PDA

View Full Version : Днешната младеж какво знаят за любовта?



07-12-2006, 18:07
Много ми е интересно днешната младеж какво знаят за любовта ? Повече съм забелязал, че някой "кукли" ходят с "батковците" и "гъзарите" за да се фукат и въоще не знаят кво значи любов. Любов значи да те е грижа за някого, да се интересуваш какво прави (не да го задушаваш), да си споделяте, да те разбира, да ти помага, да излизате, да те забавлява и всичко друго, което може да има в една връзка. Е днес повечето ходят с момчета "щот тей е на мода". Вярно, търсят подходящия, но не се тръгва с всеки втори, щот тей е модерно. Много са ми ТЪПИ такива курвета !

Nadelina
07-12-2006, 18:08
Da.. i az imam takiva nabludeniq.. A tfa e izkluchitelno tupo ot strana na mladite.. da ne kaja malkite momicheta!

santRi
07-12-2006, 18:26
дам, много си прав.. не е любов да спиш с някой, за да се возиш в колата му, да ти купува дрешки и като те гледат да казват, "как се е уредила кучката" за това пък кучки над път и под път и на магистралите че вече и по второкласните пътища... любов за 20 лева... и продължаваш към следващата [-X

LP_girl_14
07-12-2006, 18:39
Наистина ,забелязва се че все повече момичета ходят с по-големи от тях,не например защото ги харесват истински,защото ги обичат,защото искат да с атях и се чувстват сигурни с тях,а за да се фукат пред приятелките и да се возят в скъпи коли.мислят си че са много важни,но не могат да се погледнат колко жалки са в действителност и как изглеждат отстрани.Жалко...наистина жалко че вече хората се събират не заради любовта,а заради интересите!Но все пак пазя надеждата че все още са останали свесни момичета за които чувствата са от значение :wink:

ludamacka
07-12-2006, 18:47
i az mislq 4e dne6nite zabludeni lapenca ne znaqt istinskata su6tnost na lubovta.a nai me drazni kogato nqkoe lape kaje ''ama az go/q obi4am'' a v su6toto vreme hodi s dgyg/a,zanasq se s treti/a i taka natatuk.dali ako naisina obi4a6 daden 4ovek,v surceto ti 6te ima mqsto zq o6te nqkolko?! [-X

koalka
07-12-2006, 19:11
Така е,съгласна съм.Много малко тиинейджъри знаят какво е любов.Използват тази дума за щяло и нещяло,а никога не са я изпитвали.

FaTaLn0t0_LaDy
07-12-2006, 19:31
Az sq moji da sum za 7klas....no vsi4ki sa mi kaali 4e sum mnogo po razumna i zdrafomisle6ta f srafnenie s dr na moita vuzrast....koito prafqt to4no tfa za koeto staa fupros f foruma....be6e mi pisnal0 vseki den kato otideh na daskalo i da gleam si4ki kurfi ot susedniq klas hvanali pod ru4i4ka nqkfi "mom4enca" na po 17-18 godini...i si mislqt 4e go obi4at..drun-drun.. [-X ...mnogo rqdko se sre6tat takiva momi4eta koito da znaqt kakfo iskat i da sa adski iskrenni f 4ustfata si i f si4k0....mnogo mi e int kak mom4etata haresfat takifa kato tqh..no uvi vse se namirat nqkfi glupaci koito da se furjat na tezi taka nare4eni kurfi,ku4ki ili kfoto iskate....a puk 0k0n4ateln0t0 mi mnenie po vuprosa e 4e ima mladeji koito obi4at istinski s cqloto si surce...no ima i takiva mladeji(a te sa i pofe4et0) koito ne znaqt kfo iskat i prafqt si4ko za gazariq-te dori ne znaqt kolko jalki izglejdat ostrani no tfa e dr vupros...dan0 zanapred ima pofe4e mladeji koito da sa obratn0t0 na tezi kurfeta.. [-o< .. O:) .....

kudravoto
07-12-2006, 19:42
Така е,съгласна съм.Много малко тиинейджъри знаят какво е любов.Използват тази дума за щяло и нещяло,а никога не са я изпитвали.

