PDA

View Full Version : Nai dobrata mi priqtelka me predade!!!!



guAMaHT
07-13-2006, 17:47
Nai dobrata mi priqtelka bez da sme skarani bez ni6to kazala NAI ama NAI golqmata mi taina na VSI4KI.kajete mi kak da i otmystq.a da dokato revqh slu4aino edno momi4e mi kaza 4e tq e govorila zad gyrba mi i me e nari4ala k*rva i nz si kakvo.aide kajete mi kak da i otmystq !

JaYnE
07-13-2006, 17:50
kai na vsi4ki neinata NAI-gomqma taina!!!! mi nz tva etupo ot neina strana. ina4e az bih q prebila, ili bih i kazala vsi4ko kvoto mislq za neq pred vsi4ki. razobli4i q :evil:

07-13-2006, 17:54
6tom ima takova otno6enie kam teb nai-dobre 6e e da spre6 vsekvi vzaimotno6eniq s neq.a 6to se otnasq do otmu6tenie-emi ako pita6 men na zloto se vu6ta s dobro ama ako tolkova darji6 da i otmasti6 i si i besna togava kaji na si4ki nekoq neina taina na koqto mnn darji :roll:

malkoto^f
07-13-2006, 18:01
tva naistina e mn tapo ot neina strana .. no spored men nqma smisal da si otmashtavash shtot rano ili kasno shte i se varna tapkano i ako prodaljava taka shte ostane i bez fr :roll:

Mo6no
07-13-2006, 18:04
kai na vsi4ki neinata NAI-gomqma taina!!!! mi nz tva etupo ot neina strana. ina4e az bih q prebila, ili bih i kazala vsi4ko kvoto mislq za neq pred vsi4ki. razobli4i q :evil:
Да и да падне на неиното ниво. Да се прояви като клюкарка и лоша приятелка. Така ли?

~KUCHKATA~
07-13-2006, 18:43
ima edin laf- nikoga ne e kasno da napravish na mrasnika mrasno i kolkoto po kasno tolkova po-mrasno :)

guAMaHT
07-13-2006, 18:45
6te vidi tq .otkakto sme se rodili sme best frends a sega tq me predava prosto nqma da i se razmine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nqaaama!!!!!!!!!!!!!!!

JaYnE
07-13-2006, 18:48
kai na vsi4ki neinata NAI-gomqma taina!!!! mi nz tva etupo ot neina strana. ina4e az bih q prebila, ili bih i kazala vsi4ko kvoto mislq za neq pred vsi4ki. razobli4i q :evil:
Да и да падне на неиното ниво. Да се прояви като клюкарка и лоша приятелка. Така ли?

ami q se postavi ti na neino mqsto? 6e si zatvori6 li o4ite ei taka? hubavo da ne i kazva tainite, no moje da q zlepostavi pred vsi4ki kato i kaje v liceto kakva e i sum sigurna 4e 6te q podkrepqt, 6otto nikoi ne haresva donosnicite. a s ai kazlai 4e i predi i e govorela zad gurba, nqma d a e sama

NicknameANdPasswORd
07-13-2006, 19:04
СПРИ ДА ВЯРВАШ ЧЕ В ТОЗИ ЖИВОТ ИМА ПРИЯТЕЛИ ....

Има само хора които те използват и такива които ти използваш

ТАЙНИ
Ама абсолютно на никои недеи споделя ... за това са си тайни да си ги знаеш само ти
.....
АКо можеш с майка ти или някои дето не би ти навредил (баба дядо леля стринка)

ОтноСно приятелите тва са най-гадните твари ... щото докато са с теб ти забиват нож в гърба ....
От личен опит го знам ...... преди Време най-добрия ми приятел ... ми открадна Момичето което харесвах и свалях и т.н. и почти бяхме заедно ....... (Тогава съм бил явно на 15-16 ... не съм разбирал мн мн от тия неща сега ела ми земи гаЖЕтУ а съм ти избол очите)

и така .... Споделяй само неща които дори и да ги кажат някаде ;) няма да излезнеш виновна и преебана
Даже ако трябва лъжи ... пускай интриги И т.н. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

NicknameANdPasswORd
07-13-2006, 19:08
:-D


2 вариант :)
викни я след даскало и и пукни кратуната от бой .....


*предварително провери (попитай някои др дали е приказвала разни неща да не стане Пенка каза че Славка каза че Мичето каза че попа са насрал) .... Провери със сигорност дали е така )

и тогава саморазправа.....



