PDA

View Full Version : mneniq



yo-ma-nigga
07-13-2006, 09:45
hrumna mi edna temichka ...
SPORED VAS MOMCHETATA ZA KAKVO SA PO -PODHODQSHTI - ZA GADJETA ILI ZA PRIATELI? dali edno momche ako e losho gadje tova moje da znachi che e i losh priatel sled kato skasa s gadjeto si? kakvo mislite

miNiTo
07-13-2006, 09:57
mislq 4e vaprosa ti e baq dalag :lol:
a pak ina4e to mnogo si zavisi ot mom4eto
ama kak moje6 da gi razdeli6 da kaje6 4e ne stafat za gaje a pak za fr da? ili pak obratnoto malko mi e stranno
6ot za tebe moje da ne stafa za gaje no za nekoe dr momi4e da
tova e dosta otnositelno...

iiirish
07-13-2006, 10:01
по принцип рядко се намират момчета, които да са добрия приятели. познати под път и над път, но истински приятели е малко по-трудно да намериш. а когато решиш да си хванеш гадже просто избор до шията :D

Nadelina
07-13-2006, 13:27
Za poreden pyt shte kaja che ne mojem da gi slagame pod obsht znamenatel zashtoto vsqko momche si e razlichno.. No smqtam che ako mi e bil gadje.. nikoga nqma da moje da mi byde priatel.. Prosto nqma da stane.. dobar poznat - da.. no priatel.. nikoga! No pyk edno momche moje da ti byde priatel .. do edna granica (bez nikakvi po specialni chuvstva).. koqto i dvamate si spazvate.. i tova priatelstvo moje da byde mnogo zdravo i dylgo.. Ot opit znam che na momche moje da se razchita mnogo poveche otkolkoto na momiche.. :)

sexy_haos4eto
07-13-2006, 14:09
Mn zavisi ot mom4eto.No spored mom4etata sa mn po-dobri priqteli ot momi4etata i na tqh moje da se raz4ita.No sa6o i sled kato si bil gadje s nqkoe mom4e, to moje da ti e priqtel.Zavisi i ot vruzkata

HiLaRyYy
07-13-2006, 14:13
hrumna mi edna temichka ...
SPORED VAS MOMCHETATA ZA KAKVO SA PO -PODHODQSHTI - ZA GADJETA ILI ZA PRIATELI? dali edno momche ako e losho gadje tova moje da znachi che e i losh priatel sled kato skasa s gadjeto si? kakvo mislite

emi spored mene momchetata sa po-dobri priqteli otkolkoto gadjeta!primerno nai-dobriq mi priqtel...me obicha adski mnogo (kazval mi go e a i si lichi) no ne moje da se dyrji kato gadje s priqtelkata si...mnogo e sramejliv, no s priqtelkata si t.e. AZ se dyrji strahotno!MOMCHETATA SA PO-DOBRI PRIQTELI OT KOLKOTO GADJETA! :}

Jessika_MG
07-13-2006, 14:16
hrumna mi edna temichka ...
SPORED VAS MOMCHETATA ZA KAKVO SA PO -PODHODQSHTI - ZA GADJETA ILI ZA PRIATELI? dali edno momche ako e losho gadje tova moje da znachi che e i losh priatel sled kato skasa s gadjeto si? kakvo mislite
OPredeleno ne mislq, 4e ako nqkoi te zareje zna4i ne stava za priqtel. Vseki si e individualen, s edni se razbirame po-dobre otkolkoto sas drugi.

ninsy
07-13-2006, 15:05
Za poreden pyt shte kaja che ne mojem da gi slagame pod obsht znamenatel zashtoto vsqko momche si e razlichno.. No smqtam che ako mi e bil gadje.. nikoga nqma da moje da mi byde priatel.. Prosto nqma da stane.. dobar poznat - da.. no priatel.. nikoga! No pyk edno momche moje da ti byde priatel .. do edna granica (bez nikakvi po specialni chuvstva).. koqto i dvamate si spazvate.. i tova priatelstvo moje da byde mnogo zdravo i dylgo.. Ot opit znam che na momche moje da se razchita mnogo poveche otkolkoto na momiche.. :)
дам и аз така мисля =D>

koalka
07-13-2006, 15:29
Ами зависи от човека.

lost_girl
07-13-2006, 15:41
според мен и за двете стават,защото имам няколко френд момчета и са ми мн добри споделям си всичко с тях и те МАЙ ме разбират,даже им казвам неща който не ги казвам на една мн добра френд

Krem4eto
07-13-2006, 17:12
hrumna mi edna temichka ...
SPORED VAS MOMCHETATA ZA KAKVO SA PO -PODHODQSHTI - ZA GADJETA ILI ZA PRIATELI? dali edno momche ako e losho gadje tova moje da znachi che e i losh priatel sled kato skasa s gadjeto si? kakvo mislite

Според мене ако едно момче е лошо гадже,може да е страхотен приятел!

maybelline
07-14-2006, 05:47
Наистина много зависи от момчето.Всякакви има

alkobalko
07-14-2006, 08:30
Otgovorut shte e mnogo otnositelen. Ima razlichni hora, razlichni harakteri. Vseki chovek e razlichen. Spored men momchetata mogat da budat mnogo dobri priqteli, ponqkoga po-dobri i ot momichetata. Obache tova, che edno momche e dobur priqtel ne oznachava, che e i dobro gadje i obratnoto, che ako ne stava z priqtel, znachi ne stava i za gadje. Mnogo zavisi ot samiqt chovek.

bulgarche
07-14-2006, 08:42
по принцип рядко се намират момчета, които да са добрия приятели. познати под път и над път, но истински приятели е малко по-трудно да намериш. а когато решиш да си хванеш гадже просто избор до шията :D
Отговорът с който съм напълно съгласен :)

NeNo_pz
07-14-2006, 12:23
Наистина много зависи от момчето.Всякакви има
:!:

did1ls
07-14-2006, 14:08
по принцип рядко се намират момчета, които да са добрия приятели. познати под път и над път, но истински приятели е малко по-трудно да намериш. а когато решиш да си хванеш гадже просто избор до шията :D
=D> =D> =D> =D> =D>

™bLaCk`RoSe™
07-14-2006, 15:04
Ако успееш да си намериш приятел момче ще си направила нещо наистина голямо.В тях няма завистта на момичетата,честни са и по този начин може да се разбере до някаква стпен какво им се варти в главичките на тези гадинки :D

did1ls
07-14-2006, 15:07
Ако успееш да си намериш приятел момче ще си направила нещо наистина голямо.В тях няма завистта на момичетата,честни са и по този начин може да се разбере до някаква стпен какво им се варти в главичките на тези гадинки :D
Точно така =D> =D> =D> =D> =D>