PDA

View Full Version : Харесвате ли метали и пънкари ?



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

07-13-2006, 00:22
Харесвате ли метали и пънкари ? Ако харесвате,защо ? Ако не харесвате,защо ? :D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1! §§

santRi
07-13-2006, 06:32
ами метали не харесвам, страх ме е от тях, а пънкарите ме радват.. симпатяги са пък и повечето са много забавни и много смях става с тях

priti_kiti
07-13-2006, 06:36
По-скоро метЪли.. пънкарчетата са ми некфи..лигави.. :roll:
И не мога да разбера,по дяволите,защо трябва да разделяте хората на групички - метъли,пънкари,чалгари,рап ри и т.н. ?!

santRi
07-13-2006, 06:49
По-скоро метЪли.. пънкарчетата са ми некфи..лигави.. :roll:
И не мога да разбера,по дяволите,защо трябва да разделяте хората на групички - метъли,пънкари,чалгари,рап ри и т.н. ?!

ами защото иначе стават големи мелета.. като на мача Левски - ЦСКА. по-добре в различни кафета, по различни места и тва е..

priti_kiti
07-13-2006, 06:54
Добре де,ама що точно по музиката която слушат тряя да ги подбирате..? мен ми се струва тъпо.

07-13-2006, 07:20
Не харесвам такива момичета не ме влекът.Може да има такъв грим няма лошо ,но да си е нормална а не вглъбена метълка или пънкарка даже предпочитам чалгаджиики пред другите два типа.

Samsara`f`
07-13-2006, 07:35
Opredeleno ne haresvam takav tip mom4eta!Az sa6to mislq 4e horata ne trqbva da se delqt v zavisimost ot tova kakva muzika slu6at!

07-13-2006, 07:37
Opredeleno ne haresvam takav tip mom4eta!Az sa6to mislq 4e horata ne trqbva da se delqt v zavisimost ot tova kakva muzika slu6at!

Правилно за деленето на хората съгласен съм само да кажа ,че повечето се държат по начин свързан пряко с музиката която слушат ужас.

forrzi
07-13-2006, 07:42
хахахахахахаха
метъли и пънкари?!
що не започнете да ги разделяте на цветови характеристики-харесвате ли момчета със тъмна коса?а със светла?а със друг цвят?
абе стига вееее....ако човека става ше го `аресам ако ще и модерно техно да слуша...
просто спрете да разделяте хората по външния им вид!!!

anichkaaa
07-13-2006, 08:34
Ne haresvam takiva mom4eta.

alkobalko
07-13-2006, 08:36
Ne si padam po takiva momcheta. Otnosno deleneto i az sum na mnenie, che e mnogo gadno, kogato horata se delqt, no kakvo da se pravi, v povecheto sluchai stava taka. Horata nikoga ne mogat da jiveqt kato cqlo, bez da se razdelqt na razlichni grupi.

jenny_e
07-13-2006, 08:47
vaob6te ne me kefqt

yo-ma-nigga
07-13-2006, 08:58
zavisi .. da ne sa mn poludeli po metal i punk inache nqam protiv tqh az lichno imam mn priateli metali vapreki che nikak ne mi haresva che sa takiva ko da napraim priateli sa mi ...

white_chik
07-13-2006, 09:01
Не трябв да преценяваме хората по тва как се обличат,но лично аз не се кефа на метъли и пънкари.Предпочитам скетъри или некви "нормални"

07-13-2006, 09:09
priti_kiti ...защо ли трябва да се делят на групочки ? ми я събери на едно място тъй наречените чалгарчета и например метъли...ще стане меле ....това е въпрос на вкус , казала котката и си облизала задника....нека всеки да бъде такъв какъвто иска , съ6то ми е интересно зашто хората като видят някои които е по-странно облечен ..шипчета ...много обеци ...образно казано ....решават че този човек е 435435646456% наркоман ? ....зашто е това грешмо мислене в повечето ?

IKisseDAGirL
07-13-2006, 09:23
хахахахахахаха
метъли и пънкари?!
що не започнете да ги разделяте на цветови характеристики-харесвате ли момчета със тъмна коса?а със светла?а със друг цвят?
абе стига вееее....ако човека става ше го `аресам ако ще и модерно техно да слуша...
просто спрете да разделяте хората по външния им вид!!!
съгласна съм :)
не може да харесаш някой, само защото принадлежи към еди-коя-си групичка :?
и все пак, ако става въпрос просто за външен вид, пънкарчетата по ме радват 8) метълите като че ли са някви по-грубички.. нз.. апък и стила им не ме кефи :roll: докато начина на обличане, прическите и т.н. на пънкарите ми допадат :mrgreen:

`Death`Whore`
07-13-2006, 10:14
Метълите и пънкарите влизат в графата "странни" и определено ми харесват.

FuckThePolice
07-13-2006, 11:05
По-скоро метЪли.. пънкарчетата са ми некфи..лигави.. :roll:
И не мога да разбера,по дяволите,защо трябва да разделяте хората на групички - метъли,пънкари,чалгари,рап ри и т.н. ?!

ами защото иначе стават големи мелета.. като на мача Левски - ЦСКА. по-добре в различни кафета, по различни места и тва е..

Do sega da si vijdala metyli i 4algari da se biqt!? 4e govori6!? Moje da se pluem edin drug no vse pak sme normalni hora! Mnogo razbira6 nema 6to! Tova 4e slu6ame korenno razli4na muzika ne ozna4ava 4e nepremenno trqbva da se izbiem....i ne mi pravete sravneniq s CSKA i Levski! Za6toto futbola e edno a muzikata e syvsem drugo, tam trqbva da ima popeditel i estestveno e nadprevara, systezanie! Estestveno e 4e 6te sa na nokti ne6tata!

FuckThePolice
07-13-2006, 11:09
priti_kiti ...защо ли трябва да се делят на групочки ? ми я събери на едно място тъй наречените чалгарчета и например метъли...ще стане меле ....това е въпрос на вкус , казала котката и си облизала задника....нека всеки да бъде такъв какъвто иска , съ6то ми е интересно зашто хората като видят някои които е по-странно облечен ..шипчета ...много обеци ...образно казано ....решават че този човек е 435435646456% наркоман ? ....зашто е това грешмо мислене в повечето ?

435435646456% наркоман ? Ami razbira se za6toto tuk horata sa super ograni4eni....ne govorq za foruma a za BG! Imat edin na4in na jivot....iskat da vijdat normalni ne6ta...ejednevni, koito ne sa promenqni s godini....i izvednyj kato vidqt 6iroki pantalonki...hek4e ala bala...i t.n stavame narkomani....A kato vidqt iztupano momi4ence...s poli4ka do se6tate se kyde...za6to ne q mislqt za kurva a?

FuckThePolice
07-13-2006, 11:10
I nai-nakraq otnosno temata....Haresvam vsqkakyv vid mom4eta i momi4eta...bez zna4enie muzika interesi i taka natatyk....Stiga mi da sa simpati4ni veseli i da nosqt na bazik!

piece0Fchocolate
07-13-2006, 11:23
и двете "групички" са толкова гнуси #-o не се къпят, миришат, с мазни коси, а стила обличане с тези увиснали панталони..... направо са мн гнусни.

forrzi
07-13-2006, 11:24
и двете "групички" са толкова гнуси #-o не се къпят, миришат, с мазни коси, а стила обличане с тези увиснали панталони..... направо са мн гнусни.ми пък на мене ти си ми по-гнусна...

iiirish
07-13-2006, 11:34
мен лично ме отблъскват

piece0Fchocolate
07-13-2006, 11:36
и двете "групички" са толкова гнуси #-o не се къпят, миришат, с мазни коси, а стила обличане с тези увиснали панталони..... направо са мн гнусни.ми пък на мене ти си ми по-гнусна... хаха ми щот ти си или метал или пънкар :mrgreen:

niki7o
07-13-2006, 11:39
не харесвам нито един от двамата

Gugito
07-13-2006, 11:55
Ami poprincip i az ne sam za razdelqneto na horata,no vseki si ima pravo da haresva kakavto stil,muzika i t.n. mu se iska! A za metalite i pankarite - obiknoveno ne mi dopadat osobeno,vapreki 4e si zavisi ot 4oveka razbira se!

FiRe_LaDy
07-13-2006, 11:56
Tva razdelenie e typo.Imam priqteli i metali,i pynkari,i chalgari .. sqkvi.Emm se hora sa.Edinstveno po stila na oblichane i muzikata se razlichavat.I tva che ne se kypeli i che bile gnusni .. dryn dryn!Golqma glupost e da se govori taka za metali i pynkari.Men lichno me kefqt.I poradi raznoobrazieto na priqtelite mi slusham sqkakva muzika.Em kefi me ... ne namiram nishto po usobeno v ednite ot kolkoto v drugite.Dori segashniq mi priqtel moje da se kaje che spada malko ot taq grupichka na loshite momcheta.

Slipped Away
07-13-2006, 12:00
И двата вида са готини стига да не приличат на изроди!

Love__DaLi
07-13-2006, 12:00
ае металите........... :-# познавам доста такива (неприятели) повечето са или дебели....не се къпят....някфи дълги коси....некфи се в черно като на погребение....пък и музиката им е еднааа (в 99% от текста ако има изобщо такъв се чува АААААА УУУУУУ ЕЕЕЕЕЕ ИИИИИИ)....ходят някфо странно облечени,примерно онзи ден видях 2ма дето в средата на лятото с далги панталони с ботуши...и панталоните вкарани в ботушите....не обръщат никфо внимание на тялото си....общо взето мн са ми противни!
отностно пънкарите,те са весели хора,винаги можеш да поцъкаш малко с хека с тях :) кефат ме горе долу,стават за компания :mrgreen:

t3h X
07-13-2006, 12:10
....пък и музиката им е еднааа (в 99% от текста ако има изобщо такъв се чува АААААА УУУУУУ ЕЕЕЕЕЕ ИИИИИИ)....

Sonata Arctica (Symphonic Metal) - Broken


I was raised from a broken seed, I grew up to be and unwanted
weed.
Ever faster the time exceeds me, little harder again to
remember...you.

Held a torch for you, when lightning stroke me, once again, hope
I died for the last time.
Only one I have a thing greater than you, little light on the
sky every night.

Morning dew on the field, where I met you.
I was frozen a year, couldn't get through.
Got a sign, not a scar, on my shoulder, I am not quite the man
you take me for...

Fell in love with the weakness within me.
Tried to force me the Ring and own me.
Guess you found what you'd think would oblige me, little version
of me to consume you...
I'd give my everything to you, follow you thru the garden of
oblivion.
If only I could tell you everything, the little things you'll
never dare to ask me...

Do you really know me? I might be a God.
Show me that you care and have a cry.
How do you see me?... as the one?
Can you see my blood when I'm bleeding.
How can you love this exile, and how could I desire you.
When my pain is my pain and yours is too...

On this deadwinter's night. Darkness becomes this child.
Bless this night with a tear. For I have none I fear...

Seven lifes of a man, passed before me.
Seven graves, one for every love I've had.
Only once I have broken my so called heart.
Only one made me see why they cry.

Will I learn how to be one of you someday?
Will I still feel the eyes that behold me.
Will I hear what you think, when you see me?
Will it tear me apart if you feel for me...

I 'd give my everything to you, follow you thru the garden of
oblivion.
If only I could tell you everything, the little things you'll
never dare to ask me...

Do you really know me? I might be a God.
Show me that you care and have a cry.
How do you see me?... as the one?
Can you see my blood when I'm bleeding.
How can you love this exile, and how could I desire you.
When my pain is my pain and yours is too...

On this deadwinter's night. Darkness becomes this child.
Bless this night with a tear. For I have none I fear...

Little broken , always been, a part of you belongs to me.
You were never mine to love, but this all has made it easy for
me...

Burning feathers, not an angel, Heaven's closed, Hell's sold
out.
So I walk on the earth, behind the curtains, hidden from
everyone,
until I find a new life to ruin again

On this deadwinter's night. Darkness becomes this child.
Bless this night with a tear. For I have none I fear...

On this deadwinter's night. Darkness becomes this child.
Bless this night with a tear. For I have none I fear...

Ще ме опровергаеш ли сега с което да се изложиш като кифладжия или просто ще си замълчиш ?

the_o.c_girl
07-13-2006, 12:20
не =;

Love__DaLi
07-13-2006, 12:21
абе кфо да те опровергавам метала е пална пумия.......
кфо да говоря
само като знаеш че по време на песен така наречените фенове,почват да си траскат главите все си представят че са в гондолата на панайра,пък и казах 99% !!!!!!!!!!! аз също слушам метал 1ния процент ;) примерно Element 80 - Broken Promises е тая песен има смисал и всичко и се разбира ;) ама се чудя едно,след слушане на метал един час колко аналгина са им необходими за да им мине главата и световартежа :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

07-13-2006, 12:21
Хахах метълите не се къпели ? Хахаха не не не ....може ли да има такова ограничено мислене ....? И метълите са хора ....и те са като всички , само дето са малко по странни , по различни ....и пове4ето немогат да приемат тази разлика . А музиката ....дам има ууууаааааааааааааа....но зависи кои подстил на метъла слушаш ....за да говоеите 4е текста само уаааа .....значи не сте достатачно образовани по тази тема ....има толкова много смислени и хубави песни ....дори да са с тежко звучене. Всеки да слуша това което му харесва и да се облича така както иска. Аз не се влиая от мнението на този или онзи ....това сам си аз.