А НАЙ-добрия вариант е ..... Забрави за случилото се и просто не и казай нищо не излизаи с нея не говори не пиши Дори я подминавай все едно е Прозрачна .... Ако има по-голямо от това наказание ми се обади !!! :---)

Mo6no
07-13-2006, 19:10
ami q se postavi ti na neino mqsto? 6e si zatvori6 li o4ite ei taka? hubavo da ne i kazva tainite, no moje da q zlepostavi pred vsi4ki kato i kaje v liceto kakva e i sum sigurna 4e 6te q podkrepqt, 6otto nikoi ne haresva donosnicite. a s ai kazlai 4e i predi i e govorela zad gurba, nqma d a e sama
А не мислеш ли, чи като го каже пред всички,на "приятелката" и ще и стане приятно. Тъй като това ще покаже, че е успяла да я засегне. Според мен, guAMaHT да се правиш, че нищо не е станало и просто да не и обръщаш внимание ще изнерви "приятелката" ти много повече.

И между другото един съвет от мен, пиши на БЪЛГАРСКИ.

guAMaHT
07-13-2006, 19:13
tq manipulira vsi4ki.predi vreme jestoko se bqhme skarali za6toto postoqnno me komande6e i nakraq mmi pisna .togava sy6to kaza tolkova mnogo moi taini a az samo si revah i tva e i posle nito mi se izvini nito ni6to prosto se dyrje6e vse edno ni6to ne e stanalo.no sega za kvo 6te mi kazva taina i to nai GOLQMATA deto ako maika mi i ba6ta mi q razberat prosto 6te me obiqt a sq vsi4ki q znaqt i vkl.nqkoi moi vragove i se se podigravat s men zaradi kogo li??? zaradi neq .i kogato se bqh praila na ki4uri kazala slednoto:
"vyrvete da vidite sara s rusi ki4uri .izgleja kato dyrta baba i prili4a na ve6tica."
a men me kara6e da ne si gi maham i pred mene mi vika
"ole mn si qka"
az est togava nito q poslu6ah {i mn dobre napraih de} napravih si kosata 4erna i kakto i da e prosto iskam da i otmystq no tozi pyt sym sigurna 4e prosto nqma DA I GO PROSTQ.sy6to taka mi kazaha 4e me e nari4ala "ku*va" i neznam si kva ,4e samo sym iskala da se "e*a" s gadjeto mi i az tva sym bila trygnala s nego i 4e sym lyjela 4e go obi4am i nz si kvo a tq mn dobre znae 4e go obi4am ot godina i ne6to o6te predi da mi predloji no kakto i da.... i n kvo za kakvo e*ene stava duma be mam*a mu az sym samo na 13 !!!! mrazq q i 6te i otmystq i nikoga ama nikoga nqma da i prostq !!!!!

07-13-2006, 19:33
koq e taq kurva da hoda da i stro6a glavata :D 6toto az takia kurvenca nai obi4am da mlatq :twisted:

Loshotia
07-13-2006, 19:48
Може и да ви звучи наивно, но вярвам в притялството. Предлагам да поговориш с нея като сте самички. Питай я защо го е направила, как би се почвуствала ако някой близък човек постъпи по същия начин с нея. Първо поговори и после реши какво ще правиш. Ако ме послушаш, после пиши какво е станало

JaYnE
07-13-2006, 19:57
az bqh v podobna situaciqi npulno te razbiram. az nagrabih edin boks i trugnah d a q tursq. namerih q, samo 4e togava gadjeto mi me sprq. ina4e q napravih na guz pred vsi4ki. moje bi izleze podlo no kazah nqkoi ne6ta deto gi e vur6ela zad gurba na gadjeto i, ama to kak nqma kato me luje6e, i se svalq6e na moito gadje. nz, az o6te sum i nvita d ai teglq edin boi. tva da q izporti6..nzaz ne sujalqvam, 6oto 6tom tq moje da te narani, 6ot i ti d ane moje6?

