PDA

View Full Version : vajni li sa muskulite



sweet_loser
07-13-2006, 15:57
sas ili bez muskoli?kakv tip haresvat jenite?tova 6te pomogne na mnogo mom4eta!!!MOLQ DA OTGOVARQT SAMO JENI!

07-13-2006, 16:03
Вечните въпроси ... Важни ли са мускулите.. важен ли е размера.. големи ли да са гърдите.. Всеки с предпочитанията си. Логично е в тази тема да има различни отговори. Някои ще хареесват мускули.. други не .. То си е ясно. А самите момчета ако им харесва да имат мускули си правят .. мъчат се.. трудят си .. и си правят. Като не им харесват мускули нищо не правят и толкова. Не знам с какво ще ти помогнат отговорите на момичетата тук, при положение, че всяка има различен вкус. Една ще е фенка на Мариян, друга на Божинов, трета на LL Cool J. Е и? Ти няма да се промениш.
Наздраве със Спрайт.

Nasindo
07-13-2006, 16:12
spored men ne sa vajni ... ama vse pak ako iskash da imash po4ni da se zanimavash sys sport ili da hodish na fitness... ima edin laf "tova ,koeto si go napravish ti... nikoi drug ne moje da ti go napravi" :D

machoka
07-13-2006, 16:18
Важен е един друг мускул 8)

БТВ, мускулите ли ще ти подарят букет на среща или ще те заведят на място, което няма да забравиш дълго време?

HanoMnaH
07-13-2006, 16:25
Значи аз си тренирам редовно и не пия никви химий и прочия стна вече година и малко...но това не промени нещата отностно момичетата...лично на мене дори и не ми пука....вярно че поне малко мускули да имаш е яко не го крия...надъхвация си е ;)иначе кво да ви кажа ....но има една пропорция...на по голямо тяло нормален член изглежда малък заради размера на тялото ...и обратно....аз продължавам да си тренирам и не ми пука :)Тренирам за да докажа че на тъпите химици че може да имаш яко тяло и да дигаш много без химий и да не можеш да го дигнеш на 25-30.....

midian
07-13-2006, 16:32
важни са

koalka
07-13-2006, 16:33
Не е задължително мъжът да има мускули,за да го харесват жените.Не е нужно просто.Хубаво е един мъж(поне за мен),да е силен и да е сексапилен,но това не значи,че ще е харесван от жените.Ако е тъп и прост няма да се радва на голяма женско внимание.Мъжът може да привлича не само с мускули и физика,а и с характер,чар и т.нХубаво е,когато ги има и двете.

PLAMENKO
07-13-2006, 16:36
имаше един пич дето беше казал "не ми трябват мускули , за да съм силен" - те и аз така :wink:

07-13-2006, 16:41
абе каквото и да си говорим , симетричното тяло с нисък процент мазнини, широк гръб и плочки на корема се предпочита от жените (разбира се, при други равни условия)

HanoMnaH
07-13-2006, 16:42
Имено....много беше прав потребителя преди мен :) Успех на всички :)

krem4et0
07-13-2006, 18:54
Аз пък не държа на мускулите и дали е с плочки или не няма да ме спре да съм гадже с някой,ако той въплащава онези качества,които търся в 1 мъж!

alkobalko
07-13-2006, 18:57
Ne muskulite sa nai-vajnoto v muja. Ako go obichash i durjish na nego, te sa poslednoto neshto, koeto gledash. Vajno e otnoshenieto mu kum teb. Vse pak razlichni hora, razlichni vkusove. Ponqkoga moje da e v plus, no ne e nai-vajnoto.

ББ RULES
07-13-2006, 20:18
хехехе...колко сте забавни...не били важни мускулите...Очевидно при първия контакт с представител на противоположния пол няма как да бъдеш привлечен от моралните качества на един човек,който не познаваш...и Очевадно процента е нищожен някое момиче да хареса някоя лоена топка...или пак някои ектоморф дето тежи 40 кила с мокри гащи...за мъжете да не коментираме....може да прозвучи малко грубо спрямо момичетата,за което се извинявам...но обобщено нещата стоят тъка: Нема цици и дупе...нема интерес...

