PDA

View Full Version : Moderated: След като се надървя и не правим нищо започва...



Госта
07-11-2006, 23:08
Хмм, имам един въпрос, който ме мъчи отскоро. Когато съм заедно с приятелката ми, и се случва когато се целуваме, лигавим се нещо, да се възбудя. Примерно за 10мин съм твърд като дърво :mrgreen: Обаче да кажем, че след това не правим нищо, и когато омекне, и почва една крайно неприятна болка в тестисите. И това около 20тина минути, понякога и повече. Когато ме боли и се самозадоволя, минава по-бързо, но иначе си боли. Едни приятели казаха, че са изпитвали същото, но аз да попитам, защото не намерих нищо по темата.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

olive_oil
07-12-2006, 07:57
не съм от най-осведомените,но мисля,че проблема е в това,че невинаги свършваш след като си се възбудил.

niGGa
07-12-2006, 17:01
Нищо ти нема.

Nadelina
07-12-2006, 17:12
I az sym chuvala che kogato momcheto se vyzbudi i posle ne svarshi.. a si go ostavi sam da mu omekne.. togava e nepriqtno..

DrSmurph
07-12-2006, 23:12
Opredeleno boli! Normalno e!

`Death`Whore`
07-13-2006, 10:31
Ами, защо не правите секс?

Luda_krava
07-13-2006, 21:30
Хахах браво браво нищо ти няма - мъж си....

Аз помня как като ме натвареше моя приятел.. и не викам, никакви скандали или прочие..мятах го на леглото и така го дразнех..хм и когато се възбудеше си взимах чантичката и си тръгвах.... Та така...имам педвид че това е абсолютно нормално..аз целях същия резултат (хах да видите кака пря да ме ядосва после) :-D

HanoMnaH
07-15-2006, 00:31
Тва е тупо бе момичета...няква изтръпваща болка е и е много гадно:)Аз си спомням че първите 3-4 пъти като се целувах с моята приятелка преди година и аз имах същоот..напрао неможеш да вървиш..с.ега м ие все едно :) защото от време на време(на 2-3 дена) си го празня на ръка ако няма кой :) \:D/ \:D/ \:D/