PDA

View Full Version : Приятели



HiLaRyYy
07-13-2006, 14:19
Най-дорият Ви приятел е момиче/момче?
Момичетата или момчетата са по-добри приятели?

macka123
07-13-2006, 14:24
най-добрата ми приятелка е момиче,искам да я поздравя ако чете-верон,поздрави.но смятам че и момчетата са супер добри приятели стига да попаднеш на правилния човек

fuck_you_baby
07-13-2006, 14:39
moqt nai dobar priqtel e momi4e.i dvata pola stavat za priqteli.az po princip ne gi delq na koi e po dobar.e zavisi i ot samiq 4ovek

forrzi
07-13-2006, 14:39
Имам най-добра приятелка и най-добър приятел...ама за приятелката не съм сигурна :-D
а пък най-добрия фр. не е само най-добър фр,всмисъл...рекламата на спрайт малко...щото и аз и той и едно меле

malkoto^f
07-13-2006, 15:23
imam i nai daobar fr i nai dobra fr-ka obache mai darja poveche na fr shtot s momchetata se razbiram mn po dobre i nqma intrigi.. :roll:

07-13-2006, 16:14
аз имам и наи добра фр и наи добар фр,но според мене мом4етата са мн по добри приятели отколкото моми4етата,6тото между моми4ета мн рядко може да има истинско приятелство

Loshotia
07-13-2006, 19:53
Аз също се разбирам по добре с момичетата. Три са ми най- добрите приятелки, но за съжеление нещата са такива, че сме в различни квартали, училища и трите почти не се познават. Също така за съжаление само една от тях пише в тоя форум

sweet_DENI_f
07-13-2006, 21:37
хм .... тази тема ме накара да се замисля ... най-добрите ми приятели са двама и са момчета...
за мен момчетата са много по добри приятели от момичетата ...

Sarabi
07-14-2006, 01:40
Ами на мен най-добрата ми приятелка е момиче.По принцип предпочитам общуването с момчетата,защото няма завист и съперничество и такива работи,но с това момиче сме заедно от три години,разбираме се дори от един поглед,съперничим си понякога,но то е приятно :mrgreen: Общо взето...много си се обичкаме

maybelline
07-14-2006, 09:00
Имах най-добър приятел за известно време и после станахме гаджета.Сега като ми е гадже,той пак ми е най-добрият приятел:)А сред момичетата имам няколко 'най-добри' приятелки.

kudravoto
07-14-2006, 09:09
mi na4i imam si nai dobur priqtel i ne e gajeto mi

I`LoVe`My`BiTcH
07-14-2006, 11:29
Най-добрия ми приятел е момче. И мисля , че момчетата могът да бъдат по добри приятели от момичетата, защото всяко момиче гледа да е по хубава, с по готино гадже, с по хубава прическа и т.н :-D

PLAMENKO
07-14-2006, 11:40
на мен ми е момиче и много си я обичам :smt010

Jamalska
07-14-2006, 12:21
Имам най-добра приятелка и най-добър приятел...ама за приятелката не съм сигурна :-D
а пък най-добрия фр. не е само най-добър фр,всмисъл...рекламата на спрайт малко...щото и аз и той и едно меле
Ние с моя фр май го преодоляхме това за спрайт...В смисъл аз в началото го харесвам ама и го приемах за авер..после само за авер а той ми се кефеше...И сега и двамата сме с гаджета ама си се бичкаме много като приятели

did1ls
07-14-2006, 13:34
Ами май по-добри приятели са момчетата,ние момичетата сме много лицемерни(поне аз които познавам),но си имам най-добра и най-добър приятел.Тях много ги уважавам и обичкам :wink:

oli_to
07-14-2006, 14:02
Ами аз имах момче за най-добър приятел, но след даскалото се разбра, че изпитва чувства към мен и малко се поскарахме, но сега се сдобрихме, но едвали ще сме както преди.Иначе в компанията преобладават момчетата (само две момичета сме от шест човека), но много яко се разбираме и няма кавги често.Абе всички са много готини и много си ги обичкам!!! :P

koalka
07-15-2006, 14:14
Ами имам най-добра приятелка.Познаваме се от 9 години.Радвам се,че не е от онзи тип момичета,които не могат да бъдат приятелки и само ти говорят зад гърба.Може и момчетата,и момичетата могат да бъдат приятели,но много зависи от човека.

