PDA

View Full Version : Любовта на живота ти на 15?????????



koalka
07-13-2006, 16:57
Здравейте!Искам да ви помоля да споделите мнението си.Въпроса ми е следния:смятате ли,че можете да срещнете любовта на живота си на 15,16 или 17 години.Говоря за ИСТИНСКА ЛЮБОВ.За осъзнавате,че няма да можете да живеете без този човек.Че ще умрете,ако той/тя не е до вас?Според вас може ли да обичаш един човек цял живот?Да не изневеряваш и да не се заглеждаш по други от противоположния пол,защото ти просто нямаш нужда.Да имаш очи само за него/нея и това никога да не се променя.Вие как мислите???

guAMaHT
07-13-2006, 17:00
ami az sym 4uvala istorii 4e nqkvi se obi4at ot 5 godi6ni i dori kato ostareqt pak.ups tova e ot seriqli de ama de da zn.az sym na 13 i mislq 4e tva e lubovta na jivota mi ama sigurno ako me narani ili mi izneveri nqma da mislq taka ... :roll:

alkobalko
07-13-2006, 17:06
Ami az sreshtnah lubovta si kogato bqh na 16. Znam, che tova e istinskata mi lubov, moje i da zvuchi smeshno. Gotova sum da dam jivota si za tozi chovek i znam, che i toi e gotov da napravi sushtoto za men. Da vqrvam, che i na tezi godini chovek moje da sreshtne lubovta si.

Love__DaLi
07-13-2006, 17:10
Любовта на живота хмм
според мен,може да има такова нещо но!,
примерно сега съм с едно момиче,мисля си че тя е лубовта на живота ми ДА,но след като скъсаме има 2 варианта...
1ви-да си намеря друга,която ще обичам повече,защото всяка следваща любов е по голяма от предишната и ако скасаме пак ще се върна на избора между 2те.
2ро-ако никога повече необикна някого то последната ще да е любовта на живота ми!
Дано сте ме разбрали какво имам предвид :mrgreen:
естествено по този въпрос може да се спори безкрайно....всеки с личното си мнение,това беше моето :smt016

koalka
07-13-2006, 19:32
Давайте още мнения.

NeNo_pz
07-13-2006, 19:33
koalka,
Напълно е възможно мила :wink:

strange__
07-13-2006, 20:08
koalka,
Напълно е възможно мила :wink:
Написаното току що не си ли противоречи с подписа ти? :wink:
Иначе....защо не?!Но,мисля че осъзнаваш кой е бил любовта на живота ти в доста по-късен етап :roll:

LP_girl_14
07-13-2006, 20:18
Разбира се че е възможно.За истинската обич няма определени възрастови граници.Човек я среща,тогава когато е готов да обича,когато е отворил сърцето си за нея!Няма значение дали си на 15,16,17 и т.н.Винаги може да се случи и на всеки :wink:

Krem4eto
07-13-2006, 20:31
Здравейте!Искам да ви помоля да споделите мнението си.Въпроса ми е следния:смятате ли,че можете да срещнете любовта на живота си на 15,16 или 17 години.Говоря за ИСТИНСКА ЛЮБОВ.За осъзнавате,че няма да можете да живеете без този човек.Че ще умрете,ако той/тя не е до вас?Според вас може ли да обичаш един човек цял живот?Да не изневеряваш и да не се заглеждаш по други от противоположния пол,защото ти просто нямаш нужда.Да имаш очи само за него/нея и това никога да не се променя.Вие как мислите???
Не мисля че може.Може да се срещне ученическата любов,но не и на живота!