JaYnE
07-13-2006, 20:01
Може и да ви звучи наивно, но вярвам в притялството. Предлагам да поговориш с нея като сте самички. Питай я защо го е направила, как би се почвуствала ако някой близък човек постъпи по същия начин с нея. Първо поговори и после реши какво ще правиш. Ако ме послушаш, после пиши какво е станало
ti vqrva6, ama si popadnala na svesni hora! tq ve4e si e izpatila d aq razkara vednuj za vinagi taka 4e da q zapomni za cql jivot, i da, posle moje bi 6te nameri hora koito sled vreme ste moje da nare4e svoi priqteli!
v puberteta mn malko hora namirat istinskoto priqtelstvo, za6toto malko s atezi koito go razbirat i cenqt

Loshotia
07-13-2006, 20:10
Сигурно си права, но едно дългогодишно приятелство не се загърбва така лесно. Нищо не и пречи да поговори с момичето, пък после да отмъщава

guAMaHT
07-13-2006, 20:57
kogato q pitam tq mi kazva TAKA 6toto taka mi haresva.bati i otgovora ! :x

Loshotia
07-13-2006, 21:06
Еми значи е време и ти да постъпиш като нея - овикай я, подиграй се с нея

cMeTaHka
07-14-2006, 10:58
ami neznam,s moita nai dobra priqtelka,kakvoto i da e stavalo nikoga ne sme si omu6tavali naprime,a sme imali dosta golemi izdunki edna km druga,no nikoga ne sme si govorili zad gurba.naskoro i na men mi kazaha 4e e govorila za men podobni ne6ta i prosto otidoh,popitah q i i kazah 4e kakvoto i da sa mi kazali ne vqrvam.i togava tq mi kaza 4e su6tiq 4ovek koito mi e nagovoril na men tova i e kazal su6toto za men i prosto otidohme i napravihme nego na guz.neznam ti si predceni dali naistina tie tolkova dobre priqtelka za da q nari4a6 "nai-dobra" i da i spodelq6 nai golemite si taini,no za men li4no tq e na 1vo mqsto za men,i ne bih trugnala da si otmu6tavam,za6toto si q obi4kam adski mnogo!nadqvam se ne6tata da se opravqt za6toto e mnogo trudno da izgubi6 skup priqtel!

PLAMENKO
07-14-2006, 11:44
детска радост шарени бонбонки ... :-s

07-14-2006, 11:52
Миличка както казаха по-горе накажия с презрение. Тая която ти докладва какво е говорено за тебе също нети е приятелка и прецини дали трябва да вярваш на всичко което ти се каже. Нека това ти бъде обица №1 да внимаваш пред кого и какво говориш. Тайната е тайна зада я знаеш само ти. Дори в дупка да я кажеш ехото ще я разнесе. Сега се успокои и отмъщавай само ака си сигурна че наистина те е предала, ане доброжелателката която ти докладва като махленска клюкарка няма пръст във всичко това. Е добре дошла в света на големите това те чака ](*,)

guAMaHT
07-15-2006, 09:50
boje hora za si4ko e vinovna edna ku*va koqto se opitala da ni skara.kazala 4e az sym i govorila zad gyrba a na men mi kazva sy6toto.a moqta priqtelka ne e kazala tainata a taq ku*va mrysna dolna a az kato q pitah tq e mislela za syvsem drugo 4e q pitam daje mom4etatya koito sa bili tam go potvyrdiha a taq dolna mrysna smotyna niska debela ku*va koqto se opita da ni skara 6a q prebiq o6te neska !!!!!

Jessika_MG
07-15-2006, 17:07
4estito ... vyrni i go na typata ku4ka! Zaslujava si :evil: Ti nai-dobre znae6 kade i e slaboto mqsto :!:

^FaiNt^F
07-15-2006, 18:02
Ъъ да ти кажа аз ако бях на твое място нямаше да се занимавам с пача като нея. Не се занимаваи просто с нея. Дори след време да ти се моли и разни такива-остави я в миналото. И аз съм на мнение, че истинското приятелство е рядкост...но все пак го има. Това че сте заедно от съвсем малки изобщо не е показател за приятелството ви. Всичко опира до характера-тя е със селски, интригантски манталитет-това няма да се промени. Не падай и ти на нейното ниво. А относно тайните-поне да ти е за урок че тайните трябва само ти да си ги знаеш!

niGGa
07-15-2006, 18:20
... kvo za kakvo e*ene stava duma be mam*a mu az sym samo na 13 !!!! mrazq q i 6te i otmystq i nikoga ama nikoga nqma da i prostq !!!!!


AXAXAXAXAXAXXAXAAAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AAXXA
Стига ми толкова да чета.
Имала си ИСТИНСКА и НАЙ-ДОБРА приятелка на 13 ? Смени дилъра, че явно стоката му не е много добра!

teenkopele
07-15-2006, 23:25
Защо изобщо я наричаш "приятелка"?!?
Много кофти се е получило, но какво да се прави...живот.
Според мен, спри абсолютно всякакъв контакт с нея, в буквален смисъл.
Дали да й отмъстиш или не...само ти можеш да решиш това.
Как?...Предполага се, че я познаваш и ще знаеш как би я заболяло достатъчно силно.
:wink:

Malko_kote
07-16-2006, 01:14
Druj se na nivo.Ne pravi ni6to, ne i obru6tai vnimanie, druj se studeno s neq, ot tva 6te i stane nai-gadno.Vqrvai mi i v nikakuv slu4ai ne po4vai da i izdava6 tainite ili ne6to ot sorta.

Mo6no
07-16-2006, 05:59
Много ми е смешно като хората пишат без да са прочели всичко докрая.

NicknameANdPasswORd
07-16-2006, 11:47
:) ... аБе Споко .... Сестра ми е на 12-13 .... И Тя е супер наивна ... мИсли си че целия свят за нея работи ... че има приятели)приятелки и т.н. ама рано или късно като я наранят ще осъзнае че приятелите са МАКС 2-ма и то не се знае кво ще е ..... и трябва се държат изкъсо и да се внимава как им се поднася информацията :)

БеЙБи ... Не си заслужава .... нали ти казах Остави пачата сама да си бие главата
Сестрата мина през такъв проблем ..... Една селска кучка дето си мисли че света е нейн и правеше постоянно проблеми .. и се заяждаше (спокойно можеше да я пребие ама нямаше да реши никакъв проблем) за това пр спря да и обръща внимание ...... и накраа онаааа Изпатка тОтАлно и спря да се заяжда закача етц. .... ) Заеби я не коментирай не се интересувай от нея бе подминавай я като прозрачно платно да видиш как ще дойде да ти реве ... пак Тогаа се прави на ударена че нищо няма че сте си приятелки ..... И после пак продължи с фарс-а и пак се прави на ударена
!!!

white_chik
07-16-2006, 13:10
Няма смисъл да и отмъщаваш от тва нито ще ти олекни,нито ще се почувстваш по-добре.Просто гледай да не общуваш повече с нея или не знам къв човек е тя,но я извикай да си поговорите и й кажи че те е наранила страшно много,че никога не си очаквала подобно нещо от нея и че мноо съжаляваш,че някога си и се доверила.Тоя номер не минава пред всички,но ако наистина сте били добри приятелки би трябвало да й повлияе

koalka
07-16-2006, 14:11
Ами кажи и ти нещо за нея.Пак някакво тайна.Потвърждава ми се тезата,че ИСТИНСКО приятелство между две момичета може да има рядко.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2006, 15:38
mrazq q i 6te i otmystq i nikoga ama nikoga nqma da i prostq !!!!!

haa kude takava omraza na 13 godini... nai dobriq variant e ... tam kaktto ti kazaha ... ni6to ne pravi... prosto produlji napred .. kazala go e tva e ... kato i napraish lo6o shte stane po zle .. i mislq 4e nqma da se po4uvstvash po dobre :-k a i nqma da vurnesh vremeto nazad
nali ?

lost_girl
07-17-2006, 19:30
най-добрите приятеи не поступват така....явно те е използвала......кажи на всички неината най-голяма таина и започни да говориш за нея................... да видиш как ще се почуства тя

Eimi_{}
07-18-2006, 14:56
Абе момичето обясни,че няква се опитала да ги скара и приятелката и не е виновна..Ми четете преди да пишете...

hollaback_girl
07-19-2006, 11:11
СПРИ ДА ВЯРВАШ ЧЕ В ТОЗИ ЖИВОТ ИМА ПРИЯТЕЛИ ....

Има само хора които те използват и такива които ти използваш

ТАЙНИ
Ама абсолютно на никои недеи споделя ... за това са си тайни да си ги знаеш само ти
.....
АКо можеш с майка ти или някои дето не би ти навредил (баба дядо леля стринка)

ОтноСно приятелите тва са най-гадните твари ... щото докато са с теб ти забиват нож в гърба ....
От личен опит го знам ...... преди Време най-добрия ми приятел ... ми открадна Момичето което харесвах и свалях и т.н. и почти бяхме заедно ....... (Тогава съм бил явно на 15-16 ... не съм разбирал мн мн от тия неща сега ела ми земи гаЖЕтУ а съм ти избол очите)

