PDA

View Full Version : gotino no za kolko



teen_girl4e
07-12-2006, 12:14
zdr zna4ii merakliika sam zza obi4ka na pap4eto no parvo bih iskaa da znam kolko6te mi struva tova udovolstvie -probivane i slagane na obi4ka molq kajete mi i ima li nqkakvi infekzii sled tova no glavno me interesuva cenatta
blagodarq

i'm so excited!
07-12-2006, 12:29
към 30, максимум 40лв. ще ти излезе ..
иначе можеш да се пробиеш и за 20, но това е вероятно да ти излеле по-скъпо след това.
ако имаш още въпроси ; http://www.piercing-bg.com

BLaCk_AnGeL
07-12-2006, 12:38
Около 20-30 лв с обицата.Инфекции могат да се получат ако имаш чувствителна кожа,а ако си алергична към метали тялото ти може да го "изхвърли" :? Но тва са редки случаи. Иди при специалист.Там щти кажат всичко с подробностите.

`Death`Whore`
07-12-2006, 12:44
Отхвърлянето на обицата от тялото изобщо не е рядък случай.

Jamalska
07-12-2006, 15:59
Ами там където аз ще ходя утре да се дупча всякакви дупки са о 5 кинта с обичката...ама е козметичен салон...

krisi_sl
07-12-2006, 17:18
Отхвърлянето на обицата от тялото изобщо не е рядък случай.

определено съм съгласна...моята обица я изхвърли 3 пъти и аз все е провивам сега само се моля да не ми стане нещо по нататък щото е рядко ама може да ти се случи да останеш без деца защото точно там има много връзки...затова от личен опит внимавай [-X

`Death`Whore`
07-12-2006, 21:54
Ами там където аз ще ходя утре да се дупча всякакви дупки са о 5 кинта с обичката...ама е козметичен салон...
Единствено меко на уши се пробива в салон! Не правете грешката да дадете да ви пробият с пистолет на друго място!



Отхвърлянето на обицата от тялото изобщо не е рядък случай.

определено съм съгласна...моята обица я изхвърли 3 пъти и аз все е провивам сега само се моля да не ми стане нещо по нататък щото е рядко ама може да ти се случи да останеш без деца защото точно там има много връзки...затова от личен опит внимавай [-X
Ти бъди съгласна, обаче щом тялото е изхвърлило обицата, значи НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ДУПЧИШ НА СЪЩОТО МЯСТО!