Jessika_MG
07-15-2006, 17:04
Za priqteli smqtam 4e mom4etata sa po-to4ni :roll: Abe i do 4oveka si e ...

kaua
07-15-2006, 17:06
на мен ми е момиче и много си я обичам :smt010
И при мен е така :wink:

ElinoR
07-15-2006, 19:18
Ами...аз си имам най-добра приятелка и най-добър приятел и двамата си ги обичкам много.
Аааа...до това дали момичетата или момчетата стават за най-добри приятели,аз мисля че и в двата случая зависи от човека,на когото си попаднал-защото повярвайте има момчета,които са по-големи лицемери и от момичетата.

cold_kiss
07-15-2006, 20:11
e to si zavisi do samiqt 4ovek spored mene...ama az li4no sy6to moga da se pohvalq 4e imam kakto nai-dobyr priqtel taka i nai-dobra priqtelka...prosto priqtelstvata im sa razli4no izrazeni ina4e mislq 4e sa s ednakva sila :)

miloto_girl_4e
07-15-2006, 20:49
имам най-добра приятелка и най-добър приятел и не мога да преценя кой от двамата ми е по-близък...
еми.. по принцип момчетата са по-добри приятели, както помежду си, така и с момичетата :!:

_Missy_
07-15-2006, 21:41
аз имам най-добра приятелка,но чесно казано с момчетата се разбирам по-добре и имам страшно много момчета приятели(с които искам ест да сме само приятели,но за мое съжаление повечето от тях решават да почнат да ме харесват и аз ест се налага да ги отрязвам и те ми се сърдят :( ,но да не се отклоняваме от темата) :wink:

the^one
07-15-2006, 23:20
Moмчетата според мен са по-предани и затова в моето обкръжение преобладават момчета.

forrzi
07-15-2006, 23:42
момчета та момчета...ся такива проблеми имам с най-добрия си приятел заради тфа че аз съм момиче а той момче
толкова гадно просто...аз го харесвам,той вчера ми каза че ме харесва,пък си има гадже и манджа с грозде тотално съм оплескана,питах го дали искада бъдем само фр и той ми отговори не,след тфа се съгласи,ама след 1 час получавам смс-"немога да престана да си мисля за теб..."
после ми вика че държал мноо на мене и на гаджето си,аз му казах че е очевидно че нито на мен-нито на нея държи и той ми вика "начи искаш да я скъсам?ок тогава,късам я" ииииииииии
в момента съм бясна :smt013
казах му че ако я скъса няя му говоря вече...бла бла
и ми е мноо шибано в момента

`Death`Whore`
07-15-2006, 23:43
Приятели имам 3-ма, а ти говориш за най-добър такъв. 2 от тях са момичета, 1 е момче.

Malko_kote
07-16-2006, 01:21
Spored men si zavisi ot 4oveka.No da vi kaja moito menie e 4e nqma dobri pr.Smis. ima dobri pr.oba4e i te ne sa suvsem iztinski i 4estni.

betka92
07-19-2006, 16:06
Kakto tvurdqt pove4eto-i az smqtam 4e mom4etata mogat da budat i sa po dobri priqteli.Imam si i nai dobur priqtel i nai dobra priqtelka,na koito mn durja i koito mn uvajavam.;)

SeXyTo_f
07-19-2006, 16:16
според мен...истинско приятелство м/у момиче и момичи и момче и момче...НЯМА винаги ще се скарат на някое момче/момиче...а й ....има и други неща...с някое момче мога да говоря много по свободно, някакси осещам че той ме разбира...и го чувствам много близък...и само с 2 момичета, които ми се водят най-добри приятелки споделям и имам по различни отношения към тях!

07-19-2006, 20:52
Най-добрия ми приятел е момче. И мисля , че момчетата могът да бъдат по добри приятели от момичетата, защото всяко момиче гледа да е по хубава, с по готино гадже, с по хубава прическа и т.н :-D

[color=indigo]И аз съм на това мнение, защото при момиочетата съществува голяма доза завист докато при момчетата НЕ...пък и момичетата не могат да пазят тайни, колкото и да е и аз съм момиче, но момчетата някак си по можеш да им се довериш,тъй като те са над тия неща със женските клюки и такам...А и знаете ли защо ако седят три жени на кафе нито една няма да стане и да си тръгне първа?!?!
ОТГОВОР:Защото останалите две ще я обсъдят!
А до колкото това за най-добър приятел ми е момиче туй като е тая в огледалото... :wink:

07-19-2006, 20:53
Най-добрия ми приятел е момче. И мисля , че момчетата могът да бъдат по добри приятели от момичетата, защото всяко момиче гледа да е по хубава, с по готино гадже, с по хубава прическа и т.н :-D

[color=indigo]И аз съм на това мнение, защото при момиочетата съществува голяма доза завист докато при момчетата НЕ...пък и момичетата не могат да пазят тайни, колкото и да е и аз съм момиче, но момчетата някак си по можеш да им се довериш,тъй като те са над тия неща със женските клюки и такам...А и знаете ли защо ако седят три жени на кафе нито една няма да стане и да си тръгне първа?!?!
ОТГОВОР:Защото останалите две ще я обсъдят!
А до колкото това за най-добър приятел ми е момиче туй като е тая в огледалото... :wink: [/indigo]

teenkopele
07-20-2006, 01:19
:arrow:Най-добрият Ви приятел е момиче/момче?

Не обичам да си деля приятелите на по-добри и по-лоши. Те или са приятели или не са.

:arrow:Момичетата или момчетата са по-добри приятели?

Зависи от самия човек и от характера му, а не от това дали е момче или момиче. :wink:

Frank_Lampard
07-20-2006, 07:11
Най-добрият ми приятел е момче... разбира се имам и страшно добри приятелки, с които споделям всичко.
Разбира се, че момчетата са по-добри приятели. Повечето момичета често двуличничат и клюкарят

kriskata
07-27-2006, 18:10
Ami az imam mnogo dobri priatelki i priateli....no mislq che momichetata sa po dobrite priateli otkolkoto momchetata..neznam az taka smqtam.Imam momche koito mi e neshto kato nai-dobur nooo predpochitam momichetata :P

psycho_girl
07-28-2006, 12:02
mom4etata sa po-dobri priqteli, pone ne sa zlobni, verno 4e sa kliukarki stra6ni ama...
ta az si imam i ot dvete :mrgreen: :-D

Ku4eNcE
07-30-2006, 23:42
Imam si nai dobar priatel i nai dobra priatelka !

DaDdY_BoY
07-31-2006, 11:06
ми аз имам добри приятели и добри приятелки (или поне така мисля) обаче за най-добри не мога да кажа :)

08-01-2006, 12:37
Имам най-добър приятел момче и най-добра приятелка момиче!И двамата са ми страшно близки!Чувствам ги като брат и сестра! O:)

BeBencEto
08-01-2006, 17:13
az imam nai-dobra priqtelka...na koqto naistina mnogo durja i mnogo i vqrvam no v su6toto vreme imam i nai-dour priqtel momche..i de da znam mislq si vse pak che momchetata sa po-obri priqteli

kristini4ka
08-01-2006, 18:06
Най-добрия ми приятел е момче и лично аз мога да си споделям с момчетата отколкото с момичета не знам защо е так но...

light_purple
08-01-2006, 19:52
Spored men nai-dobrite priatelstva se rajdat mejdu mom4etata.

freaky_FK
08-01-2006, 21:15
ami az sam momiche.kogato bqh malka mi kazaha che nikoga nqma da sreshtna v liceto na momiche iskrenno priqtestvo i vinagi shte ima neshto.smqtam che s momcheta moga da imam mnogo hubavi otnoshenia no za jalost s tezi koito mi tolkova hubavo da sam priqtelka se vlubvat v men.za tova reshih che za da imam pones momiche shito priqtestvo trqbva da ne sme v 1 sreda i da se vijdame kolkoto se moje po rqdko no da si pazime doverieto. :( ama to bilo kofti

charovnata
08-03-2006, 21:10
moqt nai-dobar priqtel e momiche no ima i momcheta koito mogad da badat super priqteli no ne vsichki sa takiva

Dark_Queen
08-04-2006, 12:51
zavisi ot 4oveka :wink: ina4e az si imam i dvete-i mom4e i momi4e(vse edno za decata si govorq) i sa super i dvamkata :D

08-04-2006, 21:30
Ами имам и най-добра приятелака и най-добър приятел :D но незнам кои са по-добри

aliq
08-30-2006, 23:08
momi4e ama i mom4e stava samo da ne se vliubva v teb 4e stava losho