`Death`Whore`
07-13-2006, 21:59
Пред мускули предпочитам кльощав мъж.

anichkaaa
07-13-2006, 22:23
Ne sa vajni poradi prostata pri4ina,4e ne te sa nai-vajnite v edin 4ovek :!:

ateto
07-13-2006, 22:43
Ами не ! Аз сам блзио 1.80 и нямам грам мускул ама мацките мн ми се кефат :) По-важно е дали ще ти харесат излъчването и характера от колкото физиката

Malkiq
07-13-2006, 23:25
mi za men specialno sa vajni,i to ne za6toto taka 6e me haresat pove4e jeni,a 6toto az taka se haresvam.treniram si redovno,nito sum nqkvo govedo nabluskan s himiq,prosto taka 4e da se haresam,a kvo mislat drugite,boli me fara.vajnoto e na men da mi e got ;)

bulgarche
07-14-2006, 00:49
Пред мускули предпочитам кльощав мъж.
Няква среща 8-
[quote="machoka"]Важен е един друг мускул 8)

БТВ, мускулите ли ще ти подарят букет на среща или ще те заведят на място, което няма да забравиш дълго време?
Сигласен :) Аз може да нямам много мускули, ама ме помнят момичетата с които съм бил :smt005

Ами не ! Аз сам блзио 1.80 и нямам грам мускул ама мацките мн ми се кефат :) По-важно е дали ще ти харесат излъчването и характера от колкото физиката
И с теб съм съгласен. Аз съм и малко по-височък. Явно има ефект :)

Luciferian
07-14-2006, 05:15
sas ili bez muskoli?kakv tip haresvat jenite?tova 6te pomogne na mnogo mom4eta!!!MOLQ DA OTGOVARQT SAMO JENI!
Дрън-дрън. То нека да си тъп като гуменка, пък помпи колкото искаш - без ефект. Аз съм сравнително слаб, но не се оплаквам от липса на женско внимание.

07-14-2006, 06:02
Я съм си доста атлетичен бил съм и напомпан когато тренирах ,но разлика нямаше.Просто повдига самочувствието нищо повече ,но и това е достатъчно.

Cefalopoid
07-14-2006, 06:03
нямам излишни мазнинки..ама пък и не съм и буца...ама...нямам проблем заради това нещо..

teen_girl4e
07-14-2006, 07:50
razbira se 4e ne sa vajni kakvo da ne bi da si izbirame mom4etata po tova kolko muskulesti sa vqrno e 4e mom4e s muskuli pravi strahotno vpe4atlenie no tova ne e nai vajnoto :wink:

sud
07-14-2006, 10:19
"jenite haresvat po sluh, a mujete po ogled" Edno sebeovajava6to se mom4e bi trqbvalo da podurja nqkakva fizi4eska forma e da ne nqkakuv di koltorist ama da se podurja. Nie mom4etata vinagi dori ida ne iskame pri sre6ta s nqkoe momi4e purvo gledame direktno v cicite ili zadnika, a momi4etata slu6at kakvo 6teti izcepi ustata.......... A posle idvat i drugite ne6ta.

07-14-2006, 10:33
awe mrazq muskulesti momcheta.ne me privlichat.predpochitam ili s normalno tqlo ili slabotelesen. :wink: :wink: :mrgreen:

sweet_loser
07-14-2006, 12:57
хехехе...колко сте забавни...не били важни мускулите...Очевидно при първия контакт с представител на противоположния пол няма как да бъдеш привлечен от моралните качества на един човек,който не познаваш...и Очевадно процента е нищожен някое момиче да хареса някоя лоена топка...или пак някои ектоморф дето тежи 40 кила с мокри гащи...за мъжете да не коментираме....може да прозвучи малко грубо спрямо момичетата,за което се извинявам...но обобщено нещата стоят тъка: Нема цици и дупе...нема интерес...
prav si 4ove4e.osven tva nakraq za jenite. ne sam saglasen

`Death`Whore`
07-14-2006, 13:00
Много голямо самочувствие имате вие, двамата - мислите, че знаете какво искат жените. Нищо не знаете.