da i az sum na tova mnenie
lubovta e ne6to svqto i az mislq 4e sum q namerila v liceto na lubimiq 4ovek
nz za pove4eto momi4ete lubovta se izrazqva v materialni ne6ta i pove4eto mi priqtelki postoqno me pitat ma toi kolko puti ti e kupuval rozi bijuta i drugi prostotii spored men kato ti podarqva cvete trqbva da e s 4uvstvo a ne e taka za da se kaje 4e ti e podaril nqkoga cvetq moqt priqtel gi bere ot nqkoq gradina i za men tova e po golqm jest otkolkoto da gi kupi i taka

iiirish
07-12-2006, 19:44
вярно е, че всяка излиза с номера, че търси Подходящия, но Чаровния Принц не съществува, нито пък е необходимо при такова безмислено търсене да ги прекарват всички "батковци" и "гъзари". тия малки пикли смятат всяко едно харесване за "безумно влюбване", което е адски погрешно. много се дразня като почне някоя 12-13 годишна дрисла да ми пише, че била вюлбена, пък ако недай си боже не несподелено, вече чак и за самоубийство мислим...
ама това се среща навсякъде... така че, хора, свиквайте такива глезли да ви надуват главите. още гащите си не може да изпере, а тръгнала за любов да ми говори!!!
защо не могат да осъзнаят сериозността на подобни чувства?! любовта не се среща на всеки тротоар. тогава тя просто нямаше да има очарованието, което всички търсят у нея

Samsara`f`
07-12-2006, 19:47
Da i az imam takiva nabliudeniq i momi4etata stanaha broikadjii,a liubovta...tq stana kato4eli nezna4itelna...za sajalenie!

07-12-2006, 19:59
Mda, dobre govorite za svoite vr1stni4ki, 4e ne znaqt kakvo e lubov, a vie znaite li, skupi dami?! :wink: Dobri komentari vidqh za lubovta makar i ot nqkoq knijka pro4eteni. :wink:

Samsara`f`
07-12-2006, 20:03
Mda, dobre govorite za svoite vr1stni4ki, 4e ne znaqt kakvo e lubov, a vie znaite li, skupi dami?! :wink: Dobri komentari vidqh za lubovta makar i ot nqkoq knijka pro4eteni. :wink:
Ti na kolko godini si?

07-12-2006, 20:04
Dostatu4no.

Samsara`f`
07-12-2006, 20:09
Dostatu4no.
Za kakvo dostata4no..tvarde e otnositelno!Kaji ti ne6to za liubovta koeto ne e "pro4eteno ot knijkite"

Samsara`f`
07-12-2006, 20:11
Smqtam 4e nqma6 pravo da obob6tava6 taka!Vse pak tova e forum i vseki moje svobodno da izrazi mnenieto si,a ne e zadaljitelno to da dopadne na vsi4ki!!!

07-12-2006, 20:11
Na 17 sum, ne sum izpital tova 4uvstvo, i ne vijdam smisul da si "4e6a ezika" s prazni prikazki za lubovta, koqto vsu6nost ne sum izpitul na svoi gryb i neznaeiki kakvo e neinoto 4uvstvo. :)

07-12-2006, 20:13
Smqtam 4e imam pravo da obob6tavam, tui kato tova e forum v koito vseki moje da izrazi mnenieto si.( citiram teb ) :lol:

Samsara`f`
07-12-2006, 20:14
Na 17 sum, ne sum izpital tova 4uvstvo, i ne vijdam smisul da si "4e6a ezika" s prazni prikazki za lubovta, koqto vsu6nost ne sum izpitul na svoi gryb i neznaeiki kakvo e neinoto 4uvstvo. :)
Dobre e 4e pone si iskren !

Samsara`f`
07-12-2006, 20:17
Smqtam 4e imam pravo da obob6tavam, tui kato tova e forum v koito vseki moje da izrazi mnenieto si.( citiram teb ) :lol:
Pone citirai pravilno!Az pisah "tova" a ti "tui"!

LoVe_RuSlAn
07-12-2006, 20:18
Съгласна съм с тебе само че не можеш да слагаш всички под общ знаменател защото има и момичета на 14 които могат да обичат с цялото си сърце въпреки възрастта си докато има и тяхни връснички коита са е*ати курвите така че моляте не слага всички под общ знаменател защото не всички са такива.Не означава че като повече момичета са такива няма и съвестни които истински да обичат!!!

