PDA

View Full Version : Пробвала ли ме е според вас?



Darthkill
07-12-2006, 12:17
На кратко, моето момиче ми каза, че неможе да бъде с мен заради някъв си друг, щото много я бил привличал и искала да си останем само приатели, аз се съгласих. След 2 часа се видяхме и аз я поздравявам естествено няма да се правя на палячо.. и нейната приателка ме вика в страни и ми казва, 'Абе "х" [нека за момента моето момиче го наричам "х"] е искала да те пробва да види дали наистина я обичаш, и ако я обичаш тя иска пак да сте си заедно'

Въпроса ми е в самото заглавие.. според Вас пробвала ли ме е??? :-k


Бъдете здрави!

cold_kiss
07-12-2006, 12:24
ole,bratle ,taq macka e mn stranna natura.... :smt017 am...ako naistina e iskala da te probva si e e gati glupavata postypka...v edna vryzka trqbva da ima ne6to mn pove4e ot celuvki,pregrydki i nejnost...trqbva da ima i doverie-tq kakvo si misli 4e izpitvaiki te 6te te zadyrji o6te po-silno-tova si e napravo igra s li4nostta ti... [-(
a ina4e znam li ..moje da e iskala naistina da byde s nqkoi dr ama da ne i se e otvoril para6uta s nego i sega da e re6ila da se vyrne pri tebe i za da moje da zapazi samo4uvstvie ti e kazala 4e prosto te e testvala...hm...otnovo licemerna postypka..
ami nz priqtel4e..ne poznavam tvoqta macka no az li4no bih q dyrjala po-izkyso i bih se opitala da nadnikna po-navytre v neq da znam kakvo misli i kakvo o4aklva ot mene i pri edna takava postypka da znam dali naistina se e podigrala s men ili naistina me e testvala...
aide uspeh :)

DeSsY`
07-12-2006, 12:38
Има два възможни отговори. Единия е, че не е била сигурна в чувствата ти към нея и затова го е направила, което според мен е много глупаво. А другия вариант е, че онова момче я е отрязало и тя не е искала да бъде сама. По-добре си поговори с нея за чувствата и към теб и за твойте към нея.

koalka
07-12-2006, 13:49
Вместо да се чудиш най-добре я питай.Постъпила е адски глупаво,като те е оставила така.Най-добре е да говориш с нея и да я питаш защо е постъпила така.

kudravoto
07-12-2006, 13:56
Вместо да се чудиш най-добре я питай.Постъпила е адски глупаво,като те е оставила така.Най-добре е да говориш с нея и да я питаш защо е постъпила така.

dosta nerazbiraema postupka za men

Nadelina
07-12-2006, 14:01
Postypkata i nqma logika.. Tq opredeleno si e imala prichina za da napravi podobno neshto ama e bilo glupavo, pone spored mene! Za da te probva i da se uveri v chuvstvata ti kym neq ne moje iz edin pyt da te zarqzva - taka nai mnogo da te zagubi zavinagi.. No kakto i da e.. Tova sa si moi vijdaniq.. Momicheto sigurno e obyrkano.. Ne znam.. Govori s neq! Tova e edinstveniq nachin da si otgovorish na vaprosa.. :)

Edno`momichence
07-12-2006, 14:17
I az podkrepqm drygite v tvurdenieto im, 4e e postupila yjasno glypavo.Ne moga da govorq za momi4eto ti kato 4ovek i harakter, no opredeleno ne e mnogo naqsno i neznae kakvo to4no iska.Ima razli4ni varqnti obqsnqvashti tova, koeto e napravila, no i ti i nie mojem samo da gadaem verniqt.Veroqtno samo tq i "obkrujenieto" i go znaqt.
Ne moga da poznaq koq e istinskata pri4ina, no si mislq, 4e e predizvikana ot nesigyrnost i detski akul, nai-ve4e.

Skromniqt mi suvet kum teb e, ako naistina imash po-seriozni 4yvstva kum tova momi4e da se napravish na "razseqn" i prividno da priemesh obqsnenieto i za sly4kata.No vsushtnost ot tyk natatuk da si imash "edno na ym" , da se durjish malko po-rezervirano...Misulta mi e da i pokajesh , kakvo si ti za neq i eventyalko kak bi se 4yvstvala, ako te izgybi ili povtori postupkata si s dryg scenarii, naprimer.

