PDA

View Full Version : море без ваще-щуротий-живот



piece0Fchocolate
07-11-2006, 15:00
какво правите, когато ходите на море без ваще(с училището например) при условие, че даскалицата е много печена и ви пуска дето си щете ? дикотеки? Звучи изтъркано? Къпане през нощта в морето :lol: правене на номера на съучениците? Айде давайте идеи :twisted: :lol:

Lumidee
07-11-2006, 15:13
az predpochitam da xodq s kompaniq ot priqteli na more i vinagi sum si izkarvala super qko..Pravila sum vsichko,koieto moje da rodi edin bolen mozuk..:)

piece0Fchocolate
07-11-2006, 15:16
под "всичко, което може да роди един болен мозък"какво имаш в пред вид :) понеже моя не е :D

x-PeRiMenT
07-11-2006, 15:38
:smt005 Не събирай идеи какво можеш да правиш.Като отидеш просто прави каквото ти си искаш.Нали това е целта на морето :smt016

ProstoAz
07-11-2006, 16:06
На море с наще запоследно ходих, когато бях на 11-12 (не помня точно), но пък на море с даскалото никога не съм ходила... :?
А иначе какво правя - каквото си поискам, но нищо по-особено, може би защото ходех все в Турция, а там го няма купона, характерен за нашето Черноморие. :D Но пък тази година ще съм в Приморско и мисля, че ще бъде страхотно - дискотеки, кръчми...ако остане време може и на плаж. :lol:

07-11-2006, 22:52
На море с наще запоследно ходих, когато бях на 11-12 (не помня точно), но пък на море с даскалото никога не съм ходила... :?
А иначе какво правя - каквото си поискам, но нищо по-особено, може би защото ходех все в Турция, а там го няма купона, характерен за нашето Черноморие. :D Но пък тази година ще съм в Приморско и мисля, че ще бъде страхотно - дискотеки, кръчми...ако остане време може и на плаж. :lol:

Аз ще съм на Приморско от 10-18 август-може да се засечем на плажа :wink: Какво правя ли-ми след като стана към 12ч отивам на плажа-кефим се яко(волейбол,печене,къпане. ..)после се шматкаме известно време и към 11ч отиваме в някой бар с промоция и се почва... Следва размазваща дискотека и може вечерно къпане(водата е гореща-страхотно е)Междувременно се случват уникални глупости :lol: .С една дума обожавам морето и това се описаното по-горе се повтаря постоянно.


RIDDDICK

KRaLiCa_na_OrGaZmA
07-11-2006, 23:41
е то е ясно че без наще е по-весело зимам си 1 приятелка и се записваме на някой лагер а няокй път живот и здраве може с повече пр. да се запишем. Тая година сам на китен след 10 дена заминавам демек на 21.07 мисля че ще си прекарам перфектно :-) на место решавам какво ще правя не планирам предварително :wink:

Master_88
07-12-2006, 08:16
Необичам да ходя на море с даскалото. По-добре с приятели или с нашите

DrynnnNnnn
07-12-2006, 10:26
е то е ясно че без наще е по-весело зимам си 1 приятелка и се записваме на някой лагер а няокй път живот и здраве може с повече пр. да се запишем. Тая година сам на китен след 10 дена заминавам демек на 21.07 мисля че ще си прекарам перфектно :-) на место решавам какво ще правя не планирам предварително :wink:
Hihih az puk ot 18 sum na Kiten :)
A po temata ei sq zaminavam i az na more s daksaloto i prosto 6te e 4udo ako se vyrna jiva. :lol: :lol: :lol: Mislim da hodim s byndji da ska4ame.No6no kypane,ligotii ludorii i sekvi gluposti.Na tva more mojebi 6te izpu6a i izpiq cigari i alkohol za 1 mesec na pred :|

_crazy_baby_
07-13-2006, 19:48
Ami za men se o4eratava da otida s gajeto na more taka 4e shte ima qko razcepvane a moje bi i neshto pove4e na tumno na plaja samo az i toi :) kolko romanti4no :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$

FaTaLn0t0_LaDy
07-13-2006, 21:18
ohhhhhh....to4no tfa mi predstoti sled 2 sedmici......izlizane posred no6t napivane pu6ene..abe jivot jivot i pak jivot.....ina4e za nomercata nii po princip se macame s pasta za zubi ili skrivame ne6t0 cenno...xax......ama ina4e jivot 6a se jivei skoro....;].....

piece0Fchocolate
07-13-2006, 21:58
хаха тва с бънджиъо яко ме изкефи... аз съм бъзлива иначе и аз бих напраявила нещо незабравиме, а това с гаджето на плажа...мечтала съм и за това, но с гадже на море не се ходи... ако си с гадже тр да си примерен или въздържан от мн неща(напр стриптиз) :lol: иначе да роматнично е тва... :P

07-14-2006, 23:09
Необичам да ходя на море с даскалото. По-добре с приятели или с нашите
xa nz kak si gi navil da te pusnat.........

teenkopele
07-15-2006, 01:32
Въпрос на пълна импровизация. Така винаги се получават най-яките неща. :wink:

thirteen
07-23-2006, 00:32
Въпрос на пълна импровизация. Така винаги се получават най-яките неща. :wink:
Оха и аз ще тичам към Приморско..на 22 август ... казвайте да прайм простотията :lol:
Зависи изцяло от компанията...

07-26-2006, 22:01
Въпрос на пълна импровизация. Така винаги се получават най-яките неща. :wink:

Подкрепям те напълно :wink:

Иначе въпроса ми не е по темата но все пак:Я си кажете български необвързани(може и обвързани)момичета правили ли сте секс на морето за една вечер и ако не бихте ли правили?


RIDDDICK

riddick
07-26-2006, 22:06
това отгоре беше от мен :wink:

niGGa
07-26-2006, 22:19
Еми кво..Принципно аз ходя точно 3-4 пъти на плаж...през другото време на ДЕНЯ спя...пък спя заради случилото се през нощта =) Обикновено сме из града, кръчма някоя, понякога правиме и парти на веселите пейки...голям почитател съм на нощното къпане също така =)

Sophie
08-02-2006, 00:45
Primorsko 5-15 avgust, hotel 4ernomorec, pleven ezikova gimnaziq, qki daskali, pulen rai, tva e!

Tempestjuji
08-02-2006, 10:15
xa..mi togava e pulen rai..obiknoveno ne hodq s mnogo hora..nai-mnogo s 5/6.. prekarvame super..kupeme se kum 4 am.. ;) obikalqme..vurshime gluposti.... a be kef da stava .

08-11-2006, 23:10
Ей сега като ви чета,направо ми се плаче.Напивания,нощно къпане и после ваще иват да ви прибират целите в черно,а вие в ковчег.Много внимавайте какви ги вършите и си пазете живота.То и аз не че съм божа кравичка,но сега като се замисля доста често съм предизвиквала съдбата

ista
08-14-2006, 23:01
това пък да отидеш на мари с даскало е най-тъпото нещо, което може да направи човек. възможността да попаднеш на готина даскалка е 1:1000000, а и... със съученици на море... не, благодаря. плюс няколко даскала... още по зле! :smt019

Carameleno momi4e
08-17-2006, 08:58
mi az ko da kaja kat sam si na moreto vii mi se kefite 4e 6te idvate za nqkolko dena pak az ko da praq osven da va draznq :lol: :P