Axxxel
07-13-2006, 12:24
Хахахахах...колко плитко...чак ме учудвате.Колко тъпо да се делят хората...Та аз например съм метъл...и кво?Няма значение каква музика слушаш.Аз например не нося метълски дрехи (и как по дяволите се определя метълското облекло?), защото просто не ми ходят като хората.Най-добрият ми приятел слуша чалга...какво?тряя да го ступам ли?Много, ама много просто мислене.Метъли или пънкари, чалгаджии или рапъри...няма значение.Ако за вас има, значи сте ограничени...като кон с капаци гледате само напред...тъпо е...

forrzi
07-13-2006, 12:34
и двете "групички" са толкова гнуси #-o не се къпят, миришат, с мазни коси, а стила обличане с тези увиснали панталони..... направо са мн гнусни.ми пък на мене ти си ми по-гнусна... хаха ми щот ти си или метал или пънкар :mrgreen:
БУАХАХАХАХАХХАХАХХАХАХА
добре ми дойде малка доза смях...мнооого си ограничена,ама това НАИСТИНА!!!и тооолкова предубедена
мисля че Axxxel каза достатъчно :-D

i'm so excited!
07-13-2006, 12:43
зависи от човека естествено, ако е гнусен въобше не ме интересува пънк ли е, метъл ли е ... но някак скинхед повече ме блазни ...кфо да се праи 8-[
тиранти, кубинки, силни ръце......... ::: :twisted:

а вас да ви еба и прошляците, кфи развлечени панталони, кфи 5 лева бе да му се невиди бе ... пънковете НЕ СЕ обаличат в смъкнати гащи и кецКи на глооооб, моля ви стига бе, ше се обеся вече .. :smt010 :smt010

t3h X
07-13-2006, 13:09
само като знаеш че по време на песен така наречените фенове,почват да си траскат главите все си представят че са в гондолата на панайра
Едни си клатят главите други си клатят задниците и циците /ако имат/... проблем с това ли имаш ?

,пък и казах 99% !!!!!!!!!!!
сериозен процент...
Ако приемеме, че в България има ~7,718,750 души и от тях например една хилядна слушат метъл, а другите слушат - както следва чалга, фолк, диско, поп или са полицай, то следва, че ти имаш наблюдения над ~764156 души и един пенсионер.
Което ако е истина бих искал да ти се извиня, стисна ръката и евентуално целуна краката ако позволиш.

аз също слушам метал 1ния процент ;)
О, аз не съм се и съмнявал, че ти си единия процент изключение...

примерно Element 80 - Broken Promises
Аха... Псевдо метъл от щатите. Ясен си ми.

е тая песен има смисал и всичко и се разбира ;)
Finntroll - Trollhammaren - Нищо не й се разбира /освен ако не знаеш финландски/ и пак ме кефи. Опровергай ме.

ама се чудя едно,след слушане на метал един час колко аналгина са им необходими за да им мине главата и световартежа
Тебе от едно чукане /'ако' ти се е случвало разбирасе/ колко време ти трябва да ти мине пишката/задника /де да ти знам наклонностите.../ ? Въпроса е напълно сериозен.

Master_88
07-13-2006, 14:30
Не ме привличат много

cskamoni4ka
07-13-2006, 14:59
Ми не ми харесват ;)

__deskata__
07-13-2006, 15:32
pieceOFchocolate виж ся тва 4е ти не се къпеш въобще не зна4и 4е метълите не си къпят.дори те се къпат пове4е от теб

lost_girl
07-13-2006, 15:38
аз харесвам и двет,защто според мен не е важно какво слушаш,а какъв човек си!

__deskata__
07-13-2006, 15:38
ama vie ste mn prosti4kii ;( #-o kak koji da sadite za 4oveka po vyn6niq mu vid ili po tva kva muzika slu6a 4esno vika zvam mn ste zle.........

ton1
07-13-2006, 16:03
Хахахахах...колко плитко...чак ме учудвате.Колко тъпо да се делят хората...Та аз например съм метъл...и кво?Няма значение каква музика слушаш.Аз например не нося метълски дрехи (и как по дяволите се определя метълското облекло?), защото просто не ми ходят като хората.Най-добрият ми приятел слуша чалга...какво?тряя да го ступам ли?Много, ама много просто мислене.Метъли или пънкари, чалгаджии или рапъри...няма значение.Ако за вас има, значи сте ограничени...като кон с капаци гледате само напред...тъпо е...

Искам да те светна ... Значи няма значение ква музика слушаш то си е до твоя вкус както ти каза,обаче като се каже метъл и пънкар веднага се сещам за някфи противни изроди потни дето носят кубинки и високи кецове лятото с някфи раздърпани ризи отвратителни коси дето нз как някое момиче ще ги хареса освен ако не е и тя някой изруд като тях ...
и с тия чанти на гърба ... абе НЯМАТ ВКУС ... на тебе евала ти права че не се обличаш като тях дори да слушаш метъл... И недей щото няма да правиш хубаво впечатление.

07-13-2006, 16:19
Само метълите и пънкарите ли се потят ? хаха били изруди .....поставих тази тема за да се убедя на 100% ,че повечето хора имат ограничено мислене и ги интересува само външният вид ...а не какъв всъщност е самият човек ....а да ton1 ...за теб какво е изруд?човек който не се обличат като теб ? няма същатата прическа ? или какво ?

Nasindo
07-13-2006, 16:24
ISKAM DA IZKAJA NEDOVOLSTVOTO SI KAM TAZI TEMA... VSE PAK PO TOVA KAK SE OBLI4AT HORATA LI TRQBVA DA SE SADI ZA TQHNITE KA4ESTVA I SPOSOBNOSTI A? IMAM MNOGO DOBRI PRQTELI ,KOITO SA METALI.... I SA HORA OT VSQKADE.... E SQ TVA ,4E NE MI HARESVA STILAT IM NA OBLI4ANE SI E DRUGA TEMA... AMA VSEKI SI IMA PRAVO NA IZBOR :wink: !

priti_kiti
07-13-2006, 17:35
priti_kiti ...защо ли трябва да се делят на групочки ? ми я събери на едно място тъй наречените чалгарчета и например метъли...ще стане меле ....това е въпрос на вкус , казала котката и си облизала задника....нека всеки да бъде такъв какъвто иска , съ6то ми е интересно зашто хората като видят някои които е по-странно облечен ..шипчета ...много обеци ...образно казано ....решават че този човек е 435435646456% наркоман ? ....зашто е това грешмо мислене в повечето ? Скъпо,мило,драго Гостче. Имах предвид,че съм крайно против хората да се определят по музиката която слушат :!: да съм споменавала някъде,че тряя ги събирате на едно място?! по тая логика що не почнем да ги разделяме по прически,очи,коса,носове и т.н.
тъпо не мислиш ли??? човека си е човек заедно с недостатъците и качествата му,независимо дали е метъл,чалгар,пънкар или незнам и аз къв!

Love__DaLi
07-13-2006, 17:45
само като знаеш че по време на песен така наречените фенове,почват да си траскат главите все си представят че са в гондолата на панайра
Едни си клатят главите други си клатят задниците и циците /ако имат/... проблем с това ли имаш ?

,пък и казах 99% !!!!!!!!!!!
сериозен процент...
Ако приемеме, че в България има ~7,718,750 души и от тях например една хилядна слушат метъл, а другите слушат - както следва чалга, фолк, диско, поп или са полицай, то следва, че ти имаш наблюдения над ~764156 души и един пенсионер.
Което ако е истина бих искал да ти се извиня, стисна ръката и евентуално целуна краката ако позволиш.

аз също слушам метал 1ния процент ;)
О, аз не съм се и съмнявал, че ти си единия процент изключение...

примерно Element 80 - Broken Promises
Аха... Псевдо метъл от щатите. Ясен си ми.

е тая песен има смисал и всичко и се разбира ;)
Finntroll - Trollhammaren - Нищо не й се разбира /освен ако не знаеш финландски/ и пак ме кефи. Опровергай ме.

ама се чудя едно,след слушане на метал един час колко аналгина са им необходими за да им мине главата и световартежа
Тебе от едно чукане /'ако' ти се е случвало разбирасе/ колко време ти трябва да ти мине пишката/задника /де да ти знам наклонностите.../ ? Въпроса е напълно сериозен.
авееее спести си убежденията в кфото и да било,
стра ми е металка някфа и знам мн добре каф е метала и кфи стилове има и т.н.
НЕ МЕ КЕФИ,ТЕБЕ КАТО ТЕ КЕФИ,ТРАСКАЙ СИ ГЛАВАТА ТАМ МЕЖДУ КРАКАТА И НЕ СЕ ПРАЙ НА МНОГО ИНТЕЛИГЕНТЕН ЩОТ ВЕРОЯТНО СИ НЯКОЕ ЛАПЕ КОЕТО СИ НЯМА НАПРЕДСТАВА КАКВО Е МУЗИКА,КАКТО САМ/А (ДЕА ТЕ ЗНАМ КВО СИ) СЛУШАШ ПЕСНИ НА КОЙТО НЕ РАЗБИРАШ ТЕКСТА.......................... А МИ СЕ ПРАЙШ ТУКА НА ВСЕЗНАЙКО/КА
ТОЧКА

Axxxel
07-13-2006, 18:01
Хахахахах...колко плитко...чак ме учудвате.Колко тъпо да се делят хората...Та аз например съм метъл...и кво?Няма значение каква музика слушаш.Аз например не нося метълски дрехи (и как по дяволите се определя метълското облекло?), защото просто не ми ходят като хората.Най-добрият ми приятел слуша чалга...какво?тряя да го ступам ли?Много, ама много просто мислене.Метъли или пънкари, чалгаджии или рапъри...няма значение.Ако за вас има, значи сте ограничени...като кон с капаци гледате само напред...тъпо е...

Искам да те светна ... Значи няма значение ква музика слушаш то си е до твоя вкус както ти каза,обаче като се каже метъл и пънкар веднага се сещам за някфи противни изроди потни дето носят кубинки и високи кецове лятото с някфи раздърпани ризи отвратителни коси дето нз как някое момиче ще ги хареса освен ако не е и тя някой изруд като тях ...
и с тия чанти на гърба ... абе НЯМАТ ВКУС ... на тебе евала ти права че не се обличаш като тях дори да слушаш метъл... И недей щото няма да правиш хубаво впечатление.
Хаха...щял да ме светва...по темата ли?Това, че на тебе ти е грешна представата за повечето слушащи този стил си е твой проблем...

колкото до Love__DaLi...сестра ти като е метълка какво...да ти кажа да гледаш момиче метълка е много погрешно.ЗАбелязал съм, че момичетата слушащи този стил обичат да се престарават...и то адски много...чак тъпо почва да ми изглежда...както и да е...

07-13-2006, 19:00
awe mn me kefqt!tezi hora sa adski qki.az syshto nosq kojeni grivni i rykavica bez prysti,kakto i cherni drehi.horata po ulicata me gledat,vse edno sym padnala ot Mars.mislqt me za gothik. tova e tochnata duma,ne metylka.ot moq klas ima oshte edno momiche kato men,samo che tq veche ima mn poveche takiva gothik atributi,ima daje i cheren kojen pantalon. 8) :P :mrgreen:qko jicaaaa!a pyk do tova dali se kypqt,ami mn qsno che da!az inache da se bqh zadushila na RockFest-a.kakvo tolkova pyk ne im haresvate na tezi horica? :-s :smt020 :smt035

forrzi
07-13-2006, 19:05
с тоя аватар на аврил...
ЯКО ЖИЦАААА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

the^one
07-13-2006, 19:27
Приятеля ми е метал и ми е страхотно с него.Не е малоумник като някакъв поп-фолк маняк ,има доста добра обща култура и с него никога не ми е скучно.И освен това разбира от музика .

krem4et0
07-13-2006, 19:32
Харесвам определени хора,а не ги деля по това каква музика слушат.Гаджето ми е металист,ама си ходи нормално-е зимата попрекалява с черното,но нищо де!

07-13-2006, 19:59
Искам да те светна ...
И аз тебе, ама ще ме усъдят. :lol:

Значи няма значение ква музика слушаш то си е до твоя вкус както ти каза,
ВСИЧКИ ДА ЗАПОМНЯТ ТОЗИ РЕД !
Щото е единствения смислен в поста му... 8-
"] обаче като се каже метъл и пънкар веднага се сещам за някфи противни изроди потни дето носят кубинки и високи кецове лятото с някфи раздърпани ризи отвратителни коси дето нз как някое момиче ще ги хареса освен ако не е и тя някой изруд като тях ...
Еми кофти асоциации си правиш от малък. Смятай като пораснеш какъв ще си... А иначе кой каза, че непременно тия хора трябва да се харесат на някое момиче ? Май 14 годишната ти психика си казва своето...

и с тия чанти на гърба ... абе НЯМАТ ВКУС
Дефинирай ми 'има вкус' и 'няма вкус'.
Съдейки по аватара ти... [img=http://img279.imageshack.us/img279/491/pich4fi.th.jpg] (http://img279.imageshack.us/my.php?image=pich4fi.jpg)
НЯМАШ ВКУС - БЕЗВКУСЕН СИ.

... на тебе евала ти права че не се обличаш като тях дори да слушаш метъл... И недей щото няма да правиш хубаво впечатление.
Виж ми пак елитните умения по 'добавяне на текст върху картинка чрез photoshop' и си помисли кой какво впечатление прави... Аз евала иначе му правя, че не си е сложил на аватара патетично-лична снимка... 8-[

Krem4eto
07-13-2006, 20:22
Аз гледам характера на хората...

`Death`Whore`
07-13-2006, 21:47
Поредната малоумна тема! Как аз, бидейки метълка, мога да кажа, че Азис има хубав глас, а всички чалгари обиждат? Май е ясно кой е по-толерантен.

ycMuBkaTa
07-13-2006, 22:02
Като си харесам някой слабо ме вълнува метъл ли е, пънкар ли е, къв е..., така че ДА

ton1
07-13-2006, 22:54
Ей смотаняк пропаднал първо не съм 14 а 19 годише а снимката ми е от 16 годишен,второ имам мн. по-хубав стил на обличане от тебе или който и да е друг метъл,трето много неща които съм видял ти няма да видиш и 40 годишен ... Редно ли е да се носят Кубинки през лятото в 30-40 градуса жега бе смърдел,сякаш не познавам повечето метали,те не са чували за бръснене под мишниците дори което си е елементарна хигиена. А и тая тема не мога да разбера защо се намира в раздел Любов... В средата която съм всеки ненавижда метали и пънкари или поне стила и на обличане ... не съм казал нищо за самият характер на човека. Кат си задал тъпата си тема,всеки има право на мнение няма да ми критикуваш мнението!!!!!!!!!! Мълчи си там или въобще не пиши.

