PDA

View Full Version : momi4eta koito sa pravili abort/i



07-13-2006, 00:03
ima li v foruma momi4eta koito sa pravili aborti? kak sa kazali na raditelite si i te kak sa reagirali?

NicknameANdPasswORd
07-13-2006, 08:52
За Предпочитане е да не ГО КАЖЕШ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ ... или там твоята приятелка ... щото 99.99% от родителите ще изпаткат (полудеят)
иДеята ми е че е по добре да си премълчиш за някой неща ...
НЕМОЖЕ ВСИЧКО ДА СЕ КАЗВА НА РОДИТЕЛИТЕ .... ТЕ НЕТРЯБВА ДА ЗНАЯТ ВСИЧКо ....
Само се замисли те казват ли Какво правят дават ли обяснения защо .... а Просто се скриват зад МАСКАТА на родител и казват защото така съм решил.....

Замисли се :) в най-лошия случай
ще изпъдят някого от вкъщи ..... или ще спрат да те имат за дъщеря и етц .... в по добрия ще ти пищят реват и опяват до края на живота ти ....
и ще видиш СЕКС на кукуво лято ....

sherry
07-13-2006, 08:56
Извинявам се,че пиша в тази тема,аз нито съм правила аборт,нито нищо,само искам да кажа на горния потребител...че според мен ще заблуди много млади хора.Ако момичето е непълнолетно,по-добре да каже на родителите си,защото иначе рискува здравето си при нелегален аборт,а може би и живота си .Ако е над 18 може без притеснения да се справи сама,НО с помощта на квалифицирана лекарска помощ,не някакви измислени нелегални методи...

PLAMENKO
07-13-2006, 08:58
Извинявам се,че пиша в тази тема,аз нито съм правила аборт,нито нищо,само искам да кажа на горния потребител...че според мен ще заблуди много млади хора.Ако момичето е непълнолетно,по-добре да каже на родителите си,защото иначе рискува здравето си при нелегален аборт,а може би и живота си .Ако е над 18 може без притеснения да се справи сама,НО с помощта на квалифицирана лекарска помощ,не някакви измислени нелегални методи...

Съгласен!

LiLeNcEtOoO
07-13-2006, 09:43
Извинявам се,че пиша в тази тема,аз нито съм правила аборт,нито нищо,само искам да кажа на горния потребител...че според мен ще заблуди много млади хора.Ако момичето е непълнолетно,по-добре да каже на родителите си,защото иначе рискува здравето си при нелегален аборт,а може би и живота си .Ако е над 18 може без притеснения да се справи сама,НО с помощта на квалифицирана лекарска помощ,не някакви измислени нелегални методи...

Съгласен!


podkrepqm gornite dve mnnenia :smt023

alkobalko
07-13-2006, 12:11
Извинявам се,че пиша в тази тема,аз нито съм правила аборт,нито нищо,само искам да кажа на горния потребител...че според мен ще заблуди много млади хора.Ако момичето е непълнолетно,по-добре да каже на родителите си,защото иначе рискува здравето си при нелегален аборт,а може би и живота си .Ако е над 18 може без притеснения да се справи сама,НО с помощта на квалифицирана лекарска помощ,не някакви измислени нелегални методи...

Съгласен!


podkrepqm gornite dve mnnenia :smt023

I az sum za!

sexy_tigar4e_MM
07-13-2006, 12:13
Извинявам се,че пиша в тази тема,аз нито съм правила аборт,нито нищо,само искам да кажа на горния потребител...че според мен ще заблуди много млади хора.Ако момичето е непълнолетно,по-добре да каже на родителите си,защото иначе рискува здравето си при нелегален аборт,а може би и живота си .Ако е над 18 може без притеснения да се справи сама,НО с помощта на квалифицирана лекарска помощ,не някакви измислени нелегални методи...
=D> =D> =D> =D>

рика
07-13-2006, 12:20
Аз познавам едно момиче, което забременя на 14г. и направи аборт обаче понеже е нелегален аборт /без знанието на родителите и/ и получи някаква сериозна инфекция все пак става въпрос за неразвит добре организъм. Та тя получи инфекция и за да остане жива и направиха операция имаше възпаление на матката и я изрязаха и сега от страх да не изяде няколко шамара днес тя е на 15г. и вече си знае, че НИКОГА няма да има собствено дете, никога няма да даде живот и по-този начин обезмисля според мен съществуването си, щото една жена ако не стане и майка то каква жена е!