I vse pak ti nai-dobre si yseshtash neshtata i shte vzemesh nai-pravilnoto reshenie :wink:

Ot men yspeh :)

Darthkill
07-12-2006, 14:25
@Edno`momichence това за разсеян и едно на ум ще го взема в предвид ... благодаря


Благодаря и на всички останали за отделеното време.

Бъдете Здрави! :smt006

Jessika_MG
07-12-2006, 15:03
Kakvo da probva...tq te otrqzala... pyk posle se okazva 4e te probvala. 6to si misli 4e trqbva da i hodi6 sled zadnika ?!!! :evil:

light_purple
07-12-2006, 20:36
На кратко, моето момиче ми каза, че неможе да бъде с мен заради някъв си друг, щото много я бил привличал и искала да си останем само приатели, аз се съгласих. След 2 часа се видяхме и аз я поздравявам естествено няма да се правя на палячо.. и нейната приателка ме вика в страни и ми казва, 'Абе "х" [нека за момента моето момиче го наричам "х"] е искала да те пробва да види дали наистина я обичаш, и ако я обичаш тя иска пак да сте си заедно'

Въпроса ми е в самото заглавие.. според Вас пробвала ли ме е??? :-k


Бъдете здрави!
E nie ot kude da znaem-nito poznavame momi4eto,nito priatelkata i,nito situaciata.

Safira
07-12-2006, 20:43
Наистина най-добрия начин е да я питаш.. вярно е, че е конфузно малко, но все пак не е особено честно така спрямо теб. Просто не е това начина. А и какъв е смисъла да си губиш времето като предполагаш... а и аз честно казано нямам представа какво е искала.
Може да те е пробвала.. какво искаш от нея, но така никога не може да провери дали я обичаш, само дали имаш интерес. Незнам.. няма особен смисъл.
Просто я питай, нищо не губиш!

ton1
07-12-2006, 20:43
Твойта мацка те прави на луд ... Ми питай я бе кво питаш нас ти без да я питаш няма да стане.
Ако е направила така наистина за да те пробва,начи няма големи чувства към тебе и и е се тая

Krem4eto
07-13-2006, 16:13
На кратко, моето момиче ми каза, че неможе да бъде с мен заради някъв си друг, щото много я бил привличал и искала да си останем само приатели, аз се съгласих. След 2 часа се видяхме и аз я поздравявам естествено няма да се правя на палячо.. и нейната приателка ме вика в страни и ми казва, 'Абе "х" [нека за момента моето момиче го наричам "х"] е искала да те пробва да види дали наистина я обичаш, и ако я обичаш тя иска пак да сте си заедно'

Въпроса ми е в самото заглавие.. според Вас пробвала ли ме е??? :-k


Бъдете здрави!

Най-добре поговори с твоето момиче!

lost_girl
07-13-2006, 16:15
честно казоно нз,може да е може и на НЕ е,но все пак пробвай при нея от опит глава не боли

alkobalko
07-13-2006, 16:43
Nezavisimo ot prichinata, poradi koqto ti e kazala tezi dumi za men postupkata i e meko kazano tupa. Nikoi ne moje da ti kaje zashto go e napravila. Trqbva da pogovorish s neq i da q popitash. Ako naistina te e izprobvala, trqbva da ti obqsni zashto go e napravila. Ima i drug variant da ne e bila sigurna v chuvstvata si i sled kato ti e kazala, che iska da se razdelite da se e razkolebala i da e namerila tova opravdanie kato reshenie.

sensa
07-14-2006, 16:54
Postapkata i e adski detska!!!!!!!!!! absolutni gluposti. ima mn drugi na4ini da proveri 4uvstvata ti. no 6tom izob6to e iskala da proveri dali q obi4a6, zna4i ne e sigurna v teb i ti qvno ne si i pokazal kakvoizpitva6.ako q obi4a6 po - dobre pogovorete i se izasnete i bez takiva gluposti pove4e.