PDA

View Full Version : da se samoubiq li.........................



sasipana
07-11-2006, 19:52
ohhhhhhh molq vi pomognete mi ne izdarjam ve4e-pisna mi ot tozi skapan jivot-imam tolkova mnoo problemi-6te zapo4na s parviq.na4i imah si priqtel s koito hodihme po4ti 2 god,i mnoo ama naistina mnoo se obi4ahme i bqhme adski 6tastlivi,no za jalost moite roditeli ne go haresvahai ni razdeliha po nai-jestokiq na4in az togava si srqzah venite i bqh v bolnica na jiot i smart ,no uvi ujivqh :cry: .drogirah se zaredi tqh daje me prieha v bolnica ot svrah doza no nikoi ne znae samo moqta priqtelka,ot 1 god sam skarana s na6ite daje se iznesoh ot vka6ti,jivqh okolko mesec pri nego,no toi adski mnoo me revnuva6e i se razdelihme.Sega jiveq v moqtq nai dobra priqtelka no smqtam i ot tam da si tragna za6toto vse pak .......jiveq tam ve4e po4ti 2 meseca.Neznam kade da otida i kakvo da napravq nai-dobre e da se samoubiq i tka ne sam s mom4eto koeto obi4am,mrazq roditelite si ot danoto na du6ata si,nz molq vi daite mi savet za6toto ina4e 6te se sloja krai na jivota si

Jessika_MG
07-11-2006, 19:59
Ei na kolko si? Misli6 li 4e sled vsi4ko, koeto si se my4ila da postigne6 si zaslujava da se predade6 ????? Kaji ??? Vseki iska malko 6tastie, nqkoi cql jivot ne go polu4avat. Ako ne misli6 za sebe si, pomisli pone za nai-dobrata si priqtelka ! Se pak , ot tova koeto pro4etah.. e edinstveniq 4ovek, koito se interesuva ot teb. Ne pravi gluposti! Edni roditeli ne sa vsi4ko!!! Tolkova po-gadni ne6ta mogat da ti se slu4at. Provedi edin dylyg i smislen razgovor s roditelite si. Kaji im vsi4ko, koeto 4uvstva6. Ne kazvam 4e ne si go pravila, no neka toq typ byde po-razli4no! Ti ne si predmet, nito doma6en liubimec, koito trqbva da gi slu6a bezprekoslovno.
Klkoto i trudni momenti da sam imala, nikoga ne sam mislila 4e samoubiistvoto e re6enie ... Prosto taka 6te ti byde po-lesno... da se predade6 i da ostavi6 vsi4ko, se edno si pobeden. Ne go pravi! Qvno ima hora, koito te obi4at i ti 6te gi narani6.

nai_dobrata
07-11-2006, 19:59
Леле мила.......САМОУБИЙСТВОТО НЕ Е ИЗХОД......Аз мисля че е най-логично да се върнеш при родителите....сама си открила че всичко не си е струвало щом сте се разделили по негова вина,Повярвай ми ТОЙ не заслужава да се самоубиеш заради него...всичко ще се оправи ако продължиш напред,убедена съм че приятелката ти ще те подкрепи ако решиш да се бориш!!!!!!плс помисли и ще видиш че по-глупаво нещо от самоубийството НЯМА!

Spider_Web
07-11-2006, 20:08
samoubii se awe 1 milion hora iskat da se samoubiqt we vie ne6to ne ste vred ako iskate da prekratite jivota si weee

07-11-2006, 20:10
Ей ти луда ли си ве? Знаеш ли как ще се чувства приятеля ти, след като разбере, че си се самоубила заради него? Родителите ти ? Колкото и да си мислиш, че те мразят - ТЕ ТЕ ОБИЧАТ, но просто си нарпавила грешен подход към живота. Осъзнай се и помисли !

`Death`Whore`
07-11-2006, 20:11
Бебе ли си? Как родителите ти ще те разделят с приятеля ти? И ще се самоубиваш заради тях?

Samsara`f`
07-11-2006, 20:26
Kak taka 6te se samoubiva6?Vqrno dosta ne6ta ti sa se nasabrali no vse pak edin jivot jiveem!Spored men trqbva da se pribere6 vav vas sigurna sam 4e tvoite roditeli 6te ptoqvqt razbirane i 6te ti e polesno ako si pri tqh.

sUnnY_f
07-11-2006, 20:27
verno si e,nedei ad se samoubiva6!na mnogo hora jivotite im sa razvalina,no nikoga ne posqgai na svoq!jivota e dar,koito nie ponqkoga ne cenim!no,pomni,4e vinagi ima izhod ot vsqka trudna situaciq!spoko,vsi4ko 6te se opravi!

