PDA

View Full Version : той иска от мен анален секс!



искам съвет
07-13-2006, 16:37
значи ходя с едно момче от близо месец. много го обичам :smt007 ,той също ми казва, че ме обича. Правим секс от известно време, но той много иска да правим анален, а аз не мога да си представя да ми влиза пениса му в ... сещате се :oops: за него аналния е много важен, задоволяването на желанията един на друг, гълтането и такива неща. страх ме е и особено много не искам, даже изобщо обаче той ми каза, че ако не го направя, няма смисъл да се занимаваме повече един с друг. :cry: не знам какво да правя, каза че ме обича много, искам да останем, но ако не го направя ще ме зареже. същото е и с гълтането :oops:
а и искам да ви попитам как се прави клизма. много се двуомя дали да го направя но също не знам и как да си направя клизма :oops:

HanoMnaH
07-13-2006, 16:39
ИЗОЛЗВА ТЕ....не ви знам вас как се навивате още на 1 седмица с него и айде секс....УЖАС.....просто си преставям колко мног осе обичате....аз кво да кажа като 5 месеца съм на сухо с моята приятелка....просто секса не е най-важен.....ако ти искаш давай но той те използва на 100%

07-13-2006, 16:45
аз като поисках от гаджето ми в дупето първо си го заслужих.Няма такива ако не искаш късаме и тем подобни простотии.Ся верно че направих всичко възможно да и хареса :)

neutravlad
07-13-2006, 16:46
Да, използва те!!!
След месец два ще разправя наляво надясно какъв сваляч и ебач е!!!
Зарежи го, кажи му, че и двамата трябва да искате нещо за да го правите ЗАЕДНО!!!

sweet_loser
07-13-2006, 16:48
ako iska6 da go napravi6 trqbva da preglatne6 srama i da otide6 na lekar za klizmata.no spored men nqma smisal.4ovek koito te obi4a nqma da te kara da pravi6 ne6ta koito neiska6.ima i risk ot bolesti.hodite ot 1 mesec.ne mu vqrvai mnogo!!!prosto savet

maybelline
07-13-2006, 16:53
Щом ти е казал това,значи изобщо не държи на теб.В една връзка не е най-важен сексът.Да не говорим,че ходите само от месец.Следващия път като поиска анален,му кажи "ако ме обичаше,щеше да се съобразиш с нежеланието ми да правя нещо,за което не съм готова".Ако той продължи да настоява,значи наистина те използва(което вече ми е ясно).Моят съвет е да го зарежеш,но зная,че това изобщо не е лесно,когато обичаш някой.Но след като се държи така...по-добре го напусни.[/b]

navits
07-13-2006, 16:55
ИЗОЛЗВА ТЕ....не ви знам вас как се навивате още на 1 седмица с него и айде секс....УЖАС.....просто си преставям колко мног осе обичате....аз кво да кажа като 5 месеца съм на сухо с моята приятелка....просто секса не е най-важен.....ако ти искаш давай но той те използва на 100%

... 110% dori pove4e :-k

MimityYy
07-13-2006, 16:59
i az sym na mnenie 4e te izpolzva .zareji go !

GuS
07-13-2006, 17:04
Май сме единодушни! Ако не искаш връзка изградена само за секс,по-добре го остави.А и помисли дали наистина те обича,щом ти поставя такива условия :!:

NeSTa_86
07-13-2006, 17:13
ой колко тъпотия има на тоя свят. Ти на колко си .... на 8??? :shock: :shock: :shock: :shock: То е ясно то сто километра, че иска от теб само секс и че като те наебе в гъза и като ти свърши в устата ще ти бие шута. Ако искаш пробвай и ще видиш, че ще се окажа прав!

NicknameANdPasswORd
07-13-2006, 17:26
:) 10000% си набутана. .... замисли се Дали човек които те обича ще ти каже ако не правиш това онова ще спра да те обичам .....
Пича иска само да вземе всичко от теб и да ти тегли шута ;) това е мега практика при свалячите ;) не се вързвай не си на 12 ..... Имаи малко усет за нещатата....

НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА СИ С ЧОВЕК ДЕТО ТЕ КАРА ДА ПРАВИШ РАЗНИ НЕЩА ... и да ти намеква че те обича ...> Каква обич е това .... ИЗПОЛЗВАНЕ !!! :smt010

sexkiss
07-13-2006, 17:35
Най-лесното нещо е да кажеш на някой,че го обичаш,но дали наистина е така?!Много е лесно да се каже и много по-трудно да се докаже!Как мислиш дали той наистина те обича,след като ти казва,че ще те зареже ако не правите анален секс?Замисли се малко и сама ще разбереш ;)

machoka
07-13-2006, 17:42
Що не му каже на тоя боклук да си гледа работата?

:evil:

krem4et0
07-13-2006, 18:37
То и аз да се изкажа въпреки,че всички сме на 1 мнение-за мен аналният секс е нещо доста гадно и не бих го направила и ако все пак реша ще е по мое желание и инициатива.Този е простак и перверзник и аз не бих правила и секс по традиционния начин с него ка моли така.А и само от месец ходите-като зайци ли сте или само за сексът сте-не можете ли да се въздържате повечко и да дочакате връзката да поозрее.