и така .... Споделяй само неща които дори и да ги кажат някаде ;) няма да излезнеш виновна и преебана
Даже ако трябва лъжи ... пускай интриги И т.н. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
=D> =D> =D> =D>

kiki_kokova
07-22-2006, 13:31
Ami da ti kaja mnogo otdavna imah sy6tiq problem! Do 4-ti klas bqh adski milo i dover4ivo momi4e!Imah si sy6tata "dobra" fr-ka kato tvoita! I na zavyr6vaneto re6ih 4e taq nqma da q byde!Vdignah stra6en skandal, roditelite ni se skaraha [a bqha pyrvi priqteli] bqha me zapisali s neq v edno daskalo sled tui, ama me premestiha!Be6e syper qko! O6te po ulicite se gledame na ktyv! No ne tova iskah da ti kaja! Sled kato otidoh v osnovnoto daskalo vsi4ko se promeni! Sega 6e otivam v gimnaziq no v na4alnoto da me znaeha kato skromnoto momi4ence :roll: ,v osnovnoto me znaeha kato momi4eto na koeto ne trqbva da se pravi gadno [kolkoto i naduto da zvu4i si e to4no tai,otna4aloto se razbra 4e taq nqma da q byde, nikoi ne me e obijdal v osnovnoto i posle da ne si e izpatil!Malko sam si gadna! hollaback_girl znae za kvo govorq!] 6te vidim sega kakvi vpe4atleniq 6te ostavq v gimnaziqta! Kato kazvam 4e nikoi ne se e zaqjdal s men nqmam napredvid, 4e nikoi ne e opitval! Ne iskam da ostanete s vpe4atlenie, 4e sam nqkva pylna zlobarka, prosto znam kak da pravq gadno na horata, na koito trqbva! :lol: :twisted: Taka 4e syveta mi kam tebe e kaji kakvoto ima6 da kazva6 zatapiq edno qko i i tegli mainata! Ako se pritesnqva6, 4e nqma da si nameri6 nova priqtelka!Spoko! Sled tazi slu4k az taka i ne namerih nai-dobrata si priqtelka!Taka, 4e karai da vyrvi!!!!!!! :P

kiki_kokova
07-22-2006, 13:38
Sega vidqh,4e si napisala, 4e nqkva vi e govorila zad gyrba i vi e skarala! NEdei o6te v na4aloto da vqrva6,4e e taka kakto kazva6 tq e kazala nai-golqmata ti taina! Smqtai kolko dobra fr-ka ti e kato e kazala tainata ti, makar i da e provokirana ot drugo momi4e! A pak i ti kazva6, 4e se e slu4valo i predi! Mislq,4e i sama moje6 da si izvadi6 izvodite! Nqma nyjda da se zanimava6 s drugoto momi4e, a mi re6i dali tq naistina li e priqtelkata za tebe! :-s

AnnGi
07-22-2006, 15:35
az imam edna nai-dobra priqtelka karali sme se no za gluposti s taq priqtelka sme mn. blizki no za jalost ba6ta i e voenen i se mestqt sega otivat v Plovdiv i tw pove4e nqma da e tuk mn mi e mu4no i ne mislq 4e 6te namerq tolkova dobra priqtelka kato neq Edna natrapnica se prisaedini kum nas i zapo4na da ni razdelq no tova ne ni razdeli az mn se qdosah ot tova koeto pravih Pogovorih si s neq i taka q napsuvah 4e tq 6te stoi na 8 000 000 000 mili dale4 ot men za tui 4e ne obvinavai nai dobrata si pr. za ne6to koeto ne e taka :D

honey_reflection
07-22-2006, 21:59
Ako te e 'predala' znache te ti e bila naidorata priqtelka.. ! Po dobre ne ti otmastqvai, zashtoto vsichko se vrushta !!

p.s: tainite nqmA vinagi da sa taini..

07-23-2006, 05:10
Nai dobrata mi priqtelka bez da sme skarani bez ni6to kazala NAI ama NAI golqmata mi taina na VSI4KI.kajete mi kak da i otmystq.a da dokato revqh slu4aino edno momi4e mi kaza 4e tq e govorila zad gyrba mi i me e nari4ala k*rva i nz si kakvo.aide kajete mi kak da i otmystq !

Това да ти е за урок! Няма такова нещо като "най-добра приятелка". Единственият, на когото можеш да се довериш, е майка ти. А и правилен съвет ще получиш. Знам, че е трудно да споделяш с майка си, но пробвай някой път с нещо важно за теб и нестресиращо за нея - след това вече ще можеш да й кажеш всичко.
Аз пробвах!!! :) :) :)