PDA

View Full Version : kakvo napravihte sled kato gajeto vi zarqza?



07-12-2006, 17:29
e kakvo be6e purvotone6to koeto napravihte sled kato vi kaza 4e iska da skusate?

ninsy
07-12-2006, 17:35
ami predishnoto az napravih taka che da me zareje shtoto mi beshe jal za nego sled kato mi izredi prichinite zaradi koito iska da se razdelim kazah "razbiram te hubavo." i sled sichko s eradvah mnogo :)

Nadelina
07-12-2006, 17:46
Toi zapochna da motae.. i nakraq kato kaza che iska da skysame.. moite dumi bqha "DALI VERNO?" ..

priti_kiti
07-12-2006, 17:50
ъъ само един път ме е рязало момче в прав текст ама си беше бая гадничко.. първо че не беше на живо ами по чата и второ че ми даде най-скапаното възможно обеснение.. "щото нещата не вървяли" напротив! Е,по-късно се разбра че е било заради друго момиче и не ми пукаше особено.. казах му " окей нп" и тва беше.. беше ми няколко дена кофти но не съм ревала и такива,както когато аз режа... :-s

iiirish
07-12-2006, 17:55
поревах и продължих напред

***DeViL's InSoMnIa***
07-12-2006, 18:04
mi kazah my ne6to ot sorta: mi az misleh 4e sme skusalli ti ne znae6e li? pri koeto si li4e6e 4e my stana mn gadno i sled kato my go kazah tva se oburnah i si zaminah....ne sujalqvam 4e postupih taka ztoto pri4inata zaradi koqto iska6e da skusame be6e mn tupa

piece0Fchocolate
07-12-2006, 18:49
До сега не ме е зарязвало никое момче, но аз като зарежа някой отивам на диско или по купони с приятелки \:D/

LP_girl_14
07-12-2006, 19:08
И мен досега не ме е късало момче и се надявам и занапред да е така.Но когато скъсам някое момче се чувствам доста гадно.В никъв случай не ми е до купони и т.н. :roll:

IKisseDAGirL
07-12-2006, 20:56
До сега не ме е зарязвало никое момче, но аз като зарежа някой отивам на диско или по купони с приятелки \:D/
и аз съм така
не съм ходила с някой, когото да обичам, дори харесвам:?, нито пък са ме късали.. винаги аз го правя :mrgreen: така че защо да не ида и да си продължа живота даже по-весело от преди :-s :-$ O:) 8-[

Jessika_MG
07-12-2006, 21:41
Mi kazah mu "dobre... 6tom taka si re6il..." pri men momentnoto osyznavane v takiva situacii idva malko po-kysno. No pyk kakvo... da po4na da se try6kam li trqbva6e :smt011

Tekitha
07-12-2006, 21:47
не ме е рязал никой до сега но аз вднъж зарязах сегашния ми приятел и плаках така все едно той ме беше зарязал беше голяма драма ама се събрахме след 3 месеца :)

mnogomili4kata-sf
07-13-2006, 09:19
Ми аз имам кофти навика да се връщам назад към предишните,с които съм била и понеже знам,че винаги има кой да ме приеме обратно и правя още по-тъпа грешка-връщам се при предишните разочарования и все още не мога да разбера,кое е по-гадното да се разочароваш от някой нов,когото не познаваш или от предишния

yo-ma-nigga
07-13-2006, 09:26
prodaljih napred..... :|

FiRe_LaDy
07-13-2006, 10:51
Мии до сега никои не ме е зарязвал .... знам 4е е кофти тръпката.Последното което зарязах след това ништо усобено не сам правила.Както всеки друг \:D/

LuCkY_YoU
07-13-2006, 11:05
az mu kazah..po4nah da pu6a, 4uvstvah se super gadno i ne mojeh da spra da mislq za nego..sled 2 dni go potursih...i az su6to pravq gre6kite kato mnogomili4kata-sf i ponqkoga gor4ivo sujalqvam no ponqkoga ne moga da kontroliram 4uvstvata si

stasi_girl
07-13-2006, 11:05
Когато човекът които обичам ми каза,че ще е по добре да се разделим беше най ужасното нещо което чух неможах да повярвам след тва не можах да се осъзная не бях аз много пиех,бях отчаяна не исках да виждам друг мъж даже и на снимка осем месеца някъде страдах и се мъчих защото много си го обичах даже след като се разделихме продължих да се опитвам да оправя нещата между нас ама не стана!! И така преживях го адски тежко,все пак беше човекът които обичам сега съм без гадже и дано такова нещо повече да не ми се случва,повярвайте ми много боли :smt011 :smt009 :smt009 :smt009

