PDA

View Full Version : molq vi za savet



CuCuTyYy
07-12-2006, 12:37
Преди една година в чата се запознах с едно момче.Видяхме се и още от първия миг се влюбих в него.Излизали сме няколко пъти,ходила съм у тях.Имахме много красиви преживявяния но в един момент престанахме да се виждаме.Аз все още не съм забравила вкуса на устите му и прегръдките му.Скоро си писахме и той ми каза че и той не ме е забравил и че е до скоро имал някви чувства към мен.Аз също му казах че имах чувства към него.Но не съм му казала че и до днес те са живи и ме изарят и постоянно мисля за него.Постоянно излиам на терасата за да го вида(ние сме съседи).Много съм обуркана защото всичките ми приятелки са на мнение че трява да му кажа и според тях и той имал чувства към мен но го е страх да не му откажа. Дали да му кажа че искам да съм с него или да го забрабя.Страхувам се че ако му кажа за чувствата си той може да ме отреже и да не иска да сме заедно.Това е единственото което ме спира.

thirteen
07-12-2006, 12:56
Така или иначе не сте заедно,нямаш какво да губиш.По-добре му кажи,пък знаеш ли на него кво му е в главата.Успех,аз бих опитала.

GLeZoRanA
07-12-2006, 12:59
Съгласна съм с горното мнение... хвърляй се с главата напред :lol: Нищо няма да изгубиш...най-много да спечелиш ... Понякога е хубаво човек да рискува . Айде късмет ;)

alkobalko
07-12-2006, 13:00
Nishto nqma da zagubish, ako mu priznaesh chuvstvata si. V momenta ne ste zaedno, po-losho nqma kude. Moje bi i toi vse oshte ima chuvstva kum teb, no go e strah, che moje bi tvoite sa izstinali. Opitai se da si go vurnesh!

e_l_i_z_a
07-12-2006, 13:02
Направи го.Кажи му.Но не толкова рязко.Започни с намеци.И аз съм като теб,имам адски силни чувства към едно момче...но нямам твоя късмет.Всъщност ти разполагаш с нещо много ценно-възможността да го виждаш.Ако аз можех да виждам момчето на мечтите ми,щях да му кажа.Независимо дали ще ми откаже или не.Просто искам да сложа край на тревогите и страданията ми по него...не може така да се продължава.И ти не можеш толкова време да се чудиш-защото ако не разбереш реалните си шансове с него,то мисълта и мечтата за него няма да те оставят на мира.Затова няма какво да се чудиш-той е до теб-какво повече искаш?...

niki7o
07-12-2006, 13:03
признай му 4увствата си ! поне така ще знаеш дали те харесва или не :-)

MIRIO_PZ
07-12-2006, 14:49
Shtom ti e kazal,4e ima oshte 4uvstva kam teb zna4i nqma kakvo da 4akash.Davai ii uspeeeeeeeeh.


:D

Girl-of-Sin
07-12-2006, 15:21
Vsi4ki te suvetvat da my kajesh, a edva li osuznavat kolko trydno e tova za teb...straha, 4e shte se otdrupne i ve4e dori nqma da si govorite...straha, 4e moje da go zagybish napulno...az razbiram tozi strah...
No znaesh li i az kato ostanalite shte te posuvetvam da my spodelish 4yvstvata si.Ne zashtoto nqma kakvo da gybish, a zashtoto ima nqkakva osnova...imash nqkakva nadejda, 4e i toi ima 4yvstva, 4e sushtestvyva nqkakvo malko plamu4e, koeto vse oshte tlee tam nqkade mejdy vas.:)
I edna molba...ne se ostavqi na tozi strah, za koito spomenah po-gore...zashtoto toi samo mu4i i pri4inqva bolka, no nikoga ne pomaga!A i po-dobre da sujalqvash za neshto, koeto si napravila, otkolkoto za neshto koeto NE si!

Dano vsi4ko mine dobre:)))

stasi_girl
07-12-2006, 15:48
Кажи му всичко което мислиш и чустваш,защотото няма какво да губиш а после може само да съжаляваш че не си му казала това което чустваш и да те е яд че не си опитала !! От опит глава не боли прави това което чустваш няма да сгрешиш !!!!

Nasindo
07-12-2006, 17:17
Преди една година в чата се запознах с едно момче.Видяхме се и още от първия миг се влюбих в него.Излизали сме няколко пъти,ходила съм у тях.Имахме много красиви преживявяния но в един момент престанахме да се виждаме.Аз все още не съм забравила вкуса на устите му и прегръдките му.Скоро си писахме и той ми каза че и той не ме е забравил и че е до скоро имал някви чувства към мен.Аз също му казах че имах чувства към него.Но не съм му казала че и до днес те са живи и ме изарят и постоянно мисля за него.Постоянно излиам на терасата за да го вида(ние сме съседи).Много съм обуркана защото всичките ми приятелки са на мнение че трява да му кажа и според тях и той имал чувства към мен но го е страх да не му откажа. Дали да му кажа че искам да съм с него или да го забрабя.Страхувам се че ако му кажа за чувствата си той може да ме отреже и да не иска да сме заедно.Това е единственото което ме спира.

to4no tva ti e problema 4e se strahuvash da pokaje6 4uvstvata si......
pokaji gi ...tova 6te te posavetvam... pone 6te znae6 istinata.... ako ima i toi takivi ... badete zaedno... ako li ne ... prodaljavai napre ! :wink:

koalka
07-12-2006, 19:17
Недей да го забравяш,ако е възможно и той да има чувства към теб.Излезте пак и му признай чувствата си и го питай директно дали има чувства към теб.

Samsara`f`
07-12-2006, 19:23
Ми не му мисли толкова!Кажи му какво изпитваш към него!Поне ще си наясно,а ако не отговори на чувствата ти...няма да е последния.

iiirish
07-12-2006, 19:55
ако не рискуваш никога няма да разбереш

CuCuTyYy
07-13-2006, 12:35
мерси че ми вдъхнахте кураж!!

lost_girl
07-13-2006, 16:16
оффффффф тази несигорност,ако можеше да я няма!кажи му за чуствата си пробвай се от опит глава не боли

Krem4eto
07-13-2006, 18:43
Преди една година в чата се запознах с едно момче.Видяхме се и още от първия миг се влюбих в него.Излизали сме няколко пъти,ходила съм у тях.Имахме много красиви преживявяния но в един момент престанахме да се виждаме.Аз все още не съм забравила вкуса на устите му и прегръдките му.Скоро си писахме и той ми каза че и той не ме е забравил и че е до скоро имал някви чувства към мен.Аз също му казах че имах чувства към него.Но не съм му казала че и до днес те са живи и ме изарят и постоянно мисля за него.Постоянно излиам на терасата за да го вида(ние сме съседи).Много съм обуркана защото всичките ми приятелки са на мнение че трява да му кажа и според тях и той имал чувства към мен но го е страх да не му откажа. Дали да му кажа че искам да съм с него или да го забрабя.Страхувам се че ако му кажа за чувствата си той може да ме отреже и да не иска да сме заедно.Това е единственото което ме спира.

Кажи му с чакане нищо няма да направиш!УСПЕХ!