И за момичетата също бих казал ... предпочитам фешанярка,манекенка или дори нормално момиче с нормален вкус,отколкото металка!

ton1
07-13-2006, 22:57
Ще се изразя ясно и точно за тия дето не са ме разбрали - Нямам нищо против метъла,нямам нищо против характера на металите,обаче ми е противно даже трагично-смешно като видя металско облекло!

`Death`Whore`
07-13-2006, 22:58
А наясно ли си какво е метАлско облекло? Аз, например, не си купувам дрехи от Марс или от метъл магазини.

IsTiNsKa_LuBoV
07-14-2006, 00:04
Ne haresvam nito ednoto nito drugoto ina4e sa gore dolu...samo oblekloto me kefi ina4e teq obeci deto si slagat mi se povru6ta ot tqh :D

thirteen
07-14-2006, 00:27
Не ме кефи нито 1 от стила на обличане и визия като цяло.

ton1
07-14-2006, 01:10
А наясно ли си какво е метАлско облекло? Аз, например, не си купувам дрехи от Марс или от метъл магазини.

Просто съм против облеклото многото обеци и прическите :) нищо против хората.

koalka
07-14-2006, 06:25
Ами не ги харесвам особено.

Warplord
07-14-2006, 06:49
аз лично съм метъл и то от доста отдавна и мога да ви кажа ,че метълките са ми любимите момичета като визия , облекло и сичко

пънкарки не ме кефат особено

а относно момчетата -> не мисля че метълското облеко и аксесуари са нещо ... грозно ... просто не е така !

07-14-2006, 08:17
Хех, идвам на работа и веднага се почва забавлението...


Ей смотаняк пропаднал първо не съм 14 а 19 годише а снимката ми е от 16 годишен,
Ей смотаняк издигнал се, първо, смотаняк ще викаш на баща си.
Щом си на 19 и имаш начин на мислене на 14 годишен си ми ясен...

второ имам мн. по-хубав стил на обличане от тебе или който и да е друг метъл,
Второ стила ти на обличане е плевенско-чалгарски, ако кажеш, че и любимата ти кола е голф картинката ще се заформи тотално.
И не си ми видял 'стила на обличане' за да ми казваш колко по-лош от твоя е. Да си мериш пишката без да си видял тази на опонента е не тъпо а ДЕБИЛНО.

трето много неща които съм видял ти няма да видиш и 40 годишен ...
Поредния 'видял-всичко-от-живота' ...

Редно ли е да се носят Кубинки през лятото в 30-40 градуса жега бе смърдел,
Някаде писал ли съм за носене на кубинки при 30-40 градуса жега ?!
И да, според военните е редно. Плюс това ако краката ти са миризливи ще си миришеш и по джапанки. А със 'смърдел' ако обичаш за напред се обръщай към родителите си.

сякаш не познавам повечето метали, те не са чували за бръснене под мишниците дори което си е елементарна хигиена.
Ами познаваш повечето ПЛЕВЕНСКИ метЪли. Демек познаваш никой...

А и тая тема не мога да разбера защо се намира в раздел Любов... В средата която съм всеки ненавижда метали и пънкари или поне стила и на обличане ...
Еми кофти компания. Пък ти си оставаш пича без мнение дето мучи в стадото.

не съм казал нищо за самият характер на човека.
Да бе ? Хигиената се определя И от характера.

Кат си задал тъпата си тема,всеки има право на мнение няма да ми критикуваш мнението!!!!!!!!!!
Ми не съм си задал 'тъпата' тема аз. А мнението ти ще го критикувам колкото си искам. Живеем в свободна страна а това е форум. Плюс това като видя дебилно мнение ме засърбяват пръстетата да отговоря.

Мълчи си там или въобще не пиши.
Ай сиктир ! :lol:

И за момичетата също бих казал ... предпочитам фешанярка,манекенка или дори нормално момиче с нормален вкус,отколкото металка!
И с това затвърди хипотезата ми, а именно - колко плосък и жалък си.
Съдейки по думите ти ми става ясно, че си един от тия селски гъзари с яките в небето, ланците, 'фешън' /ама само за тях/ прическите, лачените дрешки, мускулите, голфовете и... липсата на акъл. :?

Професия: Дон Жуан /жалко/
Интереси: Жени /смешно/,купони /смешно/,забавления /смешно/,дискотеки /жалко/,Counter-Strike /тука се нааках от смях./

:-({|=

forrzi
07-14-2006, 09:06
А наясно ли си какво е метАлско облекло? Аз, например, не си купувам дрехи от Марс или от метъл магазини.

Просто съм против облеклото многото обеци и прическите :) нищо против хората.
ей,ПИЧ!да знаеш как са се изебали с тебе :mrgreen:
муахахахахаххаха :smt005 :smt005 :smt005

07-14-2006, 09:43
Ей смотаняк пропаднал първо не съм 14 а 19 годише а снимката ми е от 16 годишен,второ имам мн. по-хубав стил на обличане от тебе или който и да е друг метъл,трето много неща които съм видял ти няма да видиш и 40 годишен ... Редно ли е да се носят Кубинки през лятото в 30-40 градуса жега бе смърдел,сякаш не познавам повечето метали,те не са чували за бръснене под мишниците дори което си е елементарна хигиена. А и тая тема не мога да разбера защо се намира в раздел Любов... В средата която съм всеки ненавижда метали и пънкари или поне стила и на обличане ... не съм казал нищо за самият характер на човека. Кат си задал тъпата си тема,всеки има право на мнение няма да ми критикуваш мнението!!!!!!!!!! Мълчи си там или въобще не пиши.

И за момичетата също бих казал ... предпочитам фешанярка,манекенка или дори нормално момиче с нормален вкус,отколкото металка! awe ti si edno typo,smotano,zadrysteno selqndurche! mn si glupav.......tc tc tc tc tc tc,mai naistina si vidql samo plevenskite metyli. :lol: :lol: :lol: q go vijte,golemiq PLEVENSKI GAZAR. :smt018 :smt014 :smt019 :lol: :lol: :lol: znae mn.golqm si prostak,da te svetna.ama ne moga da razbera sled kato si na 19,zashto si si slojil snimka na 16 godishen piklio?to i az moga da kaja che sym na 20,ama ne sym.mn qsno che taka shte zamaja neshtata nqkoi kato mi razkrie mrysnata GAZARSKA taina :lol: znaete li,az pyk mn mrazq gazarite,napravo kato vidq nqkoi takyv,deto e e GAZAR,pyk trygnal s edna riza,koqto mu se pryska po rakavite i sys skysani obuvki,napravo mi idva da mu se razkreshtq na ulicata.a,da ti kaja:ne kritikuvai koi kolko si brysne mishnicite,zashtoto az sym vijdala mn GAZARI i GAZARKI,koio ne samo che ne se brysnat pod mishnicite,ami i smyrdqt kato skunksove. :lol: :lol: :mrgreen:

the^one
07-14-2006, 09:48
Е това е направо .....Как може да има толкова заблудени души?!Металите не си поддържали хигиената .Айде стига глупости.Познавам много метали ,аз самата слушам метал ,приятеля ми е метал и повярвайте ми никой не се е оплаквал от нас .И това ,че металите носели само кожени дрехи е много далече от истината .Без да познавате лично метали недейте да говорите простотии от рода ,че не се къпели или ,че имат дълги мазни коси и т.н.Защото мога да ви кажа ,че ми е страхотно с металист ,а не с тлъст ,мазен и потен чалгар ,друсащ се под знойните ритми на "Ще ме хапят комарите" или "Радка малка пиратка"
PEACE

CuCuTyYy
07-14-2006, 10:09
мииии аз хода с метъл и да ви кажа нищо от тва дет казахте за тях не е вярно [-X .ако познавахте метълите по-добро изобщо нямаше да мислите че са изроди или че не са се къпели,ходили с мазни коси и т.н.Понеже познавам доста метъли до ся не сам виждала и един с мазна коса или такъф който да мирише [-X

07-14-2006, 10:16
ama spored men nai-dobre shte se reshi spora kato napravq edna anketa.sled malko shte e gotova.glasuvaite i da reshim vsichko. :wink: :mrgreen: :mrgreen:

moni4ka
07-14-2006, 11:23
Не мога да ги понасям - металите!!! :twisted: :twisted: :twisted:

`Death`Whore`
07-14-2006, 11:23
Ще ви ритам с кубинките, ако не се научите да пишете!

07-14-2006, 11:36
Не мога да ги понасям - металите!!! :twisted: :twisted: :twisted: тук говорим за метЪли,не за метАли.да разясня на който е спал в час по български език. :mrgreen:

did1ls
07-14-2006, 14:22
НЕ

Communist
07-14-2006, 14:52
Метълите...мразя ги, презирам ги, отвратителни са ми...абе всичко лошо което измислите....
Пънкари...ми нямам никакво мнение за тях, напълно са ми безразлични.

07-14-2006, 20:55
i metylite i punkarite sa pulni bokluci

I_love_dead_people
07-14-2006, 20:58
Това не знам коя поред тема е за това дали хаерсваме някаква група хора! Ако ми допада-да.Ако ми е противен по характер-не.Нищо не зависи от това каква музиак харесва,какво тренира и т.н.Проумейте гоо!

07-14-2006, 21:07
ne

JiMiTo
07-14-2006, 22:59
задръстеняци...жалко е, че делите в тая тема хората на тва каква музика слушат. Всеки може да си слуша квато си иска музика, всеки може да си се облича както си иска, всеки може да си харесва когото си иска... но просто е тъпо да определиш някои човек колко пари струва по т'ва ква музика слуша ? Живеем в свободна страна и всеки си прави квото му е кеф. ЕИ хора пораснете малко, не бъдете ограничени ! До като неопознаеш тоя от среща неможе да кажеш какъв е ! Външния вид лъже ! Баси моля ви заклучете темата...безсмислена е :wink: ... няма смисъл да се излагаме... слушаите квото ви се слуша и не обръщаите внимание на другите :smt020 :smt023 .. peace !

ton1
07-14-2006, 22:59
Тоя анонимния дето обича да си ме критикува някав навик му стана ... само доказваш колко си тъп като не оценяваш мненията на другите ама си го прави нали си в свободна държава. Аз се харесвам такъв какъвто съм,не харесвам метъли и пънкари ... a щом не харесван някои от любимите ми занимания (купони забавления дискотеки кръчми и жени,заеби Кънтър-страйка не го играя отдавна и е било просто развлечение и е тъпа игра) значи наистина не знаеш как да си живееш живота.Що не споделиш какво въобще правиш за да си убиеш времето ? Зациклил си в някой тъп форум и се чудиш на кой да се правиш на оборотен.
В Плевен както има много фешаняги и уж 'гъзари',така има и много метъли и пънкари и много добре виждам кои са по-агитираните в обществото ако мога така да се изразя.

Axxxel
07-15-2006, 00:35
Блаххх...ставате ми противни чак...аре стига...толкова излагации на едно място не бях срещал...

ton1
07-15-2006, 03:20
За онова подобие fergieson искам да кажа,че поне мислим подобно.Както на теб са ти противни 'гъзарите',така и на мен метЪлите...
Виж ся ... не съм запален по тия форуми както повечето от вас за тва не си правя труда да си махна аватара ако ми беше малко по-приятна щях да ти пратя на пощата нова.

Ще направя просто няколко примера за вас.Първо се сетете например съотношението на метъли и 'гъзари'(по скоро тия които не харесват метЪл)в едно училище или един училищен клас.Без да се лъжем знаем че метЪлите са си на изчезване.Там където учех,на 100 човека да има 1 метЪл.От тука можем само един извод да си правим ... Колко скечове имам у нас на РОК фестивали където се събличат голи,почват да си пикаят в устите ... Една от тъпите ви традиции е да се събирате в кръг на концерти и да почнете тъй наречената 'имитация на бой' ... Почвате да се бутате да скачате ... Да не говоря че сте пълни селяндури като седнете например в центъра на града с бирата в ръката,като почнете си размятате косите като пълни циркаджии.Или пък онея сектантски ритуали които ги правите по гробищата (ако сте малко по-запалени метЪли ще разберете за какво ви говоря) ... При вас почти винаги мъжа има по-дълга коса от на жената ... Въобще вие си живейте в някаф ваш си свят и всички са ви криви ... Аз не съм гъзарче както вие казвате просто се обличам нормално от съвсем нормални магазини,а не като вашите магазинчета дето ме побиват тръпки само като го подмина ... Ей такива елементарни нещица ме отдръпват от вас ... Не искам да слагам всички под общ знаменател защото има и свестни от вашия 'род' дето се държат като хора. И в това което сега написах не съм вложил и капка агресия,както вече 3-4 ме нападнаха и щяха да ме изядат направо. Един прост пример - В дискотеката се слуша абсолютно всичко,с изключение на метЪл... Не отричам и РОК клубчета които най-често са някфи пропаднали ...
Огледайте се и ще видите че вие сте в друг свят. Лягам,и утре очаквам поредното нападение от ваша страна което ако наистина стане,само ще докажете колко сте тъпи(още не съм го казал) ...

Dez
07-15-2006, 04:01
виж, изобщо метълите не са на изчезване! дори ми направи впечетление че все повече и повече взеха да наизлизат...
ако вземем да правим статистики по-брой фенове от целия свят, метълите ще излязат най много

ton1
07-15-2006, 14:52
виж, изобщо метълите не са на изчезване! дори ми направи впечетление че все повече и повече взеха да наизлизат...
ако вземем да правим статистики по-брой фенове от целия свят, метълите ще излязат най много

Еми може пък не знам няма да споря :lol:
Все пак си правя изводи в училище,в клас,в университети(и то не само в моя град).Ама може извън България да е различно положението.

Axxxel
07-15-2006, 17:45
Хаха...ако тук феновете на този стил музика бяха на изчезване нямаше за поредна година да се избиват да идват Велики групи в България.Поредния монстър оф рок е явно доказателство за това...

