PDA

View Full Version : kajete mi kakvo da mislq



nqmam dumi
07-13-2006, 14:11
ima edno mom4e ot kompaniqta koeto mislq 4e haresvam malko ili mnogo.no kogato idvat edni negovi priqteli toi se durji super tupo s men.ina4e e mn mil.osobeno kogato sme samo dvamata.durjime se vse edno sme gadjeta.no doidat li negovite fr stava pulen idiot.kajete mi kakvo da mislq.ako nqkoi iska ne6to da pita za po golqma to4nosta 4akam

LP_girl_14
07-13-2006, 14:15
ми ще ти кажа моите предположения.Според мен той се държи така за да привлича внимание!Опитва се да бъде центъра на вниание,да си изгражда някакъв образ на момче,което не го интересуват дълите връзки и т.н.Трябва да поговориш с него,да го питаш има ли причина за поведението му и също така му кажи че като се опитва да свм въздига в очите на приятелите си,всъщност пада в твоите очи.Кажи му че трябва да се научи да се държи естествено,а не да играе роли пред различните хора :!:

Nadelina
07-13-2006, 14:15
Interesuva se mnogo ot mnenieto na ostanalite.. i sqkash go e strah da ne kajat "Nedei se zanimava s tazi .. ne e gotina".. Sigurno ima nqkakvi simpatii .. daje 100% ima.. ama moje bi e po sramejliv i e sviknal drugite da mu kazvat koe e hubavo i koe losho..

Master_88
07-13-2006, 14:25
Вероятно иска да се направи на нещо повече пред неговите приятели,на твой гръб и затова се държи по този начин само в техно присъствие

ninsy
07-13-2006, 15:03
ми ще ти кажа моите предположения.Според мен той се държи така за да привлича внимание!Опитва се да бъде центъра на вниание,да си изгражда някакъв образ на момче,което не го интересуват дълите връзки и т.н.Трябва да поговориш с него,да го питаш има ли причина за поведението му и също така му кажи че като се опитва да свм въздига в очите на приятелите си,всъщност пада в твоите очи.Кажи му че трябва да се научи да се държи естествено,а не да играе роли пред различните хора :!:
абсолутно съм сагласна с теб !

sk8girL
07-13-2006, 15:10
Харесва те,но се държи така,за да изглежда недостъпен в очите на приятелите му.

iiirish
07-13-2006, 15:11
съглана съм с Nadelina. просто го е страх да не би приятелите му да не те одобрят или направо да отхвърлят възможността за по-интимни отношения между вас

koalka
07-13-2006, 15:27
Прави се на идиот,защото иска да изглежда все едно нищо не го интересува.За това говори с него и му кажи да не се преструва.Признай му чувствата си,ако той не ги знае и го питай дали той изпитва нещо към теб.

lost_girl
07-13-2006, 15:43
ми прави се на интересен пред неговите френд дето идват,но щом като ги няма се даржи с теб все едно сте гаджета,значи има някви симпатии към теб,но какви не се знае.ти трябва да разбереш товва

alkobalko
07-13-2006, 18:08
ми ще ти кажа моите предположения.Според мен той се държи така за да привлича внимание!Опитва се да бъде центъра на вниание,да си изгражда някакъв образ на момче,което не го интересуват дълите връзки и т.н.Трябва да поговориш с него,да го питаш има ли причина за поведението му и също така му кажи че като се опитва да свм въздига в очите на приятелите си,всъщност пада в твоите очи.Кажи му че трябва да се научи да се държи естествено,а не да играе роли пред различните хора :!:
абсолутно съм сагласна с теб !
I az sum na tova mnenie principno momcheta mogat da sa mnogo mili, kogato sa sami s momiche. Mnogo chesto(za sujalenie) pridobivat suvsem razlichen obraz, kogato sa s kompaniq. Iskat da se pokajat kolko sa silni. Govori s nego.

dream_for_you
07-13-2006, 18:27
позната ситуация :smt012 Повечето момчета са така,като сте само двамата са страшно мили,но за пред приятелите си могат да те направят на нищо :smt021 След време като пораснат разбират,че не това е начина да са интересни [-(
За твоя сладур се пробвй да му обесниш,че не ти е приятно държанието му,когато е с приятелите си.Той ако изпитва нещо ще се промени,но не си мисли,че ще е същото момче както когато сте само двамкта и както каза

Nadelina
Interesuva se mnogo ot mnenieto na ostanalite.. i sqkash go e strah da ne kajat "Nedei se zanimava s tazi .. ne e gotina".. Sigurno ima nqkakvi simpatii .. daje 100% ima.. ama moje bi e po sramejliv i e sviknal drugite da mu kazvat koe e hubavo i koe losho..

07-13-2006, 19:12
ama q go mahai tozi.pravi se na interesen.nqma smisyl da se nadqvash na neshto. [-X ](*,) [-( :smt011 :smt013