Nasindo
07-13-2006, 20:33
Здравейте!Искам да ви помоля да споделите мнението си.Въпроса ми е следния:смятате ли,че можете да срещнете любовта на живота си на 15,16 или 17 години.Говоря за ИСТИНСКА ЛЮБОВ.За осъзнавате,че няма да можете да живеете без този човек.Че ще умрете,ако той/тя не е до вас?Според вас може ли да обичаш един човек цял живот?Да не изневеряваш и да не се заглеждаш по други от противоположния пол,защото ти просто нямаш нужда.Да имаш очи само за него/нея и това никога да не се променя.Вие как мислите???


edin ot nai-dobrite mi prqteli hodi s negovata prqtelka ot 14 godishen , a sega e na 19 i naistina si e obi4a ... s vseki izminal den kazva ,4e vse pove4e i pove4e se obi4at :wink:

lost_girl
07-13-2006, 20:33
ami az sym 4uvala istorii 4e nqkvi se obi4at ot 5 godi6ni i dori kato ostareqt pak.ups tova e ot seriqli de ama de da zn.az sym na 13 i mislq 4e tva e lubovta na jivota mi ama sigurno ako me narani ili mi izneveri nqma da mislq taka ... :roll:

saglasna sam s teb i az taka misla

Nadelina
07-13-2006, 20:39
Edno priatelsko semeistvo.. Te sa na po okolo 40 grubo kazano i dvamata.. Zaedno sa otkakto sa bili 10-ti klas.. Demek.. napylno vazmojno e da sreshtnesh istinkata si lubov na savsem malka vyzrast :)

разярена
07-13-2006, 20:47
не мисля 4е има истинска любов...вси4ко е за време...4увствата рано или късно охладняват и хората се отдалечават един от друг...пожара се превръща в дим само от няколко думи или от незначителни действия...незнам...това си е мое мнение и никой не е длъжен да е на съ6тото

07-13-2006, 20:49
ami napylno e vyzmojno. :wink:

HanoMnaH
07-13-2006, 21:40
Немога да кажа ИСТИНСКА но ПОЛУИСТИНКСА може...защото винаги ще дойде момент когато единият от двамата ще срещне някой който е по-добър от другия и ще го зареже...но надеждата умира поселдна ;) ...СЛед време този който е зарязал другият може да осъзнае какво е направил и да се върне при своята половинка и тогава вече е ИСТИНСКАТА любов .... незнам поне е така за мене :) \:D/ \:D/ \:D/

thirteen
07-14-2006, 00:38
ДА.НА 2 СВАТБИ ПОДРЕД ХОДЯ НА ХОРА ВЛЮБИЛИ СЕ ОТ МАЛКИ:) едните като са били на 16 а др на 15 :) и се ожениха като бяха по на 25 години.АЗ ВЯРВАМ И СЕ НАДЯВАМ И С МЕН ДА Е ТАКА. :smt007 :smt007 :smt007

ht_7j
07-14-2006, 03:36
Чиста заблуда. След време любовта се превръща в навик и топло чувство. А и как може на 15 да разбереш, че някой е любовта на ЖИВОТА ти??? Какво си живял на 15, 16, 17?? Тогава тепътва се разбира какво може би е това любов.

Как разбирате, че някой е любовта на живота ви?

07-14-2006, 10:25
moje bi nqkoi hora naistina im e pisano da budat zaedo za cql jivot no i na men mi se struva 4e tova zvu4i po skoro kato replika ot sapunka otkolkoto kato ne6to realno!kogato si na13 do17 godini ti o6te ne si osuznal koi si vsu6tnost kakvo iska6 ot jivota si i v tozi period ot naivnost moje6 da povqrva6 lesno 4e gadjeto ti e lubovta na jivota ti naistina krasivo use6tane e za miga no nikoga ne znae6 kakvo 6te misli6 po vuprosa utre kogato sre6tne6 druga lubov na jivota ti!za men tiineijurskata lubov e nai netrainoto nno vse pak nai krasivoto 4uvstvo v na6iq jivot!
:smt007

~Burnin~*~Soul
07-14-2006, 10:31
Мисля,че може!

PLAMENKO
07-14-2006, 10:34
Според вас може ли да обичаш един човек цял живот?

Да , може :smt023 :smt010

ni6to_ob6to
07-14-2006, 10:40
И според мен може .. Едни приятели на майка ми са били "гаджета" в първи клас, след което все повече се сближавали .. сега са на по 40 години и са щастливо семейство .. имат си деца .. и оставам с впечатление, че се обичат страшно много и не са си омръзнали .. Така, че .. аз мисля, че може!

cskamoni4ka
07-14-2006, 10:57
Възможно е разбира се..

iiirish
07-14-2006, 11:32
разбира се, че НЕ Е ВЪЗМОЖНО! момичетата и момчетата на 15 дори не могат да осъзнаят сериозността на чувствата, които наричат "истинска любов". имат само едва ли не бегли представи за трепетите, които поражда това чувство.
ето до къде водят сапунените сериали, сърцераздирателните песнички, стихчета и тем подобни глупости! до тотални заблуди!