KpuCuTo0o
07-15-2006, 18:14
задръстеняци...жалко е, че делите в тая тема хората на тва каква музика слушат. Всеки може да си слуша квато си иска музика, всеки може да си се облича както си иска, всеки може да си харесва когото си иска... но просто е тъпо да определиш някои човек колко пари струва по т'ва ква музика слуша ? Живеем в свободна страна и всеки си прави квото му е кеф. ЕИ хора пораснете малко, не бъдете ограничени ! До като неопознаеш тоя от среща неможе да кажеш какъв е ! Външния вид лъже ! Баси моля ви заклучете темата...безсмислена е :wink: ... няма смисъл да се излагаме... слушаите квото ви се слуша и не обръщаите внимание на другите :smt020 :smt023 .. peace ! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Dove1
07-15-2006, 18:28
Метълите за мен не са хора,нямам думи да ви опиша колко са и противни... не че са ми направили нещо ... просто са ми ужасни и направо избягвам дори да ги поглеждам като минавам покрай такива същества. Доколкото прочетах мненията във форума забелязах,че тук има много фенове на метъла.... и голямо впечатление ми направи,че най-вече метъли си позволяват да критикуват другите ... и да си избиват комплексите тук....!Защото другите хора не ги разбират и не ги възприемат... !Ще разкажа една случка в моето училище .. Метълите в моето училище са около 10,те сами се отделят от другите и си живеят в свой собствен свят и света им е крив,защото всички ги мразят... ами разбирасе с тези отвратителни тъмни дрехи... или кубинки ... абе кво да говоря...!!!

dove1
07-15-2006, 18:54
Оффф и да се ядосваш и да ми се злобиш извън този форум ти си оставаш НИКОЙ! :D :D :D :D :D

sensa
07-15-2006, 19:06
OPREDELENO NEEEEEEEEEEEEEE :!:

Dr. Kazimbutt
07-15-2006, 19:34
Да не говоря че сте пълни селяндури като седнете например в центъра на града с бирата в ръката
А ти си голям гъзар, понеже пиеш в кварталното кафе, до което паркираш твоята невероятна "лимузина", така ли?


Аз не съм гъзарче както вие казвате просто се обличам нормално от съвсем нормални магазини,а не като вашите магазинчета дето ме побиват тръпки само като го подмина ...
Какви са тези "нормални" магазини? Магазинчета, където се продават дънки с нашивки и парцали по тях ли?

niki7o
07-15-2006, 19:35
OPREDELENO NEEEEEEEEEEEEEE :!:
И аз

Immortal rose
07-15-2006, 21:31
Попринцип харесвам такива хора.И аз съм някъде по средата и обкръжението ми е такова,макар че познавам и свестни чалгари и обикновени хорица които не се причисляват към никое движение/култура

SisTeR`oN`MaXa
07-15-2006, 22:38
Еми да харесвам ги.... а защо еми просто ми харесват....

Briseis
07-15-2006, 23:05
Дох, по някакво стечение на обстоятелствата метълите са моята компания.Но не, аз не се имам за "метълка" нали...Както и да е...Човекът от тази компания, с когото съм най-близка се къпе всеки ден.Вярно е, живеем сред ограничени хора.Дори баща ми надига вой срещу "метълите". Но в крайна сметка всички сме хора, нали? Та както има тъпи и умни при чалгарите, има ги и при така наречените метъли.Всичко си опира до принципи.
Пънкари не познавам.У наше село нема :|

Swinkenhoffer
07-15-2006, 23:08
ебаси майката о.О това не е истина...
първо - не виждам защо стана толко фешън да се коментират разни метъли/даркъри и от тоя род животни? какво толкова има в тях, защо са ви толкова интересни не мога да разбера?! хора като хора - с две ръце, два крака, очи и нос... стига сте ги чепкали вече!

второ - тия, дет се опитват да налеят мозък и се ловят на разни плиткоумни мнения и заучени фрази (метАлите и пънковете смърдят, сатанисти и бля бля) са два пъти по-зле от хейтърите, които плюят на тези култури... ще ме извинявате, с цялото ми уважение :lol:

и трето - пънкари не познавам много... за метлягите мога да кажа, че доволна част от тях изглеждат супер зле и са гнусни (тва за външния вид, иначе са некви интелектуални), но също така има и много прекрасни същества - във всички смисли (??) на тая дума.

научете се да се уважавате, мамка му и да не си гледате един на друг в паничките. далеч по-важни неща има от тва кой се къпел, кой не и каква музика слушал... пфф. :smt015

celufan4o
07-15-2006, 23:22
Метълите рулзззззз!!!!!!! Пънкарите са готини :wink:

07-16-2006, 10:33
Слушам адски много пънк и адски много метъл и определено мога да кажа, че не харесвам нито метълите, нито пънкарите.

Medicated Angel
07-16-2006, 12:24
Не мога да повярвам,че отново има подобна тема! И на онзи "19-годишния" мога да кажа,че живее в голяма ЗАБЛУДА! С тия изводи за метЪли и пънкари направо ме доведе до пълно отчаяние. Както казаха по-горе метЪлите по света са толкова,ама толкова много,че изобщо как е възможно да си правиш изводи за всички -> че не се къпели,ходили с кубинки и дълги мазни коси. А пък онова за ритуалите по гробищата направо ме разби!

mechanized
07-16-2006, 13:49
За всички ограничене копеленца и копелдачки,които казват че сме противни.Не можете да съдите хора,които просто не разбирате и ако вие сте достатъчно плиткоумни да слушате музика само за любов,пари и да преценяте испълнителите само по вида им има хора ,за които музиката не е само това.Музиката е един вид обогатяване а повярвайте ми вашата музика затапява хората като слушат нон стоп за едни и същи работи поднесени по различен начин.Относно хигиената,извинявайте ама има толкова нечистоплътни и чалгари и рапшари и там други в зависимост от стила им на слушане нали така ги делите.Човек не е нечистоплътен защото е метал или панкар а защото просто не държи на хигиената си.Относно стила на обличане просто вие простосмъртните ако смея така да се изразя живеете в нормите ,които ви налага обществото да сте с слаби ,грим,прически,облекло според модата.При металите поне няма значение как си облечен .Може да си облечен най-обикновено и пак да си слушаш метал,докато вие си тормозите малките мозъчета с всички онези неща наречени граници наложени ви от обществото. ](*,)

az_i_ko_we
07-16-2006, 15:39
метълите са супер пичове...
за мацките.... пълнят ми душата.... (се пак едно време и аз бях...)
ако не си бил метъл не може да оцениш това за което става дума....

Boot*
07-16-2006, 15:49
Дам, ама едно ... 80% от метълите твърдят, че не харесват метълки. И ходят с чалгарки по тая причина :evil:

07-16-2006, 15:51
За всички ограничене копеленца и копелдачки,които казват че сме противни.Не можете да съдите хора,които просто не разбирате и ако вие сте достатъчно плиткоумни да слушате музика само за любов,пари и да преценяте испълнителите само по вида им има хора ,за които музиката не е само това.Музиката е един вид обогатяване а повярвайте ми вашата музика затапява хората като слушат нон стоп за едни и същи работи поднесени по различен начин.Относно хигиената,извинявайте ама има толкова нечистоплътни и чалгари и рапшари и там други в зависимост от стила им на слушане нали така ги делите.Човек не е нечистоплътен защото е метал или панкар а защото просто не държи на хигиената си.Относно стила на обличане просто вие простосмъртните ако смея така да се изразя живеете в нормите ,които ви налага обществото да сте с слаби ,грим,прически,облекло според модата.При металите поне няма значение как си облечен .Може да си облечен най-обикновено и пак да си слушаш метал,докато вие си тормозите малките мозъчета с всички онези неща наречени граници наложени ви от обществото. ](*,)
Срещам метъли на всеки метъл концерт. Не ви се кефя. ТОЧКА.

the^one
07-16-2006, 16:04
За всички ограничене копеленца и копелдачки,които казват че сме противни.Не можете да съдите хора,които просто не разбирате и ако вие сте достатъчно плиткоумни да слушате музика само за любов,пари и да преценяте испълнителите само по вида им има хора ,за които музиката не е само това.Музиката е един вид обогатяване а повярвайте ми вашата музика затапява хората като слушат нон стоп за едни и същи работи поднесени по различен начин.Относно хигиената,извинявайте ама има толкова нечистоплътни и чалгари и рапшари и там други в зависимост от стила им на слушане нали така ги делите.Човек не е нечистоплътен защото е метал или панкар а защото просто не държи на хигиената си.Относно стила на обличане просто вие простосмъртните ако смея така да се изразя живеете в нормите ,които ви налага обществото да сте с слаби ,грим,прически,облекло според модата.При металите поне няма значение как си облечен .Може да си облечен най-обикновено и пак да си слушаш метал,докато вие си тормозите малките мозъчета с всички онези неща наречени граници наложени ви от обществото. ](*,)

Каза им го много точно =D> =D> =D> =D> =D>

TikvenaElhichka
07-16-2006, 18:46
Пънкарите не са ми първа любов.
МетАлите - абе нещо не съм фен на Натрий, Калий, Мед...Предпочитам метЪли, честно казано.

П.П. Хм, тези разделения по каква музика слуша човек, са ми доста странни...

Crazy_teen4e`f
07-16-2006, 23:14
Ем кефят ме пънкарите,а метълите-аа мн са яки

Sarabi
07-16-2006, 23:58
Какво значение има музиката?Ако някой е страшно готин и страшно те кефи,но слуша еди какво си-Няма да се забърквам с него,защото слуша онова.Тъпо е.
Е,вярно е,че битието определя съзнанието,и че понякога наистина някои разделения се държат по определен начин,но това не важи за всички.
Мда-може да се каже,че съм метълка(много рядко понасям друга музика),а най-добрата ми приятелка си послушва и чалгийка...но това не значи,че няма да е добра приятелка.
А по темата-кефя се повече на метъли,защото са по-хард.А пънкарите са някви...де да ги знам...шарени :lol:

mechanized
07-17-2006, 12:01
За всички ограничене копеленца и копелдачки,които казват че сме противни.Не можете да съдите хора,които просто не разбирате и ако вие сте достатъчно плиткоумни да слушате музика само за любов,пари и да преценяте испълнителите само по вида им има хора ,за които музиката не е само това.Музиката е един вид обогатяване а повярвайте ми вашата музика затапява хората като слушат нон стоп за едни и същи работи поднесени по различен начин.Относно хигиената,извинявайте ама има толкова нечистоплътни и чалгари и рапшари и там други в зависимост от стила им на слушане нали така ги делите.Човек не е нечистоплътен защото е метал или панкар а защото просто не държи на хигиената си.Относно стила на обличане просто вие простосмъртните ако смея така да се изразя живеете в нормите ,които ви налага обществото да сте с слаби ,грим,прически,облекло според модата.При металите поне няма значение как си облечен .Може да си облечен най-обикновено и пак да си слушаш метал,докато вие си тормозите малките мозъчета с всички онези неща наречени граници наложени ви от обществото. ](*,)
Срещам метъли на всеки метъл концерт. Не ви се кефя. ТОЧКА.

МИ УМРИ!

goddes_of_the_death
07-17-2006, 17:31
za men nqma zna4enie kav stil slu6a stiga da e gotin 4ovek :!: haresvala sym i 4algari i pynkari i vaob6te sqkvi nai-razli4ni hora

rouge
07-17-2006, 17:32
не

07-17-2006, 18:12
За всички ограничене копеленца и копелдачки,които казват че сме противни.Не можете да съдите хора,които просто не разбирате и ако вие сте достатъчно плиткоумни да слушате музика само за любов,пари и да преценяте испълнителите само по вида им има хора ,за които музиката не е само това.Музиката е един вид обогатяване а повярвайте ми вашата музика затапява хората като слушат нон стоп за едни и същи работи поднесени по различен начин.Относно хигиената,извинявайте ама има толкова нечистоплътни и чалгари и рапшари и там други в зависимост от стила им на слушане нали така ги делите.Човек не е нечистоплътен защото е метал или панкар а защото просто не държи на хигиената си.Относно стила на обличане просто вие простосмъртните ако смея така да се изразя живеете в нормите ,които ви налага обществото да сте с слаби ,грим,прически,облекло според модата.При металите поне няма значение как си облечен .Може да си облечен най-обикновено и пак да си слушаш метал,докато вие си тормозите малките мозъчета с всички онези неща наречени граници наложени ви от обществото. ](*,)
Срещам метъли на всеки метъл концерт. Не ви се кефя. ТОЧКА.

МИ УМРИ!
Няма! Ще продължавам да ви соча и да ви се смея, както съм правел и до сега...

Boot
07-17-2006, 18:59
А на тях ще продължава да не им пука http://kolobok.wrg.ru/smiles/remake/cool.gif
Освен на сбирщината ънтру-та тук, които само се чудят къде да се похвалят колко са "метъл"

Boot
07-17-2006, 19:15
ще се повторя, но...

умри.

Ice_Queen
07-17-2006, 19:25
целия в черно...къса черна коса...сини очи...слушаш метъл...МЕТЪЛ!!!КЪДЕ СИИИИИИИИИИИ :cry:
хаха обичам метъли !

07-17-2006, 19:47
Тия нашите метъли са яко изкибичени. От къде на къде носят кубинки не знам. Аз в нито един метъл клип не съм видял някой от групите да е с кубинки или пък с гадни нискокачествени суичъри правени в турция. Вместо това виждам кецове и къси гащи...Метълите на запад са готини, а тук не са...

Boot
07-17-2006, 19:59
А аз защо наред с маратонките (!!!! не кецове!!!!) виждам ню роци?

07-17-2006, 20:07
А аз защо наред с маратонките (!!!! не кецове!!!!) виждам ню роци?
Не знам какво гледаш, ама Obituary носят кецове и къси гащи. Същото го има и в клиповете на Kreator и Morbid Angel...