Chiana
07-13-2006, 13:09
Sherry е права. Ако не кажеш на родителите си, ще стане много по-зле. Колкото и да са злобни и консервативни, ще крещят, ще викат, обаче ще вземат мерки. Ще те заведат при специалист, добър лекар, а не ти да се подлъжеш да отидеш при някой шарлатанин да те одруса на черно и после да си носиш последствията. Това е операция в крайна сметка... Пък и и да си над 18, пак е хубаво да кажеш. Не си мислете, че като станеш на 18, ще си мнооого зрял човек... Почти нищо не се променя. А и е хубаво през цялото време родителите ти да са до теб. Колкото и да ти се вбесят, и те са хора, знаят как стават гафовете и т.н. Ще те разберат.

sherry
07-13-2006, 13:46
Аз познавам едно момиче, което забременя на 14г. и направи аборт обаче понеже е нелегален аборт /без знанието на родителите и/ и получи някаква сериозна инфекция все пак става въпрос за неразвит добре организъм. Та тя получи инфекция и за да остане жива и направиха операция имаше възпаление на матката и я изрязаха и сега от страх да не изяде няколко шамара днес тя е на 15г. и вече си знае, че НИКОГА няма да има собствено дете, никога няма да даде живот и по-този начин обезмисля според мен съществуването си, щото една жена ако не стане и майка то каква жена е!
:shock: :-k Това е ужасно!Ако недай си Боже ми се наложи нещо такова на мен, никога няма да рискувам здравето си. По-хубаво да ме скъсат от бой у дома,да ми се сърдят майка и татко(макар,че съм сигурна,че накрая ще ме разберат),отколкто да остана бездетна и да усещам винаги липсата...Аз толкова искам да си имам детенце като си оправя живота,като си намеря работа и като стана зряла....Ако нямам дете и дължа това на безрасъдството си,то ще се мразя мнгоо повече!

Nadelina
07-13-2006, 14:02
Аз познавам едно момиче, което забременя на 14г. и направи аборт обаче понеже е нелегален аборт /без знанието на родителите и/ и получи някаква сериозна инфекция все пак става въпрос за неразвит добре организъм. Та тя получи инфекция и за да остане жива и направиха операция имаше възпаление на матката и я изрязаха и сега от страх да не изяде няколко шамара днес тя е на 15г. и вече си знае, че НИКОГА няма да има собствено дете, никога няма да даде живот и по-този начин обезмисля според мен съществуването си, щото една жена ако не стане и майка то каква жена е!
:shock: :-k Това е ужасно!Ако недай си Боже ми се наложи нещо такова на мен, никога няма да рискувам здравето си. По-хубаво да ме скъсат от бой у дома,да ми се сърдят майка и татко(макар,че съм сигурна,че накрая ще ме разберат),отколкто да остана бездетна и да усещам винаги липсата...Аз толкова искам да си имам детенце като си оправя живота,като си намеря работа и като стана зряла....Ако нямам дете и дължа това на безрасъдството си,то ще се мразя мнгоо повече!

Kakvo iskash da kajesh? Che shte rodish deteto.. na 14 godini?

A inache otnosno aborta.. ujas.. Kato se zamislq che vednaj kogato s priatelq mi go bqhme pravili bez prezervatif i posle 2 sedmici ne mi idvashe.. poludqhme.. Ako bqh bremenna.. shtqhme da sasipem jivota na mnogo hora..

P.S. Vinagi polzvaite predpazni merki!!!!!

Sherry-nelognata
07-13-2006, 15:16
Много ясно,че не бих родила детето на 14,а и вече ми е късничко да го родя на 14,станах на 17 вече :-D
Казвам,че не бих направила глупост,каквато е направило момичето.Става дума за нелегален аборт,който оставя хората бездетни често пъти!Тва не бих направила!А иначе мнгоо ясно,че ако ми се случи нещо такова,няма да го раждам,все още себе си не мога да оправям,а камо ли едно бебе...Рано ми е и в близките поне 5 -7 години едва ли бих искала да имам...но да се рискува с нелегален аборт е глупаво!Най-добре да се поиска помощ от професионалист

alkobalko
07-13-2006, 19:49
Аз познавам едно момиче, което забременя на 14г. и направи аборт обаче понеже е нелегален аборт /без знанието на родителите и/ и получи някаква сериозна инфекция все пак става въпрос за неразвит добре организъм. Та тя получи инфекция и за да остане жива и направиха операция имаше възпаление на матката и я изрязаха и сега от страх да не изяде няколко шамара днес тя е на 15г. и вече си знае, че НИКОГА няма да има собствено дете, никога няма да даде живот и по-този начин обезмисля според мен съществуването си, щото една жена ако не стане и майка то каква жена е!