DeSiTo0o
07-14-2006, 11:47
neznam....za6to da ne moje?
Ima hora kudeto sa se zapoznali na 15-16 godini s nqkoi 4ovek i posle taka se slu4va 4e dokato si se ojenqt vse sa zaedno...

беЗсъНна
07-14-2006, 13:47
мисля,че е възможно..любовта можеш да я срещнеш навсякъде и по всяко време,стига да имаш очи,за да я видиш..във вечната любов също вярвам..както казва Пенчо Славейков в "Неразделни" - "за сърцата що се любят и смъртта не е раздяла"!Е,аз съм на същото мнение..и знам,че ще обичам един човек завинаги,без значение под каква форма.ще го обичам винаги! O:)

tedy1_baby
07-14-2006, 14:09
По принцип е възможно да срещнеш любовта на живота си толкова млад/а.Но човекът е устроен така,че да не се задържа прекалено дълго на едно място.Ако някой намери такава истинска любов,това не означава че ще е верен/вярна до край.Дори точно обратното.той/тя ше се влюбва отново и отново.Съвсем друг е въпросът,че в крайна сметка той/тя отново ще се върне при истинската си любов.Това е :) :) :)

the^one
07-14-2006, 14:30
Възможно е да не можеш да живееш без човека ,в когото си се влюбил на 15 ,но чак пък да не заглеждаш други е прекалено.Естетът си е естет ,въпреки връзката която има.Какво лошо има в това да оцениш красивото ,под каквато и да е форма?

Master_88
07-14-2006, 14:39
Възможно е,но такава възраст е малко ранна за срещането на такъв тип човек

elti
07-14-2006, 15:44
Az su6to sre6nah lubovta na jivota mi na 15 i sum obeden , 4e bez neq nqma da moga da jiveq dori za mig !!! Obi4am q pove4e ot vsi4ko i sum siguren , 4e 6te si prekaram jivota s neq!!!

elti
07-14-2006, 16:03
vinagi 6te sme zaedno s moqta lubov,koito tolkova mn obi4a da pi6e s nika mi :) znam 4e sam otkrila lubovta na jivota si-znam 4e sam malka,mnogo hora 6te kajat na 15-16 kakvo razbirat ot lubov-no ne e taka-lubovta se 4uvstva sas sarceto,za neq godini i van6nost nqma-tq prosto sa6testvuva vatre v nas!!!pojelavam na vseki ot vas da nameri lubovta na jivota si vazmojno nai-rano za da moje da izjivee vazmojno nai-mnogo vreme hubavite momenti ot jivota zaedno sas svoqta polovinka!!! :smt008

