PDA

View Full Version : Цветя?... Рози?



((((+))))
07-13-2006, 08:54
Здравейте! Моля ви за съвет! Значи една приятелка има рожден ден след известно време и аз искам да купя някакъв букет. Въпроса ми е какъв букет? Дали да са някакви други цветя или рози? Ако са рози какъв цвят да са? Значи тя ми е приятелка, но в момента действаме да станем нещо повече от приятели... Проблема е, че тя си има гадже в момента, но те са пред разделяне... Просто усещам как нещата между нас ще станат след това! Но за сега не знам какви цветя да купя за рожденния ден? При условие, че сега съм само добър приятел и тя си има гадже... Ако взема червени рози, прекалено ли ще е? А дали друг цвят е подходящ? Или някакви други цветя? И ако може да ми кажете какъв брой е подходящо... Страшно ще съм ви благодарен, ако ми отговорите! Поздрави!

yo-ma-nigga
07-13-2006, 08:55
ami gledai da ne sa rozi shtom oshte si ima gadje...ami to ima tolkova vidove mn krasivi cvetq ..ama edin gerber s pishtna okraska shte e ok mislq

anichkaaa
07-13-2006, 08:57
Az mislq,4e pak kato za momi4e (koeto ti e samo priqtelka) sa podhodq6ti hrizantemite.Te sa naistina krasivi cvetq,no idi na pazara i vij kakvo ti haresva.No v nikakav slu4ai 4erveni rozi :!:

sherry
07-13-2006, 09:18
Да,има много цветя,които да пасват на случая.Ако наистина държиш да са розички,вземи й бели,мисля,че са много нежни!

07-13-2006, 10:09
emi f nikakuf slu4ai 4erveni rosi 6tot si ima gaji...a ti si samo dobur priqtel(zasega)..ako ti i podari6 4erfeni rozi kuf buket ostaa da i podari gajito...za toq pofod mislq 4e 6te e hubavo edna kaliq ili 6tom tolkoa mnoo iska6 da i podari6 buket ot rozi i vzemi bezli rozi4ki....6a e cool...;]..uspeh... :wink:

FaTaLn0t0_LaDy
07-13-2006, 10:12
emi f nikakuf slu4ai 4erveni rosi 6tot si ima gaji...a ti si samo dobur priqtel(zasega)..ako ti i podari6 4erfeni rozi kuf buket ostaa da i podari gajito...za toq pofod mislq 4e 6te e hubavo edna kaliq ili 6tom tolkoa mnoo iska6 da i podari6 buket ot rozi i vzemi bezli rozi4ki....6a e cool...;]..uspeh... :wink:

{by me}

Nadelina
07-13-2006, 13:31
Az mislq tochno obratnoto.. Ezika na cvetqta e mnogo bogat.. I chervenite rozi sa tochno za sluchaq.. No ti si reshavash :)

sexy_haos4eto
07-13-2006, 13:39
spored men belite rozi sa mn nejni i v tvoq slu4ai sa nai-podhodq6i. Uspeh :-) :-) :-)

LP_girl_14
07-13-2006, 13:52
Ми според мен би трябвеало да знаеш кои са любимите й цветя.Но ако все пак не знаеш мисля че червените рози са добър избор,защото по някакъв начин символизират романтика,силни чувства...докато белите рози аз ги свързвам със приятелството.Но не мисля че има чак такова огромно значение какво цвете ще й вземеш,защото всички са красиви,пък и в крайна сметка тя ще оцени самия ти жест :D

iiirish
07-13-2006, 15:16
и аз смятам, че най-много ще я зарадваш като й подариш любимите цветя. самия факт, че си се сетил кои са те, наистина ще я поласкае

sk8girL
07-13-2006, 15:21
Abe kvo ot tova,che si ima frD. nali vse se karat i yseshtash,che te haresva teb i che neshtata shte se poluchat.Tukmo moje da izpolzvash sluchaq,za da i nameknesh,che iskash neshto poveche ot priqtelstvo.Vzemi i cherveni rozi!Shte se zaradva sigurna sym.A i plus tova mislq,che ne e ot tolkova golqmo znachenie kakyv cvqt shte e cveteto ili puk kakvo shte e.No edna chervena roza moje da oznachava mnogo.A i na men sa mi podarqvali mn dobri priqteli cherveni rozi pyk kakvo ot tova..