Safira
07-11-2006, 20:28
Да...да сложиш край на живота си е най-лесния изход.
1. това никога не решава никакви проблеми. Колкото и да ти се иска да имаш семейство, което да уважава решенията ти (може и да го имаш, но по този въпрос да имате разногласия) и да си върнеш момчето понякога не се получава. Но замисли се...дори и родителите ти да са хора, с които да не се рабираш, ама изобщо, не са пречка да продължиш нормалния си живот... Дори и да не харесват приятеля ти(а и ти не си с него вече) или ще им се наложи да го приемат...или пък то си остава за тях. Ти си имаш собствени решения.
2. винаги има за какво да се живее. Стига само да погледнеш живота под друг ъгъл. ТИ самата си най-важна. Не предавай собственото си доверие заради други хора. Изгради си принципи и ги спазвай. И си бъди вярна-това е най-важно. И все ще намериш хора, които да те оценят. Бъди сигурна.
3. Поговори с родителите си спокойно. Без да им викаш и т.н. Може би ще раберат желанията ти. А и да не ги разберат...пак си продължавай напред. Малко или много не са единствени, нали? Може би други хора ще те подкрепят, така както те не са успели... не се отчайвай.
4. Приятелят ти те е ревнувал...разделили сте се.... какво повече. Търси нови хоризонти... 2 години не са показател за стабилна връзка. Във всеки момент всичко може да рухне. Но все пак.. не трябва да се затваряш в себе си. Раздай се на друг човек.. но го потърси по-внимателно.
5. причини да живееш: ти, останалите хора..за които даже и не подозираш, колко държат на теб, светът и любопитството. Колкото и лесен да изглежда изходът със смъртта..просто не е интересно, ако го погледнем от тази страна. По-интересно е да продължаваме да се борим!

Всичко е наред!

cskamoni4ka
07-11-2006, 20:35
Хей .. явно не си случила на добри родители .. няма ли начин да останеш при твойта приятелка.На колко години си?Можеш да започнеш да работиш и да даваш част от заплатата ти на нея,защото живееш при нея..

sk8girL
07-11-2006, 20:42
Да...да сложиш край на живота си е най-лесния изход.
1. това никога не решава никакви проблеми. Колкото и да ти се иска да имаш семейство, което да уважава решенията ти (може и да го имаш, но по този въпрос да имате разногласия) и да си върнеш момчето понякога не се получава. Но замисли се...дори и родителите ти да са хора, с които да не се рабираш, ама изобщо, не са пречка да продължиш нормалния си живот... Дори и да не харесват приятеля ти(а и ти не си с него вече) или ще им се наложи да го приемат...или пък то си остава за тях. Ти си имаш собствени решения.
2. винаги има за какво да се живее. Стига само да погледнеш живота под друг ъгъл. ТИ самата си най-важна. Не предавай собственото си доверие заради други хора. Изгради си принципи и ги спазвай. И си бъди вярна-това е най-важно. И все ще намериш хора, които да те оценят. Бъди сигурна.
3. Поговори с родителите си спокойно. Без да им викаш и т.н. Може би ще раберат желанията ти. А и да не ги разберат...пак си продължавай напред. Малко или много не са единствени, нали? Може би други хора ще те подкрепят, така както те не са успели... не се отчайвай.
4. Приятелят ти те е ревнувал...разделили сте се.... какво повече. Търси нови хоризонти... 2 години не са показател за стабилна връзка. Във всеки момент всичко може да рухне. Но все пак.. не трябва да се затваряш в себе си. Раздай се на друг човек.. но го потърси по-внимателно.
5. причини да живееш: ти, останалите хора..за които даже и не подозираш, колко държат на теб, светът и любопитството. Колкото и лесен да изглежда изходът със смъртта..просто не е интересно, ако го погледнем от тази страна. По-интересно е да продължаваме да се борим!

Всичко е наред!

Nadelina
07-11-2006, 20:45
Хей .. явно не си случила на добри родители .. няма ли начин да останеш при твойта приятелка.На колко години си?Можеш да започнеш да работиш и да даваш част от заплатата ти на нея,защото живееш при нея..
Roditelite ne si gi izbirame mila.. Nito pyk te si izbirat decata..
A sega po temata.. sasipana ti vsyshnost si slaba (i az sam sym slaba .. i moje bi e greshno da pisha podobno mnenie no iskam da go napisha) .. Psihikata ti e sasipana.. i ne mojesh da vijdash hubavoto v jivota.. Sqkash okolo teb e samo jestokost.. tyga.. myka.. obidi.. sylzi.. I vsichko tova se opitva da te ubie (kakto i na vsichki nas - ostanalite hora) .. No nai loshoto e che ti im se podavash.. Vseki ima problemi.. Nqkoi po lesno opravimi.. drugi trudno.. No vav kraq na vseki tunel ima svetlina (az se ubedih v tova).. I ti trqbva da go razberesh.. Osaznai go.. i jivota ti shte se opravi.. Zashtoto ne horata okolo nas pravqt jivota ni.. Nie sami si go gradim..