zoben_pitbul
07-14-2006, 16:30
разбира се, че НЕ Е ВЪЗМОЖНО! момичетата и момчетата на 15 дори не могат да осъзнаят сериозността на чувствата, които наричат "истинска любов". имат само едва ли не бегли представи за трепетите, които поражда това чувство.
ето до къде водят сапунените сериали, сърцераздирателните песнички, стихчета и тем подобни глупости! до тотални заблуди!
Ей тия най-ги обичам :D Едва ли мога да убедя ТЕБ,че не е така,но все пак ще опитам поне да покажа,че грешиш.Така,значи според теб любовта е едва ли не въпрос на някакво осъзнаване,все едно е някаква дейност на ума,а не въпрос на ЧУВСТВА?Защото както децата могат да обичат родителите си така е възможно и да срещтнат човека,който е техният живот И да разберат,че е така още в този момент.Защото да осъзнаеш,че някой е любовта на живота ти-това не е въпрос на опит,нито на мислене.Тъй като съм го изпитал мога да ти кажа,че просто ти идва като гръм от ясно небе :D Не идва с дни и нощи на мислене "Ах,дали е любовта на живота ми?"НЕ,нищо подобно.Идва ти едва ли не като прозрение,не само за теб и за това,че човекът,когото обичаш в момента е тази любов,но и сякаш откриваш може би най-важното в света,в който живеем-ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ.Не смятам,че опита и 38567594867 на брой партньори,които си сменил през живота си са нужни,за да разбереш,че това е ТВОЯТА СЪДБА.Когато срещнеш своята истинска любов най-глупавото нещо,което могат да ти кажат е,че вече МОЖЕ БИ ЕДВА-ЕДВА ПОЗНАВАШ ЛЮБОВНИТЕ ТРЕПЕТИ,а всъщност в теб гори с неугасваща сила пламъкът на една любов,която наистина може да се нарече вечна,пламъкът на желанието да се раздадеш ДО СМЪРТ на този човек,в този момент ти осъзнаваш истинското значение на думите ДУШИТЕ ДА СЕ СЛЕЯТ В ЕДНО НЕРАЗДЕЛНО ЦЯЛО.И дойде ли този момент въпроса "На колко си години?" звучи малко тъпо,не смятате ли?Факт е,че повечето тийнейджъри когато започнат да изпитват по-силни чувства вече си мислят,че това е истинската любов,но само заради това не смятам,че няко може да каже на тези,които наистина обичат "Малък си затова".И пламъкът,ако е истински,може да гори и цял живот.

seksi_kote_f
07-14-2006, 16:38
Emi.... ako me be6e pitala predi 3 meseca 6tqh da ti kaja da imaq i za tozi 4ovek v momenta s koito sum 6te umra i nz si o6te kakvo 6te napravq za nego,no ti me pita6 sega sled 3 meseca i az 6te ti kaja ima golqma lubov do edno vreme i posle tq iz4ezna i samo ustavat sledite ot nego i bolkata :smt010

Sneijder
07-14-2006, 18:13
според мен не не са чувал за тиин любов продалжила повече от 3 години тиин е вазраст в която в днешно време от рано искаш да получиш и опиташ всичко от живота да си различен да правиш неща с различни хора просто 16-22 са годините в които взимаш от живота с пални раце да не говорим че в днешно време разводите са толкова често срешани имено при хора оженили се кам 20-23 години не мисля че истинката любов ще доиде на 15 :D

Jessika_MG
07-14-2006, 21:59
Ima liubov. I na 15 da e ... est 4e q ima, samo 4e si o6te prekaleno typ, za da q oceni6 !

luda`flirtajika
07-15-2006, 15:10
est,4e moje za 15 ninam,no 16 i 17 sus sigurnost ;) vupreki 4e sum na 14 tova go znam :)

Dez
07-15-2006, 16:47
всичко е възможно :)

Jenifer
07-15-2006, 23:33
Az sym tvyrdo za :) Naistina mojesh da sreshnesh liubovta ne zavisimo na kolko godini si .Lichno az sym na 15 godini i moga da kaja ce sym adski vliubena , naistina chustvam neshto razlichno , chustvam che sym namerila choveka s kogoto iskam da prekaram celiq si jivot natatyk , makar i malko banalno da vi zvychi. No za syjalenie poradi red prichini moqta liubov makar i spodelena e nevyzmojna ot koeto mn ,adski mn me boli, i nqma den bez tyga i sylzi za izgubenqta liubov,stastie , ideal - toi-momcheto na moq jiwot :( :( :( :( :( :( :( :(

koalka
07-16-2006, 13:27
чакам още гледни точки и отговори.

SunSetOfDreams_f
07-16-2006, 16:14
Здравейте!Искам да ви помоля да споделите мнението си.Въпроса ми е следния:смятате ли,че можете да срещнете любовта на живота си на 15,16 или 17 години.Говоря за ИСТИНСКА ЛЮБОВ.За осъзнавате,че няма да можете да живеете без този човек.Че ще умрете,ако той/тя не е до вас?Според вас може ли да обичаш един човек цял живот?Да не изневеряваш и да не се заглеждаш по други от противоположния пол,защото ти просто нямаш нужда.Да имаш очи само за него/нея и това никога да не се променя.Вие как мислите???
Не мисля че може.Може да се срещне ученическата любов,но не и на живота!

