PDA

View Full Version : Gyrdite mi ...



07-11-2006, 15:37
Znachii .. iskam da se opalcha ot gyrdite si.. v normalno systoqnie sa v zaostrena forma .. pigmentiranoto mi e mn golqmo i zyrnata ne mi se otkroqvat.Normalno li e tova?Na 16 godini sym.Iskam da popitam i dr. momicheta dali bez stimulaciq vi se otkroqvat zyrnata?Ii izobshto poveche info.Mersi.Molq da ne mi se podigravate,seriozna sym.A za momchetata tfa problem li e?

07-12-2006, 22:06
Inache momicheto vi pita seriozno,vie se podigravate .... :(
Ta po temata... ami az imam edna priqtelka,koqto se oplakva gore dolu ot syshtoto..mislq che tfa si e estestveno..nadali shte se promeni.

maybelline
07-14-2006, 08:15
На 16,нормално е

ninsy
07-14-2006, 16:21
оф зашто не спрете снимки трябвало...може да се притеснява и да пита дали е нормално,ако някои друг има такъв проблем а ако не се притеснявше штеше да отиде на лекар и да и кажат дали е нормално или не

SwEeT_pAiN_F
07-14-2006, 18:14
Formata na gyrdite sa povliqni ot nasledstven faktor. Normalno e i v spokoino systoqnie zyrnata na razlichnite jeni da bydat razlichno otkroeni.I tova koeto ti smqtash za problem ne e problem.Normalno e v tineidjyrska vyzrast ednata gyrda da byde po-golqma ot drugata.Tova moje da se sluchi i sled kato jenata rodi i kyrmi.Vajnoto e d ane se opipvat buchki.Ako ima takiva vednaga se otiva na ginekolog koito moje da precizira dali tova e v rezultata na nqkakvo obrazuvanie ili normalen moment svyrzan s hormonalnata obmqna predi i povreme na cikyla.Taka che spoko!