Boot
07-17-2006, 20:22
Ми, Алекси от Чилдрен оф Бодъм е с ню рок, Апокалиптика бяха кубинки някфи на концерта...
http://www.alive-concerts.ru/News/Atrocity.jpg - тук кец виждаме ли?
Примерите са си много, няма кфо да се лъжем.

Mo6no
07-17-2006, 20:24
Ми, Алекси от Чилдрен оф Бодъм е с ню рок, Апокалиптика бяха кубинки някфи на концерта...
http://www.alive-concerts.ru/News/Atrocity.jpg - тук кец виждаме ли?
Примерите са си много, няма кфо да се лъжем.
И ти с кубинки ли ходиш?

Swinkenhoffer
07-17-2006, 20:48
Ми, Алекси от Чилдрен оф Бодъм е с ню рок, Апокалиптика бяха кубинки някфи на концерта...
http://www.alive-concerts.ru/News/Atrocity.jpg - тук кец виждаме ли?
Примерите са си много, няма кфо да се лъжем.
И ти с кубинки ли ходиш?

не, галфони носи и e адски секси! ;-)

аз пък не виждам какъв е проблема мятълите да носят кубинки?! ако някой може да ми обясни... о.О



всичките метъли са като чекиджиите от Маньовър

тва пък беше ебати обидата... и тъпо заключение :lol:

Bufi
07-17-2006, 20:54
Аз пък страшно много се кефя на такива хора, въпреки че понякога са малко зловещи.Какво пък,харесва ми това че са различни и освободени.Дори в момента харесвам едно такова момче, ми мн си е готин пича и тва е.Пък вие ги делете ко щете по дебелината и формата на веждите им.

bulletinmyass
07-17-2006, 21:03
АХхх някой не разбра и го редактирам сега :mrgreen: :lol:

Briseis
07-17-2006, 21:33
awe mn me kefqt!tezi hora sa adski qki.az syshto nosq kojeni grivni i rykavica bez prysti,kakto i cherni drehi.horata po ulicata me gledat,vse edno sym padnala ot Mars.mislqt me za gothik. tova e tochnata duma,ne metylka.ot moq klas ima oshte edno momiche kato men,samo che tq veche ima mn poveche takiva gothik atributi,ima daje i cheren kojen pantalon. 8) :P :mrgreen:qko jicaaaa!a pyk do tova dali se kypqt,ami mn qsno che da!az inache da se bqh zadushila na RockFest-a.kakvo tolkova pyk ne im haresvate na tezi horica? :-s :smt020 :smt035

Голяма готичка си ей...Минала си покрай готиката като култура.Ама разбира се, Аврил е първата готичка в историята.О, да...За да си готичка тряя си купиш "атрибутите" и нали "кожен панталон" и редовно ходим на фестове, че нали сме "метълки".О,не, извинявам се "готик".Ама колко сте ми смешни такива...Как я гледали, я си признай, че умираш от кеф, като ти кажат "метълка"....И ти май си спала в часовете по БЕЛ, щото ако трябва да се пише по граматичните правила, множественото число на "метъл" е "метли"...

Mo6no
07-17-2006, 21:36
Ми, Алекси от Чилдрен оф Бодъм е с ню рок, Апокалиптика бяха кубинки някфи на концерта...
http://www.alive-concerts.ru/News/Atrocity.jpg - тук кец виждаме ли?
Примерите са си много, няма кфо да се лъжем.
И ти с кубинки ли ходиш?

не, галфони носи и e адски секси! ;-)
Не се и съмнявам. Но какво точно бяха галфоните? Някакви ботуши ли?

И още нещо... Буут не ми се сърди.

07-17-2006, 21:49
Ми, Алекси от Чилдрен оф Бодъм е с ню рок, Апокалиптика бяха кубинки някфи на концерта...
http://www.alive-concerts.ru/News/Atrocity.jpg - тук кец виждаме ли?
Примерите са си много, няма кфо да се лъжем.
Тоя манекен Алекси и неговата чалга група, която преди 4-5 години ми беше любима, разбира се преди да изсерат лайното наречено Hate Crew Deathroll, ги заебавам на страна...Говоря за метъл групи. Тия атросити никога не са ме кефели, казвам просто с какво впечатление съм отанал от клипове на Мейдън, Морбид Ейнджъл, Криейтър, Обичуъри и т.н...

`Death`Whore`
07-17-2006, 22:03
ЕЕЕЕЕЕеЕ! Първо - кой казва, че метълите са депресирани? И второ, какво значение има дали е с кецове или кубинки? Аз мисля, че метъл е човек, който слуша метъл. Аз да не би да нося метълски дрехи, мамка му?

Boot
07-17-2006, 22:29
Ми, Алекси от Чилдрен оф Бодъм е с ню рок, Апокалиптика бяха кубинки някфи на концерта...
http://www.alive-concerts.ru/News/Atrocity.jpg - тук кец виждаме ли?
Примерите са си много, няма кфо да се лъжем.
Тоя манекен Алекси и неговата чалга група, която преди 4-5 години ми беше любима, разбира се преди да изсерат лайното наречено Hate Crew Deathroll, ги заебавам на страна...Говоря за метъл групи. Тия атросити никога не са ме кефели, казвам просто с какво впечатление съм отанал от клипове на Мейдън, Морбид Ейнджъл, Криейтър, Обичуъри и т.н...
Да, кефел си се на първобитния период на Бодъм, а като ги настигна еволюцията и ги заеба. Хитро.
Аз пък казвам с кфо впечатление съм останала от други групи. Това, че не те кефят не значи, че не са метъл.

DarkSanctuary
07-18-2006, 03:26
Гледам, че е модерно да си лафим с текстове, та....

Norther - Fuck you

You know nothing about us
You think that we're not cool
You say we got nothing to give
We just say... Fuck you
We don't care about your thoughts
We will hate you anyway
You're just a piece of shit
We take no shit from no one

Fuck you, you're just a piece of shit
Fuck you, we take no shit

We take no shit from no one
You can say what ever you dare
It's all the same cos we don't care

Fuck you, you're just a piece of shit
Fuck you, we take no shit

Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you....

Fuck you, you're just a piece of shit
Fuck you, we take no shit

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

midian
07-18-2006, 07:39
Пънкарите ме нервят,а иначе нашто стадо си го харесвам,а песничката горе-кърти.

midian
07-18-2006, 07:53
priti_kiti ...защо ли трябва да се делят на групочки ? ми я събери на едно място тъй наречените чалгарчета и например метъли...ще стане меле ....това е въпрос на вкус , казала котката и си облизала задника....нека всеки да бъде такъв какъвто иска , съ6то ми е интересно зашто хората като видят някои които е по-странно облечен ..шипчета ...много обеци ...образно казано ....решават че този човек е 435435646456% наркоман ? ....зашто е това грешмо мислене в повечето ?

435435646456% наркоман ? Ami razbira se za6toto tuk horata sa super ograni4eni....ne govorq za foruma a za BG! Imat edin na4in na jivot....iskat da vijdat normalni ne6ta...ejednevni, koito ne sa promenqni s godini....i izvednyj kato vidqt 6iroki pantalonki...hek4e ala bala...i t.n stavame narkomani....A kato vidqt iztupano momi4ence...s poli4ka do se6tate se kyde...za6to ne q mislqt za k***a a?а да бе а да кажем в америка не ни гледат накриво ли?

Immortal rose
07-18-2006, 12:58
Тия нашите метъли са яко изкибичени. От къде на къде носят кубинки не знам. Аз в нито един метъл клип не съм видял някой от групите да е с кубинки или пък с гадни нискокачествени суичъри правени в турция. Вместо това виждам кецове и къси гащи...Метълите на запад са готини, а тук не са...
Предполагам че говориш за "метъли" от рода на тия дет ги дават по Мтв.
Ма верно кво значение има дали носят кубинки или кецове

Boot
07-18-2006, 13:02
Гледам, че е модерно да си лафим с текстове, та....

Norther - Fuck you

You know nothing about us
You think that we're not cool
You say we got nothing to give
We just say... Fuck you
We don't care about your thoughts
We will hate you anyway
You're just a piece of shit
We take no shit from no one

Fuck you, you're just a piece of shit
Fuck you, we take no shit

We take no shit from no one
You can say what ever you dare
It's all the same cos we don't care

Fuck you, you're just a piece of shit
Fuck you, we take no shit

Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you, Fuck you....

Fuck you, you're just a piece of shit
Fuck you, we take no shit

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Тая песен на Нордър е супер комплексарска. Все едно са я писали като са били на 14. Смотаняци..мекек

07-18-2006, 17:53
Ми, Алекси от Чилдрен оф Бодъм е с ню рок, Апокалиптика бяха кубинки някфи на концерта...
http://www.alive-concerts.ru/News/Atrocity.jpg - тук кец виждаме ли?
Примерите са си много, няма кфо да се лъжем.
Тоя манекен Алекси и неговата чалга група, която преди 4-5 години ми беше любима, разбира се преди да изсерат лайното наречено Hate Crew Deathroll, ги заебавам на страна...Говоря за метъл групи. Тия атросити никога не са ме кефели, казвам просто с какво впечатление съм отанал от клипове на Мейдън, Морбид Ейнджъл, Криейтър, Обичуъри и т.н...
Да, кефел си се на първобитния период на Бодъм, а като ги настигна еволюцията и ги заеба. Хитро.
Аз пък казвам с кфо впечатление съм останала от други групи. Това, че не те кефят не значи, че не са метъл.
ПЪРВОБИТЕН ПЕРИОД????EВОЛЮЦИЯ???? МОЛЯ??? Не знам как нео-класическия метъл е първобитен, ама както ида е, а Follow The Reaper е един от най-техничните албуми на своето време...Hatecrew Death Roll имаше 1-2 песни, а новия албум е скучен и еднообразен. Кур за сегашните Бодом, кур за Алекси. Нищо чудно да ми кажеш, че St. Anger на Металика е еволюция...ХАХАХА.
Death Whore аз слушам метъл, ама не съм металист! НЕЩО ДА МИ КАЖЕШ, Ъ???

sun4e
07-18-2006, 18:23
аз пък не ги харесвам някви мноо са ми гадни

Метълката
07-18-2006, 18:36
мноо ми е кеф като зачекнете облеклото и кой с кво бил обут :lol:
Альоу, научете се да слушате с уши, не с очи.

DarkSanctuary
07-18-2006, 21:26
Тая песен на Нордър е супер комплексарска. Все едно са я писали като са били на 14. Смотаняци..мекек
Ти пЪ си смотла...мекек! :mrgreen:
Важното е, че в песновката е казано прсто, кратко и ясно едно гоооолямо FUCK YOU на всички разбирачи и т.н. Офф, мързи ме да се обеснявам, абе да се факат всички и т'ва е! Наздраве!!! :mrgreen:

Boot
07-18-2006, 21:34
St. Anger не го харесвам.
Не съм кой знае колко впечатлена и от Are you dead yet.
Обаче изобщо не можеш да отречеш, че Something Wild звучи първобитно. Не съм казала, че не е як. Просто така звучи. И еволюцията се изразява в това, че следващите албуми са по-улегнали и не звучат така безумно.
Обаче все си мисля, че кфото и да кажа, ще продължиш с тъпите си постове, нагълтани с агресия. Не, мерси.

Алекс, аз, че съм смотла - на всички вече им е ясно.
Въпроса е да се намери не чак толкова малоумна песен, която да изразява сходни с Fuck YOu чувства. За момента съм пас, по-късно мога да дам идейка ;)

07-18-2006, 21:44
a emo haresvate li ? :)

`Death`Whore`
07-18-2006, 21:46
Ако имаш предвид външния вид на хората - момичетата стават, момчетата не ми харесват изобщо.

Swinkenhoffer
07-18-2006, 21:49
a emo haresvate li ? :)

НЕ!

емотата изглеждат ужасно... с музиката пак е нещо подобно. зле.

07-18-2006, 21:52
a emo haresvate li ? :)

НЕ!

емотата изглеждат ужасно... с музиката пак е нещо подобно. зле.

az ne govorq za teq det se grimirat etc.

smisal samo za pri4eskata. ne6to takoa : http://img414.imageshack.us/img414/7436/hairhf1.jpg

btw emo muzikata e super qka. ne precenqvaite horata po tova kvoto se pee v pesnite =P~

`Death`Whore`
07-18-2006, 21:53
Прическите са грозни. А ако не се гримираш, какво емо си?

i'm so excited!
07-18-2006, 21:54
ахахахахаха емо.
ахахахахахахаххаахахахаха

07-18-2006, 21:57
e to izliza 4e ako nqma6 golemi cici ne si 4algarka.

`Death`Whore`
07-18-2006, 22:04
Ако не се обличаш като магистралка, не си чалгарка. :)

07-18-2006, 22:09
shvana kvo iskah da kaja.prosto nedeite da sudite horata po vun6niq im vid predi da ste gi opoznali.

P.S. emo rlz :smt016

07-18-2006, 22:09
ахахахах..
хем не я кефели пънкарите, хем се жалва, че я гледат накриво... :lol:хах да бе жалвам се,се едно ми пука,хах дреме ми на "женския полов орган" :lol: хах :smt005

`Death`Whore`
07-18-2006, 22:10
А защо да не ги съдим? "По дрехите посрещат, по ума изпращат". Всеки може да опровергае първото впечатление.

midian
07-18-2006, 22:11
ахахахах..
хем не я кефели пънкарите, хем се жалва, че я гледат накриво... :lol:хах да бе жалвам се,се едно ми пука,хах дреме ми на "женския полов орган" :lol: хах :smt005мда тва съм аз...

07-18-2006, 22:18
А защо да не ги съдим? "По дрехите посрещат, по ума изпращат". Всеки може да опровергае първото впечатление.

Zavisi.V toq forum ima mnogo momi4eta koito slu6at pop folk.i mnogo mom4eta koito slu6at metal.Sled tolkova vreme (sudq po broq na postovete) te vse o6te se napadat vupreki 4e nqkoi ot tqh poznavam li4no ne znam otkade v tqh idva taq omraza kum pop folk / metal.

