti si mom4e na 20 god. trqbva da si smel i durzak-nqma da se predava6!sega mu e vremeto da riskuva6, da opitva6 novi ne6ta i da se zabavlqva6 ! dvai vzemi si momi4eto fight for it- nakarai q da se iznenada ot sebe si- horata neprekusnato se promenqt i pri vsqka nova sre6ta ima ne6to razli4no i u dvamata- obru6tai i vnimanie-nakarai q da povqrva v sudbata :D ,ne kazvam da i nahalstva6,a naprotiv,tq da te poiska-ne e tolkova trudno-iznenadi q s ne6to,pravi se na interesen, zagatvai, namekvai, neznam kolko se ponavate,tq dali te poznava a i ti neq... 6tom neznae6 dali ima inet qvno ne si govorite mnogo mnogo...dori da ne stane ni6to nakraq 6te znae6 4 e vsi4ko si opital i nqma da ti e tolkova gadno!vsi4ko opira do naglasata-taka 4e naglasi se pravilno :D i davai! :D ...osven ako ne si naistina mnogo otbluskva6t na vun6en vid(za koeto sam sigurna 4e daje obratnoto :wink: )-tq nqma na4in da ne se zaintriguva ot nqkakvi po originalni podhodi...ma dori tova ne e nujno-prosto i obru6tai vnimanie- nakarai q da se 4uvstva specialna-6te go oceni sas sigurnost :D !!!!!!