P.S. Na kolko si godini? Zashtoto jivota naistina e pred teb..

cskamoni4ka
07-11-2006, 20:47
Хей .. явно не си случила на добри родители .. няма ли начин да останеш при твойта приятелка.На колко години си?Можеш да започнеш да работиш и да даваш част от заплатата ти на нея,защото живееш при нея..
Roditelite ne si gi izbirame mila.. Nito pyk te si izbirat decata..
A sega po temata.. sasipana ti vsyshnost si slaba (i az sam sym slaba .. i moje bi e greshno da pisha podobno mnenie no iskam da go napisha) .. Psihikata ti e sasipana.. i ne mojesh da vijdash hubavoto v jivota.. Sqkash okolo teb e samo jestokost.. tyga.. myka.. obidi.. sylzi.. I vsichko tova se opitva da te ubie (kakto i na vsichki nas - ostanalite hora) .. No nai loshoto e che ti im se podavash.. Vseki ima problemi.. Nqkoi po lesno opravimi.. drugi trudno.. No vav kraq na vseki tunel ima svetlina (az se ubedih v tova).. I ti trqbva da go razberesh.. Osaznai go.. i jivota ti shte se opravi.. Zashtoto ne horata okolo nas pravqt jivota ni.. Nie sami si go gradim..

P.S. Na kolko si godini? Zashtoto jivota naistina e pred teb..
Да съм казала,че си ги избираме или те нас?

Nadelina
07-11-2006, 20:49
Хей .. явно не си случила на добри родители

Ei tova go iztylkuvah taka.. Izvinqvam se ako sym te razbrala greshno.. ama tochno tei si go napisala..

cskamoni4ka
07-11-2006, 20:50
Хей .. явно не си случила на добри родители

Ei tova go iztylkuvah taka.. Izvinqvam se ako sym te razbrala greshno.. ama tochno tei si go napisala..
Казах,че не е случила на родители,което има голяма разлика! \/

sasipana
07-11-2006, 21:01
na vas vi se struva mnoo lesno da kajete ne se samoubivai,no pita te li me men kvo mi e,da mrazi6 roditelite si,horata koito sa te sazdali,no........az sam na 16god i prosto nz kvo da pravq mnoo sam ne6tastna

Nadelina
07-11-2006, 21:06
Oooo... povqrvai mi... razbiram te!! Predi sedmica pisah takava tema.. che jivota mi e Ad.. i che shte se samoubiq.. bqh se nagyltala s hapcheta (i Slava na Boga che se razminah samo s malko nerazpolojenie) .. Stegni se.. ti si oshte malka.. Jivota e pred teb.. Kazah ti.. che ne nqkoi drug a ti samata trqbva da reshish i sama da si opravish jivota.. ne chakai ot nqkoi drug.. Ti si pozvolila drugite da ti sasipqt jivota.. No sega pogledni nagore i obarni nova stranica.. Da se samoubiesh ne e nachina.. i az go razbrah!!! A shtom az go razbrah .. i ti shte uspeesh .. sigurna sam che sled vreme shte bydesh mnogo shtastliva.. i ne zashtoto nqkoi Angel e doshal i e opravil jivota ti.. a zashtoto ti sama si postignala tova shtastie.. a togava to e nai sladko! Prava li sym?

iiirish
07-11-2006, 21:37
донякъде знам как се чувстваш. аз ходя с приятеля си вече 9 месеца, а нашите така и не го одобриха и все ми натякват. виждам, че искат да ни разделят, но се моля да не се стига до крайности. аз също бях на крачка да не изнеса от къщи (завиждам ти на смелостта да го направиш, аз така и не успях), също мислех за самоубийство и ми беше адски трудно да приема живота такъв какъвто е, но все пак успях.

при теб е по-сложно, защото това с родителите ти продължава цяла година, а също така сега си загубила единственото нещо, което ти е давало сили да живееш... но опитай се да преглътнеш накърнетото си самолюбие и се върни в къщи. нима цял живот ще бягаш и ще живееш у приятелки?! помисли си.

