PDA

View Full Version : В каква поза обичате с любимия да ... спите :)



Chiana
07-12-2006, 10:29
Та това е въпросът? Коя е любимата ви поза за спинкане с любимото същество? И защо? Как ви е удобно? :D
Нашата любима поза е аз да му се надупя, да легна с гръб към него и той да ме гушне, да си допре краката до моите и да ми диша във врата. Само така можем да заспим. Дори и да не искаме да спим, легнем ли в тази поза, след 5 минути заспиваме. O:)

`Death`Whore`
07-12-2006, 10:38
С моя мъж не съм спала от месеци...освен половинчасовите дрямки след секс. Позата, която описваш, е лъжички. Хубава е, обаче мъжът се дърви много в нея...понякога даже не искам да го гушкам, а просто да се разплуем на едно и също легло...

alkobalko
07-12-2006, 10:38
Нашата любима поза е аз да му се надупя, да легна с гръб към него и той да ме гушне, да си допре краката до моите и да ми диша във врата. Само така можем да заспим. Дори и да не искаме да спим, легнем ли в тази поза, след 5 минути заспиваме. O:)
Xa-xa-xa i pri nas e sushtoto. Sushto taka chesto zaspivame, kogato sme lice v lice i sme gushnata.

ninsy
07-12-2006, 10:46
Та това е въпросът? Коя е любимата ви поза за спинкане с любимото същество? И защо? Как ви е удобно? :D
Нашата любима поза е аз да му се надупя, да легна с гръб към него и той да ме гушне, да си допре краката до моите и да ми диша във врата. Само така можем да заспим. Дори и да не искаме да спим, легнем ли в тази поза, след 5 минути заспиваме. O:)
същите сме и ние,или понякога обратното :) а иначе след като сме заспали обикновенно му се качвам отгоре -просто много се въртя

kudravoto
07-12-2006, 10:47
Та това е въпросът? Коя е любимата ви поза за спинкане с любимото същество? И защо? Как ви е удобно? :D
Нашата любима поза е аз да му се надупя, да легна с гръб към него и той да ме гушне, да си допре краката до моите и да ми диша във врата. Само така можем да заспим. Дори и да не искаме да спим, легнем ли в тази поза, след 5 минути заспиваме. O:)
същите сме и ние,или понякога обратното :) а иначе след като сме заспали обикновенно му се качвам отгоре -просто много се въртя


и ние сме така

Sexapilna_kukla
07-12-2006, 10:51
To mai pochti vsichki nai-mnogo haresvame tazi poza :D vapreki che e malko podla,zashtoto na gadjeto moje da mu e malko trudno da zaspi,no... :lol:

alkobalko
07-12-2006, 10:52
Az puk ponqkoga taka se zavurtam, che go butam na zemqta, gorkoto mi milo. :( Ne mu zavijdam, ama kakvo da se pravi, nespokoen mi e sunqt.

Spider_Web
07-12-2006, 10:52
abe az ne sam dorasal da spa s priqtelkata si vse pak sam na 14 godini no spored men nqma ni6to lo6o ako dvama vlubeni zaspat edin do drug bez da pravqt ni6to de emi na men mi se iska da legna s neq i prosto da q pregarna,no tq da e s grab kam men

thirteen
07-12-2006, 13:00
Ние пък малко помранкваме кой кого да гушка.Иначе по същия начин.

GLeZoRanA
07-12-2006, 13:01
Е май всички предпочитаме една и съща поза :lol:

iiirish
07-12-2006, 21:24
ние пък се гушкаме както сме един срещу друг. или пък ако той се обърне по гръб аз се гушвам във него

azito
07-12-2006, 21:27
emi toi po gryb,az na edna strana i si se gushkame taka mi e nai udobno :smt006

Djeilo
07-12-2006, 21:32
Нашата любима поза е аз да му се надупя, да легна с гръб към него и той да ме гушне, да си допре краката до моите и да ми диша във врата. Само така можем да заспим. Дори и да не искаме да спим, легнем ли в тази поза, след 5 минути заспиваме. O:)
Nai mi e udobno tei!Mnogo e sladinko :-D

Tekitha
07-12-2006, 21:50
Той ляга по гръб а аз лягам върху гърдите му и го гушкам през корема.