PDA

View Full Version : TOLKOVA LI E BILO TRUDNO DA KAJE6 OBI4AM TE?



a^I
07-11-2006, 16:53
Значи проблема ми е че с моята най добра приятелка обичаме страшно много две момчета (общовзето е мн дълга историята аз ще ви попитам само за проблема си няма да я разказвам цялата).Та с едното аз си бях гадже от както скъсахме минаха 5 месеца обаче аз го обичам повече от всичко на света а най добрия му фр е също много хубав а него пък най добрата ми приятелка много го обича.Та така минаха 5 месеца и е пак ни потърсиха да се видим видяхме се беше много хубаво със тях както винаги е било и те си тръгнаха ние си казахме е хубаво беше но едва ли ще дойдат пак.И точно бяхме почнали да ги забравяме или поне ние така си мислехме бяхме си забранили да минаваме покрай техните blockове и.т.н. и в час по химия получавам смс да дойдем ли искате ли да дойдем и нещо от сорта ние страшно много се зарадвахме и можете да си представите какво стана извикахме ги.Така пак беше незабравимо само че ето тук идва и проблем те не се върнаха повече незнаеме причината само че ние ги обичаме повече от всяко и бихме дали живота си за тях на каквото разстояние да се намират те.А всъщност те ни мислят за курви и мислят че изобщо нямаме чувства към тях искам да им кажем че ги обичаме но ни е страх от реакцията им супер много ни е страх да не ни отблъснат повече от сега.Та така и моляви не казвайте кажете им пък каквото ще да става защото за нас не е все едно какво ще стане и ужасно е така много е гадно незнаеме какво да правиме супер много ги обичаме но не можем да им го кажеме как да им кажеме че след 5 меска ние още гориме по Тях още ги харесваме повече от всичко на света.Бих ви била много благодарна ако ми помогнете по този въпрос!!!

Nadelina
07-11-2006, 17:04
Nikoga nqma da gi imate.. dokato te sa sigurni che kogato i da vi se obadqt vie shte tichate sas otvoreni obqtiq.. Tova ne gi privlicha.. Zashtoto ne vi obichat ("Obicham" e mnogo silna duma!) .. A interesno zashto vi mislqt za kurvi ? Ne kazvam che ste.. no qvno si ima prichina.. ili te prosto sa nqkakvi sas samochuvstvie do nebeto koito si mislqt che mogat da govorqt kakvoto si pojelaqt (vseki moje.. podchertavam.. ne me razbiraite pogreshno) .. Moq savet e .. da gi ostavite :(

maybelline
07-11-2006, 17:18
Nadelina е права - не тичайте след тях,това не само не ги привлича,дори ги отблъсква.Кажете им за чувствата си и вижте дали ще ви отвърнат със същото.Ако да - чудесно!Ако не - оставете ги намира,не ги викайте.Щом толкова искат да ви видят,ще дойдат и без да ги викате.Но е безсмислено да "даваш живота си" за някой,на който не му пука за теб.

Jessika_MG
07-11-2006, 19:50
a kat se vidqhte pusnahte li im ?

a^I
07-11-2006, 20:09
Emi po4ti ama ne sme kurvi izobshto daje kazvam 4e te si go mislqt 4e sme shtoto kogato i da im zvynnat sme im na razpolojenie a ne osyznavat 4e tva moje da e shtoto mn gi love

Jessika_MG
07-11-2006, 20:12
Mi prestanete da sedite nisko v tehnite o4i, kazvate im kvo 4uvstvate i gotovo.Ako te iskat drugo ritnik i tolko :evil:

07-11-2006, 20:15
dobre blagodarQ VI MNOGO NA VSI4KI ZA OTDELENOTO VREME shte se opitame da im kajeme pyk kakvoto stane

Nadelina
07-11-2006, 21:20
Prosto si izkaraite kartite pred tqh.. Govorete!! No ne im se molete.. ne se unijavaite.. ne im lijite podmetkite.. Ako ne stane - stisnete si rycete i krai! I naistina si slojete KRAI..

iiirish
07-11-2006, 22:04
браво, Nedelina, точно това трябва да направят!
момичета, стига сте тичали след тях, това е просто под достойнството ви! спрете и не им се молете повече