LiLeNcEtOoO
07-13-2006, 18:47
mi spored men te izpolzva nerazbiram nqmate mesec bnlizo mesec i sex praite a toi ako ne mi dade6 da te eba otzad i ako ne gulta6 nqma smisla da se zanimavame edin s drug hahahaahhahhahha ebati obi4ta si imate da znae6 sex e za dvama toest ako ne ediniq ne mu haresva ne6to to drugiq ne biva da go kara ili zaduljava da go pravi ot tuk na tam sama si pravi izvodite ](*,) ](*,)

alkobalko
07-13-2006, 18:50
Poveche ot qsno e, che tozi neshtastnik samo te izpolzva. Ako naistina te obichashe nqmashe da te kara da pravish neshto protiv volqta ti. Po-dobre go zareji i ne se zanimavai poveche s bokluk kato nego.

niGGa
07-13-2006, 19:33
Прочетох първите 2 изречения, и спрях да чета...
Просто иска да те шиба...С извинение, но е така..

koalka
07-13-2006, 20:06
Наистина ли си мислиш,че те обича?Е,заблуждаваш се.Не мога да приема или да разбера,как някой човек,ако те ОБИЧА ИСТИНСКИ може да те накара да правиш нещо против волята ти.Ти го обичаш и това прави ситуацията още по-трудна.Ами кажи му,че това не ти е приятно и че не искаш да го правиш.Ако той е решил да те зареже нищо не можеш да направиш.Както ти казах по-горе не мисля,че те обича,за това го зарежи.Знам,че ще ти е трудно,но има ли смисъл да се измъчваш???

HanoMnaH
07-13-2006, 20:48
Не бе те щото мног осе обичат и затова за 1 месец са се пращяли 1000000000 пъти....тъпи фешански изпълнения....аман... #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Communist
07-13-2006, 20:53
ИЗПОЛЗВА ТЕ! ЗАРЕЖИ ГО! 1 месец....WTF???

Luciferian
07-14-2006, 05:27
....обаче той ми каза, че ако не го направя, няма смисъл да се занимаваме повече един с друг. :cry: не знам какво да правя, каза че ме обича много, искам да останем, но ако не го направя ще ме зареже. същото е и с гълтането :oops:
Кажи му да си е*е мамата. Момиче, тоя здраво те използва. Да хваща пътя докато е време, съвсем сериозно. Ако те обичаше, нямаше да ти поставя узловия!
Е баси, като не искаш нещо - не го правиш, никой не може да те задължи.

Cefalopoid
07-14-2006, 05:36
обаче той ми каза, че ако не го направя, няма смисъл да се занимаваме повече един с друг.

Следователно се занимава с теб само заради това...логично е...

07-14-2006, 05:56
ПРавиш го съвсем нормално е да иска от теб това вече си е стандарт даже може да ти откаже нормален секс ако не му пуснеш отзад зависи от подхода.

Клизма не е задължително да си правиш просто трябва да си се прочистила 1 ден - И ако пиинеш малко алкохолче така правят повечето няма да те боли па за страх да не говорим.

ПРОБВАЙ !!!! може да ти хареса. Мухахахаха

NeSTa_86
07-14-2006, 06:43
Не бе те щото мног осе обичат и затова за 1 месец са се пращяли 1000000000 пъти....тъпи фешански изпълнения....аман... #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Абе бате...то пък твойто на кво прилича бе. година и един месец с приятелката ти и си спал веднъж с нея , а със сегашната от 5 месеца заедно и не сте се ебали.

flamenco
07-14-2006, 06:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=44737&highlight=zadarja

:smt011

Той даже си ти го е казал директно че иска само секс

Warplord
07-14-2006, 06:58
използва те , зарежи го !!!

NeSTa_86
07-14-2006, 07:07
абе пусни му....и му кажи след 2-3 часа в един смс, че късаш с него и той ще си помисли, че се е изложил ала бала и ще му е кофти.

Метълката
07-14-2006, 14:31
абе момичето не ви пита да ли той я обича, а кво да прави...ми давай, ако не е днес той, ще е утре някои друг ;)
па пробвай с тоз младеж да видиш (и да се похвалиш тук после) че нема да те зареже. Всички разбирачи от 2 реда разбраха ква ще бъде връзката им. плюс тва, аз анален съм правила и много ми хареса :smt007

Luciferian
07-15-2006, 02:44
абе момичето не ви пита да ли той я обича, а кво да прави...ми давай, ако не е днес той, ще е утре някои друг ;)
па пробвай с тоз младеж да видиш (и да се похвалиш тук после) че нема да те зареже. Всички разбирачи от 2 реда разбраха ква ще бъде връзката им. плюс тва, аз анален съм правила и много ми хареса :smt007
И да, сега, като ти харесвана тебе, значина всички трябва да им харесва, така ли?
ОфТопик: Мен пък не ме кефи Дани Филт. Защо си си го сложила на аватара?