стискам палци и се надявам нещата да се оправят малко по малко, независимо какво си решила. успех! :wink:

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-11-2006, 21:45
Vinagi ima re6enie..VINAGI! Samoobiistfoto ne e ot tqh.. nqma smisul da produljava6 opiti za tova ..
Tfa za mom4eto 4e e revnivo sigurno si dala nqkfi povodi,a za roditelite qvno ne e kat horata tfa mom4ence ili sa prekaleno zle va6te za da te vidqt 6tastliva s nqkogo koito haresva6 .. I vsi4ko ti se subira v edin moment i re6ava6 da bqga6 .. BQGAI NO SAMOOBISTFOTO DO NIKUDE NQMA TE DOVEDE i napuk na vsi4ko sudbata ti se podigrava kat sa i neuspe6ni purvite 2 opita .. a ot 3-ti nqma nujda .. RE6I PROBLEMITE SAMA .. NE BQGAI OT JIVOTA IZJIVEI GO VSE EDNO DA NE TI PUKA WE IMALA SI NQKOI NO GO NQMA VE4E.. VSE EDNO TI SI NA MQSTOTO NA TOVA KOETO ISKA6 DA BUDE TI VZIMAI RE6ENIQTA NE NQKOI DR .. Davai no umnata !

the^one
07-11-2006, 22:07
Какви са тези глупости за самоубийство?!Върни се при роителите си ,които много те обичат и искат най-доброто за тебе и забрави тази твоя "любов на животата ти"Ще имаш по-стойностни приятели ,ще срещнеш много нови хора и ще се сблъскваш с какви ли не по-гадни неща в живота ти ,но тези неща не трябва да те карат да се самоубиваш, а да те амбицират !

07-11-2006, 22:09
Zapo4ni jivota si ot na4alo pogovori s roditelite si stignete do consensos NE SE SAMOUBIVAI nee re6enie zaebi go onq 6tom ne osaznaava prez kakvo si preminala zaradi nego mainata mu! Dai vtori 6ans na roditelite si i na sebesi 6tom si ojivqla sled vsi4ko tova ima za6to da jivee6

07-11-2006, 22:10
Zapo4ni jivota si ot na4alo pogovori s roditelite si stignete do consensos NE SE SAMOUBIVAI nee re6enie zaebi go onq 6tom ne osaznaava prez kakvo si preminala zaradi nego mainata mu! Dai vtori 6ans na roditelite si i na sebesi 6tom si ojivqla sled vsi4ko tova ima za6to da jivee6

Nasindo
07-11-2006, 22:30
az se na4etoh na vsqkakvi prostotii tuka...iskam da znam vzimash li o6te narkotici ? ... tva e ot zna4enie ...NAI-DOBRIQ NA4IN E DA OTIDE6 NA PSIHOTERAPEVT ...prosto problemite ti sa zapo4nali ot semeistvoto... a kakto znaete semeistvoto e nai-vajno v socializiraneto na deteto ... sled tova lubovta...koqto e bila sprqna ot semeistvoto ti pak... tova vodi do omraza sprqmo tqh... estestveno ti si go napisala v statiqta... 4e gi mrazish... NO ZNAI 4E VSI4KO E POPRAVIMO I VINAGI SI STRUVA ZA KAKVO DA SE BORISH I DA JIVEESH... ycnex

tra-la-la
07-11-2006, 23:12
ei ei awe q se stegni be sladur znam ne ti e lesno no ne si edinstvenata s takiva problemi tegli edna maina na va6te i produljavai napred i pokaji na va6te 4e sa mnoo v gre6ka ne pravi gluposti da se samoubie6 e golqm grqx i kakvo 6te stane kat go napravi6 nqma da s6testvuva6 jivei dokrai ima6 edin jivot ne go gubi pomisli toilkova hora mislqt za teb ima hora koito primerno sa vlubeni v teb nameri takuv 4ovek ne se samoubivai zaradi parcali a na spider_web iskam da kaja samo edno hvani se grumni toq forum ne e na tupi kompleksari a za hora koito imat jelanie da pomognat na drugi kat ne ti garesva temata se zabii v tema pup4iv idevstvenici d'ge mainata ti

amazonkata
07-12-2006, 12:15
6tom pi6e6 i iska6 pomo6t zan4i iska6 da jivee6!Ako ne iska6e 6te6e otdavna da si slojila krai na jivota si!Prodalji napred i ne se predavai tolkova lesno!