07-18-2006, 22:18
momi4eta i mom4eta****

Die FuCkin' JerK
07-18-2006, 22:20
лелеее тва е бахти простотията..умрях си от кеф докато чета...не се къпели...дебели били .... бааахти образите дет сте...нямам думи...направо ме разбихте....еми аз слушам пънк и метал...честно казано се гордея с това...не се зарибяам да съм неква куха фешънка затънала в интриги...бившето ми гадже беше чалгар...е вярно зарязах го амаааа не заради това което слуша...всички вие които твърдите че ние сме ужасни скери и крийпи ...пф нямам думи...от една страна нз комплимент от др вие губите явно, не аз :) как да го кажа....тва е кат оня тема със заразната наркомания....е и ние не сме заразни къпем си се (УААААУ!) правим секс :shock: иии през останалото време се забавляваме по яко от вас 8)
помислете над това другия път като разберете че сте сами и хленченето на азис не помага особено :twisted:

`Death`Whore`
07-18-2006, 22:21
За мен лично ако някой покаже интелигентност и свестен характер, ми става симпатичен.

Но ако човек мрази чалгарите, например, защото е метъл и трябва да мрази някоя друга "общност", е друг въпрос.

forrzi
07-18-2006, 22:35
ЗАТВОРЕТЕ ТЪПАТА ТЕМА ВЕ ШИБАНИ МОДОВЕ ТЪПИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

07-18-2006, 22:37
няма п

Swinkenhoffer
07-18-2006, 23:17
a emo haresvate li ? :)

НЕ!

емотата изглеждат ужасно... с музиката пак е нещо подобно. зле.

az ne govorq za teq det se grimirat etc.

smisal samo za pri4eskata. ne6to takoa : http://img414.imageshack.us/img414/7436/hairhf1.jpg

btw emo muzikata e super qka. ne precenqvaite horata po tova kvoto se pee v pesnite =P~

е, ясно е, че няма да съдя за някой по тва, което се пее в песните (туй пък защо), каква музика слуша или дори как изглежда (тука послъгах малко...). но това не променя мнението ми, че емотата изглеждат уродливо... особено с тея косми, дет са си пуснали над лицето и дебилната форма, в която си поставят краката о.О същински уникум!
и емо обущата са яко ъгли :-)

Boot
07-18-2006, 23:18
Кил ем ол!

07-18-2006, 23:38
az govora za kosata :P
i btw emoto ne proizliza ot amerika.

07-19-2006, 01:48
toni izumqva6 me kolko si tup! na 20 godini onaq mi rabota.

Die FuCkin' JerK
07-19-2006, 12:24
направи ми впечатление че на доста места някой хора (да наречем не особени вещи) сериозно бъркат пънкари с рейвъри...но и рейвърите са супер...познавам един - той не се къпе, бърка в кошовете и общо взето е бахти клошара но е най-интересния човек който познавам...за 2 часа с него научаваш много повече неща за света и себе си от колкото 3 дни слушайки малина с 'обичай ме???любовта е велика???'...а колкото до кецовете и температурата..ми тва са супер яки обувки кво да кажа...пък и не е тайна че ако играеш хек с тях е доста удобно или поне дрте си мислят че все за нещо те бива ;) е не винаги...както и да е...не познавам метъли които не се къпят...е виждала съм но те обикновено са на по 40 години с шкембета блузка на айрън мейдън, дълги коси и похотлив поглед
е тва са бъговете...искам да кажа нещо...ако видя група "нормални" (според не особено вещите) момичета на групичка не съм способна да различа или запомня никоя от тях поради простата причина че са напълно еднакви...оригиналността ви куца...айде отивам да си бъркам в носа щот слушам метъл и си няам др работа разбирате ли...

i'm so excited!
07-19-2006, 13:03
според моите научни наблюдения съществуват 2 вида фешъни :-D първия вид са ни известни на всички - чалгарета а ла 'дънки в ботуши' (сега понеже е лято ходят с един такива ужасни къси гащи, които здравата са се впили в г*ъзо) и преливащите цици от деколтето.
а другите са 'антифешън' или 'уанаби скАтер' фешъни. . обикновено стремящи се да изглеждат просто 'сладки'. кецки, полички и обици имитиращи флешове :-D
но и двата вида са някакви клонинги и не можеш да ги различиш никога.

i'm so excited!
07-19-2006, 13:32
a emo haresvate li ? :) Ооо, Велине, емо мръсно, айде стига.. :lol: Емотата сички ги мразят (щото са педали, а всички са фашисти :lol: ) а Кърсед е говедо, той не се брои. :lol:
не щото са педали, а щото са смотани, 8)

Swinkenhoffer
07-19-2006, 14:01
според моите научни наблюдения съществуват 2 вида фешъни :-D първия вид са ни известни на всички - чалгарета а ла 'дънки в ботуши' (сега понеже е лято ходят с един такива ужасни къси гащи, които здравата са се впили в г*ъзо) и преливащите цици от деколтето.
а другите са 'антифешън' или 'уанаби скАтер' фешъни. . обикновено стремящи се да изглеждат просто 'сладки'. кецки, полички и обици имитиращи флешове :-D
но и двата вида са някакви клонинги и не можеш да ги различиш никога.

дъ фокин' трутх!




!!!!

в моите представи, скейт мераците са почти толкова ужасни, колкото е(и)мотота.

i'm so excited!
07-19-2006, 18:12
а па емотата няма да ги коментирам с тия отвратителни мазни косички в очите, тъп поглед и дебилния начин, по който застават с крачета...........

lady_of_carnage
07-19-2006, 19:16
и двете "групички" са толкова гнуси #-o не се къпят, миришат, с мазни коси, а стила обличане с тези увиснали панталони..... направо са мн гнусни.
ИЗВИНЯВАЙ АМА ВСЕКИ СИ ИМА СОБСТВЕН ВКУС!НИЕ(МЕТЪЛИТЕ И ПЪНКАРИТЕ)СЪЩО СЕ ГНУСИМ ОТ ГЪЗАРСКИТЕ ВИ ПЪРЦАЛИ АМА НИКОЙ НЕ НИ ПИТА!САМО ЗА ВАЩО МНЕНИЕ ВИ Е ГРИЖА!И ДОБРЕ УЕ ЧОВЕК ЗАЩО ТУКА(БГ) ВСИЧКИ СТЕ ТОЛКОВА ОГРАНИЧЕНИ???ВЕДНИЖ ДА ВИДИТЕ НЯКОЙ ПО-РАЗВИСЕН И С ТЕНИСКА НА ГРУПА И ААААЙДЕ ТВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА УТРЕПКА НА СВЕТА!УЖ СЕ ИЗЯВЯВАТЕ КАТО ШИРОКО СКРОЕНИ ХОРА ПЪК ГЛЕЙ КОЛКО СТЕ ЗАБЛУДЕНИ!НЕ ГЛЕДАЙ ВЪНЩНИЯ ВИД И МУЗИКАТА ГЛЕДАЙ ХАРАКТЕРА!И ВСЕ ПАК И НИЕ СМЕ ХОРА А НЕ НЯКОИ ДОЛНИ СЪЩЕСТВА ВСИЧКИ СМЕ РАВНИ И НЕ МОЖЕШ ДА ГО ПРОМЕНИШ ТОВА!И ОЩЕ НЕЩО:КОЙ ТИ КАЗА ЧЕ НЕ СЕ КЪПЕМ???ТВА ЧЕ ПРЕДИШНИТЕ МЕТЪЛИ И ПЪНКАРИ СА СЕ КЪПАЛИ ПО-РЯДКО НЕ ЗНАЧИ ,ЧЕ И СЕГА Е ТАКА!НАПРОТИВ!ПРОСТО СИ ПОПАДНАЛА НА ГРЕШНИТЕ ХОРА!МЕРИ СИ ПРИКАЗКИТЕ!!!
Shame on you

i'm so excited!
07-19-2006, 19:24
и двете "групички" са толкова гнуси #-o не се къпят, миришат, с мазни коси, а стила обличане с тези увиснали панталони..... направо са мн гнусни.
ИЗВИНЯВАЙ АМА ВСЕКИ СИ ИМА СОБСТВЕН ВКУС!НИЕ(МЕТЪЛИТЕ И ПЪНКАРИТЕ)СЪЩО СЕ ГНУСИМ ОТ ГЪЗАРСКИТЕ ВИ ПЪРЦАЛИ АМА НИКОЙ НЕ НИ ПИТА!САМО ЗА ВАЩО МНЕНИЕ ВИ Е ГРИЖА!И ДОБРЕ УЕ ЧОВЕК ЗАЩО ТУКА(БГ) ВСИЧКИ СТЕ ТОЛКОВА ОГРАНИЧЕНИ???ВЕДНИЖ ДА ВИДИТЕ НЯКОЙ ПО-РАЗВИСЕН И С ТЕНИСКА НА ГРУПА И ААААЙДЕ ТВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА УТРЕПКА НА СВЕТА!УЖ СЕ ИЗЯВЯВАТЕ КАТО ШИРОКО СКРОЕНИ ХОРА ПЪК ГЛЕЙ КОЛКО СТЕ ЗАБЛУДЕНИ!НЕ ГЛЕДАЙ ВЪНЩНИЯ ВИД И МУЗИКАТА ГЛЕДАЙ ХАРАКТЕРА!И ВСЕ ПАК И НИЕ СМЕ ХОРА А НЕ НЯКОИ ДОЛНИ СЪЩЕСТВА ВСИЧКИ СМЕ РАВНИ И НЕ МОЖЕШ ДА ГО ПРОМЕНИШ ТОВА!И ОЩЕ НЕЩО:КОЙ ТИ КАЗА ЧЕ НЕ СЕ КЪПЕМ???ТВА ЧЕ ПРЕДИШНИТЕ МЕТЪЛИ И ПЪНКАРИ СА СЕ КЪПАЛИ ПО-РЯДКО НЕ ЗНАЧИ ,ЧЕ И СЕГА Е ТАКА!НАПРОТИВ!ПРОСТО СИ ПОПАДНАЛА НА ГРЕШНИТЕ ХОРА!МЕРИ СИ ПРИКАЗКИТЕ!!!
Shame on you
ти пък кво се палиш толкова?! :lol:

lady_of_carnage
07-19-2006, 19:40
и двете "групички" са толкова гнуси #-o не се къпят, миришат, с мазни коси, а стила обличане с тези увиснали панталони..... направо са мн гнусни.
ИЗВИНЯВАЙ АМА ВСЕКИ СИ ИМА СОБСТВЕН ВКУС!НИЕ(МЕТЪЛИТЕ И ПЪНКАРИТЕ)СЪЩО СЕ ГНУСИМ ОТ ГЪЗАРСКИТЕ ВИ ПЪРЦАЛИ АМА НИКОЙ НЕ НИ ПИТА!САМО ЗА ВАЩО МНЕНИЕ ВИ Е ГРИЖА!И ДОБРЕ УЕ ЧОВЕК ЗАЩО ТУКА(БГ) ВСИЧКИ СТЕ ТОЛКОВА ОГРАНИЧЕНИ???ВЕДНИЖ ДА ВИДИТЕ НЯКОЙ ПО-РАЗВИСЕН И С ТЕНИСКА НА ГРУПА И ААААЙДЕ ТВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА УТРЕПКА НА СВЕТА!УЖ СЕ ИЗЯВЯВАТЕ КАТО ШИРОКО СКРОЕНИ ХОРА ПЪК ГЛЕЙ КОЛКО СТЕ ЗАБЛУДЕНИ!НЕ ГЛЕДАЙ ВЪНЩНИЯ ВИД И МУЗИКАТА ГЛЕДАЙ ХАРАКТЕРА!И ВСЕ ПАК И НИЕ СМЕ ХОРА А НЕ НЯКОИ ДОЛНИ СЪЩЕСТВА ВСИЧКИ СМЕ РАВНИ И НЕ МОЖЕШ ДА ГО ПРОМЕНИШ ТОВА!И ОЩЕ НЕЩО:КОЙ ТИ КАЗА ЧЕ НЕ СЕ КЪПЕМ???ТВА ЧЕ ПРЕДИШНИТЕ МЕТЪЛИ И ПЪНКАРИ СА СЕ КЪПАЛИ ПО-РЯДКО НЕ ЗНАЧИ ,ЧЕ И СЕГА Е ТАКА!НАПРОТИВ!ПРОСТО СИ ПОПАДНАЛА НА ГРЕШНИТЕ ХОРА!МЕРИ СИ ПРИКАЗКИТЕ!!!
Shame on you
ти пък кво се палиш толкова?! :lol:
Ми паля са щото ми е ПИСНАЛО от ей такива дето слагат всичко под един знаменател!Защо просто не почнете да свиквате с такива като нас?Попринцип метълите и пънкарите са супер яки хора стига да ги опознаеш(говоря от личен опит)и да не се държиш с тях като малоумник!Въобще не сме това ,което сме отвън! :)

Mo6no
07-19-2006, 19:46
Не са нормални, иначе Контрол щяха ли да пеят "Не съм нормален".

fake
07-19-2006, 20:28
ууу....пуу...тия пък кфи са бе :lol:

Рокендрол шматка
07-19-2006, 20:39
Ае... от всеки "вид" хора има отрепки и пичове. При метълите пичовете са повече, при чалгарите отрепките са повече. Толкова.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-19-2006, 20:44
be nz ama na men pove4eto metuli sa mi sladi4kii :oops: :oops: :oops: :oops: :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

DarkSanctuary
07-19-2006, 22:27
Продължавайте, продължавайте, наистина е забавно, докато чете човек бисерите ви, особенно, ако е пресушил няколко бири! Радвате ме!!! :lol:

Наздраве! \m/

Six feet under - Die mother fucker \m/ :mrgreen: \m/

Axxxel
07-20-2006, 00:14
Аз като фен на рока и метъла смятам да защитя стила си просто като Ви кажа, че темата е тъпа и повечето наговориха пълни простотии...за в бъдеще нам да пиша в тази тема...дори няма да я следя...защото не си струва...

onzi__
07-20-2006, 01:25
Аз съм запален метъл.. Но не можете да ме съдите по това - не ме познавате. Пък ако ме познавате със сигурност ще разбия представите ви за метъл! Знам че винаги ще има такива който ще ме мислят за "гнусен,навлечен метъл-пияница" но всъщност външният ми вид говори друго , а поствете ми още повече..Метъла не е задължително да представлява стил на живот..Може да бъде и само стил музика лично познавам много рапъри - на външен вид,който всъщност са метали така че има сякакви хора ;)
Това че човек е метъл не говори нищо за него - ако познавате повечето такива съм сигурен че ще ги обикнете :)

07-20-2006, 01:46
a emo haresvate li ? :) Ооо, Велине, емо мръсно, айде стига.. :lol: Емотата сички ги мразят (щото са педали, а всички са фашисти :lol: ) а Кърсед е говедо, той не се брои. :lol:

lol you breast, az pedal li sum we ? fa6ist ? ::: :::

btw ge6 aide utre (19ti) da doide6 s mene si oprava koleloto 4e me murzi sam da hoda :mrgreen:

P.S. Cursed kvo ob6to ima ? :?

