PDA

View Full Version : plaj



samanta06
07-11-2006, 20:10
Grimirate li se,kogato otivate na plaj.Polzvate li vodoustoi4iva spirala?A molivite za o4i razmazvat li se ot vodata?

`Death`Whore`
07-11-2006, 20:13
Тъпичко е да се гримираш за плаж. Като че ли да си накъдриш косата преди къпане.

rusalkata_
07-11-2006, 20:26
за плаж няма смисъл да се гримираш.туряш едно балсамче да те предпазва от сл.лъчи,мажеш се с лосиончетата на плажа и тва е. :-D

^sladyranka`
07-11-2006, 20:30
Az li4no ne se grimiram predi da otida na plaj,za6toto mislq 4e e malko glupavi4ko!Ne izpolzvam vodoustoi4iva spirala,taikato edna pr si be6e vzela i kaza 4e mn trudno se maha i ne e koi znae kakvo. Po-dobre ne se grimirai !6te se izloji6 mn ako ti se razmaje do neoznavaemost grima!

moonbeam
07-11-2006, 20:45
malko e stranno da se grimira6 za plaja,pone az ne se grimirvam togava,samo glanc za ustni,za da ne se napukat ot slanceto,a puk i 4etoh nqkade 4e daje e vredno poneje moje da se obrazuvat pigmentni petna za6toto nqkoi kozmeti4ni sredstva privli4ali slun4evite lu4i

If4eto
07-11-2006, 20:54
Zabravi za moliva za o4i - kato se navlajni posle pri nevelno dokosvane s kara ili do havliqta,dokato leji6, 6te se razmaje sas sigurnost ! Ina4e si slagai glancove,no o4ite po-dobre ne gi pipai.

Sugar_metalka
07-11-2006, 21:02
Ami vse pak ako si re6ila da si sloji6 grim, po-dobre ne se mokri mnogo, za6toto i vodostoi4iviqt se razmazva ot vodata...

marche
07-11-2006, 21:20
az ne se za6toto vsi4ko 6te mi se razmaje

TSecret
07-11-2006, 21:26
az ne se grimiram, no ne vijdam ni6to lo6o da macne6 edna vodoustoi4iva spirala ako tolkova ne moje6 da se gleda6 bez grim! vse pak si ima losioni za vodoustoi4iv grim s koito se maha super lesno i barzo!

BLaCk_AnGeL
07-11-2006, 21:38
На едно парти след леко напиване се хвърлихме в басеин.Като излезнах имах вид на вещица. :shock:
Та мнисълта ми е следната - докато искаш да изглеждаш красива на плажа, може да заприличаш на палячо :-D

ChoChiNka
07-11-2006, 21:44
Има червила, които не се отмиват с водата...
Водоустойчивите спирали, след като си намокриш очите.. слепват миглите.. и става грозно.. :)
Единсветно ако искате нещо да се мацнете, позлвайте по-силно химически червила, които не се отмиват.. :) Те се махат с малко търкане.. и малко кремче.. :)

PLAMENKO
07-11-2006, 21:51
Az li4no ne se grimiram predi da otida na plaj,za6toto mislq 4e e malko glupavi4ko!Ne izpolzvam vodoustoi4iva spirala,taikato edna pr si be6e vzela i kaza 4e mn trudno se maha i ne e koi znae kakvo. Po-dobre ne se grimirai !6te se izloji6 mn ako ti se razmaje do neoznavaemost grima!


Тя нарочно те е излъгала за да не си земеш като нея.. тя да е хубава а ти да не си нарочно го е направила 100% :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P

angelche
07-11-2006, 21:57
mi nie v daskolo imame basin i imaxme pluvane i edni momi4eta ot moq kals vleznaxa v beseina bez si iztriqt grima i lsed pluvaneto bqxa mn grozna geldka polovinata im lica bqxa 4erni ot moliva i spiralata

IKisseDAGirL
07-11-2006, 22:31
аз не се гримирам за плаж - най-много да вземе да ми се разцапа сичкото и да заприличам на героиня от ревлива сапунка :mrgreen: тръгнала съм да се къпя и пека, а не на кастинг за конкурса "Мис Свят" 8)

Qgodka_
07-12-2006, 08:37
Тъпичко е да се гримираш за плаж. Като че ли да си накъдриш косата преди къпане.

:lol: Много точно ! :)

Кратко и ясно ... не се гримирам , намирам го за безсмислено.

e_l_i_z_a
07-12-2006, 08:55
На плаж нося добре познатия стар приятел-слънцезащитен овлажняващ крем за лице.Слагам си балсам за устни и руж.Може и кремообразни сенки за очи,които стоят 8 часа ама такива бронзиращи.Иииии спиралка :mrgreen: Все едно нормален грим,но без пудра,фон-дьотен,коректор и такива глупости като за плажа :D

gostenka ot pavlikeni
07-12-2006, 19:23
Ползвам водоустойчива спирала на MAX Factor, пудра тип бронзант SPF 20 / Revlon, перманентно червило , трайност 16 часа на Maybelline.

Майчето
07-12-2006, 19:26
По мое мнение, колкото по-малко козметика използваш през почивката толкова по-добре. Естествено не става дума за слънцезащитните продукти и тези, които се употребяват след излагането на слънце. Те са задължителни. Моят съвет е да не използваш декоративна козметика или поне да се ограничиш до спирала и гланц за устни. Загорялата кожа е толкова секси. Остави я да си почине. Существува опасност формулата декоративна козметика+слънце да не ти се отрази добре. Освен че, не е полезна комбинацията декоративна козметика и силно слънце, на мен винаги някак смешно са ми изглеждали жени с цялостен грим/вкл. и ФДТ/ на плажа...
Добрият грим за плаж, винаги изглежда естествен, остава да се питраш: " Тази има ли грим или няма!?"

guAMaHT
07-12-2006, 19:46
Az ne se maja s nikakvi grimove pyk i kato se raztekat e mnogo gadno.poneje kojata mi e mnogo 4uvstvietalna samo se maja sys slynceza6titen krem za deca na oriflame sys SPF 40 i na ustinite slynceza6titen balsam i tva e

^sladyranka`
07-12-2006, 20:13
Az li4no ne se grimiram predi da otida na plaj,za6toto mislq 4e e malko glupavi4ko!Ne izpolzvam vodoustoi4iva spirala,taikato edna pr si be6e vzela i kaza 4e mn trudno se maha i ne e koi znae kakvo. Po-dobre ne se grimirai !6te se izloji6 mn ako ti se razmaje do neoznavaemost grima!


Тя нарочно те е излъгала за да не си земеш като нея.. тя да е хубава а ти да не си нарочно го е направила 100% :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P

Az sam si hubava i bez grim :smt016 :smt016