PDA

View Full Version : Има ли желае6ти?



07-11-2006, 21:21
Интересувам се от дискретна интимна връзка с интелигентен и сериозен активен мъж.
Не съм имал сексуални контакти с мъже досега, но от известно време имам сексуални фантазии и желания, свързани с мъже (предимно за интимни докосвания, целувки с език, взаимното маструбиране и орално задоволяване от моя страна на друг мъж).
Особено силно ме вълнува възможността да се наслаждавам на партньора си орално - да докосвам и милвам пениса му, бавно да го целувам и ближа, да го поемам в устата си и дълго да го смуча, да се наслаждавам на напрегнатото удоволствие, с което започва да се празни, на топлите пръски сперма, бликащи в устата ми, пръскащи върху лицето ми ...
Принципно се интересувам от по-продължителна, но съвсем дискретна интимна връзка с активен мъж, интелигентен, внимателен, търпелив, обичащ да обладава партньора си орално.
Нямам особени предпочитания по отношение на възрастта и физическите данни на партньора - достатъчно е наистина да харесва активната роля в секса, да е дискретен, коректен и да поддържа добра хигиена.
Аз съм 17/182/79, (15.5/3.5), интелигентен, привлекателен,от София

Nasindo
07-11-2006, 21:25
Накрая си забравил да добавиш също ,че си и голям смотаняк :mrgreen: прост педал...

07-11-2006, 21:29
A 6TO NE PROBVA6 SAM DA SI GO NA4UKA6 OTZAD

07-11-2006, 21:33
PEDALITE na sapun!!!

miloto_girl_4e
07-11-2006, 21:41
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!:
Тук определено не е сайт за запознанства :!: [-X