PDA

View Full Version : :((((((((((((((((((((((((



yo-ma-nigga
07-12-2006, 14:30
hora imam nujda ot zdravomisleshto mnenie....znachi s priatelq mi hodihme poveche ot mesec...ne sam izlizala ot 2 sedmici ne sam izlizala s priatelite si samo i samo da sam s nego maximalno poveche vreme ...toi mi se kalneshe v obich postoqnno praveshe neshto za da mi pokaje che me obicha i snoshti trqbvashe da izpratq priatelka koqto e ot dr grad i e na gosti poneje ne poznaa grada q izpratih zakasnqh za sreshtata ni s 10 min i toi mi se razkreshtq kaza che sam go napravila na glupak a do sega tova mi beshe edinstvenoto zakasnenie!i mi kaza ako trqbva shte kajesh mainata vi na priatelite si no shte doidesh na vreme ......kazax che nemoga da go napravq te sa mi priateli i togava kaaza Mainata ti na tebe!i az si otidox malko po kasno mi pisa sms che kasame......kajete mi kavko se naricha tova ????????? :cry:

cskamoni4ka
07-12-2006, 14:31
Нарича се "ГЛУПАК"!А теб те прави на "ГЛУПАЧКА"!

kudravoto
07-12-2006, 14:33
baattii glupaka sujelqvam za dumi4kite

LoVe_RuSlAn
07-12-2006, 14:39
Ебати глупавата постъпка наистина.Той иска едва ли не да се занимаваш само с него когато и да те извика да си точна изобщо да нямаш приятели за да не те заангажирват излишно и да не можеш да му обръщаш на него внимание.Такива хора се наричат егоисти а и да ти кажа безгрешни хора няма тва че си закъсняла с 10 минути и кво еее света свърши .Ако наистина много го обичаш кажи му тези неща,но за да постъпи така с тебе не искам да те разочаровам ама май любовта му не е била истинска и просто си е търсил извинение з ада скъсате и ето най накрая ти си му дала повод и така,но постъпката наистина е ужасна не мисля че човек който те обича истински е способен да те скъса само щото си закъсняла с 10 мин. за една от може би поредните ви срещи.

sladkata_hilary
07-12-2006, 14:39
Единствената дума е -ИДИОТ.Това е само 1 закъснение :smt011 -случва се на всеки,напълно човешко е да закъснееш колкото и да не искаш.Този направо е...егати нервака :smt013 .Мила,заеби го-не си заслужава! :smt011 :smt011 :smt011

Girl-of-Sin
07-12-2006, 14:47
Edva li ima smisul da se sipqt obidni dymi po negov adres.Ta toi dori i tova ne zaslyjava :smt011 .Na4ina my na mislene(ako vuobshte moje da se nare4e taka) e pod vsqkakva kritika!Ne zaslyjava dori da se komentira.
A ti mila, ne trqbva da se qdosvash i da sujalqvash za absolutno nishto.Znam, 4e sega veroqtno se 4yvstvash yjasno, no s vremeto shte otmine.Prosto pomisli, za da se durji taka s teb, za takova minimalno neshto, do kakva stepen durji na teb i kakvi 4yvstva vuobshte ima....
Kogato 4ovek obi4a neshtoto, koeto nai-mnogo iska e polovinkata my da se 4yvstva dobre i da e shtastliva, no ne samo s nego, za tova sa neobhodimi i priqteli i poznati...
Tui, 4e glavata visoko gore i samo napred :!:

Yspeh :wink:

HandOfBlood
07-12-2006, 14:56
я го заеби тоя бе!!!!!!!! къв е той, че да ти се прави бе... ще си заебеш приятелите заради него. аааайде бе... той да не се има за твой господар...

yo-ma-nigga
07-12-2006, 15:10
neznam kakav e ..neznam zashto go napravi dori razbiram da sam sgreshila nqkade s neshto ..i dori makar smeshno da zvuchi da e iskal da skasame samo zashtoto zakasnqh az poeh vinata izvinih se obqsnih mu che sam imala angajiment kam daden chovek ....no qvno tova e bilo predtekst mn mi e gadno prosto nemoga da svikna s misaltta che na predniq den sichko beshe super a na sledvashtiq sichko otide po dqvolite a dori nqmam obqsnenie i edva li shte imam qvno i tova ne zaslujavam

niki7o
07-12-2006, 15:13
Нарича се "ГЛУПАК"!А теб те прави на "ГЛУПАЧКА"!
да така е по-добре го забрави за да не страдаш явно е търсел поводи да скъса с теб