cold_kiss
07-12-2006, 12:42
Oooo... povqrvai mi... razbiram te!! Predi sedmica pisah takava tema.. che jivota mi e Ad.. i che shte se samoubiq.. bqh se nagyltala s hapcheta (i Slava na Boga che se razminah samo s malko nerazpolojenie) .. Stegni se.. ti si oshte malka.. Jivota e pred teb.. Kazah ti.. che ne nqkoi drug a ti samata trqbva da reshish i sama da si opravish jivota.. ne chakai ot nqkoi drug.. Ti si pozvolila drugite da ti sasipqt jivota.. No sega pogledni nagore i obarni nova stranica.. Da se samoubiesh ne e nachina.. i az go razbrah!!! A shtom az go razbrah .. i ti shte uspeesh .. sigurna sam che sled vreme shte bydesh mnogo shtastliva.. i ne zashtoto nqkoi Angel e doshal i e opravil jivota ti.. a zashtoto ti sama si postignala tova shtastie.. a togava to e nai sladko! Prava li sym?
evala =D> i az sym na tova mnenie...
vij mili4ka...az sy6to ne vednyj sym se opitvala da sloja krai na jivota si,...i ne vednyj sym iskala da bqgam ot vky6ti,da ne vijdam pove4e na6ite,da sloja krai na celiq tozi ad-no ...vij zamisli se..kakvo pe4eli6?6te sloji6 krai?vs 6te svyr6i..?da no q pomisli za izgubenite krasivi momenti koito 6te si zagubila zaradi tozi si hod...zaradi smyrtta..vij-moje sega da ti se struvat samo prazni prikazki no mili4ka zamisli se-jivota e na periodi-sled gadnite idvat i hubavite,posle razbira se otnovo gadni i posle pak hubavi....vs e edno postoqnno reduvane na dobro i zlo..no ako gi nqma6e lo6ite moemnti dobrite nqma6e da nmi se struvat taka krasivi i da ni pravqt taka 6tastlivi-ponqkoga 4ovek ima nujda da byde vyrnat na zemqta
vijdam 4e s teb jivota prekaleno mn se e izgavril..4e do sega kato 4e li ne ti e dal ni6to hubavo ...no q si pomisli nqmalo li e nikoga pone edin krasiv moment,pone edin mig v jivota ti koito te e nakaral da zagree6 ot 6tastie i da pokaje6 na sveta krasotata na usmivkata?ima nali?no moje bi toi ve4e e zabraven zaradi tyjnite emocii koito v posledno vreme izjivqva6...e tova 4e sega e taka ne ozna4ava 4e sled vreme 6te prodylji da e taka... :)
vij sega moje da probva6 da pogovori6 dobre s va6te...da im izqsni6 4uvstvata si,jelaniqta si,da im kaje6 4e ima6 nujda ot tqh (za6tto kolkoto i da go otri4a6 ova e taka) no i 4e ima6 nujda ot svoboda sama da izbira6 priqtelite si i horata ot koito 6te byde6 obgradena
a kakto ne vednyj ve4e sre6tnah mnenie v tazi tema i az sym na tova mnenie-samoubiistvoto e priznak na slabost,ogromna slabost koqto trqbva da zagyrbi6,stegni se ..ima hora zaradi koito trqbva da jivee6 kato naprimer tazi priqtelka-ako ne misli6 za sebe si to pone pomisli za neq ...
haide usmihni se i opitai da zapo4ne6 otna4alo...mislq 4e 6te se spravi6-tazi tema koqto si postavila tuk e 1-vata kra4ka,ti ve4e si gotova da prosti6 i da ti byde prosteno...gotova si da popravi6 ne6tata-prosto ti trqbva sila ...sila koqto az s cqloto si syrce ti pojelavam [-o< uspeh

nasty_f
07-12-2006, 13:27
Mila,tova kakto mnogo hora ve4e tuk napisaha.....SAMOUBIISTVOTO NE E RE6ENIE NA PROBLEMITE...Razbira6 li?Az bqh s gadjeto si hodehme 5 meseca,ako ne i pove4e i roditelite mi dori i ne razbraha,samo maika mi znae6e,4e go haresvam,no 4e hodime ne,za6toto 6tqha da me ubqt te,a ne az.A i kato smetne6,4e az(pone taka mislq)jiveq v 50 puti po-malak grad ot tvoq i vseki se poznava s vseki.Nedei da se samoubiva6..ta tova e glupavo..ima mnogo po stoinostni ne6ta ot gadjeto....predpolagam kolko to e gadno,za6toto go OBI4A6 istinski,no trqbva da priema6 zagubite v jivota po-leko.Priemi fakta,4e ne vsiko v jivota se pe4eli,tova koet nie iskame,ne moje vinagi da bude na6e.Vurni se pri roditelite si,kaji im,4e ti hodi6 s tova mom4e,a ne te,i 4e na teb 6tom ti haresva 6te prodaljava6 da si s nego,ako i toi iska i taka.Badi sigurna,4e te te obi4at,nqma roditeli koito da ne obi4at decata si.Pogovori si s tqh.Misli si za drugi raboti....ne za samoubiistvo.U4i usileno,izkarvai dobri ocenki v u4ili6te i posle si nameri hubava rabota,6te si nameri6 i podhodq6tiq maj vse nqkoga.Ne gubi nadejda i ne si misli,4e taka 6te izbqga6 ot vsi4ko.Pomisli kolko hubavi migove te o4akvat v jivota,a ne e hubavo da gi zagubim.A ako iska6 o6te da se sre6ta6 s tova mom4e go pravi taka 4e roditelite ti da ne razbirat,kogato izliza6 im kaji 4e otiva6 nqkade s priqtelka.....krii se v takav slu4ai i te nqma da razberat.Hodete na mesta,kudeto nqma mnogo hora.Tova e moeto mnenie po vuprosa.