koalka
07-13-2006, 15:24
По-добре да не са рози,защото ако приятеля и разбере ще стане зле.Подари и някакво друго цвете,но и подари картичка с някакво хубаво пожелание,от което да се разбира,че не ти е безразлична.

07-13-2006, 15:24
Здравейте! Моля ви за съвет! Значи една приятелка има рожден ден след известно време и аз искам да купя някакъв букет. Въпроса ми е какъв букет? Дали да са някакви други цветя или рози? Ако са рози какъв цвят да са? Значи тя ми е приятелка, но в момента действаме да станем нещо повече от приятели... Проблема е, че тя си има гадже в момента, но те са пред разделяне... Просто усещам как нещата между нас ще станат след това! Но за сега не знам какви цветя да купя за рожденния ден? При условие, че сега съм само добър приятел и тя си има гадже... Ако взема червени рози, прекалено ли ще е? А дали друг цвят е подходящ? Или някакви други цветя? И ако може да ми кажете какъв брой е подходящо... Страшно ще съм ви благодарен, ако ми отговорите! Поздрави!
Aз ако съм на мястото на гаджето е тоя букет ще ти го навра в гъза глупак такъв. Рибата още в моерето той тигана слага. Тъпанар. Бас държа, че си някой дришльо на около 15-16 години

lost_girl
07-13-2006, 16:00
Да,има много цветя,които да пасват на случая.Ако наистина държиш да са розички,вземи й бели,мисля,че са много нежни!

така и аз мисла

FaTaLn0t0_LaDy
07-13-2006, 16:04
Здравейте! Моля ви за съвет! Значи една приятелка има рожден ден след известно време и аз искам да купя някакъв букет. Въпроса ми е какъв букет? Дали да са някакви други цветя или рози? Ако са рози какъв цвят да са? Значи тя ми е приятелка, но в момента действаме да станем нещо повече от приятели... Проблема е, че тя си има гадже в момента, но те са пред разделяне... Просто усещам как нещата между нас ще станат след това! Но за сега не знам какви цветя да купя за рожденния ден? При условие, че сега съм само добър приятел и тя си има гадже... Ако взема червени рози, прекалено ли ще е? А дали друг цвят е подходящ? Или някакви други цветя? И ако може да ми кажете какъв брой е подходящо... Страшно ще съм ви благодарен, ако ми отговорите! Поздрави!
Aз ако съм на мястото на гаджето е тоя букет ще ти го навра в гъза глупак такъв. Рибата още в моерето той тигана слага. Тъпанар. Бас държа, че си някой дришльо на около 15-16 години



ti puk sega ko se kara6 na mom4eto :?: ...toi iska suvet...puk kfo si misli6 ti za mom4eto si e tfoq raota....mnogo ste mi int ponqkoga..toq sait e napraen za da pomagate na horiicata a puk vii ko praite..... :-k ....

07-13-2006, 16:13
Здравейте! Моля ви за съвет! Значи една приятелка има рожден ден след известно време и аз искам да купя някакъв букет. Въпроса ми е какъв букет? Дали да са някакви други цветя или рози? Ако са рози какъв цвят да са? Значи тя ми е приятелка, но в момента действаме да станем нещо повече от приятели... Проблема е, че тя си има гадже в момента, но те са пред разделяне... Просто усещам как нещата между нас ще станат след това! Но за сега не знам какви цветя да купя за рожденния ден? При условие, че сега съм само добър приятел и тя си има гадже... Ако взема червени рози, прекалено ли ще е? А дали друг цвят е подходящ? Или някакви други цветя? И ако може да ми кажете какъв брой е подходящо... Страшно ще съм ви благодарен, ако ми отговорите! Поздрави!
Aз ако съм на мястото на гаджето е тоя букет ще ти го навра в гъза глупак такъв. Рибата още в морето той тигана слага. Тъпанар. Бас държа, че си някой дришльо на около 15-16 години