Nasindo
07-12-2006, 15:48
hora imam nujda ot zdravomisleshto mnenie....znachi s priatelq mi hodihme poveche ot mesec...ne sam izlizala ot 2 sedmici ne sam izlizala s priatelite si samo i samo da sam s nego maximalno poveche vreme ...toi mi se kalneshe v obich postoqnno praveshe neshto za da mi pokaje che me obicha i snoshti trqbvashe da izpratq priatelka koqto e ot dr grad i e na gosti poneje ne poznaa grada q izpratih zakasnqh za sreshtata ni s 10 min i toi mi se razkreshtq kaza che sam go napravila na glupak a do sega tova mi beshe edinstvenoto zakasnenie!i mi kaza ako trqbva shte kajesh mainata vi na priatelite si no shte doidesh na vreme ......kazax che nemoga da go napravq te sa mi priateli i togava kaaza Mainata ti na tebe!i az si otidox malko po kasno mi pisa sms che kasame......kajete mi kavko se naricha tova ????????? :cry:

Elementarno - pi4i si e hvanal drugo i si e kazal sega za nai-malkoto 6te e otreja .... tolkova li ne ti ba4ka sivoto ve6testvo ... ili moje bi si na 13/14 g. i o6te ne si se oparvala :wink:

stasi_girl
07-12-2006, 15:51
Миличка не е за теб знам какво е чуството той сега иска да те накара да се чустваш виновна ти зада правиш опити за извинение и т.н но недей явно не те заслува не е за теб !! опитаи се да не мислиш толкова за него и намери някакво друго занимание с което да се разсеиваш по лесно ще ти е !!! :-k След време ще осъзнаеш че той е една грешка и нито ще ти е първата нито последната грешка [-(

Tesinka
07-12-2006, 16:54
sajalqvam za dumite ama priqtelq i mai te durji dosta izkusno....!basi... ne mu pozvolqvai,nepozvolqvai da stava vse na negovoto!!!!!

PLAMENKO
07-12-2006, 17:21
да не ти пука... тои е педераст... глупак...

iiirish
07-12-2006, 17:52
нарича се ЗАРЯЗВАНЕ, а ти се благодари, че си се отървала от подобен индивид

priti_kiti
07-12-2006, 17:53
Нарича се "ГЛУПАК"!А теб те прави на "ГЛУПАЧКА"! :!: :!: :!:

LP_girl_14
07-12-2006, 18:49
Да ти кажа явно си попаднала на кофти човек.Колкото и време да искаш да прекарваш с половинката си,все пак и двамата имате нужда от мъничко лично пространство и совбода.Не може да му се посвещаваш изцяло,да прекарваш всяка свободна секунда с него,а накрая той да не оценява това.Любовта не е затвор,а явно той те е вкарал в такъв.Този човек въобще няма представа как се гради сериозна връзка и какво значи компромис.Според мен трябва да си доволна че всичко това е приключило.нямаш никаква вина за случилото се.И да ти кажа според мен това 10 минутно закъснение е било само глупаво извинение за да скъса с теб.Никое здравомислещо момче,което си обича шриятелката не би я зарязало заради това.Те хората изневяра си прощават,та той сега заради закъснение ще те къса :-s

koalka
07-12-2006, 19:09
Егати човека!!!!Не,той не те обича.Сигурна съм.Не може така да зареже абсолютно всичко и да те остави и то за какво забележи-закъснение,което ти се е случило веднъж.Не може така да заебаваш приятелите си.Ако те обича ще те разбере,но не.Не се занимавай с него.Не го и търси.Пак да те прави на глупачка.

Samsara`f`
07-12-2006, 19:15
Darjal se e kato malko dete!Ne e trqbvalo da te kara da za**e6 priqtelite si!Ne e pravilno,ti 6to ne go nakara da izbira mejdu priqtelite mu i teb!Vse pak edno zakasnenie ot 10 min ne e ni6to(az zakasnqvam minimum s 20min,po taq logika moq otdavna da me e zarqzal)Moje bi prosto si e tarsel povod da skasate!Nedei da strada6 za nego smqtam 4e ne go zaslujava 6tom e takav tapanar!