sasipana
07-12-2006, 20:05
blagodrq 4e mi pomagate.no.......................po4ti vsi4ki mi kazvate da se varna pri horata koito za jalost sa moi''roditeli''no........neznam kak da se varna pri teh,kak da gi pogledna v o4ite sled kato te me razdeliha sas nai skapoto ne6tu na tozi svqt za men......neznam naistina neznam kvo da pravq.6te se pobarkam totalno.nqkoi be65e me popital dali vse o6te vzemam narkotici-daa vzemam o6tee i to v dvoina doza i 6te prodaljavam dokato ne.......se slu4i nai gadnoto

Samsara`f`
07-12-2006, 20:21
Ti si re6ava6....jivota si e tvoi!No opitai se da spre6 da drusa6 po tozi na4in ne si pomaga6!

Nasindo
07-12-2006, 22:36
blagodrq 4e mi pomagate.no.......................po4ti vsi4ki mi kazvate da se varna pri horata koito za jalost sa moi''roditeli''no........neznam kak da se varna pri teh,kak da gi pogledna v o4ite sled kato te me razdeliha sas nai skapoto ne6tu na tozi svqt za men......neznam naistina neznam kvo da pravq.6te se pobarkam totalno.nqkoi be65e me popital dali vse o6te vzemam narkotici-daa vzemam o6tee i to v dvoina doza i 6te prodaljavam dokato ne.......se slu4i nai gadnoto

az te popitah tozi vapros - dali vse o6te zimash narkotici...
potarsi pomosht nai-dobre.... za6toto osven hora ,kato nas ,koito sa zagrijeni za teb... ima i hora ,koito sa profesionalisti i znaqt kak da te otkajat ot drogata... a sled tova postepenno da se varne6 kam jivota i sled vsi4ki trudnosti da osyznaesh 4e borbata si e struvala..... ycnex !

07-12-2006, 23:14
ПСИЛОЦИБНИ ГЪБИ!

Бях много зле преди време мислех се самоубивам и че целия ми живот е лайно... Тогава един приятел ми даде псилоцибни гъби... И аз зех бях отчаян и ги взех в бая доза... 6г сухи на първи трип... 6 часа бях в небитието - раждане, отчаяние, страх, смърт, прераждане... Изпитах най-силните емоции през живота, осъзнах какво нещо е живота...и вникнах в битието на вселената. Оттогава целия ми мироглед се промени и смея да твърдя, че започнах да градя един нов път, в които всичко е подредено...

yo-ma-nigga
07-13-2006, 09:56
zashto vseki kogato se pochustva v bezizhodica misli za samoubiistvo!?nima tva e nachina .,..mne ne mislq ..jivota vse pak e edna dadenost i edinstveno boga moi da ti go otneme !ne pravi nishto za koeto mojesh da sujelqvash a i misli za horata pokrai teb koito darjat na teb i te obichat !a i v kraina smetka ako jivota ti e neponosim napravi go pone polezen

stasi_girl
07-13-2006, 11:26
Ако всеки така разсъждаваше след някоя раздяла с гаджето или караница с родителите ( които са неизбежни ) дали всички сега щяхме да се чудим от кои блок да се метнем или пред коя кола да застанем?????
НЕ много ясно!!! Животът ти е един веднъж ще живееш,и няма смисъл да го прекратиш заради някои които може би не го заслужава повярваи ми има много хора много по зле от теб но главата им е високо на горе и гледат на живота като на дар и щастие!!! Ами помисли,тези които ходят по улиците и се молят за стотинки,имат ли семеиство или някои които обичат? сигорно имат,но и на тях не им е лесно щом просят но виж..... даже това да е последната им надежда не се отказват!! Ако ти се откажеш мъката ти ще те победи това ли искаш ???? :-k Зарежи го този 2години достатъчно зада разбереш че може би е поредната грешка не сте тръгнали да се жените нали? А колкото до родителите ти...за Бога те са ти родители хората които независимо от всичко и всички ще ти помогнат неможеш да ги мразиш..... повярваи ми че те те обичат повече от всичкииии..... И не си съсипваи живота с дрогата.. искаш в някоя кумуна ли да свуршиш и да не приличаш да човек ако станеш наркоманка...... все едно си се съмоубила....все едно вече си мъртва!!! За това намери други занимания...работа,спорт,ра ходки вечер на чист въздух и ще се чустваш по добре от колкото с иглата в ръката!!!! Помисли си много добре поговори си с ваще знам че ше те разберат те са ти родители!!! :smt017 Престани да си съсипваш живота оправи се с родителите ти върни се при тях и продължи напред ако не стане това не се съсипваи и помни... че живота ти е един веднъж даден ако сега го изгубиш..втори път да си тук и сега няма да има!!!
Достатъчно е сутрин да се сабудиш и да видиш слънцето и вечер преди да си легнеш да погледнеш звездите и ше разбереш колко е хубаво всичко което те заобикаля и че не трябва да губиш това за което други се борят...... ЖИВОТЪТ !!! Успех дано да се оправи всичко