^FaiNt^F.
07-13-2006, 11:59
какво правя.....ами плача...плача ден...два....и накрая решавам че не аз съм губещата. След седмица обикновено идва моментът на 'разделянето' със спомените-хвърлям писма, картички, изтриват се есемеси...уж мисля че помага...но НЕ помага...и така чакам просто времето да заличи всичко. Но никога не се връщам назад....и дано никога не се върна ](*,)

Krem4eto
07-13-2006, 16:58
e kakvo be6e purvotone6to koeto napravihte sled kato vi kaza 4e iska da skusate?

Мисля,че едно две момчета са късали с мене,с останалите аз съм късала та казах "Ми ок късаме"

guAMaHT
07-13-2006, 17:03
mi do sq ne sa me zarqzvali!a ako sega gadjeto mi me zareje 6te mi kaja ne6to ot sorta na "ami dobre" i ni6to pove4e za da mu e gadno i 6te si trygna.i nikoga pove4e nqma da mu prostq ili da mu kaja nqkva druga duma.neka da mu e gadno !!!!

I 6TE GO namrazq zavinagi i nikoga nqma da mu go prostq !

sweet_loser
07-13-2006, 17:11
amiiiiiiiii pogovorihme za6to e re6ila taka i posle...se pribrah i si poplakah :oops:

07-13-2006, 21:32
vednuj mi se e slu4valo tova be6e mi malko kofti,ama sled tova osuznah 4e ot 6 meseza do kato sme bili zaedno ne sum se zabavlqvala i zapo4nah da izlizam s priqteli po diskotekite i zapo4nah da se 4uvstvam svobodna,a po kusno se zapoznah sus sega6niq si priqtel koito ujasno mnogo obi4am i mai se radvam 4e taka stana! :) :)

kaua
07-13-2006, 22:15
Не ме заряза тя,а аз и веднага след това влезнах в час... :roll:

Th3WildAng3l
07-13-2006, 22:28
hodihme 3 meseca ... nego go bqha izlygali 4e hodq s nqkoi drug ... mene sy6to me bqha izlygali .. daje nqkolko pyti .. iii syotvetno kogato mi kazaha 4e hodi s biv6ata si averka (koeto sy6to be6e lyja) iskah da skysam s nego
toi pyk vze 4e skysa s mene
bqh mn 6tastliva ot fakta :D :-D

sweet_DENI_f
07-13-2006, 22:30
не ме е зарязвало момче ...
аз когато зарязвам ми е леко кофти ако сме ходили доста време и знам, че доста ме харесва и затова гледам да не е на живо, а по чата понеже поне за мен така е по-лесно...
иначе за тия дет ми не пука просто ги режа и не давам обясниния ...

Sladkata_Svetli
07-13-2006, 22:42
Izlizam nalqvo i nadqsno, po kuponi, diskoteki kafeta s priqteli koito ne sum vijdala ot mnogo odvana! Samozablujdavam se 4e tuka mi e mn po-qko i si pravq 6outo ob6to vzeto! No bolkata se use6ta kogato ostana smi4ka vinagi se se6tam za tozi 4ovek... za malkite jestove koito e pravil...za celuvkite ..za pregrudkite.... i znaete li kakvo bolkata e NEPONOSIMA sqka6 ne6to te razkusva otvutre i nemoje6 da go spre6! Struva ti se 4e svetut e svur6il i nqma ni6to smisleno! Pla4a... za nego .... use6tam lipsata mu .. gledam snimkata mu.... ! Posle zaspivam i na sutrinta si kazvam boje kakva sum patka jivei dokato moje6.... no nastoq6tata ve4er e su6tata kato prednata! I tuka se polu4ava edin ve4en krugovrat! I zatova gledam da neostava sumi4ka i da se samosujelqvam....

