PDA

View Full Version : KAK MISLITE?



07-12-2006, 10:45
Nai dobrata mi priqtelka hodi s edno mom4e ot moq klas s koito sme mn dobri priqteli su6to...predi nqkolko dena tq mi kaza 4e ne go haresva,a hodi s nego samo zapred ostanalite.ne mislq 4e postupva pravilno vie kak mislite

ninsy
07-12-2006, 10:48
ако питащ мен постъпва глупаво -че зашто като не го харесва ходи с него ? за пред другите -че да не е в детската градина че схте се фука ..

***DeViL's InSoMnIa***
07-12-2006, 10:49
mi mislq 4e si e tqhna rabota kakvi sa otno6eniqta im i ne e mn pravilno da im se burka6.Ako ne ti haresva kak se durji s nego,purvi govori s neq i se opitai da q obedi6,4e e lo6o da go mami i e po-dobre da my kaje istinata.Vuzmojno e tq da govori taka samo pred teb,ako si misli 4e i ti go haresva6 i ne iska da te narani :-k

alkobalko
07-12-2006, 10:58
Postupkata i e mnogo glupava. Vse pak vie ne ste deca v 1 klas. Interesno mi e kak tq si obqsnqva "za pred drugite". Trqbva da se zamisli dali tova, koeto pravi e chestno sprqmo momcheto. Ako iskash pogovori s neq i se opitai da i obqsnish, che postupkite i sa glupavi.

Samsara`f`
07-12-2006, 11:41
I spored men postapva glupavo!No mislq 4e ne trqbva da se mesi6 v otno6eniqta im!Za6toto moje i ti da izleze6 vinovna ako se razdelqt!

koalka
07-12-2006, 12:18
Ами не е права естествено.Така си играе с чувствата му,ако той има такива.Не мога да я разбера защо го прави.Поне я убеди да престане,защото ще стане по-зле.

CVETELLINA
07-12-2006, 12:28
ами според мен,не постъпва правилно,даже бих казала,много глупаво постъпва,тая показност е много тъпо нещо.... :?
а ти щом си му добра приятелка,можеш да поговориш с него,както и с тази твоята фр-ка,за да се изяснят,кажи и че това което прави не е правилно :wink:

GLeZoRanA
07-12-2006, 13:05
ами според мен,не постъпва правилно,даже бих казала,много глупаво постъпва,тая показност е много тъпо нещо.... :?
а ти щом си му добра приятелка,можеш да поговориш с него,както и с тази твоята фр-ка,за да се изяснят,кажи и че това което прави не е правилно :wink: Оооопределено си права... Ама се съмнявам френдката след разговора да скъса момчето .. Ама знам ли наистина поговори по добре и с двамата.Обаче има и един друг момент , че след като говориш с момчето тая твойта френдка може да разбере , че ти си му казала и да се изпокарате . Помисли добре преди да предприемеш каквото и да било

niki7o
07-12-2006, 13:11
супер тъпа постъпка

MIRIO_PZ
07-12-2006, 14:45
ami az misla 4e malko q haresvash ama shtom kazvash 4e ste mnogo dobri prieteli ti vqrvam,a po vaprosa za drugoto mom4e mislq 4e tva da hodish nasila s nekoi e mnogo smeshno
\:D/

iiirish
07-12-2006, 21:20
е, много ясно, че не постъпва правилно. а ти ако си мислиш да му кажеш по-добре недей. остави ги да се оправят сами, няма вечно да е така. когато си мълчиш за някой неща (особено които не те засягат лично) можеш да си спестиш много главоболия, като например да те замесят в цялата тая история и накрая да обереш пешкира

07-12-2006, 21:25
heh... kolko e jalka tvoqta prqtelka... da predadesh istinskite si 4uvstva i pristrastiq samo i samo za da se izkarash prez drugite ... da se pokaje6... :wink:

eXciTiNg-BabY
07-12-2006, 21:42
според мен не постапва добре за6тото по този на4ин тя го наранява,лъже го а тя само се фука пред приятелите си [-(

LP_girl_14
07-12-2006, 21:50
Определено постъпката й е ужасна.Много лошо е да си играеш така с чувствата на човек,който няма никаква вина.Сега тя си мисли че не прави нищо нередно,но ако това се случи някога на нея,ще разбере какво значи да страдаш.Момчето не е вещ,че да се фука с него пред останалите.Поговори с нея,кажи й че постъпва зле,че ще е най-добре да скъса с него,ако не иска да го нарани още повече.Ти си й най-добра приятелка,би трябвало да те послуша :!:

santRi
07-13-2006, 06:29
да, глупавичка е.. :roll:

priti_kiti
07-13-2006, 06:57
Че глупавичко е постъпила няма спор,но ако питаш мен по-добре не и се меси щото после може теб да изкарат виновна.. смисъл колкото и да ти добра приятелка тва си е нейния живот и тя решава кво да прави..

sherry
07-13-2006, 09:23
Глупаво е...Може да нарани много момчето,не мисля,че трябва да предприемаш нещо важно в живота си,без ТИ да го желаеш.По-добре да не го лъже,а да скъса с него

Krem4eto
07-13-2006, 16:51
Nai dobrata mi priqtelka hodi s edno mom4e ot moq klas s koito sme mn dobri priqteli su6to...predi nqkolko dena tq mi kaza 4e ne go haresva,a hodi s nego samo zapred ostanalite.ne mislq 4e postupva pravilno vie kak mislite


Както и да постъпва,по-добре недей да се бъркаш в чуждите взаимоотношения!

guAMaHT
07-13-2006, 16:57
mi mn gadno prai ama tova si e neina rabota.kakto kaza Krem4eto ne im se mesi posle da ne kajat 4e ti si vinovna 4e se opitva6 da gi razdeli6 i nz si ko znam li gi horata...!

sweet_loser
07-13-2006, 17:08
ne e prava,no i ti ne si prava da im se me6i6 vav vrazkata(ako moje da se nare4e vrazka tova)

lost_girl
07-13-2006, 20:44
tazi neina postupka ne e mn dobra,za6tto si igrae s 4ustvata mu a i ako se zadulbo4at i tq go zareje 6te e mn slojno