PDA

View Full Version : Обувки



bulgarche
07-12-2006, 00:48
Айде всеки просо да каже какви обувки носи, с кои му се спарват краката и с кои не, с кои му мирираш неприятно и с кои не !?

Темата я пускам заради онази "битка" в темата "Какви обувки носиш?"

bulgarche
07-12-2006, 00:56
Зависи. Понякога с една обувка ми се спарват с друга не. Рядко ми миришат краката (както и да било). Ползвам пудра и крем за крака против неприятна миризма. Най-много ми се спарват от обувки Runners, които са имитация на туристически обувки. Често чорапите са ми мокри целите :) Нося и някви гъзарски, скъпарки обувки, които са много одобни, ниски са, но с лепка и не ми харесва това. Те спарват, но не много :) Българските кубинки...от тез старите...3-ри дупки и 4 от онез...да де...който се интересува знае без тез "многото меки отгоре"...не ми спарват. Много ми е удобно с тях, особено защото си мятам връските и около кубинката и е много плътно и не се усещат изобщо. Вече са доста старички и ги нося само из горите :) Топло е с тях, но не спарват :) Dr. Martens 8 дупки...те най-малко ми спарват. Пак леко топло. Не са ми толкова плътни по крака като българските, но са супер удобни въпреки това. Много съм доволен от тях.
Аз лично...ако не си нося кубинките 10-20 дена без да си сменям чорапире и да си мия краката и да ползвам разни"мазила" сигурно ще ми миришат, ама не мисля че ще е заради кубинките. Това, че цял ден са ми на крака и обикалям не означава, че ще са ми вир вода краката и ще "миришат на умрели катерици" :)

07-12-2006, 06:35
na kogo mu dreme???????????????

`Death`Whore`
07-12-2006, 12:03
Моите крака миришат зле, ако обуя едни и същи чорапи повече от 1 път. Иначе и с кубинки не ми се запарват много краката. Принципно обичам затворените, черни обувки.

Swinkenhoffer
07-12-2006, 12:25
oбущата са ми слабост...

за всички неразбрали - да кажа, че кубинките изобщо не запарват/вмирисват краката!!! топли, удобни и здрави обуща. ако се спазва елементарна хигиена - никакви проблеми. миришат на кожа. поне моите си вонят доволно добре. толкоз по тоя въпрос!

аз, през лятото, нося гуменки, които в началото умопомрачително смърдяха на гума, ама какво пък... за 8 лева - култови! със звездички :lol: и още едни, които пък изобщо не смърдят на каквото и да било, ама те са за специални случаи.
все пак ги пръскам с някакъв Food Guard там... да не е без хич.

Boot
07-12-2006, 14:07
аз, през лятото, нося гуменки, които в началото умопомрачително смърдяха на гума, ама какво пък... за 8 лева - култови! със звездички :lol:
Моеше да си признаеш, че имаха и джобче, но го отстрани!!! :twisted:

^FaiNt^F
07-12-2006, 14:41
хаха пор....имам същите гуменки :0 оказаха се по-издържливи отколкото очаквах хехе....мдаа имаха и джобче, което майсторски разших мухАХХА. Нося кецове иначе. Не ми запарват-даже изобщо. А краката ми попринцип не миришат (уааау)...ама и аз ги мажа с кви ли не глупости-няква пудра ми се мотаe тука....едно с/у изпотяване...така де-хигиенка....

Swinkenhoffer
07-12-2006, 14:51
аз, през лятото, нося гуменки, които в началото умопомрачително смърдяха на гума, ама какво пък... за 8 лева - култови! със звездички :lol:
Моеше да си признаеш, че имаха и джобче, но го отстрани!!! :twisted:

шштт, не ме издавай за джеба :lol:
^FaiNt^F, те твойте откъде са... щот мойте са Илиенци фешън :-D

machoka
07-12-2006, 14:56
Минали са ви - на КООПЕРАТИВНИЯ пазар в Люлин са по 7, ама след договорни отношения между теб и мургавия индивид, наричан за кратко 'търговец', ги пускат по 6.50 - 6 лв 8)

Ама не са здрави, ако играеш футбол с тях ще разбереш.. а ако тичаш с тях сутрин или по което и да е време - изтъркват се доста бързо подметките и оставаш по чорапки.. но за 'нормално - човешка' всекидневна употреба си стават... въпреки че за такава винаги съм предпочитал 'плетените' обувки - проветриви, лекички и удобни :D

Иначе поначало си нося трендафори.

Swinkenhoffer
07-12-2006, 15:20
ее, ние пък сме дупета и си купуваме скъпарски кецове... от 8 лева. :lol:

аз се счупвам от ходене с тях и единствения проблем е, че след около 2 часа ме заболяват стъпалата... направо целите крака, щот са тънки и плоски, ама кво да се прави :/ здрави са все още..