ti puk sega ko se kara6 na mom4eto :?: ...toi iska suvet...puk kfo si misli6 ti za mom4eto si e tfoq raota....mnogo ste mi int ponqkoga..toq sait e napraen za da pomagate na horiicata a puk vii ko praite..... :-k ....
Грам не ме интересува мнението ти :smt075
Как ще ти е на тебе ако някое момиче се заиграва с гаджето ти и си прави разни сметки без дори да подозираш. Възползва в момент в който имат разни проблеми момчето и момичето(а такива има във всяка една връзка) Много ама много бих се замислил преди да сторя такова нещо аз!

07-14-2006, 18:35
Добре, а не е по-добре да направя комбинация от различни цветя или пък от различни на цвят рози? Не знам защо ама нещо много искам рози... Не е хубаво да направя комбинация от 5, например, рози с различен цвят(да има поне една червена)? Извинявайте, че ви питам такива глупости, ама нямам опит и на на всичкото отгоре не разбирам много символиката на цветята :oops: Ако някой може да ми даде пример за аранжировка от рози!?!! Благодаря отново!

((((+))))
07-14-2006, 18:36
А не може ли комбинация от рози и други цветя?

alkobalko
07-14-2006, 18:38
Ako znaesh koi sa lubimite i cvetq, kupi i edin buket ot tqh. Ako ne znaesh moje bi edin golqm buket ot lilii ili beli rozi biha bili mnogo podhodqshti.

`Death`Whore`
07-14-2006, 18:38
Стилно е да се подари едно цвете, без глупости по него. Роза+друго цвете не е хубаво според мен.

Nadelina
07-14-2006, 18:40
I bez celufani i babinski istorii po nego..

600 R
07-14-2006, 19:02
А не може ли комбинация от рози и други цветя?
Ела да подариш на мойто гадже рози, то има скоро рожден ден. Ще си видиш грешката http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/boese/e045.gif

Krem4eto
07-14-2006, 19:22
Купи и розови рози!

light_purple
07-14-2006, 20:17
vsemi i ili edna nenaki4ena 4ervena roza ili goliam oki4en buket ot drugi cetia,no ne rozi.

VeSiNcEtU
07-14-2006, 20:25
рози не [-X но каквито и други цветя да избереш мисля, че ще я трогнеш....а броят нямазначение.....само да е четен :D :D :D успех :D

_crazy_baby_
07-14-2006, 20:45
Nz ne do4etoh do kraq kakvo sa pisali drugite moje i da sa pisali tova koeto shte napi6a az nqma zna4enie shte ti kaja 4e 4ervenata roza e simvol na lubov jultata roza simvol na omraza a bqlata roza e simvol na razdqla moite lubimi cvetq sa freziiite no sega sme lqto i tqh gi nqma e uspeh :) :smt006

`Death`Whore`
07-15-2006, 09:09
Четен брой цветя се подаряват на погребение.

Malko_kote
07-15-2006, 23:19
Emi poprincip 6te e dobre da i podari6 20 4erveni rozi, oba4e az li4no mn bih se izradvala na rozovi kali :)

07-16-2006, 10:18
Emi poprincip 6te e dobre da i podari6 20 4erveni rozi, oba4e az li4no mn bih se izradvala na rozovi kali :)
Ти си много тъпа бе!!! Виж какво пише по-горе.... :evil:

sensa
07-16-2006, 10:33
hah, ne vijdam ni6to lo6o v tova da i kupi6 4erveni rozi!!!!!!! li4no az predpo4itam drugi cvetq, primerno hrizanremi, lilii.... rizite naistina sa si klasika, no mn barzo se skapvat .na sledva6tiq den sa ve4e uvqhnali