PDA

View Full Version : Iska Da Govorim Li4no



NE_ZNAM
07-11-2006, 21:19
off ne znam ve4e.. s edno mom4e sme dosta blizki (gu6kame se tseluvame se govorim si ,no ne sme gadjeta) az si imam i gadje no s nego ne6tata ne varvat... na4i 1 ve4er bqhme v 1 kafe s vaprosnoto mom4e i ob6ti priqteli i sled kato stana 11 ve4erta re6ihme da se razhodim i az bqh s edin negov pr (gu6nati toi iska6e ne6to pove4e no az mu kazah ne i si ostanahme samo gu6nati) i estestveno mom4eto koeto haresvam me vidq i ne mu stana osobeno hubavo!az mu pisah da re6i kakvo iska : "dali da sme zaedno ili ne " no toi ne mi otgovori ..sled 3/4 dni polu4avam sms ot nego 4e trqbvalo da si pogovorim li4no...dneska az mu pisah : nali ob6ti prikazki i nakraq " ne ti li lipsvam pone malko?" i toi mi pisa :"kato si doide6 6te govorim, sq nqma kvo da ti kaja!sorry" ...
ta vaprosa mi e kvo spored vas 6te stane? 6te mi kaje 4e iska da sme si samo pr li ? ili pak da mi obqsni 4e ne mu e priqtno da se gu6kam s drugi..kato vi kazat 4e iskat da govorqt s vas : za ne6to lo6o li 6e e ili pak hubavo ..vie kak mislite po tva deto mi kazva?!

07-11-2006, 21:33
Имаш гадже..."гушкаш се" с друг...и харесваш трети,с който пък се и целуваш?!?!?! :smt078

NE_ZNAM
07-11-2006, 21:40
v ob6ti linii e taka ...sega nq da obqsnqvam otno6eniqta si s gadjeto i tova 4e me e udrql i ne moga da go zaraja...mn e slojno ..no temata se otnasq za drugo..

iiirish
07-11-2006, 21:55
според мен нито един от двамата не заслужва да бъдеш с него. не знам какво точно би се случило по-нататък, но каквото и да стане най-добре ще е да зарежеш сегашния си приятел, но и да кажеш "стига" на другия

_lqlq_lqlq_
07-12-2006, 08:37
mislq 4e 6te ti kaje da ne se tseluvate pove4e i da ste si prosto priqteli..

alkobalko
07-12-2006, 09:05
Имаш гадже..."гушкаш се" с друг...и харесваш трети,с който пък се и целуваш?!?!?! :smt078
#-o UJAS!

cskamoni4ka
07-12-2006, 09:22
Я си дай малко почивка от тия момчета :-D

dinkisa
07-12-2006, 10:03
мисля че треа отидеш да си земш един вибратор и да го истаиш намира щото е тъпо така да прецакваш трима =;

07-12-2006, 10:06
Курволяк си ма ще те наредят ахаххаха споко.

koalka
07-12-2006, 14:18
Ами честно да ти кажа за мен(без да се обиждаш,защото Е така),това е нурвенско поведение и никой не може да ме убеди в противното.Според мен заслужаваш да останеш сама.И ще ти кажа защо.Не мога да разбера защо го правиш?Харесваш едно момче-ок,но имаш гадже за Бога.Представяш ли си на него какво ще му е като разбере?Да,той може и да не разбира,но така лъжеш себе си, а и него най-много.То е ясно,че не го обичаш-поне не го лъжи.А другото момче,което харесваш?Той знае ли,че си имаш гадже?Успешно ги въртиш.Постъпваш адски тъпо с него.Избери един от тях и бъди с него,защото всичи ще разберат и ще останеш сама.И за какво си се прегръщала с тоя другия?За да ревнува ли?Ами сега можеш да го изгубиш.Говори с него и виж какво ще ти каже.Но не заслужаваш да си с него.Курвенска работа.

Nadelina
07-12-2006, 14:24
Az sam tolkova mnitelna che na mene bifshia mi kato mi kaza "Iskam da govorim za neshto mnogo vajno" i se izplashih.. Misleh si ei sq she me skysa.. Kfo napravish.. Zashto vse na men :( .. Pyk kato se vidqhme se okaza che iskal da mi kaje che chuvstvata mu stavat mnogo seriozni i useshta kak se vlubva.. Togava mi padna kamak ot syrceto i se raztopih ot shtastie... Ta s taq istoriika iskah da ti kaja da ne pravish predpolojiniq kakvo shte ti kaje toi.. Prosto govori s nego.. Imash edno mnogo vajno orajie - dumite.. Ako uspeesh da gi izpolzvash udachno - shte spechelish.. v protiven sluchai - shte specheli toi.. No ima i treti variant.. Toi da te haresva i da iska da bydete neshto poveche ot priateli.. Togava pechelite i dvamata.. Jelaq ti uspeh :)

stasi_girl
07-12-2006, 16:02
Имаш гадже..."гушкаш се" с друг...и харесваш трети,с който пък се и целуваш?!?!?! :smt078

pomisli malko !!! vurhu tova zashtoto skoro moje i sama da ostane6

Nasindo
07-12-2006, 16:07
off ne znam ve4e.. s edno mom4e sme dosta blizki (gu6kame se tseluvame se govorim si ,no ne sme gadjeta) az si imam i gadje no s nego ne6tata ne varvat... na4i 1 ve4er bqhme v 1 kafe s vaprosnoto mom4e i ob6ti priqteli i sled kato stana 11 ve4erta re6ihme da se razhodim i az bqh s edin negov pr (gu6nati toi iska6e ne6to pove4e no az mu kazah ne i si ostanahme samo gu6nati) i estestveno mom4eto koeto haresvam me vidq i ne mu stana osobeno hubavo!az mu pisah da re6i kakvo iska : "dali da sme zaedno ili ne " no toi ne mi otgovori ..sled 3/4 dni polu4avam sms ot nego 4e trqbvalo da si pogovorim li4no...dneska az mu pisah : nali ob6ti prikazki i nakraq " ne ti li lipsvam pone malko?" i toi mi pisa :"kato si doide6 6te govorim, sq nqma kvo da ti kaja!sorry" ...
ta vaprosa mi e kvo spored vas 6te stane? 6te mi kaje 4e iska da sme si samo pr li ? ili pak da mi obqsni 4e ne mu e priqtno da se gu6kam s drugi..kato vi kazat 4e iskat da govorqt s vas : za ne6to lo6o li 6e e ili pak hubavo ..vie kak mislite po tva deto mi kazva?!

Чакай да намеря тел-а на Алена да и се обадя и да ти направи един хороскоп :mrgreen: