PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M: Сериозно гадже, но без приятели ?



NaDeTy`bE
07-13-2006, 15:09
Moq priqtel go haresvah .. 1 i polovina predi da trygnem .. prez tova vreme si izlizah navsqkyde s vseki smisyl po kafeta diskoteki ... no otkakto sym s nego .. ne sym vidqla i edin ot "starite" si priqteli .. v 4ata postoqnno mi pishat da izleznem a u .. ama kfo da napravq .. da kaja na pr. mi "milo izlizam s edni priqteli" kofti e vse pak .. pyk i vseki koito se postavi na negovo mqsto .. edva li shte mu e priqtno .. neznam kak da se spravq s tozi problem .. iskam da se vidq s vsi4ki no ne iskam da go naranqvam se pak v edna vryzka ima kompromisi .. toi sy6to ne e izlizal s kompaniqta si .. ot 9 meseca ... i nqma kak da izvyrtam ne6tata .. prosto neznam kfo da kazvam na OLD friends .. pyk ako ne6to stane i se razdelim priqtelite koito sega gi prenebregvam shte trabva da mi pomagat no dali shte iskat?!?

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 §§

sk8girL
07-13-2006, 15:13
Ако имаш желание винаги може да намериш достатъчно време и за гаджето ти и за приятелите ти.Сигурна съм,че ако поговориш с приятеля ти,че имаш нужда от приятели и да излизаш повече с тях и т.н.. няма да има нищо против.Това,че се обичате и ви е хубаво заедно не означава,че не трябва да излизате и с др. хора;) Дайте си малко свобода!:)

__deskata__
07-13-2006, 15:14
spored men ne trqq da zarqzva6 si4ki i si4ko zarai tvoq frend.se pak vie nqma vinagi da ste zaedo a istinskite priqteli ostavat za cql jivot.

koalka
07-13-2006, 15:17
Ами да,така е-няма да му станеприятно и ще ревнува.Според мен компромисното решение е той да излиза с твоята компания от време на време и ти с неговата от време на време.Така всички ще са доволни.Все пак ще е гадно твоите приятели да ти се сърдят,че ги заебаваш.

NaDeTy`bE
07-13-2006, 15:21
az s priqtelki izlizam .. i s negovite priqteli sy6to .. no imah predvid .. 4e MOMCHETA iskat da izlqzat s men na kafe .. vse pak kfo da mu kaja .. "Milo izlizam s edin priqtel na kaffe posle s o6te edin ... " typo e nqkak si .. i toi ako mi kaje "izlizam s edna priqtelka na kafe" sh ludna

iiirish
07-13-2006, 15:21
в една връзка не е компромис да загърбиш всичко и всички заради обичания човек. вярно е, че трябва да му отделяш достатъчно внимание, пък и ти се нуждаеш от такова все пак, но не е редно да забравиш целия свят заради него. компромисен вариант е ако го убедиш да излизате от време на време не сами, ами с твоите, а понякога и с неговите приятели

sk8girL
07-13-2006, 15:23
az s priqtelki izlizam .. i s negovite priqteli sy6to .. no imah predvid .. 4e MOMCHETA iskat da izlqzat s men na kafe .. vse pak kfo da mu kaja .. "Milo izlizam s edin priqtel na kaffe posle s o6te edin ... " typo e nqkak si .. i toi ako mi kaje "izlizam s edna priqtelka na kafe" sh ludna
Е какво лошо да излизаш и с др. момчета?Стига да нямаш намерения към тях ..Въпреки,че ще му стане кофти ;(

iiirish
07-13-2006, 15:25
относно момчетата, които искат да излизате на кафе, мисля, че ако го искаш и ти, трябва да бъдеш честна и открита с него. колкото и да ревнува, надявам се да те разбере. нужна е поне малко свобода в една връзка, защото иначе тя се превръща в бреме

