PDA

View Full Version : абе всичко си върви добре ОБАЧЕ...



santRi
07-12-2006, 18:17
обаче той снощи като си говорихме по телефона и като му казах "много ми е хубажо с теб" той ми каза.. и аз до ден-два ще се влюбя в теб, чувствам те адски близка и ти имам доверие...

нормално ли е за седмица да се влюбиш в някой и как определяте че сте влюбени в някой.. какво трябва да е поведението на един влюбен човек и дали това че не говори със силни думи за чувствата си, значи че не притежава силни чувства към мен..много въпроси.. очаквам отговорите ви

анитка

Samsara`f`
07-12-2006, 19:35
4ovek ili se vliubva ili ne!Kakvo zna4i 6te se vliubq v teb primerno do edna sedmica!Zvu4i mi sme6no izvinqvai no e taka pone az li4no ne moga da si dam srok i da kaja do 3 dni 6te se vliubq v X!

iiirish
07-12-2006, 19:52
това "и аз до ден-два ще се влюбя в теб" ми звучи като казано от устата на някое лапенце. никога не знаеш кога точно ще се влюбиш и в кого, така че думите му са абсолютно безмислени и безперспективни в това отношение.
но ако мислиш да му вярваш да знаеш, че както днес е сряда в петък ще се събуди влюбен в теб :smt005 :smt005 :smt005

LoVe_RuSlAn
07-12-2006, 20:24
Бе кви са тия глупости може да е харесва ама бъди сигурна че той наистина не знае истинското значение на думата любов щом си определя и до колко време и кога и в кой ще се влюби даже можеш да бъдеш сигурна в думите ми.Плюс това най трудното нещо да признаеш на някои колко силно го обичаш той ти го казва хем супер лесно и леко хем като някакъв вид обещание.Не искам да те разочаровам ама това не е любов и едва ли до 2 3 ще е възможно да премине в такава..

Safira
07-12-2006, 21:03
Той вече те чувства близка.. и сигурно много те харесва. И може би просто още не осъзнава, че е влюбен. Или пък иска, ама страшно иска да си го внуши.
Дано не е второто, защото е много трудно след като го осъзнаеш после.
Ще се оправи.. не се притеснявай. А засега приемай думите като отговор поне на твоите чувства. И в двата случая му допадаш невероятно много и нещата ще вървят напред!

JiMiTo
07-12-2006, 21:10
:mrgreen: :mrgreen: хахахаха тои ти обещал че ще се влюби в теб ? Или че ще те люби (секс имам предвид) до една седмица :mrgreen: :mrgreen: помисли малко...е погледни от добрата страна поне е откровен с теб, рядко се срещат такива :D

LP_girl_14
07-12-2006, 22:07
Мисля че ти си важна за него и за този кратък период той се е привързал много към теб,но като че ли му е трудно да обянси какво изпитва и сам се е оплел в думите си."Ще се влюбя в теб до седмица?" Незнаех че за появата на едно чувство се слага срок!Недей толкова да обръщаш внимание на това,което е казал.Вие сте в началото на връзката си,тепърва ви предстои да опознавате нови чувства и емоции.Той иска да е с теб,ти искаш да си с него!Той те харесва,ти го харесваш.Това е най-важното.Другото ще си дойде постепенно :wink:

`Death`Whore`
07-12-2006, 22:12
Мисля, че преувеличавате. И мисля, че той изобщо не е наясно какво означава да обичаш, щом казва: "До 2-3 дни ще се влюбя в теб". Може да каже, че започва да се влюбва в теб, но да каже, че скоро ще се влюби, е глупаво и детинско.

Nasindo
07-12-2006, 22:14
vse edno gledam i slu6am teen4eta po na 13/14 g kak si lafqt za lubov po tel-a ....how sweet xaa :-D

kAdrOkoSkA
07-12-2006, 22:19
Ami milichka... momcheto te chuvstva blizka i sigurno ne e iskal da te zasegne i za tova e otvarnal na tvoeto t.n. priznanie po toq nachin... Nqma ot kakvo da se plashish :wink: Vlubvaneto ne stava v nqkakav srok kakto vsichki kazaha veche :-) A tova che toi ne govori za chuvstvata si si e normalno... nie momichetata izrazqvame chuvtsvata si kakto s dumi taka i s deistviq, jestove i nai-razlichni postapki, dokato na momchetata im e po-trudno da govorqt za chuvstva, koeto ne znachi che ne gi izpitvat i ne iskat da gi spodelqt. Obrashtai vnimanie na negovite deistviq i moq savet e da ne go prishporvash sas silni izkazvaniq ot toq sort za da ne se chuvstva toi dlajen da ti otgovarq sas neshto koeto ne e siguren che izpitva :-) Pokazvai mu chuvstvata si sas jestove i toi sam shte zapochne da ti otgovarq i da ti govori ... :smt057