naia
07-13-2006, 23:08
Моята история е много дълга,но ще я разкажа на кратко...
Така миналата година се запознах със едно момче харсахме се от първа среща и тръгнахме след6 месеца и малко просто нещо стана не беше същия и след 1-2 дена не бяхме се виждали аз муу написах по skype "бебе сърдишли ми се",а той ми написа "не :(" тагава осетих нещо във мен нещо което не мога да опиша....и тогава той ми истърси не искам да излизаме повече.........това ме разби бях потресена........той отиде на купон и на другия ден се видяхме...той каза през тези 7 месеца да стана нещо хубаво...да те почувствах близка,просто имам чувството че те познавам от вчера..........
ред сълзи ред сополи....чаках да дойде петък за да се размажа със алкохол със моите приятелки....а беше само неделя сестра ми се женеше във събота,а във сряда беше свети валентин....той просто ме нарани страшно много...беше ми първата истинска любов...тъй на другияден се видях със приятелят му той ме заведе там където беше и той със някаква.........почувствах се страшно гадно....приятелят му се опита да ме целуне но нямах сили да се боря да мисля и да целувам някой друг....опитах със нова връзка но нищо......след месец просто бях твърде напориста и саблазнителна за да си го върна......сега вече от 5 месеца сме заедно и сме щастливи страшно много!

07-13-2006, 23:26
Ami na men kato mi kaza mom4eto koeto xaresvax i za koeto se borix cql srok....na koleda prosto mi kaza: "sry ne6to ne vurvi".ami 4esno kazano ne izlqazox 1 sedmica iot nas vzex si mnmnmn DVD-ta, sladoled i 6okolad,po4ti ne sum spala ne iskax nikoi da 4uvam,zqapax postoqnno seriali......i sled sedmica rezervoara mi ot sulzi svur6i.......... i prosto kazax "mainata mu ne e purviq deto me zarqazva ne e i posledniq ako vse taka go karam sled vsqako zarqazvane do kude 6te stigna-do psixqtriata li? :-s " I napred s pulna gaz............ :mrgreen:

IsTiNsKa_LuBoV
07-14-2006, 00:16
Ami ako pitate men..predi 3 4asa bqh s moeto biv6o gaje koeto me zarqza predi 3 4asa...ta sega kakvo pravq li??? :( Spomnqm si vsi4ki krasivi momenti prekarani s nego otkakto sme zaedno slu6am tujna muzika...Sled 30-40 min 6te po4vam da si pripomnqm gadnite momenti i 6te po4na da go namrazvam :twisted: ..... 6te ti mine...i na men su6to :( :|

dream_for_you
07-14-2006, 12:02
ами първо,след като се разделихме плаках страшно много.Мислех си,че живота ми се е свършил и не ми се правеше нищо,по цял ден в нас си слушах баладки и си мислех за него,дори и на купони не се забавлявах истински.Вече след 2 седмици го преживях,осъзнах,че никой не заслужава да си провалям лятото заради него и така отново съм на крака.Знам,че не е първия и няма да е и последния,който ме е наранил,но живота продължава :smt006

NeNo_pz
07-14-2006, 12:25
Ами тъжно ми беше последния път, ама го преживях :mrgreen:

I_love_dead_people
07-14-2006, 12:30
През живота ми ме е зарязвало само едно момче преди 2 год-първата ми любов и го преживях много тежко.Бях в депресия няколко дни,не ядох...След това си казах "Майната му",но няколко месеца след раздялата още го обичах.Но ми мина.Влюбих се в друг и така.

VeSiNcEtU
07-15-2006, 09:06
Първо си поплаках...беше ми много гадно :cry: После реших да се променя....нова прическа....нови дрехи....нов телефон....Приятелките ми помогнаха също :wink: Не беше лесно.....но малко по малко го преодолях. Но...истината е, че никога няма да го забравя :? Той беше първата милюбов :cry: ......но ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА и хубавото предстои \:D/ :smt008 :lol:

yo-ma-nigga
07-15-2006, 09:10
prosto mu kazah v ochite
"""""""""Ti Si MiSlIsH ChE sI PaRvIq,NqKoI KaZvAt ChE sI VtOrIq ... GrEsHkA mIlO - Ti VsUsHnOsT sI POREDNIQ""""""

mnogomili4kata-sf
07-15-2006, 10:16
Първо си поплаках...беше ми много гадно :cry: После реших да се променя....нова прическа....нови дрехи....нов телефон....Приятелките ми помогнаха също :wink: Не беше лесно.....но малко по малко го преодолях. Но...истината е, че никога няма да го забравя :? Той беше първата милюбов :cry: ......но ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА и хубавото предстои \:D/ :smt008 :lol:

А и аз така правя....винаги,когато съм в такова положение-отивам на фризьор,сменям си вида,грима и изобщо...намирам си ново хоби и понякога това действа добре на моята личност;)