LifeleZz
07-13-2006, 15:33
Ами щ0 не го вземеш и него? Съмнявам се да имате кой знае кви лични работи да си казвате с приятелите си. Нищо не пречи да вземеш и него, когато излезеш с тях. :smt017

lost_girl
07-13-2006, 15:39
ми най-добре ще е като ти излезеш с твойте френд и той с теб и после обратното

alkobalko
07-13-2006, 17:01
Nai-veroqtno shte mu stane mnogo nepriqtno. Vseki na negovo mqsto bi se pochuvstval kofti. Samo che ako ti ima doverie bi trqbvalo da go prieme po-spokoino. Opitai se da mu obqsnish, che te sa ti samo priqteli i nishto poveche. Vuprki tova, ako ne ti povqrva go vzemi s teb.

theraven_nz
07-13-2006, 17:40
Примерна ситуация, която е пробвана и дава адски готин резултат - взимаш приятеля, с който искате да се видите, гаджето ти взима неговата френдка и се засилвате четиримата на калъп към някое кафе, като сядате на две отделни, но съседни маси. Така взаимно хем ще можете да се наглеждате, без да знаете какво толкова си говорят на другата маса, хем ще се държите под око. Пък ако вземете да си подвиквате на майтап между масите става много забавно :mrgreen: По този начин се избягват тъпите скандали "Ти с коя/кой беше? Де мърсуваш? Пак кафенца а, приятели/ки а?"
Другия вариант, който не е удачен и за двете страни е да седнете четиримата на една маса, само дето онези двамата ще си помислят, че ги сватосвате, да не говорим че има всякакви чешити, които може да не се понасят (и тъпи хора има, кво да се прави... ](*,) ) и пак ще стане мазало.
Вземете пробвайте, пък квото стане

Айде успех :-D

Поздрави, Митака :smt006

thirteen
07-14-2006, 22:34
Последния пост мн ме изкефи.Ма с моя приятел също от както ходя не се виждам с мн хора.Тва си е донякъде нормално :roll: съгласна съм,че гадже и приятелки не се връзват ама хич. Ами какво ли казваме на приятелите ;( аз за жалост увъртам,защото не искам да си мислят че аз нарочно не излизам с тях или да узнаят че приятелят ми не ги харесва.Тва ще ги убиди...

IsTiNsKa_LuBoV
07-14-2006, 22:38
Ami izlezte zaedno!Smisul ti s tvoite priqteli i toi da doide s teb i obratnoto :)

Malko_kote
07-15-2006, 23:30
macka govori s gadjeto ti i mu kaji 4e iska6 da se vidi6 s priqtelite ti kaji mu ako iska i toi da doide s teb.Daje mu kaji ako iska i toi da izleze s negovite priqteli.

^FaiNt^F
07-16-2006, 10:02
Добре бе само аз ли не виждам проблем в това да кажа на гаджето ми 'Ще излизам с приятелки/приятели'?? А и никога не бих му се разсърдила ако той го направи-бива ли заради една връзка да зарязваме приятелите си?? Независимо колко много значи за вас тази връзка определено не смятам за правилно да сме като завързани за гаджето. Ами един ден когато се разделите? Нали пак ще търсиш помощта на приятелите, пак до тях ще опреш. А той ако ти прави проблеми-обесни му, че искаш да прекараш малко време и с приятелите си, че ти липсват и т.н. Предложи му и той да се види с неговите...не вярвам да му е чак толкова неприятно.... ](*,)

LP_girl_14
07-16-2006, 10:29
Ааа откога излизането с приятели е проблем в една връзка?Тва че сте заедно,не значи че не може да се виждате с други хора.Пък и кво толкова да му кажеш че искаш да прекараш няколко часа с приятелите си ,за които си се затъжила.Това би трябвало да направи и той.Малко е гадно спрямо приятелите ви,докато сте си сами да сте постоянно заедно,пък когато си намерите гадже,да ги зарежетеВсе едно ги използвате,само за да си запълвате времето.!И то ква е причината за всичко това?И защо приятеля ти трябва да е наранен от факта,че искаш да излезеш с твойте френдс?Поговорете за това,защото аз не виждам никакъв проблем от този факт.Веднъж всеки ще си излиза с приятелите,после пък той с твоите,ти с неговите...да има разнообразие и да общувате с други хора.Колкото и да се обичате,човек има нужда все пак да се вижда със себеподобни :wink:

`Death`Whore`
07-16-2006, 10:31
Покани и него да дойде. Ако не иска да излезе дори веднъж с приятелите ти, това е черна точка. Излез си с тях.