sexy_haos4eto
07-13-2006, 11:47
[-X samoubiystvoto ne e re6enie na problemite ti.po dobre se vzemi v raze i pomisli kak da gi preodolee6 bez da stiga6 do takiva krainosti.a otnosno roditelite ti -te te obi4at,kakto i gadjeto ti.a 4ovekut , na koito moje6 da rajita6 e tvoqta priqtelka.

the_o.c_girl
07-13-2006, 12:23
Леле мила.......САМОУБИЙСТВОТО НЕ Е ИЗХОД......Аз мисля че е най-логично да се върнеш при родителите....сама си открила че всичко не си е струвало щом сте се разделили по негова вина,Повярвай ми ТОЙ не заслужава да се самоубиеш заради него...всичко ще се оправи ако продължиш напред,убедена съм че приятелката ти ще те подкрепи ако решиш да се бориш!!!!!!плс помисли и ще видиш че по-глупаво нещо от самоубийството НЯМА!така е не го правииии

07-13-2006, 13:35
И не си съсипваи живота с дрогата.. искаш в някоя кумуна ли да свуршиш и да не приличаш да човек ако станеш наркоманка...... все едно си се съмоубила....все едно вече си мъртва!!!

Само не ми казвай, че това го каза поради изявлението ми за гъбите, защото просто много лошо ще наредя....

lost_girl
07-13-2006, 16:03
мила недей!намери начин да разрешиш проблемите,като са самоубиеш няма да ги решиш,само дето ще накараш хората,който те обичат да страдаш,макар да са направили нещо лошо за теб,това може да е правилно и след време да го осъзнаеш!

zoben_pitbul
07-13-2006, 16:27
Леле мила.......САМОУБИЙСТВОТО НЕ Е ИЗХОД......Аз мисля че е най-логично да се върнеш при родителите....сама си открила че всичко не си е струвало щом сте се разделили по негова вина,Повярвай ми ТОЙ не заслужава да се самоубиеш заради него...всичко ще се оправи ако продължиш напред,убедена съм че приятелката ти ще те подкрепи ако решиш да се бориш!!!!!!плс помисли и ще видиш че по-глупаво нещо от самоубийството НЯМА!
Ето пак включване от фенклуба.Едва ли не го изкара все едно той нарочно я е ревнувал,за да се разделят и тя да се самоубие,все едно той е искал това страшно много. :smt013 Айде стига бе,какво означава Той не заслужава да се самоубиеш заради него Х*Й Глупости една след друга-Че е тъпо да се самоубиеш-тъпо е,но все пак той едва ли с всяко свое действие цели това.И все не мога да схвана-какво означава това Много момичета казват:много ме ревнуваше и затова се разделихме при положение,че 90% от тях не са говорили нито веднъж сериозно по този въпрос с гаджетата си и просто в един момент ти не ми даваш свобода бегай от тука.Говори ли сепиозно по този въпрос с него?Давала ли си му нужната сигурност?Показвала ли си му достатъчно,че може да ти има довериеЗамисли се върху тези въпроси и ако отново решиш,че е имало защо да се разделяте-значи е било така.

alkobalko
07-13-2006, 16:32
Samoubiistvoto ne e reshenie na problemite ti. Da, sega ti izglejda, che tova e nai-lesniqt nachin da se osvobodish ot vsichko, koeto ti teji. Da, no ne vinagi9 nai-lesniq nachin e nai-pravilniqt. Kato nachalo nai-vajnoto e da se opitash da opravish problemite s roditelite si. Predpolagam, che te sa dulboko obideni ot tvoite postupki, no kakvoto i da stava te si ostavat tvoi roditeli. edinstvenoto, koeto iskat e ti da si dobre i shtastliva. OLpitai se da se postavih na tqhno mqsto. Postarai se da se sdobrite, kaji im kolko sujalqvash za vsichko storeno.

