PDA

View Full Version : дивачка или не ?!



IdiOtKa
07-12-2006, 12:13
здравеите искам да ви питам само как разпознавате кога тревата е дивачка и кога не ... щото в момента мно ми тря да знам :) мерси много предварително !

marinka_kalinka
07-12-2006, 12:35
ми и аз не знам оба4е сам много любопитна...... :?

neutravlad
07-12-2006, 14:15
Аз знам :) Слагаш я цялата в един гооооолеееееем огън и ако пуши черен дим значи е добра, ако пуши сив - слаба, а пък ако пуши червен, значи трябва да изпушиш още едно козче, докато ти се привиди дима ЗЕЛЕН.
А брее хораааааа спрете с тая трева. Една разходка в парка е по-добрата алтернатива, или може да скачате с бънджи!!!
Ай по-скоро да трият темата.

07-12-2006, 18:17
Що да я трият? Питат хората интересуват се! Кое е по-добре според теб - да оставиш хората неуки и да вземат да се самоубият поради незнание или да се научат?!

IdiOtKa
07-13-2006, 14:59
ее ае някои да обясни как се познава че ми тря ....ае някои да каже или просто никои не знае ?! ](*,) ](*,) ](*,)

07-13-2006, 15:10
В наща фирма "Сори Интернешънъл" дивачка няма да намериш... \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

HiLaRyYy
07-13-2006, 15:23
здравеите искам да ви питам само как разпознавате кога тревата е дивачка и кога не ... щото в момента мно ми тря да знам :) мерси много предварително !

ami kato otkrsnesh edno listence.. i ako ofqhne byrzo znachi e DIVACHKA ako ne ovqhva byrzo znachi e ISTINKA...NABERI SI I Q IZPUSHI :P

CRaZy_IKT
07-16-2006, 16:33
здравеите искам да ви питам само как разпознавате кога тревата е дивачка и кога не ... щото в момента мно ми тря да знам :) мерси много предварително !

ami kato otkrsnesh edno listence.. i ako ofqhne byrzo znachi e DIVACHKA ako ne ovqhva byrzo znachi e ISTINKA...NABERI SI I Q IZPUSHI :P
Кви глупости говориш бе смешник.Я тихо че ше объркаш хораТА.Кат не знаете не пишете бе дееба* пууууу!Ами в дивачката съдържанието на Ти Ейч Си е по малко,а при хубавата е повече.Може да се разбере единствено когато я изпушиш...И по местонахождението де

Wu-Tang
07-18-2006, 02:05
ако тръгнеш да ходиш из "КЪРА" да търсиш нещо добро
може и да не намериш освен ако не се натъкнеш на някои расад които се гледа от някои и да го изгърбиш защото един КОЗ за да стане добър треа да се полива с мляко,кръв, във водата да се слагат препарати и така нататък
НО РАЗБИРАСЕ НАИ ВАЖНА Е СЕМКАТА :) И ПОЧВАТА

07-19-2006, 15:27
Wu-Tang, kakvo mlqko ve brat?!?
Legendite produljavat...

07-21-2006, 12:00
"дива4ка" предполагам това озна4ава "диворастяща"

по правило отгледаната трева напушва по-0 добре от диворастящата, но си има и изклю4ения.

майките на някои дива4ки са били опрашени от "питомен" прашец, а майките на някои от питомните треви са били опрашени от диваци..
така или ина4е, ако кле4ките, семките и листата са пове4е от главите, много вероятно е да е някоя крайпътна дива4ка.

за да не си задавате глупави въпроси напролет си засейте семки от някоя яка ганджа , за да сте сигурни какво пушите :mrgreen:

BAD_GIRL_
07-21-2006, 22:58
mi mirishe po razlichno i izglejda po razlichno :wink:

07-25-2006, 10:47
ако тръгнеш да ходиш из "КЪРА" да търсиш нещо добро
може и да не намериш освен ако не се натъкнеш на някои расад които се гледа от някои и да го изгърбиш защото един КОЗ за да стане добър треа да се полива с мляко,кръв, във водата да се слагат препарати и така нататък
НО РАЗБИРАСЕ НАИ ВАЖНА Е СЕМКАТА :) И ПОЧВАТА
HXAHXHAHXHAHXHA Мляко и Кръв ХЬХАХЬАХХЬАХЬАХ
лице праха за пране е перфектната тор за канабиса също мноо ше помогнеш за развитието на растението ако се изхвърлиш там където е сято сополи храчко също добре работят ако се сетя друго пак ше пиша
:smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

rowzz
07-26-2006, 23:56
когато разтриеш дивачката с пръсти миризмата бие малко на мента, и ароматът е по слаб, докато при добре отгледаната ганжа ароматът е леко задушлив и по приятен..
и също зависи от каде е брано.. шото навсякъде има случайно попаднали семена и тревата не стаа за нищо освен да я буташ на някой будала дет не разбира..

IdiOtKa
08-01-2006, 19:48
мерси много за постчетата разбрах тва дето ми тряше .. :)