07-20-2006, 01:48
20ti *** :-({|=

evanescence_fen4e
07-20-2006, 06:53
ako metulite sa kato midian NE :D

Die FuCkin' JerK
07-20-2006, 12:12
темата е тъпа,вие сте тъпи фешъни,спестете ми тъпите си определяние за общност към която не принадлежите и не знаете нищо друго освен тва от някои тъпи американски филми и сериалчета така че по-добре не се излагаите ами пукнете тъпи ограничени хорица :twisted:

Mo6no
07-20-2006, 12:17
темата е тъпа,вие сте тъпи фешъни,спестете ми тъпите си определяние за общност към която не принадлежите и не знаете нищо друго освен тва от някои тъпи американски филми и сериалчета така че по-добре не се излагаите ами пукнете тъпи ограничени хорица :twisted:
Ти също си доста ограничена.

machoka
07-20-2006, 12:22
Продължавайте, продължавайте, наистина е забавно, докато чете човек бисерите ви, особенно, ако е пресушил няколко бири! Радвате ме!!! :lol:

Наздраве! \m/

Six feet under - Die mother fucker \m/ :mrgreen: \m/

Ахам, приключихме ли поредната глуповата тема, че да и тегля катинара или има още глупости да се изприказват?

Mo6no
07-20-2006, 12:26
Ахам, приключихме ли поредната глуповата тема, че да и тегля катинара или има още глупости да се изприказват?
Остави я. [-o< Такива глупости се написаха в нея, че на моменти ми беше доста смешно

Die FuCkin' JerK
07-20-2006, 12:30
Mo6no, dali?...izpisah dosta po temata tova e samo zaklu4enieto i ne zatvarqite temata pls O:) [/quote]

kuki4
07-20-2006, 12:35
Вижте кво,всички сме хора,тва не е ли най-важното...нека си гледаме животеца и не се бъркаме в чуждия,ако човек си е избрал да се носи размъкнато,ще се носи и група кретени кат нас,които явно нямат кво да правят и си намират занимание единствено,като хулят другите,няма да променим абсолютно НИЩО! ](*,) (тва изречение стана доста дълго,но...нз :) )
Така че пънкарите са супер хорица,аз им се кефя и тва е...[/img]

07-20-2006, 12:40
Аз само да спомена,че гледам в началото хорицата отговарят с "аз не харесвам/ харесвам такива момичета/момчета" мм.. къде пише за противоположния пол? И смея да отбележа,че хората които вие така... смело корите всъщност имат по-голям интелектуален багаж,а другите са вглъбени в глупавите си дрешки и това да свалят колкото са може повече мацки, а и как няма, ако говорим от гледна точка на музика.. в какво модерно се пее за нещо по-различно от "обичам те","мразя те" ??? ами... :) то няма за какво друго и да мислите.. след като по цял ден слушате едно и също, няма от къде да ви дойдат идеи за по-различни мисли.. :) Ще умрете ограничени :) :smt064

DemonicChrist
07-20-2006, 12:48
Какво по...?!? По темата - какво да не си харесваме един на друг металите ? Пънкарите... айде да и те стават, но какво е това "Харесвате ли метълите и пънкарите" ??Какво да не ни харесват, че слушаме метъл ? Че се обличаме в черно ? Че сме с дълги коси ? Че "погото" е малко брутално ? Че тия на които се кефим според вас не правят хубава музика ? Защо трябва да ни разделяте ? Аз съм метъл и се движа предимно с метъли, но най-добрия ми приятел НЕ е метъл, вярно компанийката ми е само от метъли (ако се питате как ще ми е най-добър приятел, а не ми е от компанията - от друг град е !) Аз лично нямам нищо против чалгарите, чалгата мразя, но не разделям другите като чалгари, рапъри и т.н. ! Единствения начин по който аз разделям хората е : българи - етноси (цигани,турци и т.н. ги мразя и затова ги разграничавам, но ако си българин не ми пука к'во слушаш !)

honey_reflection
07-20-2006, 21:43
Emi nz tochno zashto ne mi haresvat.. no metali ne obicham, a punkari oshte stavat.. no ne mn.. !! Znam che ne obicham metal kato muzika ;P I oshte ponqkoga imat edno takova darjanie mn agresivno ( za punkarite )

midian
07-20-2006, 22:25
ako metulite sa kato midian NE :DОбясни на хората какво ми е,мила :smt112

Mo6no
07-20-2006, 22:27
ako metulite sa kato midian NE :DОбясни на хората какво ми е,мила :smt112
Казва го, заради това, което написа в темата за Within Temptation.

midian
07-20-2006, 23:07
ako metulite sa kato midian NE :DОбясни на хората какво ми е,мила :smt112
Казва го, заради това, което написа в темата за Within Temptation.Мда,щото е фенка явно.Незнам,преди искаше линк към песен на Анелия,па сега Уитин темптейшън и Ебънесънс...не се връзват,позьорче ахахах...

Mo6no
07-21-2006, 06:29
Мда,щото е фенка явно.Незнам,преди искаше линк към песен на Анелия,па сега Уитин темптейшън и Ебънесънс...не се връзват,позьорче ахахах...
Тази индивидка евънесънс фенче изобщо не е метълка. Но си мисля,че е позьорско метъл да не слуша чалга, защото видиш ли всички метъли мразели чалгата, а обратното не е. А от думите ти излиза, че обратното е позьорско.

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:14
Не е нужно да мразиш чалгата, за да не я слушаш. Просто може да не ти харесва стилът музика, замислял ли си се?

И ми е много интересно каква е тази общност, към която принадлежат метълите? Общност може да бъде циганската общност в България, обаче девойката /младежът/ в началото на страницата много се вживява.

Mo6no
07-21-2006, 10:21
Не е нужно да мразиш чалгата, за да не я слушаш. Просто може да не ти харесва стилът музика, замислял ли си се?
Много ясно, че може да не ти харесна стилът, то и на мен не ми харесва чалгата и я смятам за калпава музика. Това, което имах впредвид е, че е позьорско, когато ти харесва чалгата да казваш, че я мразиш защото слушаш метъл, а това метъл да харесва чалта не е.

Die FuCkin' JerK
07-21-2006, 14:28
просто е по-яко да кажа че вс сме една голяма миризлива секта според мнозинството (за обществото на метълите) :wink:

_sk8mastR_
08-17-2006, 01:10
Моля, моля. Нека не се обиждаме. Не познавам занемарени метъли. Всички се перат и къпяр редовно. Момичетата ходят на кола-маска или си имат епилатори.

Ако видите мръсен и миризлив метъл на улицата, наритайе го и ми кажете, че е мърльо и е позор за метълското племе.

RedChil
08-17-2006, 01:20
Моля, моля. Нека не се обиждаме. Не познавам занемарени метъли. Всички се перат и къпяр редовно. Момичетата ходят на кола-маска или си имат епилатори.

Ако видите мръсен и миризлив метъл на улицата, наритайе го и ми кажете, че е мърльо и е позор за метълското племе.
Добре,обещавам да го направя.Страшно харесвам няколко метъл групи(Motorhead,Metallica,Iron Maiden),но ми се повдига от разни фенчета на Slipknot,Cradle Of Filth и т.н.,които ако не са с дредове(които изобщо не съответстват на музикалните им предпочитания и "убеждения") са с дълги ужасно неподдържани коси...Разбира се,не слагам всички под общ знаменател,но мнението ми се изгражда на наблюдения,а не на общи приказки.

Emocore
08-17-2006, 01:36
eh stari temi..

_sk8mastR_
08-17-2006, 01:47
Искаш да кажеш - позьорчета, или деца с още неизяснена ориентация, които си мислят, че обличайки се отгоре до долу с кожа и шипове и тениски на любимите си банди, са най-големите метъли на света?

Ами има ги много, за съжаление и мен са ме слагали под общ знаменател с подобни,което много ме ядосва. Но както и да е. Напоследък emo-то нашумя и сега градът е пълен със зализани педалчета с печални физиономии.

Emocore
08-17-2006, 02:20
Искаш да кажеш - позьорчета, или деца с още неизяснена ориентация, които си мислят, че обличайки се отгоре до долу с кожа и шипове и тениски на любимите си банди, са най-големите метъли на света?

Ами има ги много, за съжаление и мен са ме слагали под общ знаменател с подобни,което много ме ядосва. Но както и да е. Напоследък emo-то нашумя и сега градът е пълен със зализани педалчета с печални физиономии.

ae da ne obijdame m? hodi si qj skeita i po tiho

_sk8mastR_
08-17-2006, 02:22
ae da ne obijdame m? hodi si qj skeita i po tihoДа, ще се обиждаме. Защити се. Ако съм в грешка, опровергай ме.

А скейта няма да го ям - пари от собствения си джоб съм давала за него.

Emocore
08-17-2006, 02:25
4udq se, pod "zalizan" sigurno ima6 predvid hora s pravi kosi koito gi sresvat na edna strana? za6to re6i 4e sa "pedal4eta" ne moje li da ne slagate si4ko pod ob6t znamenatel? skeitarite sa pedali. oprovergai me.

_sk8mastR_
08-17-2006, 02:31
Болката и травмите, синините, мърсотията, скъсаните дрехи - това не се нрави на педалчетата.

А за да наричам emo-вците педалчета, сигурно съм виждала как такива момчета се целуват, а? Не мислиш ли? И всякакви други, които не се целуват [или поне не на публични места] се прегръщат много сърдечно и пламенно с колегите си.

Има нещо женствено и нежно в походките им, нещо прекалено изпипано и нагласено в дрехите им [прилепнали като косите]. И познавам emo-вец с къдрава коса, който си я изправя специално, за да сия запепи на челото след това.

Emocore
08-17-2006, 02:37
Болката и травмите, синините, мърсотията, скъсаните дрехи - това не се нрави на педалчетата.

absolutno si prav! tova mai sa nravi na pro6lqcite.

vijdal sum dve mom4eta (skeitari) da se celuvat.

ne moje6 da preceni6 4oveka po tova kakva muzika slu6a.


няма повече да плюя това, което не разбирам

ae sus zdrave.

Emocore
08-17-2006, 02:39
темата е за пънкари и метъли

ne go kazvai na men.

08-17-2006, 04:30
Моля, моля. Нека не се обиждаме. Не познавам занемарени метъли. Всички се перат и къпяр редовно. Момичетата ходят на кола-маска или си имат епилатори.

Ако видите мръсен и миризлив метъл на улицата, наритайе го и ми кажете, че е мърльо и е позор за метълското племе.
Добре,обещавам да го направя.Страшно харесвам няколко метъл групи(Motorhead,Metallica,Iron Maiden),но ми се повдига от разни фенчета на Slipknot,Cradle Of Filth и т.н.,които ако не са с дредове(които изобщо не съответстват на музикалните им предпочитания и "убеждения") са с дълги ужасно неподдържани коси...Разбира се,не слагам всички под общ знаменател,но мнението ми се изгражда на наблюдения,а не на общи приказки.
Ти пък малкия няма да се научиш, с'А като слушам метъл, малко рап, та дори и малко кючеци трябва да тръгна изрусен с вериги, кубинки и широки панталони, така ли?
Айде стига с тия глупости тип "обличам се според музиката, която слушам"

BeBencEto
08-17-2006, 08:09
am obnosno gosta...prelichash mi lekichko na pozior...zashtoto metul s kiucheci i rap ne e mnogo suvmestimo....a po temata nqmam nishto ama nishto protiv metulite ili punkarite...ne obicham skinarite,koito slushat po-tvurdite parcheta....i mrazqt vsichko i vsichki :-)

MimityYy
08-17-2006, 08:50
ne me kefqt osobeno

RedChil
08-17-2006, 09:24
Моля, моля. Нека не се обиждаме. Не познавам занемарени метъли. Всички се перат и къпяр редовно. Момичетата ходят на кола-маска или си имат епилатори.

Ако видите мръсен и миризлив метъл на улицата, наритайе го и ми кажете, че е мърльо и е позор за метълското племе.
Добре,обещавам да го направя.Страшно харесвам няколко метъл групи(Motorhead,Metallica,Iron Maiden),но ми се повдига от разни фенчета на Slipknot,Cradle Of Filth и т.н.,които ако не са с дредове(които изобщо не съответстват на музикалните им предпочитания и "убеждения") са с дълги ужасно неподдържани коси...Разбира се,не слагам всички под общ знаменател,но мнението ми се изгражда на наблюдения,а не на общи приказки.
Ти пък малкия няма да се научиш, с'А като слушам метъл, малко рап, та дори и малко кючеци трябва да тръгна изрусен с вериги, кубинки и широки панталони, така ли?
Айде стига с тия глупости тип "обличам се според музиката, която слушам"
Пичага,смени дилъра,а после ми прочети по-хубаво поста и го осмисли след тва,че като гледам от първия път не е станало.Някъде да съм говорил за обличане...Говорих за КОСИТЕ на някои подобни индивиди.И изобщо не е задължително като си метъл да носиш кожи и желязо,никога не съм го казвал.
А тва,че слушаш метъл,рап и кючеци...Аз се смятам за музикалнен помияр,за тебе...