light_purple
07-12-2006, 20:26
hora imam nujda ot zdravomisleshto mnenie....znachi s priatelq mi hodihme poveche ot mesec...ne sam izlizala ot 2 sedmici ne sam izlizala s priatelite si samo i samo da sam s nego maximalno poveche vreme ...toi mi se kalneshe v obich postoqnno praveshe neshto za da mi pokaje che me obicha i snoshti trqbvashe da izpratq priatelka koqto e ot dr grad i e na gosti poneje ne poznaa grada q izpratih zakasnqh za sreshtata ni s 10 min i toi mi se razkreshtq kaza che sam go napravila na glupak a do sega tova mi beshe edinstvenoto zakasnenie!i mi kaza ako trqbva shte kajesh mainata vi na priatelite si no shte doidesh na vreme ......kazax che nemoga da go napravq te sa mi priateli i togava kaaza Mainata ti na tebe!i az si otidox malko po kasno mi pisa sms che kasame......kajete mi kavko se naricha tova ????????? :cry:
mom4eta-skoro 6te ti pi6e 4e sujaliava i iska pak da trugnete,no ti ne se suglasiavai,za6toto togava ti 6te stane6 glupa4kata.Zna4i mnoo se draznia na takiva hora,koito super nmoo manipulirat

Do_YoU`lOvE_mE
07-12-2006, 20:39
нарича се ЗАРЯЗВАНЕ, а ти се благодари, че си се отървала от подобен индивид
Подкрепям това мнение.
И мога само да ти кажа,че това е човек който изобщо не заслужава да страдаш за него, знам ,че ако имаш силни чувства ще ти е трудно да го забравиш, но това ще е най-доброто което може да направиш.

07-12-2006, 21:55
Еби маа му :)

yo-ma-nigga
07-13-2006, 08:50
da naistina toi e glupak...snoshti kakto se razkarvahme iz grada s edna priatelka go vidqhme s edna peika s oshte 4-5 negovi priateli kato go vidqx oshte ot daleche go poznah no si izvartqh glavata za da ne go pogledna a kato minahme krai tqh toi samo zapochna da si podsvirkva ujasno gadno..i v toq mig neshto v mene se naddigna pobesnqh ..a tova mi se pishelo chovek koito darjal na men i tn...qd me e samo na 1 - che me e pravil tolkova mnogo vreme na glupachka a ne mi e qsno zashto!...i sega iskam da mu otmastq nqkak ne sam otmastitelna no toi go zaslujava a nz kakvo da napravq

mnogomili4kata-sf
07-13-2006, 09:13
За пореден път-Как ги търпите такива!??!!Тия нямат мозък...вярно,че аз съм закъснявала с половин час дори и тогава с право има да се сърди,но за някви 10 мин. при положение,че знае,че имаш работаа....от моля ти се

Krem4eto
07-13-2006, 16:49
ОЛЕЕЕЕЕ боже господи....Не си заслужава да падаш по-долу че да го търсиш остави го...

guAMaHT
07-13-2006, 17:15
naprotiv- zaslujava6 si obqsneniq a toq e pylen glupak i ne zaslujava lubovta ti .mi imam ideq kak da mu otmysti6.pyrvo nameri nqkoe mom4e koeto se poznavate mn dobre i si nqma gadje.kaji mu 4e iska6 da napravi6 nomer na edno drugo mom4e ,a ne 4e iska6 da stanete gadjeta 6toto po tozi na4in 6te narani6 pyk tova mom4e.i taka kaji mu 4e iska6 za pred horata da ste gadjeta i t.n. nqkoi pyt kato ste zaedno i go vidite onq typanar s gadjeto ti se celunete strastno i mu kaji 4e go obi4a6 i taka .dori i sega da ne te obi4a 6te mu stane gadno i 6te se po4uvstva izmamen abe 6te mu e gadno uverqvam te!

alkobalko
07-13-2006, 17:25
Toi e nai-golemiqt glupak, koito moje da sushtestvuva. Spored men taka bez nego shte ti e nai-dobre. Kolkoto i da te obicha, kolkoto i da go obichash, priqtelite si ostavat priqteli. Te sa bili chast ot jivota ti predi nego i shte ostanat v nego i sled kato toi si otide.

07-13-2006, 18:03
toq e nekfo tupo kopele ako naistina te obi4a6e nqma6e das te kusa za tfa 4e si zakasnqla s 10 min :evil: :evil: :evil: leleee mn tupo par4e e toq

veselka_15
07-13-2006, 18:21
Gajetata idvat i si otivat,a istinskite priqteli ostavat za cql jivot.Toi e glupak i ne te zaslujava!Ti trqbva da podarja6 vrazka s tqh za6toto kogato se razdeli6 s koeto i da e gaje ,a prez tova vr. ne si se sabirala s priqtelite si kogato gi potarsi6 6te useti6 kolko ste se ot4ujdili.