PDA

View Full Version : защо ни е такова нещо?



the_o.c_girl
07-13-2006, 11:58
какво мислите вие :-k дали България трябва да влезе в ЕС?ако ,,да,,...защо и ако ,,не,,...защо
аз лично съм ПРОТИВ това да става:
само ще ни използват,защото имаме страхотна природа,плодородни почви,Черно море(като граница...досещате се износ,внос и тнт...другото петрол)евтина работна ръка,евтини стоки.Ще се покачи стандарта на живот,но няма кой да го покрива,ще се покачат чуждите стоки...и какво остава за българскта нация..нас кучета ни яли!!!Едва ли някой ще остане в България :-k НЕСЕ ЗАБЛУЖДАВАЙТЕ,ЧЕ ЩЕСЕ ОПРАВИМ...ТОЧНО ОБРАТНОТО
Вие какво мислите :arrow:

NicknameANdPasswORd
07-13-2006, 12:10
не и е мястото на тази тема тука ..... Мисля че повечето хора са доста под 18 тук .... а Камо ли да си имат напредстава от политика .....

Другото е че слушат мама и тате ... и каквото те кажат това им формира мнението Няма да получиш смислен отговор ДУУД

the_o.c_girl
07-13-2006, 12:20
аз мисля,че хората от този форум са ЗРЕЛИ

teenkopele
07-13-2006, 12:23
Темата вече е дискутирана тук:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=26872. :wink:

Mo6no
07-13-2006, 12:51
Темата вече е дискутирана тук:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=26872. :wink:
Е да, ама тука има анкета и може да се види реално колко са за и колко против. Иначе съм за.

o.c. girl,
как ще се покачат цените на чуждите стоки? Защото аз доклокото знам ще падни митото и тогава цените им би трябвало да паднат.

И да имаме страхотна природа, но да не би да си мислиш, че ние я пазим.Напротив ние не си ценим природата, защото я имаме, а повечето страни в ЕС я нямат и затова я ценят. Следователно повече я пазят.

Истина е, че стандатът в началото ще падне, но с времето би трябвало да се оправим.

Българската ръка не е толкова евтина, сравнение с някой други страни, а не е и по-ефективна. Напротив, всички знаем колко мързеливи сме българите/лош остатък от соц. времето/

Според мен ЕС ще ползва Бълтария най-вече за граница. За това да спираме незаконните емигранти и други такива.

Влизането в ЕС има добри и лоши страни, но като цяло си мисля, че добрите ше са повече, така че съм за влизането ни в ЕС.

machoka
07-13-2006, 15:03
Мисля, че въобще не сте запознати с механизмите на ЕС, за да давате наивни и глупави мнения. Добре че са те, че още щяхме да живеем в първобитния строй.
Само ще ви кажа, че почти всико красиво, което видите по столицата, по друите градове и по природните ни забележителности е направено с европейски фондове.

Наздраве.

machoka
07-13-2006, 15:05
Продължете в онази тема, ще я муувна в този раздел.