PDA

View Full Version : Търся решение на проблем



siemens^fan
07-12-2006, 08:27
Имам много черни точки по носа.Пробвал съм всичко-редовно ходене по козметици,козметика,маски-махат се за малко,но после те пак се появяват.Някои ще сподели ли решение на проблема-има ли медицинска козметика, която ги маха трайно.Чувал съм за зинерит и подобни-дали помагат, колко струват, изсушават ли много кожата?

ani7ka
07-12-2006, 08:49
az do kolkoto znam,dori sled hodene pri kozmetik i premahvaneto im 4rez vsqkakvi mazila i podobni,ili iztiskvane ot kozmetika te pak se poqvqvat.
ina4e moje6 da probva6 da si napravi6 parna banq na liceto i da si stisne6 nosa za da izleze sebuma v 4ernite to4ki.

07-12-2006, 09:25
ina4e moje6 da probva6 da si napravi6 parna banq na liceto i da si stisne6 nosa za da izleze sebuma v 4ernite to4ki.

Всяка седмица го правя и пак се появяват.Мамицата им на тъпите черни точки. ](*,)

LuCkY_YoU
07-12-2006, 12:26
ami az predi imah edni dosta gadni 4erni to4ki, koito mn se zabelqzvaha i bqha povurhnostni, no ot izvestno vreme nasam dosta sa namaleli i po4ti ne se vijdat. g/d vednuj mese4no hodq na kozmetik, tam mi gi istiskvat i po4istvat, posle maski i t.n. otdelno e mn vajno s kakvo se hrani6( izbqgvai mazni hrani0, sportuvai, i nai-vajnoto-poddurjai higiena. ako kojata ti ne e mn suha, vsqka ve4er se mii 1vo s gel za lice, sled tova s po4istva6 tonik(ima specialni za 4erni to4ki, naprimer Clean & Clear)..tova e koeto moga da ti kaja ako iska6 o6te ne6to pitai..budi uporit i 6te se spravi6 s problema
p.s eksfolirai si liceto vednuj sedmi4no, ako nqma6 sprecialen eksfoliant moje da probva6 s zehtin i kozmeti4ni trici( v po-obiknovenite kozm magazini gi ima i struvat stotinki a pravqt liceto kato na bebe)ama sus vs tva trqbva da si postoqnen a ne da go napravi6 vednyj i da o4akva6 da ti iz4eznat:P aide uspeh

07-12-2006, 14:02
ami az predi imah edni dosta gadni 4erni to4ki, koito mn se zabelqzvaha i bqha povurhnostni, no ot izvestno vreme nasam dosta sa namaleli i po4ti ne se vijdat. g/d vednuj mese4no hodq na kozmetik, tam mi gi istiskvat i po4istvat, posle maski i t.n. otdelno e mn vajno s kakvo se hrani6( izbqgvai mazni hrani0, sportuvai, i nai-vajnoto-poddurjai higiena. ako kojata ti ne e mn suha, vsqka ve4er se mii 1vo s gel za lice, sled tova s po4istva6 tonik(ima specialni za 4erni to4ki, naprimer Clean & Clear)..tova e koeto moga da ti kaja ako iska6 o6te ne6to pitai..budi uporit i 6te se spravi6 s problema
p.s eksfolirai si liceto vednuj sedmi4no, ako nqma6 sprecialen eksfoliant moje da probva6 s zehtin i kozmeti4ni trici( v po-obiknovenite kozm magazini gi ima i struvat stotinki a pravqt liceto kato na bebe)ama sus vs tva trqbva da si postoqnen a ne da go napravi6 vednyj i da o4akva6 da ti iz4eznat:P aide uspeh

Всичко което изреди до тук, го правя редовно.Ходя от 7 месеца на козметик, но ефекта е временен.Използвам тоник на Гарниер и гел на Лореал-черните точки не се махат, но поне нямам никакви пъпки.Clean & clear предполагам беше на Johnson.Не го ползвам и няма да го ползвам, защото ми писна да наливам пари в неефективна козметика.Чакам съвети за медецинска козметика.Преди година ми препоръчаха един,но не се продава в България.

hollaback_girl
07-12-2006, 15:06
Ами нормално е да се появяват постоянно.просто в пубертета койата произвежда повече от необходимото мастен секрет и порите се запушват.по начало те нямат цвят,но при контакт с въздуха придобиват гадния черен цвят.това е на теория, а за това как да се спарвиш-редовно почистване сутрин и ве4ер,редовно изтискване и това е..проблема ще се реши когато производството на себъм се нормализира...обикновено след пубертета.иначе ползвай почистващи средства за мазна кожатва е,с друго не мога да ти помогна

07-12-2006, 19:09
пубертета.иначе ползвай почистващи средства за мазна кожатва е,с друго не мога да ти помогна

Кожата ми е суха-това е друг проблем-всички почистващи неща на loreal ми изсушават кожата.Иначе мерси на всички за съветите.