WILD__BOY
08-17-2006, 09:35
Ако става дума дали харесвам .. дали ме привличат такива хора - Определено НЕ. но сред тях има пичове и тъпанари. Като сред всички други. Просто течението им не ми харесва.

08-18-2006, 01:39
am obnosno gosta...prelichash mi lekichko na pozior...zashtoto metul s kiucheci i rap ne e mnogo suvmestimo....a po temata nqmam nishto ama nishto protiv metulite ili punkarite...ne obicham skinarite,koito slushat po-tvurdite parcheta....i mrazqt vsichko i vsichki :-)
Ooh shit!
Ти ли ще ме наречеш позъор?! Не те знам на колко си, нито отколко време слушаш някакъв тип музика, но писанията ти не ме впечатляват особено.
Като ме видиш с големите очила тип полицай 84-та, прическата тип пера от бухал, розовата тениска и да скандирам "house music is the future", тогава ти разрешавам да ме наречеш позъор!
Слушам твърда музика от.... 98 год. Можеш ли да сметнеш колко годинки са? Почнал съм от Marilyn Manson и съм стигнал до Dimmu Borgir, Children of Bodom, Emil Bulls и мн. др. Въпреки всички музикални модни течения, които са преминали през наща държавица за тия години, аз все още слушам метъл.
Намират се поне по 3-4 банди от ВСЕКИ подстил, на които да се кефя!
Слушам к'вото ми харесва - без значение дали е поп, рап или нещо друго, важно е самата песен да гали ухото. Тъпо е за мен да се ограничаваш в даден стил и да го издигаш като своя религия, да се обличаш според своята музиката и същевременно да плюеш останалите, които са различни от теб.

RedChil, говорил си за косите - аз съм говорил за външния вид като цяло(дрехи, прическа, дранкулки и т.н..) Ако ме кефят как седят растите ще си направя, ако ми отива бръсната глава - ще се обръсна. Кой както му е кеф, както си иска. Сега аз като не поддържам външен вид според стил музика - нямам право да я слушам ли?! Айде стига.. Пораснете.
А за кючеците - що да не им се радвам, всъщност те не са много, но са класики: Тигре, тигре; Курви сбогом(то т'ва даже кючек не е); Шопската салата :)
Вярно е, че слушам предимно метъл, но въпреки това умея да се кефя и на други стилове.

Айде един поздрав за всички, които просто се кефят на музиката, без да му мислят много:

Fear Factory - Cyberwaste

Novkov
08-18-2006, 04:34
По принцип НЕ, ама се случва да се мерне готина метълка

Psycho Realm
08-18-2006, 08:07
Според мен момичетата, които си падат по "метали" са главно от ромски произход.Професията обаче им крие много рискове, затова не се захващайте с тях.Освен ако не сте с гумен костюм.

Mo6no
08-18-2006, 08:17
Аз пък мразя извънземни. :evil:

exploited*
08-18-2006, 09:01
аз си падам по момичета, които се кефят на фашаги... :oops:

DetE-Idi0t
08-23-2006, 21:52
Глътнах си граматиката след постовете на розовите и пищящи момиченца, че и момченца.

i'm so excited!
08-23-2006, 21:59
аз си падам по момичета, които се кефят на фашаги... :oops:
логично е да се кефиш на момичета, които ти се кефят щото си фашо

08-23-2006, 22:35
exloitedteen ti on punk go udari na skin

psycho_girl
08-24-2006, 12:06
az xaresvam gore-dolu :mrgreen: abr xaresvam :smt005 trqbva da sme tolerantni edin kum drug (nqma mn vruzka, no go kazvam za tezi koito ne xaresvat :smt005 :smt005 :smt005 )
p.s.
pak sum zabravila da piq xap4etata :smt005

cskamoni4ka
08-24-2006, 12:33
Не!Противни и гнусни са ми!

cskamoni4ka
08-24-2006, 12:36
Целта на това мнение,е не да обидя метълите и пънкарите!Не ми харесват на външен вид!По характер незнам...не се движа с такива хора!\/ :)

BeBcHeTo
08-24-2006, 12:46
NeEee!!!

impress
08-24-2006, 13:08
Харесвате ли метали и пънкари ? Ако харесвате,защо ? Ако не харесвате,защо ? :D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1! §§

Гнусни, като призраци, бели пък с черни дрехи, макар, че е лято. Айде не мога да кажа дали се изпотяват, не съм се лепил за тях да ги мириша. Ама много ме дразнят. Особено метълките и пънкарките пфф КАТ' МЪЖЕ!

`Death`Whore`
08-24-2006, 13:38
Аз не съм мъжествена. Не говори глупости.

Sophie
08-24-2006, 14:54
Аз лично не харесвам такъв тип хора и не става въпрос че ги делим на групи, а по-скоро те се обособяват като мини общество, защото съгласете се, че няма как да събереш хора с различни интереси заедно и да очакваш те да се забавляват....Не ми харесва начинът им на държание и облеклото, не ми харесва музиката, която слушат, а най-тревожното нещо което си е лично мое наблюдение - голяма част от самоубийствата в тийнейджърска възраст са осъществявани именно от такъв тип деца....не знам кое ги подтиква, но е факт!

Boot
08-24-2006, 15:16
а най-тревожното нещо което си е лично мое наблюдение - голяма част от самоубийствата в тийнейджърска възраст са осъществявани именно от такъв тип деца....не знам кое ги подтиква, но е факт!
Фък дъ уат?! Сатаната ги подтиква...
Някфи странни наблюдения. Не съм съгласна.

forrzi
08-24-2006, 15:31
а най-тревожното нещо което си е лично мое наблюдение - голяма част от самоубийствата в тийнейджърска възраст са осъществявани именно от такъв тип деца....не знам кое ги подтиква, но е факт!

бъркаш ги с emo`s
те се самоубиват,режат вени и насълзяват очички чрез черни бретончета
това не са пънкове или метъли
просто са тъпи,заблудени оФци

`Death`Whore`
08-24-2006, 15:33
Особено пънкарите според мен изобщо не са депресивни...чуйте малко пънк и ще видите. :)

Sophie
08-24-2006, 15:36
а най-тревожното нещо което си е лично мое наблюдение - голяма част от самоубийствата в тийнейджърска възраст са осъществявани именно от такъв тип деца....не знам кое ги подтиква, но е факт!
Фък дъ уат?! Сатаната ги подтиква...
Някфи странни наблюдения. Не съм съгласна.


ти може да не си съгласна, ма аз като познавам 3 такива реални случая и е нормално да имам предразсъдъци....най-пресния пример: момиче от музикално училище, на моята възраст и спадащо към конкретния тип музикални фенове, скача от 7 етаж но оцеля.....след година в инвалидната количка дори проходи пак, но не знам какъв живот е това...друг пример - от блок в известен жилищен квартал в моя град две приятелки, пак ще ги нарека с нарицателното "метълки", скачат заедно, ръка за ръка, но те нямат късмета на гореспоменатото момиче. Така че остави ме ако обичаш да имам своите си наблюдения.

`Death`Whore`
08-24-2006, 15:38
Тези хора са със сериозни психични отклонения. Дори да слушат чалга, хората с психични отклонения ще вършат пак подобни неща.

Sophie
08-24-2006, 16:37
пънкар да се самоубие...

те такова нещо няма...


ти може да не си съгласна, ма аз като познавам 3 такива реални случая и е нормално да имам предразсъдъци....най-пресния пример: момиче от музикално училище, на моята възраст и спадащо към конкретния тип музикални фенове, скача от 7 етаж но оцеля.....след година в инвалидната количка дори проходи пак, но не знам какъв живот е това...друг пример - от блок в известен жилищен квартал в моя град две приятелки, пак ще ги нарека с нарицателното "метълки", скачат заедно, ръка за ръка, но те нямат късмета на гореспоменатото момиче. Така че остави ме ако обичаш да имам своите си наблюдения.


Някъде да съм писала за пънкари????

`Death`Whore`
08-24-2006, 16:38
Виж моя пост. Или ще го отречеш?

Sophie
08-24-2006, 16:52
Харесвате ли метали и пънкари ? Ако харесвате,защо ? Ако не харесвате,защо ? :D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1! §§


Видяла съм и темата, и поста, и след като виждам въпроса "Защо", се обосновавам, а от там вече започна спора и това, че този или онзи не е съгласен с мнението ми. Както всеки път отново ще кажа, че това е форум и всеки има мнение, независимо какво е то, и никой по никакъв начин не може да го променя или заклиймява като грешно. Не се съгласяваме един с друг и толкова. Това всъщност придава на тези спорове формата на своеобразен дебат.

masterjedikiller
08-24-2006, 17:33
mrazq metali mrazq i pankari no obi4amm mnogo mnogo 4alga 6tot sam pi4

masterjedikiller
08-24-2006, 17:43
йей...

тии си пииииииииииииииииииииииии ииииииииииииич

вече спокойно можеш да умреш в лайна 8)
ti mal4i ve neporasnalo dete kat porasne6 moje6 da govori6

08-24-2006, 17:50
ееееееее ама разбира се...
аз съм само на 13... като порастна и стана батко ще знам всичко... и ще съм пич-чалгар като теб... :lol:
ama 6to me laje6 ti si na 24 godina ama ima6 akal na 13 godi6nu lapi

masterjedikiller
08-24-2006, 17:58
ахахахаа...
не ме състарявай бе... 13 годишнУ лапИ сиъм виеее... ко муй ибаваш начи...
ааа да те попитем ти девствен ли си много ми е интерестно

masterjedikiller
08-24-2006, 18:19
естествено... ти съмняваш ли се в мен бе селски...

жена не съм виждал...
mnogo qsno te v va6to selo sa kato v frenskite porno filmi edni grozno i kosmati

midian
08-24-2006, 18:22
Харесваме го нащо стадо :D

masterjedikiller
08-24-2006, 18:23
Харесваме го нащо стадо :D
ama vie ciganskite metali ste takiva

Boot
08-24-2006, 21:38
ееееееее ама разбира се...
аз съм само на 13... като порастна и стана батко ще знам всичко... и ще съм пич-чалгар като теб... :lol:
ama 6to me laje6 ti si na 24 godina ama ima6 akal na 13 godi6nu lapi
WORD!
:mrgreen:

RudeBunny
08-24-2006, 23:44
По-скоро метЪли.. пънкарчетата са ми некфи..лигави.. :roll:
И не мога да разбера,по дяволите,защо трябва да разделяте хората на групички - метъли,пънкари,чалгари,рап ри и т.н. ?!

Бети съгласна съм.. напълно :)

08-25-2006, 05:18
как ще са лигави пънковете бееееееееееееееееееееее :evil: :evil: :evil:
мълчи бе, лиглио

ErinEverly
08-25-2006, 05:52
И двете ми харесват. Метълите принципно ме радват, а на пънкарите ме кефят житейските принципи :lol:

_sk8mastR_
08-25-2006, 12:24
Интересно ми е, като толкова ги дразни някои хора да се обличат според стила музика, който слушат [не визирам никого конкретно], те как се обличат - като фешъни? Или ходят с някакви непретенциозни дрехи като пуловер, анцуг и джапанки с чорапи?

А да обясня аз защо така се обличам, иначе казано, защо при положение, че съм 42 килограма нося дрехи размер XXL и XXXL: за да си скагам протекторите отдолу, ако се случат някакви шини [било гипсови или метални] нашите да не ги виждат. Удобно, свободно и непретенциозно. Широко, проветливо, черно, чистичко и спретнато. Никой не ми зяпа задника [защото не се вижда] или в деколтето [защото тениските ми нямат такива екстри] :-D

Atika
08-25-2006, 13:29
M ne ..po skoro me otvrashtavat ..

ErinEverly
08-25-2006, 14:31
ама те нямат :lol:

Точно затова :lol:

RAWRRR
08-26-2006, 00:32
M ne ..po skoro me otvrashtavat ..

УУУ
те само изглеждат страшни според някои
ама са такива душички :smt016 :smt112 :smt110

st1ki
08-26-2006, 00:51
хм... http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c024.gif

мне.. http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c038.gif не ме кефят..

Bleika
08-26-2006, 00:55
тежко е тежко..

_sk8mastR_
08-26-2006, 02:41
http://dropdeadfestival.com/lineup/ghouls.jpgТова прилича на паметния концерт на Кокоша Глава в Рики-Ки... Не беше лошо погото :twisted:

А btw, търся си сини кубинки, така че пънкарите са се обаждат ако мерна някъде сини, високи, 37-38 номер :-D

08-26-2006, 11:48
Интересно ми е, като толкова ги дразни някои хора да се обличат според стила музика, който слушат [не визирам никого конкретно], те как се обличат - като фешъни? Или ходят с някакви непретенциозни дрехи като пуловер, анцуг и джапанки с чорапи?

А да обясня аз защо така се обличам, иначе казано, защо при положение, че съм 42 килограма нося дрехи размер XXL и XXXL: за да си скагам протекторите отдолу, ако се случат някакви шини [било гипсови или метални] нашите да не ги виждат. Удобно, свободно и непретенциозно. Широко, проветливо, черно, чистичко и спретнато. Никой не ми зяпа задника [защото не се вижда] или в деколтето [защото тениските ми нямат такива екстри] :-D
Не се виждам да тръгна с черните дрехи и кубинките, въобще.
Нося стилни дрехи, за лятото - едноцветни тениски по тялото, ризи, спортно-официални панталони.
За зимата - кожено яке, кожено палто, пуловери, ризи, отново спортно-официални панталони и дънки.
Не съм на 12 да тръгна с тениската на Slipknot или анoрака на Type O Negative.

impress
09-02-2006, 23:19
Аз не съм мъжествена. Не говори глупости.

Гхах извинявай, айде сега цитирай къде съм споменал това в прав текст ;) Говорях in general за метълки и пънкарки.