miss_chokolada_
09-09-2008, 11:15
i as mislq da go napravq ve4e ni6to nqma smisal za mene z kfo dr da napravq

t0nit0yy
09-09-2008, 11:49
mili4ka molq te ne pravi gluposti..eto vij 4e roditelite ti sa bili pravi,v kraina smetka toi ne e bil za tebe,6tom taka te e revnuval.Po-dobre pogovori s tqh,opitai da se sdobrite..nameri si rabota i si naemi kvartira 6tom ne iska6 da si v tejest na nai-dobrata ti priqtelka,no ne mislq 4e i pre4i6,nali e NAI-DOBRA PRIQTELKA...samoubiistvoto ne e na4in.ne znam dali vqrva6 v Gospod,no 6te ti kaja edno.Toi te e sazdal za da jivee6,da obi4a6,da bude6 4ovek!Samo toi moje da otneme jivota ti i 6tom sled srqzvaneto si jiva zna4i toi go e pojelal..Vqrvai mi toi te 4uva i vijda sulzite ti..ima na4in! za vsi4ko ima na4in!znae6 li kolko de4ica koito o6te ne sa kazali "mamo" smartta gi e otvela.rak,spin,vsqkakvi bolesti ubivat horata!Hora s bude6te..zamisli se kolko bolka po sveta ima a ti iska6 da sloji6 kraq..vqrvai mi jivota e takuv kakuvto si go napravi6!Bori se za sebe si!Postavi si cel i q sledvai.ama ne i da se samoubiva6.v tova nqma smisal.nima iska6 da ostavi6 nai-dobrata ti priqtelka sama?!Tq kak 6te e bez tebe..prosto nqma smisul,kolkoto i da ti e tejko,vsi4ko 6te otmine.trqbva da si go napravi6 ti..bori se za sebe si,za jivota si..vsi4ko 6te se opravi,obe6tavam ti,samo se postarai..

sasha_90
09-09-2008, 11:53
Темата е доста стара.
По темата-самоубийството не е решение!

t0nit0yy
09-09-2008, 11:55
i btw ti si na 16 [ i az po4ti :) ] zamisli se malko,tova e na4aloto na jivota ti,prosto si go napravi hubavo,i ti preporu4vam da pro4ete6 edna kniga-Djon Kehou-razumat moje vsi4ko ili podsaznanieto moje vsi4ko ne pomnq to4no edno ot dvete,taa misalta mi be6e zamisli se seriozno,da mn e lesno taka,ama pomisli za horata koito imat nujda ot teb ii spored tebe na4in li e tova?Gledai napred,pomisli si kak nqkoi den 6te ima6 semeistvo i deca i 6te si perfektnata maika

cHooOpiHka___
09-09-2008, 11:55
Vie ne sste dobre tva e nai-t1pata post1pka ...
K1m avtorkata:mila jivota ti naistina ne e ot nai-proc1ftelite...no se stegni pot1rsi pomo6t...v1rni se pri semeistvoto si ...kaji im 4e iska6 da se opravi6 kaji im 4e ima6 nujda ot tqh...zaedno da se spravite..6toto moje da sa t iotneli nai-sk1poto ..no bez semeistvo ne moje.. gadjeto 6e e s teb godina dve ...tri... i edin den 6e se razdelite... i ostava6 sama kakto v slu4aq...otdeli se ot ina4e tolko dobrite ti fr i zapo4ni otna4alo... i nai-vajnoto SPRI NARKOTICITE ... yspeh ti jelaq... i GORE GLAVATA!

t0nit0yy
09-09-2008, 11:55
Живей,когато дъх не ти остава!Живей,когато искаш да умреш!Живей,когато шанс не ти се дава и тичай без да можеш да се спреш!!Живей по-мъдро и достойно,на другото махни с ръка,живей за да оставиш спомени и дирия светла в паметта!Когато ти сълзят очите,живей,за да опиташ пак,когато се разминеш с мечтите,живей,за да пробиеш своя мрак!И пак живей,живей сега,защото някога ти ще умреш,вдигни глава и виж света,и тичай,без да можеш да се спреш!!...

Whyniser
09-09-2008, 12:01
Отиди на психиатър.Не се страхувай отиди няма да ти навреди. И хвани пийни 2-ва валериана и поспи малко. И НЕ СИ ПОСЯГАЙ НА ЖИВОТА !!! (ТЦЦ КАКВИ ХОРА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ :( ) .

swords1010
09-09-2008, 12:11
Стара тема!