07-12-2006, 20:19
Dobre gospoji4ke, ve4e 6te citiram pravilno. :lol:

Автора
07-12-2006, 20:22
Айде спрете с офтопика бе, всяка тема е пълна с офтопик !
Едно курве от нашия клас почна да ми обяснява за самоубиство, щот я зарязал некъв на 19 години. Абе тя тая да не е мис свят ве ? За ква се има ? Да се самоубива като иска, боли ме х*я за такива курви. Попитах я веднъж "кво разбираш под думата любов и ОБИЧАШ ли приятеля си" и тя каза "ми разбирам да ми подаряват разни гривнички обички цветя и т.н. и т.н. и да обичам го, искам да се оженя за него даже". Е това като го чух щях да падна. На 14 години съм и може да ви изглежда смешно, но разсъждавам като много по голям. Приятели и познати са ме вземали за 17-18 годишен, щот мисля и говоря съвсем различно от некви 14 годишни дрисли като тая от бившмия ми клас. Просто ми писн да мълча и използвах анонимноста тука

kudravoto
07-12-2006, 20:27
mi az sum na 19 godini i bqh v klasa na 2 miski i kato vijdam te kak obi4at prosto mi stava mnogo tujno no znam 4e az obi4am priqtelq si istinski i znam 4e ima mnogo momi4eta kato mene

ton1
07-12-2006, 20:39
Абе зависи уе ... Аз като съм на 19 ходех наскоро с момиче което е на 14 и тя ме обичаше много,да не е ходила с мен защото съм бил по-голям и да се праи на някфа ?

e_l_i_z_a
07-12-2006, 20:41
Това,за което говориш винаги го е имало.Винаги е имало хора,които са изключения от "образеца за благоприличие".Всички рано или късно ще се спрат.Всеки етап от живота служи за урок.И всички,които са по-освободени,чак до неприличното-ще получат своя урок.И това не е твоя работа.Не е и моя.Това си е за тях-за тези хора,които изживяват тийнейджърските си години в едно тежко и различно от миналото време.Повечето от тях са с разбити семейства и не са виновни,че са комплексари.Но както казах-ще дойде време и ще се осъзнаят.Доколкото това дали познават любовта и колко-никой не може да каже.За всеки любовта е различна.И никой не може да прецени точно това,защото никой не може да бъде всички едновременно...

Do_YoU`lOvE_mE
07-12-2006, 20:52
Да в днешно време е така. Тръгва някой с някой и на втория ден му казва ОБИчАМ Те. Тфа ОБИчАМ ТЕ вече имам чувството, че стана като здрасти...Незнам кфо става с хората вече... :-k

CVETELLINA
07-13-2006, 12:10
Наистина повечето момичета в днешно време се хвърлят на някви "батковци",което спoред мен не е правилно.... :? За мен любовта се изразява с един човек,с една негова усмивка....

Axxxel
07-13-2006, 12:48
Може би е така както казвате.Може би наистина се хващат с по-големи само за да се фукат.Но не всеки "по-голям" е с пари и готина кола.Тогава защо са се хванали с него?Може би има и друго.Както навсякъде и тук всяко правило си има изключение.Има момчета на по 19,20,21 и нататък влюбени в 15,16,17... годишни момичета и обратно.Чак наскоро разбрах, че това е по-нормално отколкото си мислех.Известно е, че момчетата по-късно съзряват и почват да се държат по-зряло.И аз не съм изключение...имам си приятелка (макар и от друг град...друга тема),която е на 16...обича ме...а за мен тя е богиня...не съм обичал така до сега.Има "любов" за гъзария и любов...истинска, чиста любов...И не виждам нищо нередно в това да казвам "обичам те", когато го изпитвам...

Master_88
07-13-2006, 14:29
Вярно е,някой от момичетата правят точно това

I_love_dead_people
07-13-2006, 14:52
ще ме извините,но тука повечето се изкарвате много разбиращи от любовта.То всеки се е влюбвал,всеки е патил,но за да разбираш ти трябва достатъчно опит.А той се постига през годините.И не говорете за кукличките с батковците,защото те всъщност не са чак толкова често срещано нещо.И какво като ги видите,откъде пък решавате,че кукличките не изпитват някакви чувства към батковците? И какво казваш "днешната младеж не знае нищо за любовта"? То кога някоя младеж е разбирала?
Много се дразня на многознайковците като автора на тъпата тема!
Извинете ме за грубия тон!