Tova e ujasno, breme za cql jivot. Predpolagam tova momiche ne e spodelilo s nikoga i ot tova i teji oshte poveche. Ne moga da si predstavq kakvo e useshtaneto, kogato si pomislish, che nikoga nqma da mojesh da dadesh jivot. Che nikoga poveche nqma da pochuvstvash, che v teb raste nov jivot. Sigurno e ujasno muchitelno. I vsichko tova predizvikano ot edna greshka po nevnimanie, koqto vodi ot samosebesi do druga greshka. Ujas! Ne pojelavam takova neshto i na nai-golemiq si vrag. A kato se zamisli chovek kolko bolka moje da spesti izpolzvaneto na edin prezervativ, ta bil toi i ot 20 stotinki. Vinagi s predpazni sredstva, za da ne stiga do tam.

koalka
07-13-2006, 19:53
За това винаги се взимат предпазни срадства.

07-14-2006, 04:27
teq ne6ta stavat za6toto pikli na po 14 mi pravqt sex bez da znaqt 2 i 2 kolko e... ne sa pro4eli edna kniga NEZNAQT ELEMENTARNI NESHTA I PRAVQT SEX! ne stava taka.....

Метълката
07-14-2006, 14:19
Аре не е толкова страшно, какво всички викнахте в хор. Оня пич дето каза за родителите аз го подкрепям - за кво да ми врякат? Кво като нямам 18? Аз пак мога да отида при който си лекар искам, важното е да съм ориентирана. Подпис от родител....ЖИВЕЕМ В БЪЛГАРИЯ ЗА БОГА :!: Познавам едно момиче, което на 15 напраи гафе, не каза на никой, освен на мен и гаджето си, отиде в, оф, забравих коя болноца беше. ама неква частна де, говори с лекаря, прегледаха я, махнаха бебето и оттогава вече много време мина и всичко е наред...спести си ненужен сканал с родата.
а шо се отнася до драмата да нямаш деца после, стига сте пищяли и за тва - случва се, не е края на света като не може да си родиш дете. НО ПЪК МОЖЕ ДА СИ ОТГЛЕДАШ!
Предпочитам да направя аборт и после да не мога да имам деца, отколкото да родя малка/твърде млада и тва дете цял живот да плаща за мойта глупост.

mnogomili4kata-sf
07-14-2006, 14:55
Ами мисля,че за едно 14 годишно момиче,което не знае още кво е матка,е ужасно само да предприема такива неща,родителите няма да ни оставят,нали за това са родители...за една жена най-лошото е да не може да има деца,представям си какви травми нанасят такива случки на тези малки момичета,защото те са си малки и може да не осъзнават какво се случва сега,но след време ее този случай ще им дойде в повече

iiirish
07-14-2006, 15:41
Не съм съгласна с Метълката. вярно е, че това дете може би ще плаща за глупостта на майка си, но не мисля, че решението е аборт, а след това евентуално да осиновиш дете! абе, мила, ти на колко си, че разсъждаваш така?! на 15?! вярно, че ще обичаш това дете, но чувството, което изпитва бременната жена, радостта че носиш това дете под сърцето си, че то е плод на любовта си с друг човек... мисля, че тези чувства не трябва да се изгубят просто заради един аборт!

а тия малки пикли и дрисли, дето са ми по на 12, 13, 14 да си опичат малко ъкълите. няма да умрат ако правят секс някоя и друга година по-късно!!!

`Death`Whore`
07-14-2006, 15:44
Най-важното е, че не трябва да раждаш дете, което няма да живее в нормален и щастлив дом. Ако майката е непълнолетна и с бащата са заедно само заради детето, то ще израсне с психични проблеми и това ще се отрази на целия му живот.