И аз така смятам честно казано. Чак любовта на живота на 15г. - малко абсурдно ми звучи.

07-16-2006, 17:17
Hmm...kogato bqh na 14 sre6tnah "istinskata si lubov",misleh si 4e e mom4eto na jivota mi,4e nemoga bez nego,naistina ne mojeh!Kogato skasahme iskah samo da umra!Mnogo ot nas sa iskali tova,kogato sa bili ot4aqni i t.n.V prodaljenie na 2 god.ne mojah da go zabravq i da spra da go obi4am,no i tozi moment doide...zabravih go!Sled tova sam si haresvala mnogo drugi mom4eta,no ne sam obi4ala tolkova silno,kakto obi4ah nego.Misylta mi e,4e ponqkoga misli6,4e nqkoe mom4e e mom4eto na jivota ti,no sled vreme vsa6tnost sre6ta6 istinskata si lubov.Bratov4edka mi ima seriozen priqtel,zaedno sa ot 2 god. i polovina,malko ostava6e da se ojenqt,kogato tq razbra vsa6tnost,4e tova ne e myja za neq,osazna se,4e obi4a drug i 4e se e zalygvala,4e e sre6tnala lubovta si za cql jivot [-(

iiirish
07-16-2006, 19:37
[b]донякъде съм съгласна с теб zoben_pitbul само че факт е това, че всяка пикла в 9 клас си мисли, че е срещнала любовта на живота си. и не съм казала, че трябва да минеш незнам си там колко хиляди, че да осъзнаеш, че си срещанал своята голяма любов. аз съм на 18 и мога с чисто сърце да кажа, че за първи път съм влюбена (и при това ме е минал само един :wink: :D - този с когото съм сега). така че не виждам смисъл от подобни безмислени спорове на тая тема

_DevilGirl_
07-16-2006, 20:16
Аз мисля, че вече намерих човека, с който искам да прекарам целия си живот.Не мога без него, трудно ми е.Чувствата са ни взаимни и това е най-хубавото.Всеки момент с него ми се струва секунда...Дните прекарани заедно минават като секунда..Просто този човек ми грабна сърцето..може да ви звуча налудничево и банално, но откакто съм с това момче, за друг дори не съм си помисляла.Не искам друг.За мен той е единствен и неповторим O:) .Може да съм още "дете", но така преценихме, че ще сме заедно докато съществуваме. :smt006 Обичам го.....Научих се да правя компромиси и да осъзнавам нещата трезво благодарение на този човек.

Така, че напълно е нормално да срещнеш на тази възраст така наречената "любовта на живота си". :smt008
П.П На 15 съм.

slan4evo_momi4e
07-16-2006, 20:17
Мисля си, че трябва много пъти да си се влюбвал и да си бил нараняван, да зарязваш и теб да те зарязват, преди да откриеш истинската любов. Защото опитът, който придобиваш от всички свои успехи и провали те кара да цениш все повече стойностните хора и да виждаш все по-добре любовта. Този опит отваря очите и сърцето ти за силната, обсебваща и всепоглъщаща любов. Така че аз не смятам, че на 15, 16 или дори на 17 години може да си добил достатъчно опит, да познаваш много хора и да си открил перфектния за теб партньор...Възможно е да мислиш, че не можеш да живееш без някого....този факт си го обяснявам с наивността на младите и способността им да се привързват силно към нещата...а не с истинската любов....
А що се отнася до това дали любовта е вечна...незнам...ще ми се да вярвам, че е...но дали е така само времето ще покаже :)))))))))))

nunki
07-16-2006, 20:36
mnogo sum si govorila s jeneni dvoiki takiva po vuzrastni i si4ki kazvat 4e liubov ima samo 1-vata godina ot braka posle si4ko e uvajenie
a za istinskata liubov na 15 vuzmojno e poznavam mn hora koito sa zaedno ot 8-mi kl i sa jeneni ve4e....

luda`flirtajika
07-17-2006, 08:56
est,4e moje-polovinata kazvat da,polovinata kazvat ne-=> moje,makar i rqdko :P