PDA

View Full Version : speshno



nahalnica
07-12-2006, 13:40
Zdraveite na vsichki.Iskah da vi razkaja neshto i da mi popitam sashto taka neshto.Haresah si edno momche i mu pisah pismo, otgovori mi s mnogo mil otgovor,na sledvashtia den si chatihme i toi iskashe da se vidim - ne uspqhme zashtoto az togava bqh zaeta, na sledvashtia den mu pratih sms "Kakvo pravish :)))" i toi mi otgovori "Sega sam na rabota sled 30 min shte se pribera i shte vlqza v chat da si pogovorim ako iskash?" obache az ne mojah da sedna na PC-to togava za sujalenie, na drugia den - vchera, mu pratih sms "Zdrastii:) Kvo pravish? Az se pribrah ot rabota i sega sam v chata ako iskash vlez i ti" ama toi ne mi otgovori, ot togava ne mi e pisal nikakvi smsi , nito mi e zvanql. Pitam vi dali da go potarsq? Ili shte stana mnogo nahalna,vse az go tyrsq :(
Blagodarq na tezi koito sa izcheli tazi malko dosadna tema!

CHAROVNICA
07-12-2006, 13:46
AKO NAISTINA MN GO HARESVA6 GO POTARSI.PREDSTAVI SI 4E I TOI TE HARESVA AMA GO E STRAH DA NAPRAI PYRVATA KRA4KA.I KVO STAVA TI 4AKA6 NEGO TOI 4AKA TEB.....AKO NAISTINA MN GO HARESVA6 POKAJI MU GO!

cskamoni4ka
07-12-2006, 13:49
Звънни му и го питай нещо,така няма да се чудиш дали ще ти отг. ако му пратиш смс :)

07-12-2006, 13:54
potyrsi go.nishto ne gubish.taka shte mu pokajesh che go haresvash. :wink:

nahalnica
07-12-2006, 13:55
Chuknah mu i toi mi chukna.Posle mu pratih sms i sega chakam da otogovori ama ako ne otgovori shte umra. Btw nqmam kredit v telefona mi da mu se obadq,ot internet mu pisha smsa.

cskamoni4ka
07-12-2006, 13:56
Ами да изчакаме да видим дали ще ти отговори .. :)

07-12-2006, 13:57
da ne zabravish da ni osvedomqvash kakvo stava.uspeh! :wink: :mrgreen:

nahalnica
07-12-2006, 14:06
Eiiiii mersi che mi dadohte kuraj da go potarsq che az se bqh skosila che sam nqkoq tupa dosadna nahalnica i samo mu se butam :( Kakto i da e. Otgovori mi "Sega sam na rabota i shte se pribera sled 6 chasa.Ako iskash vlez v chata togava da si pogovorim" i oshte nqkoi dr neshta deto si bqhme govorili. Kym 6 shte vlqza v chat. Pak shte vidim. Lele dano stane neshto i toi naistina da me haresva che mi pisna da sym vinagi preebanata i vinagi da stradam :(

07-12-2006, 14:14
mejdu drugoto sym zabelqzala che jenata vse trqbvada poddtikva myja da vyrshi neshto.toi inache nqma da se seti.nakraq neshto kato ne stane vse tyrsim vinata v sebe si.awe maini.to ne che pri vsichki e taka,ama tova e chesto sreshtano qvlenie. :mrgreen: ama kakto i da e.uspeh!dano neshtata potrygnat! :mrgreen: :wink:

Nadelina
07-12-2006, 14:18
mejdu drugoto sym zabelqzala che jenata vse trqbvada poddtikva myja da vyrshi neshto.toi inache nqma da se seti.nakraq neshto kato ne stane vse tyrsim vinata v sebe si.awe maini.to ne che pri vsichki e taka,ama tova e chesto sreshtano qvlenie. :mrgreen: ama kakto i da e.uspeh!dano neshtata potrygnat! :mrgreen: :wink:

Da i az taka sym zabelqzala.. My best friend i neinoto gadje sa tipichen primer.. Tq pochti vseki den se oplakva che ako tq ne se seti da mu se obadi.. toi nqma da se obadi.. Ako ne mu prati sms.. toi nqma da se seti.. I ei tei q karat.. Hodqt si mnogo seriozno inache.. I veche sa zaedno pochti godina.. Obichat se bezumno.. Chak im zavijdam che chak do tam si pasvat i ne mogat i mig edin bez drug (blagorodno).. No prosto tq e tazi koqto pravi pyrvata krachka! MUJE!

koalka
07-12-2006, 14:24
Най-добре го потърси,но не със смс.Може да си е помислил,че не искаш да излезнете,след като не си могла и не си седнала да си говорите.Така че най-добре му обясни и му признай чувствата си пък каквото стане-стане.

LoVe_RuSlAn
07-12-2006, 14:46
Според мене не трябва непрекъснато ти да го търсиш.Остави веднъж и ти да те потърси.Когато едно момиче много настоятелно преследва едно момче тя се превръща в безинтересна.А когато се дърпаш малко от него ставаш по интересна защото в неговите очи се правиш на недостъпна.Та така по темата ако той те харесва ще те потърси недей все ти да му звъниш може да е прекалено зает или нещо от сорта а ти като постоянно му звъниш и го притесняваш ако пък ли не те потърси просто няма чувства към тебе и това е всичко но ще ти кажа от личен опит най лошото е едно момиче непрекъснато да преследва едно момче и все тя да прави първата крачка все тя да го търси защото освен че става прекалено нахална и досадна тя губи и неговия интерес ако изобщо някога той е имал такъв.Are uspeh все пак!

iiirish
07-12-2006, 21:14
ами определено го потърси. ти толкова пъти си изпързаляла човека, че си в чата и т.н., че той сигурно си е помислил, че му се подиграваш и само го залъгваш. потърси го отново и дано този път ти отговори, но и ти спазвай обещанията си :wink:

07-12-2006, 21:20
spored men toi te vzima na neseriozno,tai kato ve4e na nqkolko pati ste se razbrali ne6to a ne e stanalo
probvai s takaf sms
AIDE V 2:20 edi kade si!
ako i togava ne otgovori,zareji go ;)

lost_girl
07-13-2006, 16:13
по добре не го търси изчакай той да се сети за теб,ако наистина държи на теб ще се сети след 3-4 дни може и по рано