alkobalko
07-14-2006, 16:00
Аре не е толкова страшно, какво всички викнахте в хор. Оня пич дето каза за родителите аз го подкрепям - за кво да ми врякат? Кво като нямам 18? Аз пак мога да отида при който си лекар искам, важното е да съм ориентирана. Подпис от родител....ЖИВЕЕМ В БЪЛГАРИЯ ЗА БОГА :!: Познавам едно момиче, което на 15 напраи гафе, не каза на никой, освен на мен и гаджето си, отиде в, оф, забравих коя болноца беше. ама неква частна де, говори с лекаря, прегледаха я, махнаха бебето и оттогава вече много време мина и всичко е наред...спести си ненужен сканал с родата.
а шо се отнася до драмата да нямаш деца после, стига сте пищяли и за тва - случва се, не е края на света като не може да си родиш дете. НО ПЪК МОЖЕ ДА СИ ОТГЛЕДАШ!
Предпочитам да направя аборт и после да не мога да имам деца, отколкото да родя малка/твърде млада и тва дете цял живот да плаща за мойта глупост.
Suglasna sum, che e mnogo gadno da rodish na 15-16 godini. Ti si oshte dete, rano ti e da imash dete. No vse pak, kak mojesh s leka ruka da kajesh "kakvo tolkova, che nqma da moga da imam dete". Za vsqka jena tova e nai-krasivoto neshto, s koeto prirodata q e darila. Malko sa tezi, na koito misulta, che nqma da mogat da imam svoe dete im e bezrazlichna. Mnogo mi e interesno kolko ot momichetata vuv foruma bih priela takava novina spokoino.

^KaSiDi^
07-14-2006, 16:21
Аре не е толкова страшно, какво всички викнахте в хор. Оня пич дето каза за родителите аз го подкрепям - за кво да ми врякат? Кво като нямам 18? Аз пак мога да отида при който си лекар искам, важното е да съм ориентирана. Подпис от родител....ЖИВЕЕМ В БЪЛГАРИЯ ЗА БОГА :!: Познавам едно момиче, което на 15 напраи гафе, не каза на никой, освен на мен и гаджето си, отиде в, оф, забравих коя болноца беше. ама неква частна де, говори с лекаря, прегледаха я, махнаха бебето и оттогава вече много време мина и всичко е наред...спести си ненужен сканал с родата.
а шо се отнася до драмата да нямаш деца после, стига сте пищяли и за тва - случва се, не е края на света като не може да си родиш дете. НО ПЪК МОЖЕ ДА СИ ОТГЛЕДАШ!
Предпочитам да направя аборт и после да не мога да имам деца, отколкото да родя малка/твърде млада и тва дете цял живот да плаща за мойта глупост.
Suglasna sum, che e mnogo gadno da rodish na 15-16 godini. Ti si oshte dete, rano ti e da imash dete. No vse pak, kak mojesh s leka ruka da kajesh "kakvo tolkova, che nqma da moga da imam dete". Za vsqka jena tova e nai-krasivoto neshto, s koeto prirodata q e darila. Malko sa tezi, na koito misulta, che nqma da mogat da imam svoe dete im e bezrazlichna. Mnogo mi e interesno kolko ot momichetata vuv foruma bih priela takava novina spokoino.

men ako me pitash ne mislq,che ima normalna jena ili momiche,koeto da reagira bezrazlichno na zlata uchast(samo taka bih mogla da q nareka az) da nqma sposobnostta da ima dete....tva e ujasno i mislq,che syrceto i na nai-bezrazlichnata,bezchuvstvena i koravusyrdechna jena bi trepnalo.kakvoto i da si govorim jivota na vseki rano ili kysno se osmislq ot edno malko choveche,za koeto sled tva jiveesh cql jivot i predstavete si kakvo e na 14 ili 15 ti da osyznaesh kak si zagubil smisyla na celiq si jivot,tva e pylna katastrofa,spored men edno bezmisleno syshtestvuvane i dori to bi minalo tolkova tejko i bolezneno,zashtoto nima bi minyl den,v koito edno takova momiche ne bi se uprekvalo i proklinalo za glupostta si i za neopravdaniq si strah da se izpravi lice v lice s problema,a bqgaiki ot nego si navlicha dalech po-ogromen i nerazreshim ...

Метълката
07-15-2006, 01:17
вие много неправилно приехте, че аборт = безплодие.
дадох ви пример със щастлив завършек.
красотата че носиш дете...бла-бла....ФАКТ Е ЧЕ СЕ СЛУЧВА, и тръшкането и драматичното приемане на истината няма да я промени. Случва се и на жени, непомирисвали аборт.

Аз съм твърдо ЗА аборта. Какво значи че на 14 не знаеш кво е матка?То не ти и требе, нема да си правиш сама аборта. Ако имаш акъл за 5 стотинки няма да ходиш да правиш нелегални тъпотии приз фалшиви лекари, а ше си минеш по каналния ред в реномирана клиника за повече пари. повтарям - В БЪЛГАРИЯ ЖИВЕЕМ и всеки втори образован и квалифициран лекар ще си затвори очите за липсата на майка ти.

07-15-2006, 01:20
metulkata - mlukni .