santRi
07-13-2006, 06:03
със сигурност сте прави.. отново и отново...поне разбрах, че като съм с него не е нужно да си говорим за любов, но знаете как е.. в предишните ми връзки винаги момчетата първи са признавали чувствата си първи.. и постоянно сме си говорили за това кой какво изпитва и как се чувстваме заедно. Обаче сега не е така.. постоянно се гушкаме, целуваме, усмихва се след като ме целува.. но не се обвързва с никакви думи..това ме кара да се чувствам несигурна. може би и за това искам толкова да чуя, че му е хубаво с мен.. и малко да се успокоя. ама все пак си е тръпка да си с такъв човек и да чакаш с нетърпение всяка нежна дума и постъпка..

Krem4eto
07-13-2006, 16:45
Не сериозно ама тоя яко те базика... #-o Сори,ама си е така...

sensa
07-14-2006, 16:50
LoVe_RuSlAn Пуснато на: Сря Юли 12, 2006 10:24 pm Заглавие:

Бе кви са тия глупости може да е харесва ама бъди сигурна че той наистина не знае истинското значение на думата любов щом си определя и до колко време и кога и в кой ще се влюби даже можеш да бъдеш сигурна в думите ми.Плюс това най трудното нещо да признаеш на някои колко силно го обичаш той ти го казва хем супер лесно и леко хем като някакъв вид обещание.Не искам да те разочаровам ама това не е любов и едва ли до 2 3 ще е възможно да премине в такава..



NAPALNO SAM SAGLASNA !!!!!!!

VeSiNcEtU
07-15-2006, 07:12
Извинявай ...но и аз нещо не му вярвам....звучи много несериозно. :| ...или пък има много странно чувство за хумор....нз.Аз не бих му вярвала... [-X

teenkopele
07-15-2006, 08:59
"До 2-3 дни ще се влюбя в теб." Тази фраза говори достатъчно. Според мен, момчето не е наясно какво чувства, но е явно, че се е привързал към теб за кратък период от време. :wink:

yo-ma-nigga
07-15-2006, 09:01
opredeleno ne e normalno pak i da ti kaja edva li moje da se kaje na nqkoi OBICHAM TE za perioada 1 sedmica...... :!:

morsheeba
07-15-2006, 09:06
tova mi zvu4i kato nqkakuv spisuk s zada4i koito trqbva da izpulni!boje kak moje da ti kaje 4e do dva 3 dena 6te se vlubi v teb kato 4e li predi tova ima nqkakvi drugi angajimenti i kato gi ispulni 6te se vlubi v teb1 tova e kato da kaje6 sled dva dena 6te platq toka no ne i 6te se vlubq!skupa mislq 4e trqbva da se zamisli6 kakvo vsu6tnost o4akva6 ot toq 4ovek sled kato ima takava povurhnostna i nenormalna predstava za vlubvaneto!

santRi
07-15-2006, 10:25
май сте прави.. не трябва много да го слушам какви ги приказва.. ще сме си заедно, докато ни е хубаво, няма смисъл да ми дава обещания, да ми говори за любов и прочее.. явно това го притеснява :) не е болка за умиране.. дано с времето всичко си дойде на мястото :smt005

light_purple
07-15-2006, 18:47
4ovek ili se vliubva ili ne!Kakvo zna4i 6te se vliubq v teb primerno do edna sedmica!Zvu4i mi sme6no izvinqvai no e taka pone az li4no ne moga da si dam srok i da kaja do 3 dni 6te se vliubq v X!
haha =D> =D> da we verno!

koalka
07-15-2006, 20:53
Ами всичко ще си дойде от само себе си-ако се влюби,влюби се,ако не-не.

Malko_kote
07-15-2006, 21:10
Emi vij sa mojebi mom4eto ne 4e en izpitva ni6to kum teb, ami go e strah da priznae 4uvstvata si, za da ne go narani6.A spored men 4uvstva se pokazvat kato postoqnno iska da bude s teb, postoqnno te gu6ka i pokazva 4e mu e dobre s teb.abe spoko ima vreme i da si pokaje 4uvstvata :P