07-14-2006, 16:29
Много голямо самочувствие имате вие, двамата - мислите, че знаете какво искат жените. Нищо не знаете.
Хахахах ми пичовете знаят какво искат жените,ама като гледам ти имаш по-голямо самочувствие.Ти между другото за жена ли се броиш??? :smt005 Като ти гледах снимките в темата не си нищо особенно (едно прасе високо 1.50 :smt005 :smt005 :smt005 )и престани да пишеш във всички теми по 50 пъти....деба спамера :smt018 :smt018 :smt018

`Death`Whore`
07-14-2006, 16:32
Ще пиша, докато има тъпи мнения, които да оборя. Не пиша в този форум, за да се обсъжда външния ми вид. И не съм казвала, че съм перфектна на външен вид. Лесно е да обидиш, ако не знаеш какво да кажеш.

И да, знаят. Всички момичета тук написаха, че мускулите нямат значение за тях, а мъжете повтарят, че били важни за жените.

the^one
07-14-2006, 16:40
Важен е мускулът -сърце ,интелекта и най-накрая визията на човека.Аз лично предпочитам момчетата без мускули ,но с поддържани тела.

BB Rules
07-14-2006, 20:16
Много голямо самочувствие имате вие, двамата - мислите, че знаете какво искат жените. Нищо не знаете.
ХАХА амм добре кажи ми О велика познавателко на женските предпочитания и желания кое е първото нещо,което един мъж/жена забелязва в останалите...естествено че на 1 място е физическото привличане..а чак тогава идват така наречените излъчване,чар,интелект и тем подобни...а относно мненията на всички жени тука...че мускулите нямали значение и на някои че биха предпочели някои слаботелесен(цитат)...то аз със съжаление мога да констатирам,че представите за идеалния мъж на наще момичета се променят по един леко Не-нормален начин...това да предпочетеш едно жалко подобие на мъж(изключения има разбира се...но колко са те?) си е направо непонятно за мен... но аи спирам до тука че както почнах цяла вечер ще пиша...

Eclipse_bb
07-14-2006, 21:02
Съгласен съм с двата поста на колегата над мен.
От чисто маркетингова гледна точка - опаковката продава стоката.
В този ред на мисли, привличането започва от външния вид - и при момчетта, и при момичетата, стига с глупостите за "жените обичат с ушите". Ако пред вас се изправи някое анти тяло с крив нос, липсващи зъби и лош дъх силно се съмнявам, че ще ви задържи вниманието, дори и да е същински Шекспир...
Сравнете го с картинката на някой с аполонова физика, минаващ по плажната ивица и събиращ влюбени погледи от момиченцата, които "не обичат мускули"...

П.С. "Мускулите" донякъде повдигат самочувствието на мъжа.

HanoMnaH
07-14-2006, 21:09
Eclipse_bb Всичко си има граници....нормално е да имаш някакви да ходиш за спорта а не да се фалиш и да бласкаш химий като този на твоя аватар.....

Eclipse_bb
07-14-2006, 21:14
О, прав си, не мога да го оспоря, но аватара ми е снимка на професионален спортист, който не се побира в определението "нормален човек" и е нормално да не се харесва, даже бих се очудил ако момиче го хареса, но всякакви ги има....

I_love_dead_people
07-14-2006, 21:21
На мен пък не ми харесват много мускулести мъже,колкото и мъжествени да изглеждат. :-k

kotenceto__
07-14-2006, 21:25
За мен пък няма абсолютно никакво значение със или без тях ми е се тая.Ама тея с мускулите чак малко ме дразнят кат вземат да се превземат с тяхните мускули всякаш кой знае какво имат.

Eclipse_bb
07-14-2006, 21:31
Ако трябва да перифразирам факта, че от човек до човек има разлика, в конкретия случай се получава нещо като "От човек с мускули до човек с мускули има разлика".

`Death`Whore`
07-15-2006, 09:26
Това е напълно ясно, обаче не всяка жена припада при вида на мускули. Както има мъже, които си падат по кльощи, но има и такива, които харесват нормални жени, които ядат, има и жени, и то немалко, които не си падат по напомпани мъже. Ако моят мъж тръгне на фитнес, ще се случи само едно нещо - ще изгубя няколко часа седмично от времето, което прекарваме заедно. Ако имаше мускули, нямаше да го харесам повече. Но аз съм объркана. Всички жени харесват напомпаните мъже, това е единственото, което гледа жената при първия си поглед към един мъж. Жените са глупави и повърхностни.

Ice_Queen
07-15-2006, 09:48
не мога да кажа че харесвам мускули :roll: ,естествено не харесвам и хърби ,но след като обичам човека до мен ,значи го приемам такъв какъвто е ! а `Death`Whore` мн правилно спомена че с фитнеса се губят и няколко часа който може да прекара гаджето с мен!( :smt011 )

DeSiTo0o
07-15-2006, 10:07
Muskulite ne sa nai-vajnoto ne6to!

HanoMnaH
07-15-2006, 10:08
Да бе затва като видите някой по атлетичен и губите ума и дума....

Devil`s little sister
07-15-2006, 10:09
Не са толкова важни то винаги са в +

HanoMnaH
07-15-2006, 10:15
А тоя коментар отгоре беше як...и точен...

`Death`Whore`
07-15-2006, 10:17
Хаххаххаахах. Да, супер ще е да ходя с фитнес пич - темите му за разговор ще са диети и програми за бицепси.

HanoMnaH
07-15-2006, 10:20
Тва че всички казват че бодибилдърите са тъпи лейки дето за нищо не стават а само за да бласкат акт о ахмаци не е вярно....познавам лично много хора който са много умни и въпреки тоива блъскат като луди...зависи от човека...че има тъпи клечки дет обласкат незначи че всички са такива....

`Death`Whore`
07-15-2006, 10:26
Обаче интелигентният човек иска да се занимава с интелигентни неща. Фитнесът може да е хоби, но ако е професия и се практикува всеки ден, е доста съмнително, че човекът е интелигентен. Поне за мен е така.

HanoMnaH
07-15-2006, 10:28
аз си ходя по 3-4 пъти седмично и м ие като хоби...едва ли на 16 е професия....и все пак си оставам душата на компанията както много хора....номера е да ходиш рано сутринта на фитнес доакто другите спът и не губиш и миг от времето с приятелите....

`Death`Whore`
07-15-2006, 10:29
А думата "бодибилдър" не означава ли човек, който се занимава професионално с извайване на тялото си?

HanoMnaH
07-15-2006, 10:31
Бодибилдър е всеки 1 човек който ходи редовно на фитнес но това не се явява професията му...ако говорим вече за КУЛТОРИСТ е друго....бодибилдъра е този който тренира като луд и прави мускули от мазнини(който са много малко ,но аз съм 1 от тях и искам да докажа че може и без химии) и такива който пият само протейни и креатини и други добавки...а култористите са тези който бпечелят пари чрез тялото си и се блъскат с стеройди и прочия....

`Death`Whore`
07-15-2006, 10:33
Ясно, благодаря.

07-15-2006, 11:04
аз лично мисля,че не е важно как изглеждаш а какъв си по характер.. :)
но няма лошо и да се грижиш за външния си вид 8)

HanoMnaH
07-15-2006, 11:07
Вианги има тва НО :)

07-15-2006, 11:15
еми не какво,не ти ли е приятно да излизаш с хора които се грижат за външния си вид :?:

kudravoto
07-15-2006, 11:17
za men e vajen samo edin muskul

HanoMnaH
07-15-2006, 11:19
Хахах А не аватара накъдря ;) Еми хубаво е ама самите вие си противоречите...мускулите не са важни ама ти яе приятно да излзиаш с някой който се подържа....ей нямате угода момичета ;)

Eclipse_bb
07-15-2006, 14:12
`Death`Whore`, може да ти звучи невероятно, но за да направиш хубаво тяло в общия случай трябва доста пвоече сиво вещество, отколкото за много други неща...
Освен това, да каже, че всички трениращи са кухи лейки е все едно аз да твърдя, че всички жени са тъпи...

kin
07-15-2006, 14:21
защо сменихте темата



според мен няма мн голямо значение дали си мускулест или не важното е как се държиш с приятелката. И все пак е за предпочитане да се грижиш за тялото си, слабо момче е нещо като пълничко момиче

sweet_loser
07-15-2006, 14:38
Съгласен съм с двата поста на колегата над мен.
От чисто маркетингова гледна точка - опаковката продава стоката.
В този ред на мисли, привличането започва от външния вид - и при момчетта, и при момичетата, стига с глупостите за "жените обичат с ушите". Ако пред вас се изправи някое анти тяло с крив нос, липсващи зъби и лош дъх силно се съмнявам, че ще ви задържи вниманието, дори и да е същински Шекспир...
Сравнете го с картинката на някой с аполонова физика, минаващ по плажната ивица и събиращ влюбени погледи от момиченцата, които "не обичат мускули"...

П.С. "Мускулите" донякъде повдигат самочувствието на мъжа.
bate mnogo ama MNOGO sam saglasen s teb.

sweet_loser
07-15-2006, 14:57
Обаче интелигентният човек иска да се занимава с интелигентни неща. Фитнесът може да е хоби, но ако е професия и се практикува всеки ден, е доста съмнително, че човекът е интелигентен. Поне за мен е така.
hubavo,no se zamisli malko.eto ti malko info(i pomisli za dumite koito kaza);mitio krika izkarva prehranata si s pokazvane na tqlo(spored teb trqbva da e kuh),a ima 2 vi6i obrazovaniq.tova 4e "ne haresva6 muskuli"(v koeto se samnqvam)ne ti dava pravo da nalaga6 mnenie!i mejdu drugoto eto ti o6te edno info;dokazano e nau4no,4e jenite imat 5%po-malko mozak ot majete.tva ne zna4i 4e sme po inteligentni,no go imai v predvid kogato govori6 za "bagaj" :lol: :mrgreen: :) :-D

07-15-2006, 16:57
Така едно мое мнение ....
Мускули да .... Фитнес да .... По принцим повечето момичета искат да излизат с такива мъже защото си мислят , че са един вид защитени Обаче практиката показва , че повечето културисти са пъзливи . После ако искаш да направиш наистина нещо свясно от тялото си триабва постоянно да се грижиш за него. А вие тука лапета на по 16 години пича който си е показал снимката ако си мисли , че има мускули да се гръмне някаде и да не говори за мускули , че е жалък . А тоя Крик го наритахме в казанлък именно защото се прави на някой с тялотоси а в същност е мишка .

HanoMnaH
07-15-2006, 18:41
Има голяма разлика между това да си силен и да можеш да се биеш.....едно е да имаш сила друго е да имаш уменията да се бориш....има огромна разлика....тук говорим за мускули а не за умения за борба....всеки луд с номера си

`Death`Whore`
07-15-2006, 22:06
В този пост, който си цитирал, изразих мнение, което не наложих, просто така мисля. А относно мозъка - важни са гънките, не обема на мозъка. Добре, съгласявам се, че обожавам мускули, възбуждам се от тях, не са глупави. Явно няма да престанеш да казваш, че си абсолютно наясно дори с това какви мъже харесвам, докато не се съглася.

Eclipse_bb
07-15-2006, 22:13
И гънките не са чак толкова важни, но да не задълбаваме :D

07-16-2006, 18:49
Важна е скоростта на образуването на синапси! :)

impress
07-16-2006, 19:33
Понякога когато някой се грижи само за мускулите си и за нищо друго, в смисъл, фитнес сутрин фитнес вечер, той може да е супермен, обаче супер тъп.. демек.. анти-интелигент. Същото и с момичета които ходят само по няк'ви модерни балети и курсове за модели, а-у. Ако има баланс между всичко, демек, от всичко по малко... ама от всичко по много не може :)